Spanje - La LigaGegevens actueel op 15 oktober 2026

Deportivo La Coruña - Levante UD: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Deportivo La Coruña tegen Levante UD: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Deportivo La Coruña speelt tegen Levante UD in La Liga (Spanje). De wedstrijd staat gepland voor 16 oktober 2026.

Huidige vorm

Deportivo La Coruña: 1-2-2, 1,00 punten per wedstrijd. Levante UD: 1-2-2, 1,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Deportivo La Coruña scoort 1,50 en krijgt 1,38 doelpunten per wedstrijd tegen. Levante UD scoort 1,57 en krijgt 2,14 tegen. Competitiegemiddelde: 3,09 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Deportivo La Coruña 88%, Levante UD 57%. Over 2.5: Deportivo La Coruña 38%, Levante UD 71%. Competitieniveau: BTTS 59%, Over 2.5 58%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Deportivo La Coruña 1,33, Levante UD 1,33. Schoten per wedstrijd: Deportivo La Coruña 11,5, Levante UD 12,0. Gemiddeld balbezit: Deportivo La Coruña 48%, Levante UD 42%.

Eerste en tweede helft

Deportivo La Coruña: voorsprong bij rust 25%, doelpunten in de tweede helft 0,88. Levante UD: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 1,14.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (4) voor Deportivo La Coruña en 76-90+ (5) voor Levante UD. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

La Liga: 3,09 doelpunten per wedstrijd, BTTS 59%, Over 2.5 58%.

Onderlinge resultaten

Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(2.09)
(3.45)
(3.30)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Deportivo La CoruñaLevante UD
1.5Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.57
Deportivo La CoruñaLevante UD
1.38Tegendoelpunten / wedstrijd2.14
Deportivo La CoruñaLevante UD
48%Gemiddeld balbezit42%
Deportivo La CoruñaLevante UD
4.25Schoten op doel / wedstrijd4.29
Deportivo La CoruñaLevante UD

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

11.5Schoten per wedstrijd12
Deportivo La CoruñaLevante UD
4.25Schoten op doel4.29
Deportivo La CoruñaLevante UD
13%Schotconversie13.1%
Deportivo La CoruñaLevante UD
48%Balbezit42%
Deportivo La CoruñaLevante UD
1.33xG voor1.33
Deportivo La CoruñaLevante UD
1.48xG tegen1.75
Deportivo La CoruñaLevante UD

Schotkwaliteit

Deportivo La Coruña: Efficiënte afwerkingLevante UD: Counteraanvallend
Deportivo La CoruñaLevante UD
Nauwkeurigheid (schoten op doel)37%36%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.120.11
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.350.37

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Deportivo La Coruña
WDLDL
Resultaatverdeling seizoen
25% W50% G25% V
Seizoen (W-G-V)
2-4-2
1.25 punten / wedstrijd · doelsaldo +1
Laatste 5 (W-G-V)
1-2-2
1.00 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-2-1
Laatste 5 thuis
1-2-1
DWLD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.4Tegendoelpunten: 1.6xG: 1.51xG tegenstander: 1.53BTTS: 80%Over 2.5: 40%
Levante UD
WDLLD
Resultaatverdeling seizoen
14% W43% G43% V
Seizoen (W-G-V)
1-3-3
0.86 punten / wedstrijd · doelsaldo -4
Laatste 5 (W-G-V)
1-2-2
1.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-2-2
Laatste 5 uit
0-2-2
LDDL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.2Tegendoelpunten: 2.4xG: 1.55xG tegenstander: 1.79BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Levante UD is 5% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.5 doelpunten / wedstrijd - Deportivo La Coruña · 1.57 doelpunten / wedstrijd - Levante UD

Deportivo La Coruña is 55% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.38 doelpunten / wedstrijd - Deportivo La Coruña · 2.14 doelpunten / wedstrijd - Levante UD

Scoringsprofiel van Deportivo La Coruña: zeer sterk

Deportivo La Coruña scoort in 88% van de wedstrijden (7 van 8 wedstrijden), terwijl Levante UD in 29% (2 van 7 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Levante UD: zeer sterk

Levante UD scoort in 57% van de wedstrijden (4 van 7 wedstrijden), terwijl Deportivo La Coruña in 0% (0 van 8 wedstrijden) de nul houdt.

