Engeland - EFL League TwoJobServe Community StadiumGegevens actueel op 17 oktober 2026

Wedstrijd opgeschort of uitgesteld

De aanvangstijd kan wijzigen. De statistieken blijven beschikbaar als wedstrijdcontext.

Colchester United - Port Vale: wedstrijdstatistieken

Colchester United tegen Port Vale: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Colchester United speelt tegen Port Vale in EFL League Two (Engeland). De aanvangstijd kan wijzigen. De statistieken blijven beschikbaar als wedstrijdcontext. Locatie: JobServe Community Stadium.

Huidige vorm

Colchester United: 0-3-2, 0,60 punten per wedstrijd. Port Vale: 2-0-3, 1,20 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Colchester United scoort 1,11 en krijgt 1,44 doelpunten per wedstrijd tegen. Port Vale scoort 0,50 en krijgt 1,13 tegen. Competitiegemiddelde: 2,48 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Colchester United 67%, Port Vale 25%. Over 2.5: Colchester United 44%, Port Vale 13%. Competitieniveau: BTTS 53%, Over 2.5 43%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Colchester United 1,41, Port Vale 1,35. Schoten per wedstrijd: Colchester United 12,6, Port Vale 11,4. Gemiddeld balbezit: Colchester United 55%, Port Vale 51%.

Eerste en tweede helft

Colchester United: voorsprong bij rust 22%, doelpunten in de tweede helft 0,67. Port Vale: voorsprong bij rust 25%, doelpunten in de tweede helft 0,13.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (3) voor Colchester United en 0-15 (1) voor Port Vale. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

League Two: 2,48 doelpunten per wedstrijd, BTTS 53%, Over 2.5 43%.

Onderlinge resultaten

Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1.11Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.5
Colchester UnitedPort Vale
1.44Tegendoelpunten / wedstrijd1.13
Colchester UnitedPort Vale
55%Gemiddeld balbezit51%
Colchester UnitedPort Vale
4.22Schoten op doel / wedstrijd3.38
Colchester UnitedPort Vale

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

12.56Schoten per wedstrijd11.38
Colchester UnitedPort Vale
4.22Schoten op doel3.38
Colchester UnitedPort Vale
8.8%Schotconversie4.4%
Colchester UnitedPort Vale
55%Balbezit51%
Colchester UnitedPort Vale
1.41xG voor1.35
Colchester UnitedPort Vale
1.5xG tegen1.19
Colchester UnitedPort Vale

Schotkwaliteit

Colchester United: GebalanceerdPort Vale: Gebalanceerd
Colchester UnitedPort Vale
Nauwkeurigheid (schoten op doel)34%30%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.110.12
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.260.15

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Port Vale is 100% beter voor vorm laatste 5.

0.6 punten / wedstrijd - Colchester United · 1.2 punten / wedstrijd - Port Vale

Colchester United
LDDDL
Geen zege in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
22% W44% G33% V
Seizoen (W-G-V)
2-4-3
1.11 punten / wedstrijd · doelsaldo -3
Laatste 5 (W-G-V)
0-3-2
0.60 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
2-2-0
Laatste 5 thuis
2-2-0
WWDD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 1.6xG: 1.41xG tegenstander: 1.35BTTS: 80%Over 2.5: 40%
Port Vale
LLWLW
Resultaatverdeling seizoen
25% W25% G50% V
Seizoen (W-G-V)
2-2-4
1.00 punten / wedstrijd · doelsaldo -5
Laatste 5 (W-G-V)
2-0-3
1.20 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-0-4
Laatste 5 uit
0-0-4
LLLL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.6Tegendoelpunten: 1.2xG: 1.36xG tegenstander: 1.25BTTS: 20%Over 2.5: 20%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Colchester United is 122% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.11 doelpunten / wedstrijd - Colchester United · 0.5 doelpunten / wedstrijd - Port Vale

Port Vale is 27% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.44 doelpunten / wedstrijd - Colchester United · 1.13 doelpunten / wedstrijd - Port Vale

Scoringsprofiel van Colchester United: sterk

Colchester United scoort in 78% van de wedstrijden (7 van 9 wedstrijden), terwijl Port Vale in 38% (3 van 8 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Port Vale: sterk

Port Vale scoort in 50% van de wedstrijden (4 van 8 wedstrijden), terwijl Colchester United in 11% (1 van 9 wedstrijden) de nul houdt.

10Gemaakte doelpunten (seizoen)4
Colchester UnitedPort Vale
13Tegendoelpunten (seizoen)9
Colchester UnitedPort Vale
2.56Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.63
Colchester UnitedPort Vale
5Gemaakte doelpunten (laatste 5)3
Colchester UnitedPort Vale
8Tegendoelpunten (laatste 5)6
Colchester UnitedPort Vale

Hoe vaak ze minstens scoren...

78%1 doelpunt50%
Colchester UnitedPort Vale
33%2 doelpunten0%
Colchester UnitedPort Vale
0%3 doelpunten0%
Colchester UnitedPort Vale
0%4 doelpunten0%
Colchester UnitedPort Vale

Hoe vaak ze minstens incasseren...

