Kroatië - Prva HNLStadion MaksimirGegevens actueel op 31 augustus 2026

Dinamo Zagreb - Varaždin: wedstrijdstatistieken

Dinamo Zagreb tegen Varaždin: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Dinamo Zagreb speelde tegen Varaždin in Prva HNL (Kroatië). De wedstrijd werd gespeeld op 22 augustus 2026. Locatie: Stadion Maksimir. Eindstand: 3:1.

Huidige vorm

Dinamo Zagreb: 2-0-0, 3,00 punten per wedstrijd. Varaždin: 3-0-0, 3,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Dinamo Zagreb scoort 3,00 en krijgt 0,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Varaždin scoort 2,67 en krijgt 0,67 tegen. Competitiegemiddelde: 3,44 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Dinamo Zagreb 0%, Varaždin 67%. Over 2.5: Dinamo Zagreb 50%, Varaždin 67%. Competitieniveau: BTTS 56%, Over 2.5 69%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Dinamo Zagreb 2,86, Varaždin 1,55. Schoten per wedstrijd: Dinamo Zagreb 26,5, Varaždin 14,3. Gemiddeld balbezit: Dinamo Zagreb 65%, Varaždin 42%.

Eerste en tweede helft

Dinamo Zagreb: voorsprong bij rust 100%, doelpunten in de tweede helft 1,50. Varaždin: voorsprong bij rust 67%, doelpunten in de tweede helft 1,00.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 31-45+ (2) voor Dinamo Zagreb en 16-30 (3) voor Varaždin. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Prva HNL: 3,44 doelpunten per wedstrijd, BTTS 56%, Over 2.5 69%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 4 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 3-1-0. Gemiddeld aantal doelpunten 3,75, BTTS 75%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Dinamo Zagreb verkeert in een uitstekende reeks van vijf opeenvolgende overwinningen, waarin het 16 doelpunten maakte en er slechts 3 tegen kreeg. Thuis won de ploeg alle wedstrijden, scoort ze gemiddeld 3 keer per wedstrijd en kreeg ze nog geen enkel doelpunt tegen, met een zeer solide xGA van 0,77. Varaždin heeft buitenshuis eveneens een perfecte zegereeks en maakt op vreemde bodem maar liefst 4 doelpunten per wedstrijd, maar staat tegenstanders gemiddeld 1 doelpunt en 1,55 xG toe. Dinamo creëert thuis meer kwalitatieve kansen (xG 2,86 tegenover 2,44 voor Varaždin buitenshuis), heeft vaker balbezit (65% tegenover 43%) en noteert meer schoten op doel: 10 tegenover 8 per wedstrijd. De bezoekers zijn efficiënt genoeg om de thuisploeg daadwerkelijk in de problemen te brengen, maar het overwicht van Dinamo op het gebied van defensieve organisatie en de kwaliteit van de gecreëerde kansen spreekt in het voordeel van een thuiszege.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Tip voor BTTS: Ja wordt ondersteund door de zeer hoge offensieve efficiëntie van Varaždin: de bezoekers maken dit seizoen gemiddeld 4,0 doelpunten, leveren 8,0 schoten op doel per wedstrijd af en hebben nog geen wedstrijd gehad waarin ze niet scoorden. Dinamo scoorde in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 3,2 doelpunten bij een xG van 2,50, terwijl Varaždin in die periode 1,2 doelpunt per wedstrijd incasseerde en tegenstanders een xG van 1,55 toestond. De bezoekers hebben in 100% van hun wedstrijden dit seizoen BTTS, en beide teams verkeren offensief in goede vorm: in hun laatste vijf wedstrijden scoorden ze respectievelijk 16 en 11 doelpunten. Een risico voor dit scenario is de solide verdediging van Dinamo, dat in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld slechts 0,6 doelpunt incasseerde en in 50% van zijn wedstrijden dit seizoen de nul hield. Toch biedt het creatieve potentieel van Varaždin, met 2,44 xG en 24,0 schoten per wedstrijd, de bezoekers voldoende sterke basis om tot scoren te komen.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Dinamo Zagreb verkeert in uitstekende vorm: in de laatste vijf wedstrijden scoorde het gemiddeld 3,2 doelpunten, met een xG van 2,50, terwijl Varaždin in die periode gemiddeld 1,2 doelpunt per wedstrijd incasseerde. Ook de bezoekers creëren veel kansen, getuige hun seizoensgemiddelde van 24,0 schoten, 8,0 schoten op doel en een xG van 2,44, al beperkt de defensie van Dinamo de tegenstanders in de laatste vijf wedstrijden tot gemiddeld 0,6 doelpunt. In 100% van de wedstrijden van beide teams vielen tot nu toe meer dan 1,5 doelpunt, terwijl de Kroatische competitie gemiddeld 3,43 doelpunten per wedstrijd telt. De voorspelling van 3,20 doelpunt geeft een duidelijke voorkeur voor over 1,5, terwijl de lijnen 2,5 en 3,5 gevoeliger zijn voor een scenario waarin de bezoekers minder doeltreffend zijn.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Dinamo Zagreb heeft alle 5 laatste wedstrijden gewonnen, met gemiddeld 3,2 gemaakte doelpunten en slechts 0,6 tegendoelpunten, terwijl Varaždin in dezelfde periode gemiddeld 2,2 keer scoorde en de tegenstanders 1,2 doelpunten toestond. De thuisploeg stond in 4 van de 5 laatste wedstrijden bij rust op voorsprong, terwijl Varaždin dat slechts in 2 van de 5 duels voor elkaar kreeg. Na rust scoort Dinamo gemiddeld 1,8 doelpunt per wedstrijd en krijgt het slechts 0,2 doelpunt tegen, wat duidelijk beter is dan de cijfers van de bezoekers: 1,0 doelpunt gemaakt en 0,8 tegendoelpunt. Hoewel Varaždin veel kansen creëert, met een gemiddeld xG van 2,44 en 8 schoten op doel, wijzen de betere huidige defensie en het overwicht van de thuisploeg in beide helften op een scenario waarin Dinamo bij rust leidt en na het laatste fluitsignaal als winnaar van het veld stapt.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 1
1e helft
3 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

