China - Chinese Super LeagueGegevens actueel op 15 oktober 2026

Dalian Zhixing - Sichuan Jiuniu: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Dalian Zhixing tegen Sichuan Jiuniu: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Dalian Zhixing speelt tegen Sichuan Jiuniu in Chinese Super League (China). De wedstrijd staat gepland voor 17 oktober 2026.

Huidige vorm

Dalian Zhixing: 3-2-0, 2,20 punten per wedstrijd. Sichuan Jiuniu: 1-3-1, 1,20 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Dalian Zhixing scoort 1,56 en krijgt 1,56 doelpunten per wedstrijd tegen. Sichuan Jiuniu scoort 1,33 en krijgt 1,74 tegen. Competitiegemiddelde: 3,12 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Dalian Zhixing 63%, Sichuan Jiuniu 56%. Over 2.5: Dalian Zhixing 59%, Sichuan Jiuniu 52%. Competitieniveau: BTTS 64%, Over 2.5 58%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Dalian Zhixing 1,54, Sichuan Jiuniu 1,33. Schoten per wedstrijd: Dalian Zhixing 13,8, Sichuan Jiuniu 12,2. Gemiddeld balbezit: Dalian Zhixing 47%, Sichuan Jiuniu 45%.

Eerste en tweede helft

Dalian Zhixing: voorsprong bij rust 30%, doelpunten in de tweede helft 1,00. Sichuan Jiuniu: voorsprong bij rust 19%, doelpunten in de tweede helft 0,74.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (12) voor Dalian Zhixing en 76-90+ (10) voor Sichuan Jiuniu. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Chinese Super League: 3,12 doelpunten per wedstrijd, BTTS 64%, Over 2.5 58%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 3 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-2-0. Gemiddeld aantal doelpunten 2,33, BTTS 100%.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(-)
(-)
(-)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
1.56Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.33
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
1.56Tegendoelpunten / wedstrijd1.74
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
47%Gemiddeld balbezit45%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
4.85Schoten op doel / wedstrijd4.19
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

13.78Schoten per wedstrijd12.19
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
4.85Schoten op doel4.19
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
11.3%Schotconversie10.9%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
47%Balbezit45%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
1.54xG voor1.33
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
1.4xG tegen1.52
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

Schotkwaliteit

Dalian Zhixing: GebalanceerdSichuan Jiuniu: Gebalanceerd
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
Nauwkeurigheid (schoten op doel)35%34%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.110.11
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.320.32

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Dalian Zhixing is 83% beter voor vorm laatste 5.

2.2 punten / wedstrijd - Dalian Zhixing · 1.2 punten / wedstrijd - Sichuan Jiuniu

Dalian Zhixing
DWDWW
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
48% W15% G37% V
Seizoen (W-G-V)
13-4-10
1.59 punten / wedstrijd · doelsaldo 0
Laatste 5 (W-G-V)
3-2-0
2.20 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
9-1-3
Laatste 5 thuis
4-1-0
WWWDW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.8Tegendoelpunten: 0.6xG: 1.43xG tegenstander: 1.38BTTS: 60%Over 2.5: 40%
Sichuan Jiuniu
WDLDD
Resultaatverdeling seizoen
30% W19% G52% V
Seizoen (W-G-V)
8-5-14
1.07 punten / wedstrijd · doelsaldo -11
Laatste 5 (W-G-V)
1-3-1
1.20 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
2-2-9
Laatste 5 uit
1-1-3
LLLWD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 1.2xG: 1.52xG tegenstander: 1.28BTTS: 80%Over 2.5: 40%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Dalian Zhixing is 17% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.56 doelpunten / wedstrijd - Dalian Zhixing · 1.33 doelpunten / wedstrijd - Sichuan Jiuniu

Dalian Zhixing is 12% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.56 doelpunten / wedstrijd - Dalian Zhixing · 1.74 doelpunten / wedstrijd - Sichuan Jiuniu

Scoringsprofiel van Dalian Zhixing: zeer sterk

Dalian Zhixing scoort in 93% van de wedstrijden (25 van 27 wedstrijden), terwijl Sichuan Jiuniu in 15% (4 van 27 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Sichuan Jiuniu: sterk

Sichuan Jiuniu scoort in 70% van de wedstrijden (19 van 27 wedstrijden), terwijl Dalian Zhixing in 30% (8 van 27 wedstrijden) de nul houdt.

42Gemaakte doelpunten (seizoen)36
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
42Tegendoelpunten (seizoen)47
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
3.11Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.07
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
9Gemaakte doelpunten (laatste 5)6
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
3Tegendoelpunten (laatste 5)6
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

Hoe vaak ze minstens scoren...

93%1 doelpunt70%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
41%2 doelpunten37%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
19%3 doelpunten19%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
4%4 doelpunten4%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

Hoe vaak ze minstens incasseren...

