Paraguay - Division IntermediaEstadio Gunther VogelGegevens actueel op 14 oktober 2026

Deportivo Capiatá - 12 de Junio VH: wedstrijdstatistieken

Deportivo Capiatá tegen 12 de Junio VH: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Deportivo Capiatá speelde tegen 12 de Junio VH in Division Intermedia (Paraguay). De wedstrijd werd gespeeld op 27 september 2026. Locatie: Estadio Gunther Vogel. Eindstand: 0:0.

Huidige vorm

Deportivo Capiatá: 1-0-4, 0,60 punten per wedstrijd. 12 de Junio VH: 1-2-2, 1,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Deportivo Capiatá scoort 1,20 en krijgt 1,44 doelpunten per wedstrijd tegen. 12 de Junio VH scoort 1,40 en krijgt 1,04 tegen. Competitiegemiddelde: 2,60 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Deportivo Capiatá 68%, 12 de Junio VH 52%. Over 2.5: Deportivo Capiatá 48%, 12 de Junio VH 36%. Competitieniveau: BTTS 56%, Over 2.5 46%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Deportivo Capiatá 1,43, 12 de Junio VH 1,52. Schoten per wedstrijd: Deportivo Capiatá 10,3, 12 de Junio VH 11,1. Gemiddeld balbezit: Deportivo Capiatá 48%, 12 de Junio VH 54%.

Eerste en tweede helft

Deportivo Capiatá: voorsprong bij rust 24%, doelpunten in de tweede helft 0,60. 12 de Junio VH: voorsprong bij rust 36%, doelpunten in de tweede helft 0,72.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (10) voor Deportivo Capiatá en 31-45+ (8) voor 12 de Junio VH. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Division Intermedia: 2,60 doelpunten per wedstrijd, BTTS 56%, Over 2.5 46%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 3 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-1-1. Gemiddeld aantal doelpunten 1,33, BTTS 33%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

12 de Junio VH staat op de 3e plaats, terwijl Deportivo Capiatá pas 12e staat. De seizoensbalans van de bezoekers bedraagt 14 overwinningen en 5 nederlagen, tegenover 6 zeges en 10 nederlagen voor de thuisploeg. In uitwedstrijden wint 12 de Junio VH 67% van de duels en verliest het slechts 8%, terwijl Capiatá thuis gemiddeld 1,58 doelpunten per wedstrijd incasseert. Het defensieve overwicht van de bezoekers is doorslaggevend: buitenshuis staan zij gemiddeld slechts 0,58 tegendoelpunt en 0,96 xG van de tegenstander toe, terwijl ze in 42% van de wedstrijden de nul houden; bij de thuisploeg is dat slechts 17%. Geen van beide teams maakt de laatste tijd indruk in aanvallend opzicht: Capiatá scoorde 6 keer en 12 de Junio VH 4 keer in de laatste vijf wedstrijden, maar de thuisploeg verloor maar liefst 4 van die duels. De hogere kwaliteit van het uitspel van de bezoekers, gemiddeld 54% balbezit en slechts 8% wedstrijden zonder doelpunt, wijzen op een nipte overwinning voor hen.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Het signaal voor doelpunten van beide teams is gematigd positief: het seizoens-BTTS-percentage bedraagt 54% voor Deportivo Capiatá en 50% voor 12 de Junio VH, terwijl beide teams in hun laatste vijf wedstrijden op 60% uitkomen. De thuisploeg kreeg recent gemiddeld 2,0 doelpunten per wedstrijd tegen, met een xG tegen hen van 1,75, wat de kans dat de bezoekers scoren duidelijk vergroot. 12 de Junio VH maakte in deze periode slechts 0,8 doelpunt per wedstrijd, maar creëerde gemiddeld 1,58 xG, terwijl Capiatá in slechts 31% van de seizoenswedstrijden de nul hield. De thuisploeg scoort daarentegen gemiddeld 1,38 doelpunt en noteert 1,64 xG, terwijl de bezoekers weliswaar slechts 0,58 doelpunt per wedstrijd incasseren, maar in hun laatste vijf wedstrijden 1,6 doelpunt per wedstrijd tegen kregen. De solide verdediging van de bezoekers beperkt de zekerheid van deze weddenschap, maar de huidige defensieve problemen van beide teams en hun recente BTTS-percentages wijzen licht in de richting van het yes-scenario. BTTS No betekent dat ten minste één team niet scoort; het betekent niet automatisch een 0-0-gelijkspel of dat geen van beide teams scoort.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

