Spanje - Segunda DivisiónNuevo Pepico AmatGegevens actueel op 15 oktober 2026

CD Eldense - Córdoba: wedstrijdstatistieken

Embleem van CD Eldense
CD Eldense
2 : 1rust 0:1
Embleem van Córdoba
Córdoba

CD Eldense tegen Córdoba: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

CD Eldense speelde tegen Córdoba in Segunda División (Spanje). De wedstrijd werd gespeeld op 10 oktober 2026. Locatie: Nuevo Pepico Amat. Eindstand: 2:1.

Huidige vorm

CD Eldense: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd. Córdoba: 2-0-3, 1,20 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

CD Eldense scoort 1,00 en krijgt 1,25 doelpunten per wedstrijd tegen. Córdoba scoort 1,63 en krijgt 2,25 tegen. Competitiegemiddelde: 2,62 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: CD Eldense 38%, Córdoba 88%. Over 2.5: CD Eldense 50%, Córdoba 88%. Competitieniveau: BTTS 49%, Over 2.5 48%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: CD Eldense 1,51, Córdoba 1,73. Schoten per wedstrijd: CD Eldense 13,1, Córdoba 15,8. Gemiddeld balbezit: CD Eldense 50%, Córdoba 58%.

Eerste en tweede helft

CD Eldense: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 1,00. Córdoba: voorsprong bij rust 38%, doelpunten in de tweede helft 0,50.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (4) voor CD Eldense en 0-15 (5) voor Córdoba. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Segunda División: 2,62 doelpunten per wedstrijd, BTTS 49%, Over 2.5 48%.

Onderlinge resultaten

Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

CD Eldense heeft een klein voordeel dankzij het thuisvoordeel: thuis scoort het gemiddeld 1,75 doelpunt en krijgt het er 1,25 tegen, terwijl Córdoba uit eveneens gemiddeld 1,75 doelpunt maakt, maar liefst 2,5 tegendoelpunten incasseert. Beide teams creëren kansen van vergelijkbare kwaliteit: de xG van de thuisploeg bedraagt 1,76 en die van de bezoekers 1,78. Daardoor is vooral het verschil in verdedigende kracht doorslaggevend voor de voorspelling. Córdoba verloor 75% van zijn uitwedstrijden en hield daarin geen enkele keer de nul, al scoorde het in elke wedstrijd. In hun laatste vijf wedstrijden wonnen beide teams twee keer, maar Eldense kreeg slechts 4 doelpunten tegen, tegenover 11 voor Córdoba. Dat pleit voor een thuiszege, al maakt de scoringskracht van de bezoekers een gelijkspel tot een reële mogelijkheid.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

