Cerro - Peñarol: wedstrijdstatistieken
Cerro tegen Peñarol: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Cerro speelde tegen Peñarol in Primera División (Uruguay). De wedstrijd werd gespeeld op 19 september 2026. Locatie: Estadio Monumental Luis Tróccoli. Eindstand: 1:2.
Huidige vorm
Cerro: 3-1-1, 2,00 punten per wedstrijd. Peñarol: 3-1-1, 2,00 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Cerro scoort 0,79 en krijgt 1,46 doelpunten per wedstrijd tegen. Peñarol scoort 1,75 en krijgt 0,82 tegen. Competitiegemiddelde: 2,36 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Cerro 43%, Peñarol 50%. Over 2.5: Cerro 39%, Peñarol 50%. Competitieniveau: BTTS 50%, Over 2.5 44%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Cerro 1,23, Peñarol 1,72. Schoten per wedstrijd: Cerro 10,3, Peñarol 14,5. Gemiddeld balbezit: Cerro 41%, Peñarol 52%.
Eerste en tweede helft
Cerro: voorsprong bij rust 18%, doelpunten in de tweede helft 0,29. Peñarol: voorsprong bij rust 43%, doelpunten in de tweede helft 1,00.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (7) voor Cerro en 76-90+ (13) voor Peñarol. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Primera División: 2,36 doelpunten per wedstrijd, BTTS 50%, Over 2.5 44%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 5 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-0-4. Gemiddeld aantal doelpunten 2,60, BTTS 40%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Peñarol is de koploper van de competitie, met 17 overwinningen in 28 wedstrijden en 49 gemaakte doelpunten, terwijl Cerro slechts 9 duels won en 22 keer scoorde. In uitwedstrijden maken de bezoekers gemiddeld 1,50 doelpunt per wedstrijd bij een xG van 1,56, terwijl Cerro thuis slechts 0,77 doelpunt per wedstrijd maakt, ondanks een xG van 1,24. De voorsprong van Peñarol is ook zichtbaar in de kansencreatie: buitenshuis noteert het gemiddeld 14,17 schoten en 4,42 schoten op doel, tegenover 9,85 schoten en 3,62 schoten op doel voor Cerro in thuiswedstrijden. De defensie van de bezoekers krijgt in uitwedstrijden slechts 0,50 doelpunt per wedstrijd tegen en houdt in 67% van die duels de nul, wat een zeer lastige opgave vormt voor de thuisploeg, die in 31% van zijn thuiswedstrijden niet tot scoren kwam. Beide teams zijn de laatste tijd degelijk, maar Peñarol maakte 10 doelpunten en pakte 10 punten in de laatste vijf speelrondes en blijft daarom de duidelijke favoriet.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Cerro heeft een hoog BTTS-percentage over het seizoen van 69%, terwijl Peñarol slechts op 25% uitkomt, ruim onder het competitiegemiddelde van 50%. De bezoekers houden in 67% van hun wedstrijden de nul en krijgen gemiddeld slechts 0,50 doelpunt per wedstrijd tegen, wat een belangrijk argument is tegen een treffer van Cerro. De thuisploeg maakte in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld slechts 1,2 doelpunt bij een xG van 1,25, terwijl de verdediging van Peñarol de tegenstanders gemiddeld 0,8 doelpunt toestond. Peñarol verkeert aanvallend in goede vorm, met gemiddeld 2,0 doelpunten in de laatste vijf wedstrijden, maar een eenzijdige uitslag blijft waarschijnlijker dan dat beide teams scoren. Daarom is BTTS Nee waarschijnlijker; dat betekent dat ten minste één ploeg de wedstrijd zonder doelpunt afsluit.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Peñarol incasseert uit slechts 0.50 doelpunt per wedstrijd en houdt in 67% van de wedstrijden de nul, wat het aanvallende potentieel van Cerro duidelijk beperkt. De thuisploeg maakte in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 1.20 doelpunt, terwijl het xG slechts 1.25 bedroeg. De verdediging van Peñarol stond de tegenstanders daarentegen 1.40 xG toe. De bezoekers verkeren aanvallend in goede vorm en scoorden 2.00 doelpunt per wedstrijd in hun laatste vijf optredens, maar Cerro incasseert thuis gemiddeld 1.06 doelpunt, waardoor een eenzijdige hoge uitslag niet het basisscenario is. In de wedstrijden van Peñarol eindigde 75% met maximaal twee doelpunten, terwijl slechts 17% de grens van 3.5 doelpunt overschreed. De prognose van 2.23 doelpunt, lager dan het competitiegemiddelde van 2.36, biedt de sterkste value aan de kant van Under 3.5 doelpunt.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Het meest waarschijnlijk is een gelijkspel bij rust en een overwinning van Peñarol na afloop, omdat de bezoekers in 50% van hun wedstrijden de eerste helft gelijk speelden en daarin gemiddeld slechts 0,17 doelpunt tegen kregen. Cerro is thuis echter vanaf het begin zeer actief: in 8 van de 16 wedstrijden stond het bij rust op voorsprong en scoorde het in de eerste helft gemiddeld 1,00 doelpunt. Daarom weegt een doelpuntloze of gelijkopgaande opening zwaarder dan een voorsprong voor de bezoekers. Na rust slaat het vormvoordeel duidelijk door in het voordeel van Peñarol: in de laatste 5 wedstrijden scoorde de ploeg gemiddeld 1,4 doelpunt in de tweede helft en verloor het geen enkele tweede helft, terwijl Cerro slechts 0,2 doelpunt maakte. Peñarol is bovendien momenteel effectiever over de volledige wedstrijden: het won 60% van zijn laatste vijf duels, tegenover 40% voor Cerro. Daarnaast hield de verdediging van Peñarol dit seizoen in 67% van de wedstrijden de nul, tegenover 13% bij de thuisploeg. Dit wijst erop dat een gelijkopgaande start in de tweede helft door de bezoekers kan worden beslist.