Cittadella - AlbinoLeffe: wedstrijdstatistieken
Cittadella tegen AlbinoLeffe: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Cittadella speelde tegen AlbinoLeffe in Serie C Group A (Italië). De wedstrijd werd gespeeld op 3 oktober 2026. Locatie: Stadio Pier Cesare Tombolato. Eindstand: 1:2.
Huidige vorm
Cittadella: 5-0-0, 3,00 punten per wedstrijd. AlbinoLeffe: 1-2-2, 1,00 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Cittadella scoort 1,86 en krijgt 0,29 doelpunten per wedstrijd tegen. AlbinoLeffe scoort 1,43 en krijgt 1,29 tegen. Competitiegemiddelde: 2,21 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Cittadella 29%, AlbinoLeffe 71%. Over 2.5: Cittadella 43%, AlbinoLeffe 43%. Competitieniveau: BTTS 49%, Over 2.5 46%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Cittadella 1,91, AlbinoLeffe 1,44. Schoten per wedstrijd: Cittadella 15,7, AlbinoLeffe 11,3. Gemiddeld balbezit: Cittadella 48%, AlbinoLeffe 45%.
Eerste en tweede helft
Cittadella: voorsprong bij rust 57%, doelpunten in de tweede helft 1,14. AlbinoLeffe: voorsprong bij rust 29%, doelpunten in de tweede helft 0,71.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 61-75 (5) voor Cittadella en 0-15 (3) voor AlbinoLeffe. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Serie C Group A: 2,21 doelpunten per wedstrijd, BTTS 49%, Over 2.5 46%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-0-2. Gemiddeld aantal doelpunten 2,00, BTTS 50%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Cittadella heeft de laatste 5 wedstrijden allemaal gewonnen, met 10 doelpunten voor en 2 tegen. AlbinoLeffe boekte in dezelfde periode slechts 1 overwinning, speelde 2 keer gelijk en verloor 2 keer. Thuis maakt Cittadella gemiddeld 2,25 doelpunten en krijgt het slechts 0,25 doelpunt tegen, tegenover gemiddeld 1,33 tegendoelpunten voor AlbinoLeffe in uitwedstrijden. Het overwicht van Cittadella in het creëren van kansen blijkt ook uit een thuis-xG van 1,91, tegenover een uit-xG van 1,36 voor AlbinoLeffe, en uit het verschil in aantal schoten: 16,5 voor de thuisploeg tegenover 10,33 voor de bezoekers. AlbinoLeffe blijft gevaarlijk met gemiddeld 2,33 doelpunten in uitwedstrijden, maar de xGA buitenshuis bedraagt 1,81. Dat wijst erop dat tegenstanders regelmatig tot goede kansen komen. De sterkere defensie en de reeks overwinningen pleiten dan ook voor winst voor Cittadella, al maakt de aanvallende slagkracht van de bezoekers een spannende wedstrijd niet ondenkbaar.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
BTTS kwam voor in 75% van de wedstrijden van Cittadella en in 67% van die van AlbinoLeffe, wat wijst op doelpunten van beide teams. De bezoekers scoren gemiddeld 2,33 doelpunten, terwijl de thuisploeg dit seizoen nog geen enkele keer de nul hield. Daarom is een doelpunt van AlbinoLeffe waarschijnlijk. Cittadella scoort weliswaar slechts 0,75 doelpunt per wedstrijd, maar het gemiddelde xG bedraagt 1,51, terwijl de tegenstanders kansen ter waarde van 1,81 xG toestaan. In de laatste vijf wedstrijden scoorde de thuisploeg gemiddeld 2,0 doelpunten en kreeg AlbinoLeffe er 1,4 tegen, wat het argument voor een doelpunt van Cittadella versterkt. Een risico voor de keuze ‘ja’ is de verbeterde defensie van de thuisploeg, die in deze periode slechts 0,4 doelpunt per wedstrijd tegen kreeg. De totale cijfers wijzen echter net iets sterker op doelpunten van beide teams.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
De beste keuze is minder dan 3.5 doelpunten: alle wedstrijden van Cittadella tot nu toe bleven onder deze lijn, net als 67% van de wedstrijden van AlbinoLeffe. In de laatste 5 wedstrijden scoorde Cittadella gemiddeld 2,0 doelpunten en kreeg het slechts 0,4 doelpunt tegen, terwijl AlbinoLeffe gemiddeld 1,4 doelpunten maakte en er ook 1,4 tegen kreeg. De thuisploeg creëerde onlangs kansen met een gemiddelde xG van 1,98, maar de bezoekers lieten tegenstanders een xG van 1,78 noteren, waardoor een doelpunt van Cittadella waarschijnlijk is. Anderzijds beperken de solide recente defensie van de thuisploeg en het competitiegemiddelde van 2,21 doelpunten de argumenten voor een uitslag met minstens 4 doelpunten. De voorspelling van 2,60 doelpunten geeft minder dan 3.5 een duidelijker voordeel dan de meer evenwichtige lijn van 2.5.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Een gelijkspel bij rust is het waarschijnlijkst: Cittadella stond bij rust gelijk in 50% van de tot nu toe gespeelde thuiswedstrijden, en AlbinoLeffe in 67% van de uitwedstrijden. In de laatste vijf wedstrijden van beide teams bedroeg het percentage gelijke standen bij rust telkens 40%, wat ook wijst op een gelijk opgaande openingsfase. De vorm van Cittadella geeft uiteindelijk de doorslag: de ploeg won de laatste vijf wedstrijden, maakte na rust gemiddeld 1,4 doelpunten en kreeg geen enkele treffer tegen; AlbinoLeffe won slechts één van de vijf wedstrijden en kreeg in de tweede helft gemiddeld 1,2 doelpunten tegen. De voorspelling X/1 vraagt echter om voorzichtigheid, omdat AlbinoLeffe in eerdere uitwedstrijden sterk presteerde: gemiddeld 2,33 gemaakte doelpunten en 67% overwinningen, terwijl Cittadella thuis nog geen overwinning boekte.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Cittadella | AlbinoLeffe | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 33% | 32% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.12 | 0.13 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.36 | 0.40 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Cittadella is 200% beter voor vorm laatste 5.
