Italië - Serie ASardegna ArenaGegevens actueel op 18 oktober 2026

Cagliari - Lecce: wedstrijdstatistieken

Embleem van Cagliari
Cagliari
1 : 0rust 1:0
Embleem van Lecce
Lecce

Cagliari tegen Lecce: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Cagliari speelde tegen Lecce in Serie A (Italië). De wedstrijd werd gespeeld op 7 september 2026. Locatie: Sardegna Arena. Eindstand: 1:0.

Huidige vorm

Cagliari: 1-0-1, 1,50 punten per wedstrijd. Lecce: 1-0-1, 1,50 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Cagliari scoort 0,50 en krijgt 0,50 doelpunten per wedstrijd tegen. Lecce scoort 1,00 en krijgt 2,00 tegen. Competitiegemiddelde: 2,79 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Cagliari 0%, Lecce 0%. Over 2.5: Cagliari 0%, Lecce 50%. Competitieniveau: BTTS 54%, Over 2.5 54%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Cagliari 1,20, Lecce 1,11. Schoten per wedstrijd: Cagliari 12,0, Lecce 9,5. Gemiddeld balbezit: Cagliari 44%, Lecce 33%.

Eerste en tweede helft

Cagliari: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 0,50. Lecce: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 1,00.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (1) voor Cagliari en 46-60 (1) voor Lecce. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Serie A: 2,79 doelpunten per wedstrijd, BTTS 54%, Over 2.5 54%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-0-1. Gemiddeld aantal doelpunten 2,50, BTTS 50%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Lecce heeft een iets beter resultaat in de laatste vijf wedstrijden: het won 3 duels en pakte gemiddeld 1,8 punt, terwijl Cagliari 2 overwinningen boekte en gemiddeld 1,6 punt behaalde. De uitvorm van de bezoekers is doorslaggevend: zij wonnen hun enige uitwedstrijd tot nu toe met 2:0, met gemiddeld 12 schoten, waarvan 5 op doel, en hielden de nul. Cagliari scoorde in zijn thuiswedstrijd niet, noteerde 0 schoten op doel en creëerde slechts 0,83 xG, terwijl de tegenstander maar liefst 2,83 xG tegen hen genereerde. Lecce staat uit eveneens kansen ter waarde van 2,14 xG toe, waardoor de thuisploeg argumenten heeft om te scoren, al verkleint hun lage efficiëntie die kansen. Het overwicht van de bezoekers in het aantal gecreëerde kansen en hun hogere efficiëntie — 17% tegenover 0% voor Cagliari thuis — wijzen op een overwinning voor Lecce.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Het sterkste signaal wijst op BTTS Nee, omdat beide teams in slechts 20% van hun laatste 5 wedstrijden betrokken waren bij een duel waarin beide teams scoorden, tegenover een competitiegemiddelde van 35%. Cagliari maakte in deze periode slechts 0,8 doelpunt per wedstrijd en scoorde in 100% van de tot nu toe gespeelde thuiswedstrijden niet, wat de kans op een doelpunt van de thuisploeg aanzienlijk beperkt. Lecce is aanvallend gevaarlijker, met gemiddeld 1,2 doelpunt, 1,34 xG en 5 schoten op doel per wedstrijd, maar Cagliari kreeg onlangs slechts 0,6 doelpunt per wedstrijd tegen. Bovendien hield Lecce in 100% van de uitwedstrijden in de beschikbare steekproef de nul, waardoor het waarschijnlijker is dat minstens één van beide teams niet zal scoren.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

