Bulgarije - Second LeagueStadion LazurGegevens actueel op 17 oktober 2026

Chernomorets 1919 Burgas - CSKA Sofia II: wedstrijdstatistieken

Chernomorets 1919 Burgas tegen CSKA Sofia II: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Chernomorets 1919 Burgas speelde tegen CSKA Sofia II in Second League (Bulgarije). De wedstrijd werd gespeeld op 17 augustus 2026. Locatie: Stadion Lazur. Eindstand: 0:1.

Huidige vorm

Chernomorets 1919 Burgas: 1-2-0, 1,67 punten per wedstrijd. CSKA Sofia II: 2-1-0, 2,33 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Chernomorets 1919 Burgas scoort 1,00 en krijgt 0,67 doelpunten per wedstrijd tegen. CSKA Sofia II scoort 2,67 en krijgt 1,33 tegen. Competitiegemiddelde: 2,55 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Chernomorets 1919 Burgas 67%, CSKA Sofia II 67%. Over 2.5: Chernomorets 1919 Burgas 0%, CSKA Sofia II 67%. Competitieniveau: BTTS 48%, Over 2.5 39%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Chernomorets 1919 Burgas 0,85, CSKA Sofia II 1,70. Schoten per wedstrijd: Chernomorets 1919 Burgas 5,7, CSKA Sofia II 14,0. Gemiddeld balbezit: Chernomorets 1919 Burgas 44%, CSKA Sofia II 56%.

Eerste en tweede helft

Chernomorets 1919 Burgas: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 0,67. CSKA Sofia II: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 2,67.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 0-15 (1) voor Chernomorets 1919 Burgas en 76-90+ (4) voor CSKA Sofia II. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Second League: 2,55 doelpunten per wedstrijd, BTTS 48%, Over 2.5 39%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-1-0. Gemiddeld aantal doelpunten 2,50, BTTS 50%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

CSKA Sofia II staat op de tweede plaats, terwijl Chernomorets 1919 Burgas zevende staat. De bezoekers zijn bovendien ongeslagen in hun laatste vijf wedstrijden: ze wonnen er vier en speelden er één gelijk. De ploeg uit Sofia maakte in die periode 13 doelpunten, meer dan twee keer zoveel als de 6 treffers van de thuisploeg, en scoort buitenshuis gemiddeld 2 keer per wedstrijd. De bezoekers creëren ook duidelijk meer kansen: ze lossen gemiddeld 12,5 schoten, tegenover 4 pogingen voor Chernomorets, terwijl hun xG 1,61 bedraagt tegenover 0,93 voor de thuisploeg. Chernomorets heeft tot nu toe in de kleine steekproef thuis echter een winstpercentage van 100% en hield in al die wedstrijden de nul, waardoor een gelijkspel een reële optie blijft. De betere huidige vorm, het grotere balbezit (56% tegenover 43%) en het aanvallende potentieel van CSKA Sofia II spreken desondanks in het voordeel van een overwinning voor de bezoekers.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

De BTTS-tip wordt ondersteund door het feit dat in 100% van de recente thuiswedstrijden van Chernomorets beide teams tot scoren kwamen, terwijl dit bij CSKA Sofia II in 50% van de uitwedstrijden gebeurde. In de laatste vijf wedstrijden kwam BTTS bij beide teams uit op 60%, waarbij de thuisploeg gemiddeld 1,2 doelpunten maakte en de bezoekers maar liefst 2,6. Chernomorets hield in geen enkele thuiswedstrijd de nul en kreeg daar gemiddeld 3,0 doelpunten tegen, wat de kans op een treffer van de bezoekers aanzienlijk vergroot. CSKA Sofia II hield in 50% van de uitwedstrijden de nul, maar staat gemiddeld een xG van 1,53 toe, terwijl de thuisploeg in eigen huis een xG van 1,89 creëert en gemiddeld 7,0 schoten op doel aflevert. De defensie van de bezoekers vormt het grootste risico voor BTTS, maar het creatieve overwicht van de thuisploeg en de defensieve kwetsbaarheid van Chernomorets maken een scenario waarin beide teams scoren waarschijnlijker.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