12 de Junio VH kreeg dit seizoen gemiddeld slechts 0,58 doelpunt per wedstrijd tegen en hield in 42% van de wedstrijden de nul, wat het potentieel van de thuisploeg beperkt ondanks hun gemiddelde xG van 1,64. Het profiel van de bezoekers is bijzonder gunstig voor een lage uitslag: slechts 25% van hun wedstrijden eindigde boven de grens van 2.5 doelpunten, terwijl slechts 8% eindigde met minstens vier doelpunten. Deportivo Capiatá kent meer open uitslagen, omdat het gemiddeld 1,46 doelpunt tegen krijgt en in de laatste vijf wedstrijden zelfs 2,0, maar het scoorde in die periode zelf slechts 1,2 doelpunt per wedstrijd. Ook de bezoekers maakten in hun laatste vijf wedstrijden slechts 0,8 doelpunt per wedstrijd, waardoor de voorspelling van 2,34 doelpunten wijst op een duidelijke voorkeur voor minder dan 3.5 doelpunten.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Het meest waarschijnlijke scenario is een gelijkspel bij rust, gevolgd door een overwinning voor 12 de Junio VH, omdat de thuisploeg in 67% van de wedstrijden na 45 minuten gelijkstond en de bezoekers in 50%. De beginfases van de wedstrijden wijzen op een voorzichtig verloop: Deportivo Capiatá scoort gemiddeld 0,50 doelpunt voor rust, terwijl 12 de Junio VH in deze periode slechts 0,08 doelpunt per wedstrijd incasseert en in 92% van de wedstrijden de nul houdt bij rust. Na het laatste fluitsignaal ligt het voordeel bij de bezoekers, die gemiddeld 2,25 punten per wedstrijd behalen, 67% van hun wedstrijden winnen en slechts 0,58 doelpunt per wedstrijd incasseren, tegenover 1,62 punt en 1,46 tegendoelpunt bij de thuisploeg. Deportivo verkeert bovendien in een slechte vorm, met 4 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden en gemiddeld 2,0 tegendoelpunten in die duels. Hoewel de thuisploeg in 50% van de tweede helften na rust de overwinning behaalde, pleiten de solide verdediging en de duidelijk betere seizoensbalans van de bezoekers voor een beslissing in hun voordeel na een gelijkspel bij rust.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 0
1e helft
0 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

33Balbezit (%)67
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
9Schoten13
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
2Schoten op doel1
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
1.09xG1.44
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
2Corners3
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
53Gevaarlijke aanvallen77
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
4Overtredingen12
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
0Kaarten0
Deportivo Capiatá12 de Junio VH

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Deportivo Capiatá12 de Junio VH
1.2Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.4
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
1.44Tegendoelpunten / wedstrijd1.04
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
48%Gemiddeld balbezit54%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
4.4Schoten op doel / wedstrijd4.36
Deportivo Capiatá12 de Junio VH

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

10.32Schoten per wedstrijd11.12
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
4.4Schoten op doel4.36
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
11.6%Schotconversie12.6%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
48%Balbezit54%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
1.43xG voor1.52
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
1.4xG tegen1.05
Deportivo Capiatá12 de Junio VH

Schotkwaliteit

Deportivo Capiatá: Gebalanceerd12 de Junio VH: Gebalanceerd
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
Nauwkeurigheid (schoten op doel)43%39%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.140.14
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.270.32

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

12 de Junio VH is 67% beter voor vorm laatste 5.