In de laatste vijf wedstrijden van Cagliari vielen gemiddeld slechts 1,4 doelpunten in totaal, waarbij de ploeg 0,8 doelpunt per wedstrijd maakte en 0,6 incasseerde. Lecce had in die periode een opener doelsaldo, met 1,2 gemaakte en 1,6 tegendoelpunt per wedstrijd, maar wedstrijden met minimaal drie doelpunten kwamen daar slechts in 40% van de gevallen voor, tegenover 20% bij de thuisploeg. Beide teams noteerden slechts in 20% van hun wedstrijden doelpunten aan beide kanten, wat de kans op een verdere scoreontwikkeling beperkt. De kwaliteitscijfers voor de kansen liggen hoger, met respectievelijk 1,21 en 1,34 xG, maar hun defensieve waarden tegen tegenstanders, 1,58 en 1,60 xG, rechtvaardigen geen verwachting van vier doelpunten. Under 3,5 heeft daarom duidelijk de voorkeur, aangezien het verwachte totale aantal doelpunten rond 2,30 ligt.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Het waarschijnlijkste scenario is een gelijkspel bij rust en een gelijkspel aan het einde van de wedstrijd, aangezien Cagliari in 3 van de laatste 5 wedstrijden bij rust op gelijke hoogte stond en in 40% van die reeks de punten deelde over de volledige wedstrijd. De thuisploeg speelt momenteel zeer voorzichtig voor rust: het scoort dan gemiddeld slechts 0,2 doelpunt en hield in 4 van de laatste 5 eerste helften de nul. Lecce heeft een groter aanvallend potentieel, met een xG van 1,32 tegenover 0,89 voor Cagliari en gemiddeld 5 schoten op doel tegenover 3 voor de tegenstander, maar kreeg in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 1,6 doelpunt tegen. Na rust beslissen beide teams hun deel van de wedstrijd vaak niet, wat geldt voor 80% van de laatste wedstrijden van Cagliari en 60% van die van Lecce. Het overwicht van Lecce vergroot ook de kans op het scenario gelijk bij rust, winst voor de bezoekers, maar de evenwichtige resultaten van Cagliari en hun degelijke verdediging pleiten voor een puntenverdeling aan het einde van de wedstrijd.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

1 : 0
1e helft
0 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

42Balbezit (%)58
CagliariLecce
20Schoten10
CagliariLecce
9Schoten op doel3
CagliariLecce
2.21xG1.15
CagliariLecce
7Corners5
CagliariLecce
45Gevaarlijke aanvallen40
CagliariLecce
9Overtredingen13
CagliariLecce
1Kaarten3
CagliariLecce

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

0.5Gemaakte doelpunten / wedstrijd1
CagliariLecce
0.5Tegendoelpunten / wedstrijd2
CagliariLecce
44%Gemiddeld balbezit33%
CagliariLecce
2.5Schoten op doel / wedstrijd4
CagliariLecce

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

12Schoten per wedstrijd9.5
CagliariLecce
2.5Schoten op doel4
CagliariLecce
4.2%Schotconversie10.5%
CagliariLecce
44%Balbezit33%
CagliariLecce
1.2xG voor1.11
CagliariLecce
2.02xG tegen2.05
CagliariLecce

Schotkwaliteit

Cagliari: GebalanceerdLecce: Gebalanceerd
CagliariLecce
Nauwkeurigheid (schoten op doel)21%42%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.100.12
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.200.25

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Cagliari
WL
Resultaatverdeling seizoen
50% W0% G50% V
Seizoen (W-G-V)
1-0-1
1.50 punten / wedstrijd · doelsaldo 0
Laatste 5 (W-G-V)
1-0-1
1.50 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
0-0-1
Laatste 5 thuis
0-0-1
L
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.5Tegendoelpunten: 0.5xG: 1.20xG tegenstander: 2.02BTTS: 0%Over 2.5: 0%
Lecce
WL
Resultaatverdeling seizoen
50% W0% G50% V
Seizoen (W-G-V)
1-0-1
1.50 punten / wedstrijd · doelsaldo -2
Laatste 5 (W-G-V)
1-0-1
1.50 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
1-0-0
Laatste 5 uit
1-0-0
W
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 2.0xG: 1.11xG tegenstander: 2.05BTTS: 0%Over 2.5: 50%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Lecce is 100% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