De lijn van meer dan 1.5 doelpunten wordt het sterkst door de data ondersteund, aangezien beide teams deze grens in 100% van hun tot nu toe gespeelde competitiewedstrijden overschreden. CSKA Sofia II verkeert aanvallend in zeer goede vorm: in de laatste 5 wedstrijden scoorde het gemiddeld 2,6 doelpunten, met een gemiddelde xG van 1,95. Chernomorets maakte in dezelfde periode slechts 1,2 doelpunten per wedstrijd, maar de tegenstander staat gemiddeld een xG van 1,56 toe, wat de thuisploeg een reële kans biedt om te scoren. De totale doelpuntenverwachting van 2,76 ligt dicht bij het competitiegemiddelde van 2,81, terwijl in 60% van de laatste wedstrijden van beide teams beide ploegen tot scoren kwamen. Meer dan 2.5 doelpunten blijft redelijk aantrekkelijk, maar meer dan 1.5 biedt een groter voordeel en een lager risico.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Het meest waarschijnlijke scenario is een gelijkspel bij rust en een overwinning voor CSKA Sofia II na afloop. In de laatste vijf wedstrijden speelde Chernomorets in 60% van de duels gelijk bij rust, tegenover 40% bij CSKA, terwijl de thuisploeg vóór rust slechts 0,2 doelpunt per wedstrijd produceerde. De bezoekers zijn over de hele wedstrijd echter duidelijk effectiever: ze wonnen 80% van hun laatste vijf wedstrijden, scoorden gemiddeld 2,6 doelpunten en leden geen nederlaag, terwijl de thuisploeg 40% van de wedstrijden won en 1,2 doelpunt scoorde. Na rust maakt CSKA gemiddeld 2,0 doelpunten en bedraagt het doelsaldo in dit gedeelte van de laatste vijf wedstrijden +8, wat een doorbraak na een gelijkopgaande eerste helft in het voordeel van de bezoekers ondersteunt.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 1
1e helft
0 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

57Balbezit (%)43
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
9Schoten8
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
4Schoten op doel4
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
1.22xG1.09
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
4Corners3
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
48Gevaarlijke aanvallen41
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
7Overtredingen18
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0Kaarten0
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
1Gemaakte doelpunten / wedstrijd2.67
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0.67Tegendoelpunten / wedstrijd1.33
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
44%Gemiddeld balbezit56%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
2.67Schoten op doel / wedstrijd4.67
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

5.67Schoten per wedstrijd14
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
2.67Schoten op doel4.67
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
17.6%Schotconversie19%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
44%Balbezit56%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0.85xG voor1.7
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
1.31xG tegen1.4
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II

Schotkwaliteit

Chernomorets 1919 Burgas: CounteraanvallendCSKA Sofia II: Dominant
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
Nauwkeurigheid (schoten op doel)47%33%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.150.12
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.370.57

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

CSKA Sofia II is 40% beter voor vorm laatste 5.

1.67 punten / wedstrijd - Chernomorets 1919 Burgas · 2.33 punten / wedstrijd - CSKA Sofia II

Chernomorets 1919 Burgas
DWD
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
33% W67% G0% V
Seizoen (W-G-V)
1-2-0
1.67 punten / wedstrijd · doelsaldo +1
Laatste 5 (W-G-V)
1-2-0
1.67 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-0-0
Laatste 5 thuis
1-0-0
W
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 0.7xG: 0.85xG tegenstander: 1.31BTTS: 67%Over 2.5: 0%
CSKA Sofia II
DWW
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
67% W33% G0% V
Seizoen (W-G-V)
2-1-0
2.33 punten / wedstrijd · doelsaldo +4
Laatste 5 (W-G-V)
2-1-0
2.33 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
1-1-0
Laatste 5 uit
1-1-0
DW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.7Tegendoelpunten: 1.3xG: 1.70xG tegenstander: 1.40BTTS: 67%Over 2.5: 67%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