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Cerro | Peñarol | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 32% | 37% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.12 | 0.12 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.24 | 0.32 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Peñarol is 122% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
0.79 doelpunten / wedstrijd - Cerro · 1.75 doelpunten / wedstrijd - Peñarol
Peñarol is 78% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
1.46 doelpunten / wedstrijd - Cerro · 0.82 doelpunten / wedstrijd - Peñarol
Cerro scoort in 64% van de wedstrijden (18 van 28 wedstrijden), terwijl Peñarol in 36% (10 van 28 wedstrijden) de nul houdt.
Peñarol scoort in 82% van de wedstrijden (23 van 28 wedstrijden), terwijl Cerro in 21% (6 van 28 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Cerro
Over / Under - Peñarol
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Peñarol is 41% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1.11 punten / wedstrijd - Cerro · 1.57 punten / wedstrijd - Peñarol
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Cerro — resultaten in de tweede helft
Staat in 18% van de wedstrijden bij rust voor en wint 32%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
Peñarol — resultaten in de tweede helft
Staat in 43% van de wedstrijden bij rust voor en wint 61%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.80 | 1.20 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 1.0 | 0.4 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.4 | 1.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.4 | 1.4 |
| 1 doelpunt | 80% | 60% |
| 2 doelpunten | 60% | 40% |
| 3 doelpunten | 0% | 20% |
| Clean sheet | 60% | 60% |
| Geen doelpunt | 20% | 60% |
| Doelsaldo | +3 | -3 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.60 | 1.80 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.6 | 1.2 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.2 | 0.4 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.8 | 1.6 |
| 1 doelpunt | 60% | 60% |
| 2 doelpunten | 20% | 60% |
| 3 doelpunten | 0% | 40% |
| Clean sheet | 80% | 60% |
| Geen doelpunt | 60% | 40% |
| Doelsaldo | +2 | +4 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (7 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (16). Balans late doelpunten (76-90): -9 - de slotfase is een zwak punt.
Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (13 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (7). Balans late doelpunten (76-90): +9 - wint in de slotfase.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Cerro
Peñarol
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Primera División.
Teams versus competitie
| Cerro | Liga | Peñarol | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▼ 2.25 | 2.36 | ▲ 2.57 |
| Beide teams scoorden | ▼ 43% | 50% | • 50% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 39% | 44% | ▲ 50% |
| Clean sheets | ▼ 21% | 29% | ▲ 36% |
| Doelpunt voor rust | ▼ 61% | 66% | ▲ 71% |
| Doelpunt na rust | ▲ 79% | 73% | ▲ 79% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Uitteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (5): Cerro 1 - 0 - 4 Peñarol. Gemiddeld aantal doelpunten 2.60, beide teams scoorden in 40% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Cerro tegen Peñarol?
De wedstrijd in Primera División eindigde in Cerro 1:2 Peñarol. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Cerro en Peñarol?
In de laatste 5 onderlinge wedstrijden won Cerro er 1, won Peñarol er 4 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,60 doelpunten; in 40% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Cerro tegen Peñarol?
Cerro scoort gemiddeld 0,79 doelpunten per wedstrijd en Peñarol scoort 1,75. Het gemiddelde in Primera División is 2,36 doelpunten, met Over 2.5 in 44% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 43% van de wedstrijden van Cerro en 50% van die van Peñarol.
Wat is de actuele vorm van Cerro en Peñarol?
In de laatste vijf wedstrijden won Cerro er 3, speelde het 1 gelijk en verloor het 1 (2,00 punten per wedstrijd). Peñarol won er 3, speelde 1 gelijk en verloor 1 (2,00 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Cerro tegen Peñarol?
Gebruik deze pagina om de cijfers achter Cerro tegen Peñarol te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.


