Čukarički - Mačva Šabac: wedstrijdstatistieken
Čukarički tegen Mačva Šabac: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Čukarički speelde tegen Mačva Šabac in SuperLiga (Servië). De wedstrijd werd gespeeld op 10 oktober 2026. Locatie: Stadion na Banovom brdu. Eindstand: 2:2.
Huidige vorm
Čukarički: 0-1-4, 0,20 punten per wedstrijd. Mačva Šabac: 1-2-2, 1,00 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Čukarički scoort 1,20 en krijgt 1,80 doelpunten per wedstrijd tegen. Mačva Šabac scoort 0,60 en krijgt 1,70 tegen. Competitiegemiddelde: 2,65 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Čukarički 40%, Mačva Šabac 40%. Over 2.5: Čukarički 60%, Mačva Šabac 40%. Competitieniveau: BTTS 46%, Over 2.5 49%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Čukarički 1,28, Mačva Šabac 1,04. Schoten per wedstrijd: Čukarički 11,3, Mačva Šabac 9,0. Gemiddeld balbezit: Čukarički 42%, Mačva Šabac 40%.
Eerste en tweede helft
Čukarički: voorsprong bij rust 50%, doelpunten in de tweede helft 0,30. Mačva Šabac: voorsprong bij rust 20%, doelpunten in de tweede helft 0,40.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (6) voor Čukarički en 16-30 (2) voor Mačva Šabac. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
SuperLiga: 2,65 doelpunten per wedstrijd, BTTS 46%, Over 2.5 49%.
Onderlinge resultaten
Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Čukarički heeft een duidelijk thuisvoordeel: het won 40% van zijn thuiswedstrijden, terwijl Mačva Šabac 80% van zijn uitwedstrijden verloor en er geen enkele won. De thuisploeg maakt gemiddeld 1,2 doelpunten per thuiswedstrijd bij een xG van 1,41, terwijl de bezoekers op vreemde bodem slechts 0,4 doelpunten maken bij een xG van 0,78. Het verschil in kansenkwaliteit blijkt ook uit de defensie van Mačva, die buitenshuis gemiddeld een xG van 2,6 toestaat en 2,4 doelpunten per wedstrijd incasseert. De recente vorm is echter een risico voor de thuisploeg: die won geen van zijn laatste vijf wedstrijden en kreeg daarin 15 doelpunten tegen, terwijl de bezoekers in die periode 5 doelpunten incasseerden. Ondanks dat pleit de zwakke uitvorm van Mačva, dat in 60% van zulke wedstrijden niet tot scoren kwam, voor een overwinning van Čukarički.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Het sterkste signaal tegen doelpunten van beide teams komt van de aanval van Mačva Šabac: de bezoekers scoren gemiddeld slechts 0,4 doelpunt en kwamen in 60% van hun wedstrijden niet tot scoren. Čukarički hield in 60% van de wedstrijden de nul, wat de kans verder vergroot dat de bezoekers niet zullen scoren. De thuisploeg heeft meer kans om tot scoren te komen, omdat de tegenstander gemiddeld 2,4 doelpunten incasseert en tegenstanders kansen toestaat met een waarde van 2,60 xG, terwijl de eigen xG slechts 0,78 bedraagt. Hoewel Čukarički in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 3,0 doelpunten incasseerde, scoorde Mačva in die periode slechts 0,6 doelpunt per wedstrijd. Bij beide teams ligt het seizoenspercentage wedstrijden waarin beide teams scoorden op 40%, waardoor het waarschijnlijker is dat minstens één team niet scoort.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Čukarički maakt thuis gemiddeld 0,8 doelpunt, terwijl Mačva uit 2,4 doelpunten per wedstrijd incasseert. Daardoor hebben de thuisploeg duidelijk meer kans om te scoren. De bezoekers maken uit echter slechts 0,4 doelpunt en noteren gemiddeld 1,4 schoten op doel, terwijl de thuisploeg in 60% van de thuiswedstrijden de nul hield. In de onderlinge duels eindigde 80% van de wedstrijden met minder dan 3,5 doelpunten, waardoor die grens veiliger lijkt dan 2,5 doelpunten. Het risico op een hogere score neemt toe doordat Čukarički in de laatste 5 wedstrijden 15 doelpunten heeft geïncasseerd. Toch wijst het sterkste signaal bij een voorspeld totaal van 2,37 doelpunten nog steeds op minder dan 3,5 doelpunten.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Een gelijkspel bij rust is het meest waarschijnlijk: Mačva ging in 60% van de uitwedstrijden met een gelijke stand de rust in, en in de laatste vijf wedstrijden, ongeacht waar ze speelden, zelfs in 80% van de gevallen. De bezoekers hebben in de eerste helft van hun uitwedstrijden nog niet gescoord, maar hielden in hun laatste vijf wedstrijden tot de rust de nul, wat tegen een vroege voorsprong voor Čukarički pleit. Na rust zou het voordeel naar de thuisploeg moeten verschuiven, omdat Mačva uit gemiddeld 1,6 doelpunten incasseert in de tweede helft en 80% van de uitwedstrijden verloor. Čukarički creëert thuis gemiddeld 1,31 xG, tegenover 0,78 xG voor de bezoekers in uitwedstrijden, terwijl Mačva tegenstanders kansen toestaat met een waarde van 2,60 xG per wedstrijd. De voorspelling X/1 wordt echter minder aantrekkelijk door de zwakke recente vorm van de thuisploeg: in de laatste vijf wedstrijden wonnen ze geen enkele keer, waardoor een overwinning na een doelpuntloze of gelijkopgaande eerste helft geen zekerheid is.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Čukarički | Mačva Šabac | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 36% | 24% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.11 | 0.12 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.29 | 0.27 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Mačva Šabac is 400% beter voor vorm laatste 5.