CSKA Sofia II is 167% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1 doelpunten / wedstrijd - Chernomorets 1919 Burgas · 2.67 doelpunten / wedstrijd - CSKA Sofia II

Chernomorets 1919 Burgas is 99% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

0.67 doelpunten / wedstrijd - Chernomorets 1919 Burgas · 1.33 doelpunten / wedstrijd - CSKA Sofia II

Scoringsprofiel van Chernomorets 1919 Burgas: zeer sterk

Chernomorets 1919 Burgas scoort in 100% van de wedstrijden (3 van 3 wedstrijden), terwijl CSKA Sofia II in 33% (1 van 3 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van CSKA Sofia II: zeer sterk

CSKA Sofia II scoort in 100% van de wedstrijden (3 van 3 wedstrijden), terwijl Chernomorets 1919 Burgas in 33% (1 van 3 wedstrijden) de nul houdt.

3Gemaakte doelpunten (seizoen)8
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
2Tegendoelpunten (seizoen)4
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
1.67Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd4
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
3Gemaakte doelpunten (laatste 5)8
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
2Tegendoelpunten (laatste 5)4
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II

Hoe vaak ze minstens scoren...

100%1 doelpunt100%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0%2 doelpunten67%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0%3 doelpunten67%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0%4 doelpunten33%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II

Hoe vaak ze minstens incasseren...

67%1 doelpunt67%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0%2 doelpunten33%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0%3 doelpunten33%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0%4 doelpunten0%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

67%
Chernomorets 1919 Burgas - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.2 van 3 wedstrijden
48%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

0%BTTS bij rust0%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0%BTTS in beide helften0%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0%Scoorden in beide helften0%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II

BTTS en aantal doelpunten

0%Min. 3 doelpunten en BTTS33%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS33%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
67%BTTS - laatste 567%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

33%Min. 1 doelpunt voor rust33%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0%Min. 2 doelpunten voor rust33%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0%Min. 3 doelpunten voor rust0%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II

2e helft

67%Min. 1 doelpunt na rust100%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
67%Min. 2 doelpunten na rust100%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0%Min. 3 doelpunten na rust67%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Chernomorets 1919 Burgas is 149% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.67 punten / wedstrijd - Chernomorets 1919 Burgas · 0.67 punten / wedstrijd - CSKA Sofia II

Chernomorets 1919 Burgas — situatie bij rust
33% op voorsprong67% gelijk0% achterstaand
CSKA Sofia II — situatie bij rust
0% op voorsprong67% gelijk33% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.67Punten per wedstrijd (1e helft)0.67
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0.33Doelpunten voor (1e helft)0
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0Doelpunten tegen (1e helft)0.67
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0.33Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0.67
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
100%Clean sheet voor rust67%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
67%Geen doelpunt voor rust100%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II

Na rust (2e helft)

1Punten per wedstrijd (2e helft)2.33
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0.67Doelpunten voor (2e helft)2.67
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
0.67Doelpunten tegen (2e helft)0.67
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
1.33Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)3.33
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
33%Clean sheet na rust33%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II
33%Geen doelpunt na rust0%
Chernomorets 1919 BurgasCSKA Sofia II

Chernomorets 1919 Burgas — resultaten in de tweede helft

0% W100% G0% V
5
Punten bij rust
1
Doelpunten bij rust
+1
Doelsaldo (1e helft)
3
Punten in de tweede helft
0
Doelsaldo (2e helft)
1.67
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 33%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.7

Krijgt na rust 0.7 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

CSKA Sofia II — resultaten in de tweede helft

67% W33% G0% V
2
Punten bij rust
0
Doelpunten bij rust
-2
Doelsaldo (1e helft)
7
Punten in de tweede helft
+6
Doelsaldo (2e helft)
0.67
PPG voor rust
Verdediging na rust0.0

