Ghana - Ghana Premier LeagueGegevens actueel op 15 oktober 2026

Debibi United - Bibiani Gold Stars: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Debibi United tegen Bibiani Gold Stars: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Debibi United speelt tegen Bibiani Gold Stars in Ghana Premier League (Ghana). De wedstrijd staat gepland voor 18 oktober 2026.

Huidige vorm

Debibi United: 1-0-4, 0,60 punten per wedstrijd. Bibiani Gold Stars: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Debibi United scoort 1,00 en krijgt 1,50 doelpunten per wedstrijd tegen. Bibiani Gold Stars scoort 1,00 en krijgt 1,17 tegen. Competitiegemiddelde: 2,24 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Debibi United 33%, Bibiani Gold Stars 33%. Over 2.5: Debibi United 67%, Bibiani Gold Stars 33%. Competitieniveau: BTTS 44%, Over 2.5 43%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Debibi United 1,25, Bibiani Gold Stars 1,44. Schoten per wedstrijd: Debibi United 2,2, Bibiani Gold Stars 9,7. Gemiddeld balbezit: Debibi United 24%, Bibiani Gold Stars 42%.

Eerste en tweede helft

Debibi United: voorsprong bij rust 17%, doelpunten in de tweede helft 0,33. Bibiani Gold Stars: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 0,67.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 31-45+ (3) voor Debibi United en 76-90+ (3) voor Bibiani Gold Stars. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Ghana Premier League: 2,24 doelpunten per wedstrijd, BTTS 44%, Over 2.5 43%.

Onderlinge resultaten

Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(-)
(-)
(-)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Debibi UnitedBibiani Gold Stars
1Gemaakte doelpunten / wedstrijd1
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
1.5Tegendoelpunten / wedstrijd1.17
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
24%Gemiddeld balbezit42%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
0.17Schoten op doel / wedstrijd3.67
Debibi UnitedBibiani Gold Stars

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

2.17Schoten per wedstrijd9.67
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
0.17Schoten op doel3.67
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
46.2%Schotconversie10.3%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
24%Balbezit42%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
1.25xG voor1.44
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
1.78xG tegen1
Debibi UnitedBibiani Gold Stars

Schotkwaliteit

Debibi United: CounteraanvallendBibiani Gold Stars: Gebalanceerd
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
Nauwkeurigheid (schoten op doel)8%38%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.580.15
Afwerking (doelpunten per schot op doel)5.880.27

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Bibiani Gold Stars is 133% beter voor vorm laatste 5.

0.6 punten / wedstrijd - Debibi United · 1.4 punten / wedstrijd - Bibiani Gold Stars

Debibi United
LWLLL
Resultaatverdeling seizoen
17% W17% G67% V
Seizoen (W-G-V)
1-1-4
0.67 punten / wedstrijd · doelsaldo -3
Laatste 5 (W-G-V)
1-0-4
0.60 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-1-1
Laatste 5 thuis
1-1-1
DWL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.8Tegendoelpunten: 1.4xG: 1.25xG tegenstander: 1.78BTTS: 20%Over 2.5: 60%
Bibiani Gold Stars
LWLDW
Resultaatverdeling seizoen
33% W17% G50% V
Seizoen (W-G-V)
2-1-3
1.17 punten / wedstrijd · doelsaldo -1
Laatste 5 (W-G-V)
2-1-2
1.40 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
1-1-1
Laatste 5 uit
1-1-1
LWD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 1.2xG: 1.58xG tegenstander: 1.06BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Bibiani Gold Stars is 28% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.5 doelpunten / wedstrijd - Debibi United · 1.17 doelpunten / wedstrijd - Bibiani Gold Stars

Scoringsprofiel van Debibi United: wisselend

Debibi United scoort in 50% van de wedstrijden (3 van 6 wedstrijden), terwijl Bibiani Gold Stars in 33% (2 van 6 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Bibiani Gold Stars: sterk

Bibiani Gold Stars scoort in 50% van de wedstrijden (3 van 6 wedstrijden), terwijl Debibi United in 17% (1 van 6 wedstrijden) de nul houdt.

6Gemaakte doelpunten (seizoen)6
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
9Tegendoelpunten (seizoen)7
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
2.5Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.17
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
4Gemaakte doelpunten (laatste 5)6
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
7Tegendoelpunten (laatste 5)6
Debibi UnitedBibiani Gold Stars

Hoe vaak ze minstens scoren...

50%1 doelpunt50%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
33%2 doelpunten33%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
17%3 doelpunten17%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
0%4 doelpunten0%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars

Hoe vaak ze minstens incasseren...