12Gemaakte doelpunten (seizoen)11
Deportivo La CoruñaLevante UD
11Tegendoelpunten (seizoen)15
Deportivo La CoruñaLevante UD
2.88Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.71
Deportivo La CoruñaLevante UD
7Gemaakte doelpunten (laatste 5)11
Deportivo La CoruñaLevante UD
8Tegendoelpunten (laatste 5)12
Deportivo La CoruñaLevante UD

Hoe vaak ze minstens scoren...

88%1 doelpunt57%
Deportivo La CoruñaLevante UD
38%2 doelpunten43%
Deportivo La CoruñaLevante UD
25%3 doelpunten29%
Deportivo La CoruñaLevante UD
0%4 doelpunten14%
Deportivo La CoruñaLevante UD

Hoe vaak ze minstens incasseren...

100%1 doelpunt71%
Deportivo La CoruñaLevante UD
25%2 doelpunten71%
Deportivo La CoruñaLevante UD
13%3 doelpunten57%
Deportivo La CoruñaLevante UD
0%4 doelpunten14%
Deportivo La CoruñaLevante UD

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

88%
Deportivo La Coruña - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.7 van 8 wedstrijden
59%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

38%BTTS bij rust29%
Deportivo La CoruñaLevante UD
13%BTTS in beide helften0%
Deportivo La CoruñaLevante UD
25%Scoorden in beide helften14%
Deportivo La CoruñaLevante UD

BTTS en aantal doelpunten

38%Min. 3 doelpunten en BTTS57%
Deportivo La CoruñaLevante UD
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS14%
Deportivo La CoruñaLevante UD
80%BTTS - laatste 580%
Deportivo La CoruñaLevante UD

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

75%Min. 1 doelpunt voor rust71%
Deportivo La CoruñaLevante UD
50%Min. 2 doelpunten voor rust57%
Deportivo La CoruñaLevante UD
13%Min. 3 doelpunten voor rust14%
Deportivo La CoruñaLevante UD

2e helft

88%Min. 1 doelpunt na rust71%
Deportivo La CoruñaLevante UD
38%Min. 2 doelpunten na rust57%
Deportivo La CoruñaLevante UD
25%Min. 3 doelpunten na rust43%
Deportivo La CoruñaLevante UD

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Deportivo La Coruña is 119% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.25 punten / wedstrijd - Deportivo La Coruña · 0.57 punten / wedstrijd - Levante UD

Deportivo La Coruña — situatie bij rust
25% op voorsprong50% gelijk25% achterstaand
Levante UD — situatie bij rust
0% op voorsprong57% gelijk43% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.25Punten per wedstrijd (1e helft)0.57
Deportivo La CoruñaLevante UD
0.63Doelpunten voor (1e helft)0.43
Deportivo La CoruñaLevante UD
0.75Doelpunten tegen (1e helft)1.14
Deportivo La CoruñaLevante UD
1.38Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.57
Deportivo La CoruñaLevante UD
38%Clean sheet voor rust29%
Deportivo La CoruñaLevante UD
50%Geen doelpunt voor rust71%
Deportivo La CoruñaLevante UD

Na rust (2e helft)

1.75Punten per wedstrijd (2e helft)1.29
Deportivo La CoruñaLevante UD
0.88Doelpunten voor (2e helft)1.14
Deportivo La CoruñaLevante UD
0.63Doelpunten tegen (2e helft)1
Deportivo La CoruñaLevante UD
1.5Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)2.14
Deportivo La CoruñaLevante UD
38%Clean sheet na rust43%
Deportivo La CoruñaLevante UD
38%Geen doelpunt na rust57%
Deportivo La CoruñaLevante UD

