Carabobo - Zamora: wedstrijdstatistieken
Carabobo tegen Zamora: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Carabobo speelde tegen Zamora in Primera División (Venezuela). De wedstrijd werd gespeeld op 30 augustus 2026. Locatie: Estadio Polideportivo Misael Delgado. Eindstand: 0:0.
Huidige vorm
Carabobo: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd. Zamora: 2-0-3, 1,20 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Carabobo scoort 1,56 en krijgt 0,92 doelpunten per wedstrijd tegen. Zamora scoort 1,06 en krijgt 1,28 tegen. Competitiegemiddelde: 2,51 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Carabobo 52%, Zamora 50%. Over 2.5: Carabobo 32%, Zamora 39%. Competitieniveau: BTTS 53%, Over 2.5 45%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Carabobo 1,80, Zamora 1,28. Schoten per wedstrijd: Carabobo 16,5, Zamora 12,2. Gemiddeld balbezit: Carabobo 56%, Zamora 43%.
Eerste en tweede helft
Carabobo: voorsprong bij rust 20%, doelpunten in de tweede helft 1,04. Zamora: voorsprong bij rust 22%, doelpunten in de tweede helft 0,56.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 46-60 (13) voor Carabobo en 76-90+ (6) voor Zamora. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Primera División: 2,51 doelpunten per wedstrijd, BTTS 53%, Over 2.5 45%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 3 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 2-1-0. Gemiddeld aantal doelpunten 0,67, BTTS 0%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Carabobo is zeer sterk in eigen huis: het won 62% van zijn thuiswedstrijden, leed daar geen enkele nederlaag en scoort gemiddeld 1,85 doelpunt per wedstrijd. Zamora wint op vreemde bodem slechts 22% van de wedstrijden, verliest er 56% van en heeft een gemiddelde van slechts 0,89 gescoorde doelpunten. De thuisploeg creëert duidelijk meer kansen en noteert gemiddeld 16,62 schoten, waarvan 6 op doel, tegenover 11,33 en 3,78 bij de bezoekers. Dat wordt ook bevestigd door een xG van 1,81 tegenover 1,17 voor Zamora. De defensie van Carabobo incasseert thuis slechts 0,62 doelpunt per wedstrijd en houdt in 62% van de duels de nul, terwijl Zamora in zijn laatste vijf wedstrijden 10 doelpunten heeft tegen gekregen. De betere recente reeks van de thuisploeg, met 3 overwinningen in de laatste 5 wedstrijden, pleit bovendien voor een overwinning van Carabobo.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
De weddenschap op BTTS: Nee is licht favoriet, omdat Carabobo in de laatste 5 wedstrijden slechts 3 doelpunten heeft tegen gekregen, gemiddeld 0,6 per wedstrijd, en BTTS slechts in 20% van die wedstrijden voorkwam. Zamora scoort de laatste tijd 1,8 doelpunt per wedstrijd, maar het seizoensgemiddelde ligt slechts op 0,89 gemaakte doelpunten en in 33% van de wedstrijden wist de ploeg niet te scoren. Ook Carabobo heeft moeite om aanvallend constant te presteren en scoorde in 38% van de wedstrijden niet, ondanks het feit dat Zamora gemiddeld 1,56 doelpunt per wedstrijd tegen krijgt. De seizoensstatistieken voor BTTS, 63% voor Carabobo en 44% voor Zamora, lopen uiteen, terwijl de huidige zeer solide defensie van de thuisploeg de kans vergroot dat minstens één team de wedstrijd zonder doelpunt afsluit.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
De seizoenscijfers wijzen duidelijk op een beperkt aantal doelpunten: 87% van de wedstrijden van Carabobo en 89% van de duels van Zamora eindigde met minder dan 3,5 doelpunt. Carabobo scoort gemiddeld 1,13 doelpunt en Zamora 0,89, terwijl het competitiegemiddelde 2,52 doelpunt per wedstrijd bedraagt. De laatste vijf wedstrijden van Zamora waren opener, met gemiddeld 3,8 doelpunt en 60% van de wedstrijden boven 2,5, maar Carabobo kreeg in die periode slechts 0,6 doelpunt per wedstrijd tegen. Een verwachte xG van 1,45 voor de thuisploeg en 1,05 voor de bezoekers wijst op een scenario met ongeveer 2,50 doelpunt, en niet op een wedstrijd met minstens vier treffers. Daarom is under 3,5 de sterkste keuze, ondersteund door zowel de seizoensfrequentie als de solide defensie van Carabobo in de huidige vorm.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Het meest waarschijnlijke scenario is een gelijkspel bij rust, waarna Carabobo de wedstrijd in zijn voordeel beslist. Beide teams spelen na de eerste helft vaak gelijk: dat geldt voor 50% van de wedstrijden van Carabobo en 56% van de duels van Zamora. Hun gemiddelde aantal doelpunten voor rust bedraagt respectievelijk slechts 1,38 en 1,11. Carabobo heeft echter duidelijk meer potentieel om uiteindelijk te winnen: de ploeg scoort gemiddeld 1,13 doelpunt en behaalt 1,50 punt per wedstrijd, terwijl Zamora 56% van zijn wedstrijden verliest en gemiddeld 1,56 doelpunt tegen krijgt. Vooral de tweede helft is belangrijk: de thuisploeg incasseert daarin slechts 0,25 doelpunt per wedstrijd en wint die helft in 50% van de gevallen. Zamora verliest de tweede helft daarentegen in 44% van de wedstrijden en staat tegenstanders gemiddeld 0,78 doelpunt toe. In de laatste vijf wedstrijden won Carabobo drie keer en kreeg het slechts 0,6 doelpunt per wedstrijd tegen, wat de prognose van een gelijkspel bij rust en een thuiszege na het laatste fluitsignaal versterkt.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Carabobo | Zamora | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 34% | 32% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.11 | 0.11 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.28 | 0.27 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Carabobo is 17% beter voor vorm laatste 5.