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Chernomorets 1919 Burgas — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.671.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.30.7
Tegendoelpunten / wedstrijd0.00.7
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.31.3
1 doelpunt33%67%
2 doelpunten0%67%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet100%33%
Geen doelpunt67%33%
Doelsaldo+10
Rust: 33% op voorsprong - 67% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 100% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1
CSKA Sofia II — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.672.33
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.02.7
Tegendoelpunten / wedstrijd0.70.7
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.73.3
1 doelpunt33%100%
2 doelpunten33%100%
3 doelpunten0%67%
Clean sheet67%33%
Geen doelpunt100%0%
Doelsaldo-2+6
Rust: 0% op voorsprong - 67% gelijk - 33% achterstaand
2e helft: 67% gewonnen - 33% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 0

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Chernomorets 1919 Burgas
GescoordTegendoelpunten
1
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
1
46-60
1
0
61-75
1
1
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (1). Balans late doelpunten (76-90): 0.

CSKA Sofia II
GescoordTegendoelpunten
0
1
0-15
0
0
16-30
0
1
31-45
2
0
46-60
2
0
61-75
4
2
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (2). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.83
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.2 : 1.7
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
111%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
67%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-12%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
100%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
0%
0:0-risico
praktisch nul
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Chernomorets 1919 Burgas

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.46
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.79
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-1.2 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.15
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.64
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
74%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
57%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
33% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 33% valt in de eerste 15 minuten.
33%

CSKA Sofia II

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.30
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+1.04
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.2 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.97
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.07
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
226%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
98%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+2.7
Late doelpunten
50% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
50%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Second League.

Teams versus competitie

Chernomorets 1919 BurgasLigaCSKA Sofia II
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 1.672.55▲ 4.00
Beide teams scoorden▲ 67%48%▲ 67%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 0%39%▲ 67%
Clean sheets▲ 33%27%▲ 33%
Doelpunt voor rust▼ 33%58%▼ 33%
Doelpunt na rust▼ 67%76%▲ 100%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.55
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
48%
Beide teams scoorden
39%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
27%
Clean sheets
1.36
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.18
Uitdoelpunten / wedstrijd
+15%
Thuisvoordeel aanval
+13%
Thuisvoordeel verdediging
+18%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
58%
1 doelpunt
30%
2 doelpunten
9%
3 doelpunten
6%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
76%
1 doelpunt
52%
2 doelpunten
12%
3 doelpunten
9%
4 doelpunten

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Chernomorets 1919 Burgas 1 - 1 - 0 CSKA Sofia II. Gemiddeld aantal doelpunten 2.50, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

FK Chernomorets 1919 Burgas
3 : 0
PFC CSKA Sofia II
PFC CSKA Sofia II
1 : 1
FK Chernomorets 1919 Burgas

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Chernomorets 1919 Burgas tegen CSKA Sofia II?

De wedstrijd in Second League eindigde in Chernomorets 1919 Burgas 0:1 CSKA Sofia II. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Chernomorets 1919 Burgas en CSKA Sofia II?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Chernomorets 1919 Burgas er 1, won CSKA Sofia II er 0 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,50 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Chernomorets 1919 Burgas tegen CSKA Sofia II?

Chernomorets 1919 Burgas scoort gemiddeld 1,00 doelpunten per wedstrijd en CSKA Sofia II scoort 2,67. Het gemiddelde in Second League is 2,55 doelpunten, met Over 2.5 in 39% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 67% van de wedstrijden van Chernomorets 1919 Burgas en 67% van die van CSKA Sofia II.

Wat is de actuele vorm van Chernomorets 1919 Burgas en CSKA Sofia II?

In de laatste vijf wedstrijden won Chernomorets 1919 Burgas er 1, speelde het 2 gelijk en verloor het 0 (1,67 punten per wedstrijd). CSKA Sofia II won er 2, speelde 1 gelijk en verloor 0 (2,33 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Chernomorets 1919 Burgas tegen CSKA Sofia II?

Gebruik deze pagina om de cijfers achter Chernomorets 1919 Burgas tegen CSKA Sofia II te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.