0.2 punten / wedstrijd - Čukarički · 1 punten / wedstrijd - Mačva Šabac
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Čukarički is 100% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1.2 doelpunten / wedstrijd - Čukarički · 0.6 doelpunten / wedstrijd - Mačva Šabac
Mačva Šabac is 6% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
1.8 doelpunten / wedstrijd - Čukarički · 1.7 doelpunten / wedstrijd - Mačva Šabac
Čukarički scoort in 70% van de wedstrijden (7 van 10 wedstrijden), terwijl Mačva Šabac in 30% (3 van 10 wedstrijden) de nul houdt.
Mačva Šabac scoort in 60% van de wedstrijden (6 van 10 wedstrijden), terwijl Čukarički in 30% (3 van 10 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Čukarički
Over / Under - Mačva Šabac
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Čukarički is 45% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1.6 punten / wedstrijd - Čukarički · 1.1 punten / wedstrijd - Mačva Šabac
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Čukarički — resultaten in de tweede helft
Staat in 50% van de wedstrijden bij rust voor en wint 30%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.
Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
Mačva Šabac — resultaten in de tweede helft
Staat in 20% van de wedstrijden bij rust voor en wint 20%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.7 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 0.80 | 0.80 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.4 | 0.2 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 1.4 | 1.6 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.8 | 1.8 |
| 1 doelpunt | 100% | 80% |
| 2 doelpunten | 60% | 60% |
| 3 doelpunten | 20% | 40% |
| Clean sheet | 20% | 40% |
| Geen doelpunt | 60% | 80% |
| Doelsaldo | -5 | -7 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.40 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.2 | 0.4 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.0 | 1.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.2 | 1.4 |
| 1 doelpunt | 20% | 80% |
| 2 doelpunten | 0% | 60% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 40% |
| Geen doelpunt | 80% | 60% |
| Doelsaldo | +1 | -3 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (6 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (5). Balans late doelpunten (76-90): -3 - de slotfase is een zwak punt.
Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (6). Balans late doelpunten (76-90): -4 - de slotfase is een zwak punt.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Čukarički
Mačva Šabac
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van SuperLiga.
Teams versus competitie
| Čukarički | Liga | Mačva Šabac | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▲ 3.00 | 2.65 | ▼ 2.30 |
| Beide teams scoorden | ▼ 40% | 46% | ▼ 40% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▲ 60% | 49% | ▼ 40% |
| Clean sheets | • 30% | 31% | • 30% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 100% | 74% | ▼ 50% |
| Doelpunt na rust | ▼ 60% | 71% | ▲ 80% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Uitteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Čukarički tegen Mačva Šabac?
De wedstrijd in SuperLiga eindigde in Čukarički 2:2 Mačva Šabac. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Čukarički tegen Mačva Šabac?
Čukarički scoort gemiddeld 1,20 doelpunten per wedstrijd en Mačva Šabac scoort 0,60. Het gemiddelde in SuperLiga is 2,65 doelpunten, met Over 2.5 in 49% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 40% van de wedstrijden van Čukarički en 40% van die van Mačva Šabac.
Wat is de actuele vorm van Čukarički en Mačva Šabac?
In de laatste vijf wedstrijden won Čukarički er 0, speelde het 1 gelijk en verloor het 4 (0,20 punten per wedstrijd). Mačva Šabac won er 1, speelde 2 gelijk en verloor 2 (1,00 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Čukarički tegen Mačva Šabac?
Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