89%1 doelpunt63%
Colchester UnitedPort Vale
44%2 doelpunten38%
Colchester UnitedPort Vale
11%3 doelpunten13%
Colchester UnitedPort Vale
0%4 doelpunten0%
Colchester UnitedPort Vale

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

67%
Colchester United - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.6 van 9 wedstrijden
53%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

22%BTTS bij rust13%
Colchester UnitedPort Vale
11%BTTS in beide helften0%
Colchester UnitedPort Vale
22%Scoorden in beide helften0%
Colchester UnitedPort Vale

BTTS en aantal doelpunten

44%Min. 3 doelpunten en BTTS13%
Colchester UnitedPort Vale
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
Colchester UnitedPort Vale
80%BTTS - laatste 520%
Colchester UnitedPort Vale

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

67%Min. 1 doelpunt voor rust50%
Colchester UnitedPort Vale
22%Min. 2 doelpunten voor rust13%
Colchester UnitedPort Vale
11%Min. 3 doelpunten voor rust0%
Colchester UnitedPort Vale

2e helft

100%Min. 1 doelpunt na rust75%
Colchester UnitedPort Vale
44%Min. 2 doelpunten na rust25%
Colchester UnitedPort Vale
11%Min. 3 doelpunten na rust0%
Colchester UnitedPort Vale

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Port Vale is 24% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.11 punten / wedstrijd - Colchester United · 1.38 punten / wedstrijd - Port Vale

Colchester United — situatie bij rust
22% op voorsprong44% gelijk33% achterstaand
Port Vale — situatie bij rust
25% op voorsprong63% gelijk13% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.11Punten per wedstrijd (1e helft)1.38
Colchester UnitedPort Vale
0.44Doelpunten voor (1e helft)0.38
Colchester UnitedPort Vale
0.56Doelpunten tegen (1e helft)0.25
Colchester UnitedPort Vale
1Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0.63
Colchester UnitedPort Vale
56%Clean sheet voor rust75%
Colchester UnitedPort Vale
56%Geen doelpunt voor rust63%
Colchester UnitedPort Vale

Na rust (2e helft)

1.22Punten per wedstrijd (2e helft)0.63
Colchester UnitedPort Vale
0.67Doelpunten voor (2e helft)0.13
Colchester UnitedPort Vale
0.89Doelpunten tegen (2e helft)0.88
Colchester UnitedPort Vale
1.56Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1
Colchester UnitedPort Vale
33%Clean sheet na rust38%
Colchester UnitedPort Vale
44%Geen doelpunt na rust88%
Colchester UnitedPort Vale

Colchester United — resultaten in de tweede helft

33% W22% G44% V
10
Punten bij rust
4
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
11
Punten in de tweede helft
-2
Doelsaldo (2e helft)
1.11
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 22% van de wedstrijden bij rust voor en wint 22%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.3

Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Port Vale — resultaten in de tweede helft

13% W25% G63% V
11
Punten bij rust
3
Doelpunten bij rust
+1
Doelsaldo (1e helft)
5
Punten in de tweede helft
-6
Doelsaldo (2e helft)
1.38
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 25% van de wedstrijden bij rust voor en wint 25%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.6

Krijgt na rust 0.6 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Colchester United — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.800.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.60.4
Tegendoelpunten / wedstrijd0.21.4
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.81.8
1 doelpunt60%100%
2 doelpunten20%60%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet80%0%
Geen doelpunt40%60%
Doelsaldo+2-5
Rust: 40% op voorsprong - 60% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 40% gelijk - 60% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3
Port Vale — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.200.80
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.2
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.81.0
1 doelpunt60%80%
2 doelpunten20%20%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet60%40%
Geen doelpunt60%80%
Doelsaldo0-3
Rust: 20% op voorsprong - 60% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 20% gelijk - 60% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Colchester United
GescoordTegendoelpunten
1
0
0-15
3
4
16-30
0
1
31-45
1
1
46-60
2
0
61-75
3
7
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (7). Balans late doelpunten (76-90): -4 - de slotfase is een zwak punt.

Port Vale
GescoordTegendoelpunten
1
1
0-15
1
0
16-30
1
1
31-45
0
2
46-60
1
3
61-75
0
2
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (3). Balans late doelpunten (76-90): -2 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.09
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.1 : 1.0
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
84%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
46%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-100%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
39%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
11%
0:0-risico
ongeveer 1 op 9 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Colchester United

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.09
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.24
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.30
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.06
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
74%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
145%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.51
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.2
Late doelpunten
30% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 10% valt in de eerste 15 minuten.
30%

Port Vale

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.16
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.79
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+4.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.85
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.06
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
51%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
76%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.20
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.3
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 25% valt in de eerste 15 minuten.
0%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van League Two.

Teams versus competitie

Colchester UnitedLigaPort Vale
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd• 2.562.48▼ 1.63
Beide teams scoorden▲ 67%53%▼ 25%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)• 44%43%▼ 13%
Clean sheets▼ 11%28%▲ 38%
Doelpunt voor rust• 67%66%▼ 50%
Doelpunt na rust▲ 100%76%• 75%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.48
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
53%
Beide teams scoorden
43%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
28%
Clean sheets
1.49
Thuisdoelpunten / wedstrijd
0.99
Uitdoelpunten / wedstrijd
+51%
Thuisvoordeel aanval
+34%
Thuisvoordeel verdediging
+31%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
66%
1 doelpunt
31%
2 doelpunten
7%
3 doelpunten
1%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
76%
1 doelpunt
45%
2 doelpunten
17%
3 doelpunten
4%
4 doelpunten