In 75% van de wedstrijden van CD Eldense en in 100% van die van Córdoba scoorden beide teams (BTTS). Geen van beide teams hield tot nu toe de nul. De thuisploeg scoort gemiddeld 1,5 doelpunt en de bezoekers 1,75, terwijl Córdoba gemiddeld maar liefst 2,5 doelpunten per wedstrijd tegen krijgt en Eldense 2,0. Het aanvallende potentieel blijkt ook uit de xG: 1,68 voor de thuisploeg en 1,78 voor de bezoekers. Dat maakt een doelpunt aan beide kanten aannemelijk. De recente vorm van Eldense noopt echter tot enige voorzichtigheid: in de laatste vijf wedstrijden scoorden beide teams slechts in 40% van de gevallen en kreeg de ploeg gemiddeld 0,8 doelpunt tegen. Toch scoorde Córdoba in elke wedstrijd tot nu toe en kreeg het in de laatste vijf gemiddeld 2,2 doelpunten tegen. Daarom blijft het waarschijnlijker dat beide teams tot scoren komen.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Alle onderlinge wedstrijden tot nu toe eindigden met minstens twee doelpunten, waardoor over 1,5 het sterkste signaal in de gegevens is. CD Eldense scoort gemiddeld 1,5 doelpunt en krijgt er 2,0 tegen, terwijl dat voor Córdoba respectievelijk 1,75 en 2,5 is. Dat wijst op scoringspotentieel aan beide kanten. De aanvallende xG-waarden bedragen 1,68 voor de thuisploeg en 1,78 voor de bezoekers, dus ook de kwaliteit van de gecreëerde kansen ondersteunt een scenario met meerdere doelpunten. De lijn van 2,5 werd overschreden in 75% van de wedstrijden van Eldense en in 100% van die van Córdoba, maar in de laatste vijf wedstrijden was dat respectievelijk 40% en 80%. Die afwijking pleit voor de veiligere keuze over 1,5, hoewel het voorspelde totaalaantal doelpunten 3,33 bedraagt.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Eldense stond in 3 van de 4 thuiswedstrijden bij rust op voorsprong, terwijl Córdoba uit nog geen enkele keer met een voorsprong de rust inging en twee keer achterstond. Ook de eindresultaten spreken in het voordeel van de thuisploeg: Eldense won 50% van de thuiswedstrijden, terwijl de bezoekers 75% van hun uitwedstrijden verloren en gemiddeld 2,5 doelpunt incasseerden. Eldense staat de tegenstanders thuis een xG van 1,11 toe, tegenover 1,59 voor Córdoba in uitwedstrijden, wat de kans vergroot dat de thuisploeg haar voorsprong vasthoudt. De 1/1-tip is echter niet zonder risico: Eldense scoorde in geen van de laatste 5 wedstrijden voor rust en incasseert thuis na rust gemiddeld 1,75 doelpunt. Ondanks deze kanttekeningen maakt de combinatie van de regelmatige voorsprongen van Eldense bij rust en de zwakke uitresultaten van Córdoba een voorsprong voor de thuisploeg bij rust en een overwinning aan het einde van de wedstrijd tot het meest waarschijnlijke afzonderlijke scenario.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 1
1e helft
2 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

50Balbezit (%)50
CD EldenseCórdoba
14Schoten12
CD EldenseCórdoba
4Schoten op doel6
CD EldenseCórdoba
1.42xG1.51
CD EldenseCórdoba
6Corners4
CD EldenseCórdoba
35Gevaarlijke aanvallen45
CD EldenseCórdoba
11Overtredingen15
CD EldenseCórdoba
3Kaarten3
CD EldenseCórdoba

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.63
CD EldenseCórdoba
1.25Tegendoelpunten / wedstrijd2.25
CD EldenseCórdoba
50%Gemiddeld balbezit58%
CD EldenseCórdoba
4.63Schoten op doel / wedstrijd4.63
CD EldenseCórdoba

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

13.13Schoten per wedstrijd15.75
CD EldenseCórdoba
4.63Schoten op doel4.63
CD EldenseCórdoba
7.6%Schotconversie10.3%
CD EldenseCórdoba
50%Balbezit58%
CD EldenseCórdoba
1.51xG voor1.73
CD EldenseCórdoba
1.26xG tegen1.35
CD EldenseCórdoba

Schotkwaliteit

CD Eldense: GebalanceerdCórdoba: Dominant
CD EldenseCórdoba
Nauwkeurigheid (schoten op doel)35%29%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.120.11
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.220.35

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

CD Eldense is 17% beter voor vorm laatste 5.

1.4 punten / wedstrijd - CD Eldense · 1.2 punten / wedstrijd - Córdoba

CD Eldense
DWLLW
Resultaatverdeling seizoen
25% W25% G50% V
Seizoen (W-G-V)
2-2-4
1.00 punten / wedstrijd · doelsaldo -2
Laatste 5 (W-G-V)
2-1-2
1.40 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-2-1
Laatste 5 thuis
1-2-1
DDLW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 0.8xG: 1.56xG tegenstander: 1.20BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Córdoba
LLWLW
Resultaatverdeling seizoen
38% W0% G63% V
Seizoen (W-G-V)
3-0-5
1.13 punten / wedstrijd · doelsaldo -5
Laatste 5 (W-G-V)
2-0-3
1.20 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
1-0-3
Laatste 5 uit
1-0-3
LLWL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.6Tegendoelpunten: 2.2xG: 1.78xG tegenstander: 1.32BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Córdoba is 63% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1 doelpunten / wedstrijd - CD Eldense · 1.63 doelpunten / wedstrijd - Córdoba

CD Eldense is 80% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.25 doelpunten / wedstrijd - CD Eldense · 2.25 doelpunten / wedstrijd - Córdoba

Scoringsprofiel van CD Eldense: zeer sterk

CD Eldense scoort in 50% van de wedstrijden (4 van 8 wedstrijden), terwijl Córdoba in 0% (0 van 8 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Córdoba: zeer sterk

Córdoba scoort in 88% van de wedstrijden (7 van 8 wedstrijden), terwijl CD Eldense in 25% (2 van 8 wedstrijden) de nul houdt.