70%1 doelpunt85%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
37%2 doelpunten48%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
33%3 doelpunten22%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
11%4 doelpunten15%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

64%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

26%BTTS bij rust26%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
4%BTTS in beide helften7%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
22%Scoorden in beide helften22%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

BTTS en aantal doelpunten

48%Min. 3 doelpunten en BTTS41%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
11%Min. 3 doelpunten zonder BTTS11%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
60%BTTS - laatste 580%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

78%Min. 1 doelpunt voor rust67%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
33%Min. 2 doelpunten voor rust41%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
26%Min. 3 doelpunten voor rust19%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

2e helft

85%Min. 1 doelpunt na rust85%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
52%Min. 2 doelpunten na rust52%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
22%Min. 3 doelpunten na rust19%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Dalian Zhixing is 15% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.15 punten / wedstrijd - Dalian Zhixing · 1 punten / wedstrijd - Sichuan Jiuniu

Dalian Zhixing — situatie bij rust
30% op voorsprong26% gelijk44% achterstaand
Sichuan Jiuniu — situatie bij rust
19% op voorsprong44% gelijk37% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.15Punten per wedstrijd (1e helft)1
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
0.56Doelpunten voor (1e helft)0.59
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
0.85Doelpunten tegen (1e helft)0.78
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
1.41Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.37
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
44%Clean sheet voor rust48%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
52%Geen doelpunt voor rust59%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

Na rust (2e helft)

1.78Punten per wedstrijd (2e helft)1.11
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
1Doelpunten voor (2e helft)0.74
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
0.7Doelpunten tegen (2e helft)0.96
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
1.7Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.7
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
63%Clean sheet na rust33%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
33%Geen doelpunt na rust48%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

Dalian Zhixing — resultaten in de tweede helft

48% W33% G19% V
31
Punten bij rust
15
Doelpunten bij rust
-8
Doelsaldo (1e helft)
48
Punten in de tweede helft
+8
Doelsaldo (2e helft)
1.15
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden160%

Staat in 30% van de wedstrijden bij rust voor en wint 48%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.2

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Sichuan Jiuniu — resultaten in de tweede helft

22% W44% G33% V
27
Punten bij rust
16
Doelpunten bij rust
-5
Doelsaldo (1e helft)
30
Punten in de tweede helft
-6
Doelsaldo (2e helft)
1.00
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden158%

Staat in 19% van de wedstrijden bij rust voor en wint 30%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Dalian Zhixing — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd2.002.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.81.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.21.2
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten20%20%
3 doelpunten20%20%
Clean sheet60%80%
Geen doelpunt40%40%
Doelsaldo+2+4
Rust: 60% op voorsprong - 20% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 60% gewonnen - 20% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 4
Sichuan Jiuniu — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.602.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.21.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.60.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.81.6
1 doelpunt60%100%
2 doelpunten20%40%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet40%40%
Geen doelpunt80%20%
Doelsaldo-2+2
Rust: 0% op voorsprong - 60% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 60% gewonnen - 20% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Dalian Zhixing
GescoordTegendoelpunten
6
6
0-15
6
7
16-30
3
10
31-45
10
5
46-60
5
6
61-75
12
8
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (12 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (10). Balans late doelpunten (76-90): +4 - wint in de slotfase.

Sichuan Jiuniu
GescoordTegendoelpunten
5
3
0-15
4
9
16-30
7
9
31-45
4
4
46-60
6
3
61-75
10
19
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (10 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (19). Balans late doelpunten (76-90): -9 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.09
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.6 : 1.4
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
99%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
60%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-25%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
65%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
2%
0:0-risico
ongeveer 1 op 50 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Dalian Zhixing

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.14
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.14
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+2.5 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.02
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.16
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
88%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
116%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.61
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.4
Late doelpunten
29% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 14% valt in de eerste 15 minuten.
29%

Sichuan Jiuniu

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.19
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.22
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-1.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
0.00
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.22
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
99%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
98%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.13
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.2
Late doelpunten
28% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 14% valt in de eerste 15 minuten.
28%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Chinese Super League.

Teams versus competitie

Dalian ZhixingLigaSichuan Jiuniu
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd• 3.113.12• 3.07
Beide teams scoorden• 63%64%▼ 56%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)• 59%58%▼ 52%
Clean sheets▲ 30%20%▼ 15%
Doelpunt voor rust▲ 78%71%▼ 67%
Doelpunt na rust▼ 85%87%▼ 85%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.12
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
64%
Beide teams scoorden
58%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
20%
Clean sheets
1.77
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.34
Uitdoelpunten / wedstrijd
+32%
Thuisvoordeel aanval
+24%
Thuisvoordeel verdediging
+16%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
71%
1 doelpunt
38%
2 doelpunten
15%
3 doelpunten
4%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
87%
1 doelpunt
53%
2 doelpunten
25%
3 doelpunten
13%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (3): Dalian Zhixing 1 - 2 - 0 Sichuan Jiuniu. Gemiddeld aantal doelpunten 2.33, beide teams scoorden in 100% wedstrijden.

Sichuan Jiuniu
1 : 1
Dalian Zhixing
Dalian Zhixing FC
2 : 1
Sichuan Jiuniu FC
Sichuan Jiuniu FC
1 : 1
Dalian Zhixing FC

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Dalian Zhixing en Sichuan Jiuniu tegen elkaar?

Dalian Zhixing speelt op 17 oktober 2026 tegen Sichuan Jiuniu in Chinese Super League. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Dalian Zhixing en Sichuan Jiuniu?

In de laatste 3 onderlinge wedstrijden won Dalian Zhixing er 1, won Sichuan Jiuniu er 0 en eindigden er 2 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,33 doelpunten; in 100% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Dalian Zhixing tegen Sichuan Jiuniu?

Dalian Zhixing scoort gemiddeld 1,56 doelpunten per wedstrijd en Sichuan Jiuniu scoort 1,33. Het gemiddelde in Chinese Super League is 3,12 doelpunten, met Over 2.5 in 58% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 63% van de wedstrijden van Dalian Zhixing en 56% van die van Sichuan Jiuniu.

Wat is de actuele vorm van Dalian Zhixing en Sichuan Jiuniu?

In de laatste vijf wedstrijden won Dalian Zhixing er 3, speelde het 2 gelijk en verloor het 0 (2,20 punten per wedstrijd). Sichuan Jiuniu won er 1, speelde 3 gelijk en verloor 1 (1,20 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Dalian Zhixing tegen Sichuan Jiuniu?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.