3 punten / wedstrijd - Cittadella · 1 punten / wedstrijd - AlbinoLeffe
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Cittadella is 30% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1.86 doelpunten / wedstrijd - Cittadella · 1.43 doelpunten / wedstrijd - AlbinoLeffe
Cittadella is 345% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
0.29 doelpunten / wedstrijd - Cittadella · 1.29 doelpunten / wedstrijd - AlbinoLeffe
Cittadella scoort in 100% van de wedstrijden (7 van 7 wedstrijden), terwijl AlbinoLeffe in 14% (1 van 7 wedstrijden) de nul houdt.
AlbinoLeffe scoort in 71% van de wedstrijden (5 van 7 wedstrijden), terwijl Cittadella in 71% (5 van 7 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Cittadella
Over / Under - AlbinoLeffe
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Cittadella is 40% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
2 punten / wedstrijd - Cittadella · 1.43 punten / wedstrijd - AlbinoLeffe
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Cittadella — resultaten in de tweede helft
Staat in 57% van de wedstrijden bij rust voor en wint 100%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
AlbinoLeffe — resultaten in de tweede helft
Staat in 29% van de wedstrijden bij rust voor en wint 29%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.7 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.60 | 2.60 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.6 | 1.4 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.4 | 0.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.0 | 1.4 |
| 1 doelpunt | 60% | 80% |
| 2 doelpunten | 20% | 40% |
| 3 doelpunten | 20% | 20% |
| Clean sheet | 60% | 100% |
| Geen doelpunt | 60% | 20% |
| Doelsaldo | +1 | +7 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.60 | 0.60 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.8 | 0.6 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.2 | 1.2 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.0 | 1.8 |
| 1 doelpunt | 60% | 60% |
| 2 doelpunten | 20% | 60% |
| 3 doelpunten | 20% | 20% |
| Clean sheet | 80% | 40% |
| Geen doelpunt | 60% | 60% |
| Doelsaldo | +3 | -3 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (1). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.
Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (4). Balans late doelpunten (76-90): -3 - de slotfase is een zwak punt.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Cittadella
AlbinoLeffe
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Serie C Group A.
Teams versus competitie
| Cittadella | Liga | AlbinoLeffe | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | • 2.14 | 2.21 | ▲ 2.71 |
| Beide teams scoorden | ▼ 29% | 49% | ▲ 71% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 43% | 46% | ▼ 43% |
| Clean sheets | ▲ 71% | 35% | ▼ 14% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 71% | 54% | ▲ 57% |
| Doelpunt na rust | ▲ 71% | 67% | ▲ 71% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Uitteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (2): Cittadella 0 - 0 - 2 AlbinoLeffe. Gemiddeld aantal doelpunten 2.00, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Cittadella tegen AlbinoLeffe?
De wedstrijd in Serie C Group A eindigde in Cittadella 1:2 AlbinoLeffe. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Cittadella en AlbinoLeffe?
In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Cittadella er 0, won AlbinoLeffe er 2 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,00 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Cittadella tegen AlbinoLeffe?
Cittadella scoort gemiddeld 1,86 doelpunten per wedstrijd en AlbinoLeffe scoort 1,43. Het gemiddelde in Serie C Group A is 2,21 doelpunten, met Over 2.5 in 46% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 29% van de wedstrijden van Cittadella en 71% van die van AlbinoLeffe.
Wat is de actuele vorm van Cittadella en AlbinoLeffe?
In de laatste vijf wedstrijden won Cittadella er 5, speelde het 0 gelijk en verloor het 0 (3,00 punten per wedstrijd). AlbinoLeffe won er 1, speelde 2 gelijk en verloor 2 (1,00 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Cittadella tegen AlbinoLeffe?
Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