1.4 punten / wedstrijd - Carabobo · 1.2 punten / wedstrijd - Zamora
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Carabobo is 47% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1.56 doelpunten / wedstrijd - Carabobo · 1.06 doelpunten / wedstrijd - Zamora
Carabobo is 39% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
0.92 doelpunten / wedstrijd - Carabobo · 1.28 doelpunten / wedstrijd - Zamora
Carabobo scoort in 76% van de wedstrijden (19 van 25 wedstrijden), terwijl Zamora in 28% (5 van 18 wedstrijden) de nul houdt.
Zamora scoort in 67% van de wedstrijden (12 van 18 wedstrijden), terwijl Carabobo in 40% (10 van 25 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Carabobo
Over / Under - Zamora
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Carabobo is 6% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1.24 punten / wedstrijd - Carabobo · 1.17 punten / wedstrijd - Zamora
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Carabobo — resultaten in de tweede helft
Staat in 20% van de wedstrijden bij rust voor en wint 40%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
Zamora — resultaten in de tweede helft
Staat in 22% van de wedstrijden bij rust voor en wint 33%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.20 | 1.60 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.4 | 0.4 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.4 | 0.2 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.8 | 0.6 |
| 1 doelpunt | 60% | 60% |
| 2 doelpunten | 20% | 0% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 60% | 80% |
| Geen doelpunt | 60% | 60% |
| Doelsaldo | 0 | +1 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.20 | 0.80 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.6 | 0.4 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 1.0 | 0.8 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.6 | 1.2 |
| 1 doelpunt | 60% | 80% |
| 2 doelpunten | 60% | 20% |
| 3 doelpunten | 20% | 20% |
| Clean sheet | 60% | 40% |
| Geen doelpunt | 60% | 60% |
| Doelsaldo | -2 | -2 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (13 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (6). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.
Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (6 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (6). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Carabobo
Zamora
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Primera División.
Teams versus competitie
| Carabobo | Liga | Zamora | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | • 2.48 | 2.51 | ▼ 2.33 |
| Beide teams scoorden | • 52% | 53% | ▼ 50% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 32% | 45% | ▼ 39% |
| Clean sheets | ▲ 40% | 28% | • 28% |
| Doelpunt voor rust | ▼ 52% | 66% | • 67% |
| Doelpunt na rust | ▼ 72% | 75% | ▼ 72% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Uitteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (3): Carabobo 2 - 1 - 0 Zamora. Gemiddeld aantal doelpunten 0.67, beide teams scoorden in 0% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Carabobo tegen Zamora?
De wedstrijd in Primera División eindigde in Carabobo 0:0 Zamora. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Carabobo en Zamora?
In de laatste 3 onderlinge wedstrijden won Carabobo er 2, won Zamora er 0 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 0,67 doelpunten; in 0% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Carabobo tegen Zamora?
Carabobo scoort gemiddeld 1,56 doelpunten per wedstrijd en Zamora scoort 1,06. Het gemiddelde in Primera División is 2,51 doelpunten, met Over 2.5 in 45% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 52% van de wedstrijden van Carabobo en 50% van die van Zamora.
Wat is de actuele vorm van Carabobo en Zamora?
In de laatste vijf wedstrijden won Carabobo er 2, speelde het 1 gelijk en verloor het 2 (1,40 punten per wedstrijd). Zamora won er 2, speelde 0 gelijk en verloor 3 (1,20 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Carabobo tegen Zamora?
Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