8Gemaakte doelpunten (seizoen)13
CD EldenseCórdoba
10Tegendoelpunten (seizoen)18
CD EldenseCórdoba
2.25Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.88
CD EldenseCórdoba
6Gemaakte doelpunten (laatste 5)8
CD EldenseCórdoba
4Tegendoelpunten (laatste 5)11
CD EldenseCórdoba

Hoe vaak ze minstens scoren...

50%1 doelpunt88%
CD EldenseCórdoba
25%2 doelpunten63%
CD EldenseCórdoba
13%3 doelpunten13%
CD EldenseCórdoba
13%4 doelpunten0%
CD EldenseCórdoba

Hoe vaak ze minstens incasseren...

75%1 doelpunt100%
CD EldenseCórdoba
38%2 doelpunten75%
CD EldenseCórdoba
13%3 doelpunten50%
CD EldenseCórdoba
0%4 doelpunten0%
CD EldenseCórdoba

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

49%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

0%BTTS bij rust50%
CD EldenseCórdoba
0%BTTS in beide helften25%
CD EldenseCórdoba
0%Scoorden in beide helften25%
CD EldenseCórdoba

BTTS en aantal doelpunten

38%Min. 3 doelpunten en BTTS88%
CD EldenseCórdoba
13%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
CD EldenseCórdoba
40%BTTS - laatste 580%
CD EldenseCórdoba

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

50%Min. 1 doelpunt voor rust88%
CD EldenseCórdoba
13%Min. 2 doelpunten voor rust63%
CD EldenseCórdoba
13%Min. 3 doelpunten voor rust38%
CD EldenseCórdoba

2e helft

63%Min. 1 doelpunt na rust100%
CD EldenseCórdoba
38%Min. 2 doelpunten na rust75%
CD EldenseCórdoba
25%Min. 3 doelpunten na rust13%
CD EldenseCórdoba

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Córdoba is 200% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

0.5 punten / wedstrijd - CD Eldense · 1.5 punten / wedstrijd - Córdoba

CD Eldense — situatie bij rust
0% op voorsprong50% gelijk50% achterstaand
Córdoba — situatie bij rust
38% op voorsprong38% gelijk25% achterstaand

Voor rust (1e helft)

0.5Punten per wedstrijd (1e helft)1.5
CD EldenseCórdoba
0Doelpunten voor (1e helft)1.13
CD EldenseCórdoba
0.75Doelpunten tegen (1e helft)0.88
CD EldenseCórdoba
0.75Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)2
CD EldenseCórdoba
50%Clean sheet voor rust38%
CD EldenseCórdoba
100%Geen doelpunt voor rust25%
CD EldenseCórdoba

Na rust (2e helft)

1.38Punten per wedstrijd (2e helft)0.63
CD EldenseCórdoba
1Doelpunten voor (2e helft)0.5
CD EldenseCórdoba
0.5Doelpunten tegen (2e helft)1.38
CD EldenseCórdoba
1.5Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.88
CD EldenseCórdoba
63%Clean sheet na rust13%
CD EldenseCórdoba
50%Geen doelpunt na rust63%
CD EldenseCórdoba

CD Eldense — resultaten in de tweede helft

25% W63% G13% V
4
Punten bij rust
0
Doelpunten bij rust
-6
Doelsaldo (1e helft)
11
Punten in de tweede helft
+4
Doelsaldo (2e helft)
0.50
PPG voor rust
Verdediging na rust-0.3

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Córdoba — resultaten in de tweede helft