0.5 doelpunten / wedstrijd - Cagliari · 1 doelpunten / wedstrijd - Lecce

Cagliari is 300% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

0.5 doelpunten / wedstrijd - Cagliari · 2 doelpunten / wedstrijd - Lecce

Scoringsprofiel van Cagliari: wisselend

Cagliari scoort in 50% van de wedstrijden (1 van 2 wedstrijden), terwijl Lecce in 50% (1 van 2 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Lecce: wisselend

Lecce scoort in 50% van de wedstrijden (1 van 2 wedstrijden), terwijl Cagliari in 50% (1 van 2 wedstrijden) de nul houdt.

1Gemaakte doelpunten (seizoen)2
CagliariLecce
1Tegendoelpunten (seizoen)4
CagliariLecce
1Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3
CagliariLecce
1Gemaakte doelpunten (laatste 5)2
CagliariLecce
1Tegendoelpunten (laatste 5)4
CagliariLecce

Hoe vaak ze minstens scoren...

50%1 doelpunt50%
CagliariLecce
0%2 doelpunten50%
CagliariLecce
0%3 doelpunten0%
CagliariLecce
0%4 doelpunten0%
CagliariLecce

Hoe vaak ze minstens incasseren...

50%1 doelpunt50%
CagliariLecce
0%2 doelpunten50%
CagliariLecce
0%3 doelpunten50%
CagliariLecce
0%4 doelpunten50%
CagliariLecce

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

54%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

0%BTTS bij rust0%
CagliariLecce
0%BTTS in beide helften0%
CagliariLecce
0%Scoorden in beide helften0%
CagliariLecce

BTTS en aantal doelpunten

0%Min. 3 doelpunten en BTTS0%
CagliariLecce
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS50%
CagliariLecce
0%BTTS - laatste 50%
CagliariLecce

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

50%Min. 1 doelpunt voor rust50%
CagliariLecce
0%Min. 2 doelpunten voor rust50%
CagliariLecce
0%Min. 3 doelpunten voor rust50%
CagliariLecce

2e helft

50%Min. 1 doelpunt na rust100%
CagliariLecce
0%Min. 2 doelpunten na rust50%
CagliariLecce
0%Min. 3 doelpunten na rust0%
CagliariLecce

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Cagliari — situatie bij rust
0% op voorsprong50% gelijk50% achterstaand
Lecce — situatie bij rust
0% op voorsprong50% gelijk50% achterstaand

Voor rust (1e helft)

0.5Punten per wedstrijd (1e helft)0.5
CagliariLecce
0Doelpunten voor (1e helft)0
CagliariLecce
0.5Doelpunten tegen (1e helft)1.5
CagliariLecce
0.5Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.5
CagliariLecce
50%Clean sheet voor rust50%
CagliariLecce
100%Geen doelpunt voor rust100%
CagliariLecce

Na rust (2e helft)

2Punten per wedstrijd (2e helft)1.5
CagliariLecce
0.5Doelpunten voor (2e helft)1
CagliariLecce
0Doelpunten tegen (2e helft)0.5
CagliariLecce
0.5Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.5
CagliariLecce
100%Clean sheet na rust50%
CagliariLecce
50%Geen doelpunt na rust50%
CagliariLecce

Cagliari — resultaten in de tweede helft

50% W50% G0% V
1
Punten bij rust
0
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
4
Punten in de tweede helft
+1
Doelsaldo (2e helft)
0.50
PPG voor rust
Verdediging na rust-0.5

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Lecce — resultaten in de tweede helft

50% W0% G50% V
1
Punten bij rust
0
Doelpunten bij rust
-3
Doelsaldo (1e helft)
3
Punten in de tweede helft
+1
Doelsaldo (2e helft)
0.50
PPG voor rust
Verdediging na rust-1.0