83%1 doelpunt67%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
50%2 doelpunten50%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
17%3 doelpunten0%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
0%4 doelpunten0%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

33%
Bibiani Gold Stars - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.2 van 6 wedstrijden
44%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

17%BTTS bij rust0%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
0%BTTS in beide helften0%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
0%Scoorden in beide helften17%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars

BTTS en aantal doelpunten

33%Min. 3 doelpunten en BTTS33%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
33%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
20%BTTS - laatste 540%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

83%Min. 1 doelpunt voor rust83%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
33%Min. 2 doelpunten voor rust17%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
17%Min. 3 doelpunten voor rust0%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars

2e helft

67%Min. 1 doelpunt na rust50%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
33%Min. 2 doelpunten na rust33%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
17%Min. 3 doelpunten na rust17%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Bibiani Gold Stars is 41% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

0.83 punten / wedstrijd - Debibi United · 1.17 punten / wedstrijd - Bibiani Gold Stars

Debibi United — situatie bij rust
17% op voorsprong33% gelijk50% achterstaand
Bibiani Gold Stars — situatie bij rust
33% op voorsprong17% gelijk50% achterstaand

Voor rust (1e helft)

0.83Punten per wedstrijd (1e helft)1.17
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
0.67Doelpunten voor (1e helft)0.33
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
0.67Doelpunten tegen (1e helft)0.67
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
1.33Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
33%Clean sheet voor rust50%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
67%Geen doelpunt voor rust67%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars

Na rust (2e helft)

0.83Punten per wedstrijd (2e helft)1.5
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
0.33Doelpunten voor (2e helft)0.67
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
0.83Doelpunten tegen (2e helft)0.5
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
1.17Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.17
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
33%Clean sheet na rust67%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars
83%Geen doelpunt na rust67%
Debibi UnitedBibiani Gold Stars

Debibi United — resultaten in de tweede helft

17% W33% G50% V
5
Punten bij rust
4
Doelpunten bij rust
0
Doelsaldo (1e helft)
5
Punten in de tweede helft
-3
Doelsaldo (2e helft)
0.83
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 17% van de wedstrijden bij rust voor en wint 17%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Bibiani Gold Stars — resultaten in de tweede helft

33% W50% G17% V
7
Punten bij rust
2
Doelpunten bij rust
-2
Doelsaldo (1e helft)
9
Punten in de tweede helft
+1
Doelsaldo (2e helft)
1.17
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 33%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.2

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Debibi United — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.000.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.80.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.60.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.40.8
1 doelpunt80%60%
2 doelpunten40%20%
3 doelpunten20%0%
Clean sheet40%40%
Geen doelpunt60%100%
Doelsaldo+1-4
Rust: 20% op voorsprong - 40% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 40% gelijk - 60% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 4
Bibiani Gold Stars — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.401.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.60.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.01.4
1 doelpunt80%60%
2 doelpunten20%40%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet60%60%
Geen doelpunt60%60%
Doelsaldo-1+1
Rust: 40% op voorsprong - 20% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 40% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Debibi United
GescoordTegendoelpunten
0
2
0-15
1
0
16-30
3
2
31-45
1
0
46-60
1
3
61-75
0
2
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (3). Balans late doelpunten (76-90): -2 - de slotfase is een zwak punt.

Bibiani Gold Stars
GescoordTegendoelpunten
1
2
0-15
0
1
16-30
1
1
31-45
0
2
46-60
1
1
61-75
3
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (2). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.33
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.1 : 1.3
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
104%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
33%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-100%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
25%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
25%
0:0-risico
ongeveer 1 op 4 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Debibi United

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.53
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.03
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-1.5 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.25
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.28
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
65%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
214%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.07
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.3
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
0%

Bibiani Gold Stars

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.44
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.61
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.6 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.44
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.17
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
143%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
76%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.23
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
50% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 17% valt in de eerste 15 minuten.
50%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Ghana Premier League.

Teams versus competitie

Debibi UnitedLigaBibiani Gold Stars
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 2.502.24• 2.17
Beide teams scoorden▼ 33%44%▼ 33%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 67%43%▼ 33%
Clean sheets▼ 17%32%• 33%
Doelpunt voor rust▲ 83%78%▲ 83%
Doelpunt na rust▲ 67%59%▼ 50%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.24
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
44%
Beide teams scoorden
43%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
32%
Clean sheets
1.54
Thuisdoelpunten / wedstrijd
0.70
Uitdoelpunten / wedstrijd
+120%
Thuisvoordeel aanval
+55%
Thuisvoordeel verdediging
+52%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
78%
1 doelpunt
24%
2 doelpunten
7%
3 doelpunten
6%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
59%
1 doelpunt
33%
2 doelpunten
9%
3 doelpunten
4%
4 doelpunten

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Debibi United en Bibiani Gold Stars tegen elkaar?

Debibi United speelt op 18 oktober 2026 tegen Bibiani Gold Stars in Ghana Premier League. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Debibi United tegen Bibiani Gold Stars?

Debibi United scoort gemiddeld 1,00 doelpunten per wedstrijd en Bibiani Gold Stars scoort 1,00. Het gemiddelde in Ghana Premier League is 2,24 doelpunten, met Over 2.5 in 43% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 33% van de wedstrijden van Debibi United en 33% van die van Bibiani Gold Stars.

Wat is de actuele vorm van Debibi United en Bibiani Gold Stars?

In de laatste vijf wedstrijden won Debibi United er 1, speelde het 0 gelijk en verloor het 4 (0,60 punten per wedstrijd). Bibiani Gold Stars won er 2, speelde 1 gelijk en verloor 2 (1,40 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Debibi United tegen Bibiani Gold Stars?

Gebruik deze pagina om de cijfers achter Debibi United tegen Bibiani Gold Stars te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.