Deportivo La Coruña — resultaten in de tweede helft

50% W25% G25% V
10
Punten bij rust
5
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
14
Punten in de tweede helft
+2
Doelsaldo (2e helft)
1.25
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 25% van de wedstrijden bij rust voor en wint 25%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.1

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Levante UD — resultaten in de tweede helft

29% W43% G29% V
4
Punten bij rust
3
Doelpunten bij rust
-5
Doelsaldo (1e helft)
9
Punten in de tweede helft
+1
Doelsaldo (2e helft)
0.57
PPG voor rust
Verdediging na rust-0.1

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Deportivo La Coruña — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.602.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.21.2
Tegendoelpunten / wedstrijd0.80.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.02.0
1 doelpunt60%100%
2 doelpunten40%60%
3 doelpunten0%40%
Clean sheet40%20%
Geen doelpunt80%20%
Doelsaldo-3+2
Rust: 0% op voorsprong - 60% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 60% gewonnen - 20% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1
Levante UD — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.601.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.61.6
Tegendoelpunten / wedstrijd1.21.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.82.8
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten60%80%
3 doelpunten20%60%
Clean sheet20%40%
Geen doelpunt60%40%
Doelsaldo-3+2
Rust: 0% op voorsprong - 60% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 40% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 40% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Deportivo La Coruña
GescoordTegendoelpunten
1
0
0-15
3
3
16-30
1
3
31-45
1
2
46-60
2
1
61-75
4
2
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (3). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.

Levante UD
GescoordTegendoelpunten
0
3
0-15
1
1
16-30
2
4
31-45
2
3
46-60
1
0
61-75
5
4
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (4). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.29
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.8 : 1.5
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
107%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
73%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-100%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
50%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
6%
0:0-risico
ongeveer 1 op 17 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Deportivo La Coruña

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.15
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.27
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-3.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.17
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.10
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
85%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
104%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.25
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
33% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 8% valt in de eerste 15 minuten.
33%

Levante UD

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.42
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.15
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-1.3 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.24
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.39
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
118%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
122%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.14
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.7
Late doelpunten
45% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
45%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van La Liga.

Teams versus competitie

Deportivo La CoruñaLigaLevante UD
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.883.09▲ 3.71
Beide teams scoorden▲ 88%59%▼ 57%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 38%58%▲ 71%
Clean sheets▼ 0%24%▲ 29%
Doelpunt voor rust▲ 75%68%▲ 71%
Doelpunt na rust▲ 88%82%▼ 71%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.09
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
59%
Beide teams scoorden
58%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
24%
Clean sheets
1.76
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.33
Uitdoelpunten / wedstrijd
+32%
Thuisvoordeel aanval
+24%
Thuisvoordeel verdediging
+17%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
68%
1 doelpunt
47%
2 doelpunten
15%
3 doelpunten
5%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
82%
1 doelpunt
46%
2 doelpunten
29%
3 doelpunten
10%
4 doelpunten

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Deportivo La Coruña en Levante UD tegen elkaar?

Deportivo La Coruña speelt op 16 oktober 2026 tegen Levante UD in La Liga. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Deportivo La Coruña tegen Levante UD?

Deportivo La Coruña scoort gemiddeld 1,50 doelpunten per wedstrijd en Levante UD scoort 1,57. Het gemiddelde in La Liga is 3,09 doelpunten, met Over 2.5 in 58% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 88% van de wedstrijden van Deportivo La Coruña en 57% van die van Levante UD.

Wat is de actuele vorm van Deportivo La Coruña en Levante UD?

In de laatste vijf wedstrijden won Deportivo La Coruña er 1, speelde het 2 gelijk en verloor het 2 (1,00 punten per wedstrijd). Levante UD won er 1, speelde 2 gelijk en verloor 2 (1,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Deportivo La Coruña tegen Levante UD?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.