0.6 punten / wedstrijd - Deportivo Capiatá · 1 punten / wedstrijd - 12 de Junio VH

Deportivo Capiatá
LWLLL
Resultaatverdeling seizoen
24% W36% G40% V
Seizoen (W-G-V)
6-9-10
1.08 punten / wedstrijd · doelsaldo -6
Laatste 5 (W-G-V)
1-0-4
0.60 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
6-3-3
Laatste 5 thuis
1-1-3
LLDWL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 2.0xG: 1.68xG tegenstander: 1.75BTTS: 60%Over 2.5: 60%
12 de Junio VH
LDDWL
Resultaatverdeling seizoen
56% W24% G20% V
Seizoen (W-G-V)
14-6-5
1.92 punten / wedstrijd · doelsaldo +9
Laatste 5 (W-G-V)
1-2-2
1.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
8-3-1
Laatste 5 uit
3-2-0
WDWDW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.8Tegendoelpunten: 1.6xG: 1.58xG tegenstander: 0.99BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

12 de Junio VH is 17% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.2 doelpunten / wedstrijd - Deportivo Capiatá · 1.4 doelpunten / wedstrijd - 12 de Junio VH

12 de Junio VH is 38% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.44 doelpunten / wedstrijd - Deportivo Capiatá · 1.04 doelpunten / wedstrijd - 12 de Junio VH

Scoringsprofiel van Deportivo Capiatá: sterk

Deportivo Capiatá scoort in 72% van de wedstrijden (18 van 25 wedstrijden), terwijl 12 de Junio VH in 36% (9 van 25 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van 12 de Junio VH: zeer sterk

12 de Junio VH scoort in 88% van de wedstrijden (22 van 25 wedstrijden), terwijl Deportivo Capiatá in 16% (4 van 25 wedstrijden) de nul houdt.

30Gemaakte doelpunten (seizoen)35
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
36Tegendoelpunten (seizoen)26
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
2.64Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.44
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
6Gemaakte doelpunten (laatste 5)4
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
10Tegendoelpunten (laatste 5)8
Deportivo Capiatá12 de Junio VH

Hoe vaak ze minstens scoren...

72%1 doelpunt88%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
24%2 doelpunten40%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
12%3 doelpunten12%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
8%4 doelpunten0%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH

Hoe vaak ze minstens incasseren...

84%1 doelpunt64%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
36%2 doelpunten24%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
20%3 doelpunten8%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
4%4 doelpunten8%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

68%
Deportivo Capiatá - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.17 van 25 wedstrijden
56%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

24%BTTS bij rust12%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
4%BTTS in beide helften4%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
16%Scoorden in beide helften20%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH

BTTS en aantal doelpunten

48%Min. 3 doelpunten en BTTS32%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS4%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
60%BTTS - laatste 560%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

60%Min. 1 doelpunt voor rust48%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
36%Min. 2 doelpunten voor rust20%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
24%Min. 3 doelpunten voor rust4%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH

2e helft

72%Min. 1 doelpunt na rust84%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
36%Min. 2 doelpunten na rust44%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
16%Min. 3 doelpunten na rust12%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

12 de Junio VH is 31% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.28 punten / wedstrijd - Deportivo Capiatá · 1.68 punten / wedstrijd - 12 de Junio VH

Deportivo Capiatá — situatie bij rust
24% op voorsprong56% gelijk20% achterstaand
12 de Junio VH — situatie bij rust
36% op voorsprong60% gelijk4% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.28Punten per wedstrijd (1e helft)1.68
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
0.6Doelpunten voor (1e helft)0.6
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
0.64Doelpunten tegen (1e helft)0.16
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
1.24Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0.76
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
60%Clean sheet voor rust84%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
56%Geen doelpunt voor rust56%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH

Na rust (2e helft)

1.08Punten per wedstrijd (2e helft)1.44
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
0.6Doelpunten voor (2e helft)0.72
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
0.8Doelpunten tegen (2e helft)0.72
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
1.4Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.44
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
44%Clean sheet na rust48%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH
56%Geen doelpunt na rust40%
Deportivo Capiatá12 de Junio VH

Deportivo Capiatá — resultaten in de tweede helft

20% W48% G32% V
32
Punten bij rust
15
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
27
Punten in de tweede helft
-5
Doelsaldo (2e helft)
1.28
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 24% van de wedstrijden bij rust voor en wint 24%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

12 de Junio VH — resultaten in de tweede helft

36% W36% G28% V
42
Punten bij rust
15
Doelpunten bij rust
+11
Doelsaldo (1e helft)
36
Punten in de tweede helft
0
Doelsaldo (2e helft)
1.68
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden156%