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Cagliari — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.502.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.00.5
Tegendoelpunten / wedstrijd0.50.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.50.5
1 doelpunt50%50%
2 doelpunten0%0%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet50%100%
Geen doelpunt100%50%
Doelsaldo-1+1
Rust: 0% op voorsprong - 50% gelijk - 50% achterstaand
2e helft: 50% gewonnen - 50% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 0
Lecce — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.501.50
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.01.0
Tegendoelpunten / wedstrijd1.50.5
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.51.5
1 doelpunt50%100%
2 doelpunten50%50%
3 doelpunten50%0%
Clean sheet50%50%
Geen doelpunt100%50%
Doelsaldo-3+1
Rust: 0% op voorsprong - 50% gelijk - 50% achterstaand
2e helft: 50% gewonnen - 0% gelijk - 50% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 0

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Cagliari
GescoordTegendoelpunten
0
1
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (1). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.

Lecce
GescoordTegendoelpunten
0
1
0-15
0
2
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
0
1
61-75
1
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (2). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.00
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.3 : 0.8
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
72%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
0%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+25%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
25%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
25%
0:0-risico
ongeveer 1 op 4 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Cagliari

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.82
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.82
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
0.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.70
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+1.52
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
38%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
34%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.5
Late doelpunten
100% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
100%

Lecce

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.94
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.06
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+1.8 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.11
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.05
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
68%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
152%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+1.0
Late doelpunten
50% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
50%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Serie A.

Teams versus competitie

CagliariLigaLecce
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 1.002.79▲ 3.00
Beide teams scoorden▼ 0%54%▼ 0%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 0%54%▼ 50%
Clean sheets▲ 50%23%▲ 50%
Doelpunt voor rust▼ 50%57%▼ 50%
Doelpunt na rust▼ 50%86%▲ 100%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.79
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
54%
Beide teams scoorden
54%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
23%
Clean sheets
1.32
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.46
Uitdoelpunten / wedstrijd
+-10%
Thuisvoordeel aanval
+-11%
Thuisvoordeel verdediging
+-7%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
57%
1 doelpunt
29%
2 doelpunten
14%
3 doelpunten
7%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
86%
1 doelpunt
50%
2 doelpunten
29%
3 doelpunten
4%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. CagliariDoelpuntDaniel MaldiniAssist: Jacopo Fazzini
  2. LecceGele kaartKialonda Gaspar
  3. CagliariWisselIn: Mattia FeliciUit: Jacopo Fazzini
  4. LecceWisselIn: Medon BerishaUit: Santiago Pierotti
  5. LecceGele kaartJamil Siebert
  6. CagliariGele kaartAlessandro Deiola
  7. LecceGele kaartWladimiro Falcone

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Cagliari 1 - 0 - 1 Lecce. Gemiddeld aantal doelpunten 2.50, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

Cagliari Calcio
0 : 2
US Lecce
US Lecce
1 : 2
Cagliari Calcio

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Cagliari tegen Lecce?

De wedstrijd in Serie A eindigde in Cagliari 1:0 Lecce. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Cagliari en Lecce?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Cagliari er 1, won Lecce er 1 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,50 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Cagliari tegen Lecce?

Cagliari scoort gemiddeld 0,50 doelpunten per wedstrijd en Lecce scoort 1,00. Het gemiddelde in Serie A is 2,79 doelpunten, met Over 2.5 in 54% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 0% van de wedstrijden van Cagliari en 0% van die van Lecce.

Wat is de actuele vorm van Cagliari en Lecce?

In de laatste vijf wedstrijden won Cagliari er 1, speelde het 0 gelijk en verloor het 1 (1,50 punten per wedstrijd). Lecce won er 1, speelde 0 gelijk en verloor 1 (1,50 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Cagliari tegen Lecce?

Gebruik deze pagina om de cijfers achter Cagliari tegen Lecce te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.