13% W25% G63% V
12
Punten bij rust
9
Doelpunten bij rust
+2
Doelsaldo (1e helft)
5
Punten in de tweede helft
-7
Doelsaldo (2e helft)
1.50
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 38% van de wedstrijden bij rust voor en wint 38%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.5

Krijgt na rust 0.5 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

CD Eldense — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.401.80
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.01.2
Tegendoelpunten / wedstrijd0.60.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.61.4
1 doelpunt60%60%
2 doelpunten0%40%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet40%80%
Geen doelpunt100%40%
Doelsaldo-3+5
Rust: 0% op voorsprong - 40% gelijk - 60% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 60% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 0
Córdoba — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.001.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.80.8
Tegendoelpunten / wedstrijd1.01.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.82.0
1 doelpunt80%100%
2 doelpunten60%100%
3 doelpunten40%0%
Clean sheet20%20%
Geen doelpunt40%40%
Doelsaldo-1-2
Rust: 20% op voorsprong - 40% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 40% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 60% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 4

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

CD Eldense
GescoordTegendoelpunten
0
2
0-15
0
1
16-30
0
3
31-45
2
1
46-60
2
2
61-75
4
1
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (3). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.

Córdoba
GescoordTegendoelpunten
5
3
0-15
2
2
16-30
2
2
31-45
1
2
46-60
1
4
61-75
2
5
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (5). Balans late doelpunten (76-90): -3 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.06
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.6 : 1.4
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
117%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
63%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-100%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
44%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
7%
0:0-risico
ongeveer 1 op 14 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

CD Eldense

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.25
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.50
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-1.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.51
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.01
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
69%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
107%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.40
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+1.0
Late doelpunten
50% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
50%

Córdoba

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.38
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-1.00
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+0.8 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.10
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.90
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
139%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
155%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.07
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.6
Late doelpunten
15% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 38% valt in de eerste 15 minuten.
15%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Segunda División.

Teams versus competitie

CD EldenseLigaCórdoba
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.252.62▲ 3.88
Beide teams scoorden▼ 38%49%▲ 88%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 50%48%▲ 88%
Clean sheets▼ 25%30%▼ 0%
Doelpunt voor rust▼ 50%70%▲ 88%
Doelpunt na rust▼ 63%73%▲ 100%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.62
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
49%
Beide teams scoorden
48%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
30%
Clean sheets
1.45
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.17
Uitdoelpunten / wedstrijd
+24%
Thuisvoordeel aanval
+19%
Thuisvoordeel verdediging
+8%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
70%
1 doelpunt
33%
2 doelpunten
15%
3 doelpunten
3%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
73%
1 doelpunt
43%
2 doelpunten
13%
3 doelpunten
7%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. CD EldenseGele kaartCarlos Guirao Mora
  2. CD EldenseGele kaartJustin Smith
  3. CórdobaGele kaartIsmael Ruiz Sánchez
  4. CD EldenseDoelpuntJorge Rastrojo MoroAssist: Carlos Guirao Mora
  5. CD EldenseWisselIn: Marcos Bustillo AquesoloUit: Justin Smith
  6. CórdobaGele kaartNélson Macedo Monte
  7. CórdobaGele kaartDaniel Budesca López
  8. CD EldenseGele kaartMarcos Bustillo Aquesolo
  9. CD EldenseDoelpuntFidel Chaves de la Torre

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van CD Eldense tegen Córdoba?

De wedstrijd in Segunda División eindigde in CD Eldense 2:1 Córdoba. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór CD Eldense tegen Córdoba?

CD Eldense scoort gemiddeld 1,00 doelpunten per wedstrijd en Córdoba scoort 1,63. Het gemiddelde in Segunda División is 2,62 doelpunten, met Over 2.5 in 48% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 38% van de wedstrijden van CD Eldense en 88% van die van Córdoba.

Wat is de actuele vorm van CD Eldense en Córdoba?

In de laatste vijf wedstrijden won CD Eldense er 2, speelde het 1 gelijk en verloor het 2 (1,40 punten per wedstrijd). Córdoba won er 2, speelde 0 gelijk en verloor 3 (1,20 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor CD Eldense tegen Córdoba?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.