Staat in 36% van de wedstrijden bij rust voor en wint 56%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.6

Krijgt na rust 0.6 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Deportivo Capiatá — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.001.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.8
Tegendoelpunten / wedstrijd1.01.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.41.8
1 doelpunt60%80%
2 doelpunten40%20%
3 doelpunten40%20%
Clean sheet60%40%
Geen doelpunt60%60%
Doelsaldo-3-1
Rust: 20% op voorsprong - 40% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 40% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2
12 de Junio VH — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.201.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.4
Tegendoelpunten / wedstrijd0.41.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.81.6
1 doelpunt60%80%
2 doelpunten20%40%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet60%40%
Geen doelpunt60%60%
Doelsaldo0-4
Rust: 20% op voorsprong - 60% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 40% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Deportivo Capiatá
GescoordTegendoelpunten
1
3
0-15
7
4
16-30
7
9
31-45
3
9
46-60
2
5
61-75
10
6
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (10 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (9). Balans late doelpunten (76-90): +4 - wint in de slotfase.

12 de Junio VH
GescoordTegendoelpunten
3
4
0-15
6
2
16-30
8
2
31-45
7
5
46-60
4
5
61-75
7
8
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (8 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (8). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.54
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.1 : 1.4
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
98%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
60%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-48%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
63%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
3%
0:0-risico
ongeveer 1 op 33 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Deportivo Capiatá

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.03
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.27
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-3.7 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.23
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.04
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
89%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
115%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.48
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
0.0
Late doelpunten
33% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 3% valt in de eerste 15 minuten.
33%

12 de Junio VH

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.47
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.11
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.3 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.12
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.01
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
112%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
77%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.92
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.1
Late doelpunten
20% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 9% valt in de eerste 15 minuten.
20%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Division Intermedia.

Teams versus competitie

Deportivo CapiatáLiga12 de Junio VH
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd• 2.642.60▼ 2.44
Beide teams scoorden▲ 68%56%▼ 52%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 48%46%▼ 36%
Clean sheets▼ 16%26%▲ 36%
Doelpunt voor rust▼ 60%66%▼ 48%
Doelpunt na rust▼ 72%75%▲ 84%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.60
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
56%
Beide teams scoorden
46%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
26%
Clean sheets
1.35
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.25
Uitdoelpunten / wedstrijd
+8%
Thuisvoordeel aanval
+7%
Thuisvoordeel verdediging
+8%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
66%
1 doelpunt
33%
2 doelpunten
9%
3 doelpunten
2%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
75%
1 doelpunt
39%
2 doelpunten
22%
3 doelpunten
7%
4 doelpunten

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (3): Deportivo Capiatá 1 - 1 - 1 12 de Junio VH. Gemiddeld aantal doelpunten 1.33, beide teams scoorden in 33% wedstrijden.

12 de Junio VH
1 : 1
Deportivo Capiatá
Deportivo Capiatá
1 : 0
Club 12 de Junio de Villa Hayes
Club 12 de Junio de Villa Hayes
1 : 0
Deportivo Capiatá

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Deportivo Capiatá tegen 12 de Junio VH?

De wedstrijd in Division Intermedia eindigde in Deportivo Capiatá 0:0 12 de Junio VH. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Deportivo Capiatá en 12 de Junio VH?

In de laatste 3 onderlinge wedstrijden won Deportivo Capiatá er 1, won 12 de Junio VH er 1 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 1,33 doelpunten; in 33% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Deportivo Capiatá tegen 12 de Junio VH?

Deportivo Capiatá scoort gemiddeld 1,20 doelpunten per wedstrijd en 12 de Junio VH scoort 1,40. Het gemiddelde in Division Intermedia is 2,60 doelpunten, met Over 2.5 in 46% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 68% van de wedstrijden van Deportivo Capiatá en 52% van die van 12 de Junio VH.

Wat is de actuele vorm van Deportivo Capiatá en 12 de Junio VH?

In de laatste vijf wedstrijden won Deportivo Capiatá er 1, speelde het 0 gelijk en verloor het 4 (0,60 punten per wedstrijd). 12 de Junio VH won er 1, speelde 2 gelijk en verloor 2 (1,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Deportivo Capiatá tegen 12 de Junio VH?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.