59Balbezit (%)41
Dinamo ZagrebVaraždin
21Schoten6
Dinamo ZagrebVaraždin
11Schoten op doel1
Dinamo ZagrebVaraždin
2.44xG0.65
Dinamo ZagrebVaraždin
5Corners2
Dinamo ZagrebVaraždin
49Gevaarlijke aanvallen27
Dinamo ZagrebVaraždin
11Overtredingen13
Dinamo ZagrebVaraždin
2Kaarten2
Dinamo ZagrebVaraždin

Voorbeschouwingsprofielwat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

3Gemaakte doelpunten / wedstrijd2.67
Dinamo ZagrebVaraždin
0Tegendoelpunten / wedstrijd0.67
Dinamo ZagrebVaraždin
65%Gemiddeld balbezit42%
Dinamo ZagrebVaraždin
10Schoten op doel / wedstrijd5
Dinamo ZagrebVaraždin

Teamstatistiekenwie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

26.5Schoten per wedstrijd14.33
Dinamo ZagrebVaraždin
10Schoten op doel5
Dinamo ZagrebVaraždin
11.3%Schotconversie18.6%
Dinamo ZagrebVaraždin
65%Balbezit42%
Dinamo ZagrebVaraždin
2.86xG voor1.55
Dinamo ZagrebVaraždin
0.76xG tegen1.5
Dinamo ZagrebVaraždin

Schotkwaliteit

Dinamo Zagreb: DominantVaraždin: Counteraanvallend
Dinamo ZagrebVaraždin
Nauwkeurigheid (schoten op doel)38%35%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.110.11
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.300.53

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvormwie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Dinamo Zagreb
WW
5 zeges op rij
Resultaatverdeling seizoen
100% W0% R0% P
Seizoen (W-G-V)
2-0-0
3.00 punten / wedstrijd · doelsaldo +6
Laatste 5 (W-G-V)
2-0-0
3.00 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
2-0-0
Laatste 5 thuis
2-0-0
WW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 3.0Tegendoelpunten: 0.0xG: 2.86xG tegenstander: 0.76BTTS: 0%Over 2.5: 50%
Varaždin
WWW
5 zeges op rij
Resultaatverdeling seizoen
100% W0% R0% P
Seizoen (W-G-V)
3-0-0
3.00 punten / wedstrijd · doelsaldo +6
Laatste 5 (W-G-V)
3-0-0
3.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
1-0-0
Laatste 5 uit
1-0-0
W
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.7Tegendoelpunten: 0.7xG: 1.55xG tegenstander: 1.50BTTS: 67%Over 2.5: 67%

Doelpuntenhoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Dinamo Zagreb is 12% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

3 doelpunten / wedstrijd - Dinamo Zagreb · 2.67 doelpunten / wedstrijd - Varaždin

Scoringsprofiel van Dinamo Zagreb: zeer sterk

Dinamo Zagreb scoort in 100% van de wedstrijden (2 van 2 wedstrijden), terwijl Varaždin in 33% (1 van 3 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Varaždin: wisselend

Varaždin scoort in 100% van de wedstrijden (3 van 3 wedstrijden), terwijl Dinamo Zagreb in 100% (2 van 2 wedstrijden) de nul houdt.

6Gemaakte doelpunten (seizoen)8
Dinamo ZagrebVaraždin
0Tegendoelpunten (seizoen)2
Dinamo ZagrebVaraždin
3Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.33
Dinamo ZagrebVaraždin
6Gemaakte doelpunten (laatste 5)8
Dinamo ZagrebVaraždin
0Tegendoelpunten (laatste 5)2
Dinamo ZagrebVaraždin

Hoe vaak ze minstens scoren...

100%1 doelpunt100%
Dinamo ZagrebVaraždin
100%2 doelpunten100%
Dinamo ZagrebVaraždin
50%3 doelpunten33%
Dinamo ZagrebVaraždin
50%4 doelpunten33%
Dinamo ZagrebVaraždin

Hoe vaak ze minstens incasseren...

0%1 doelpunt67%
Dinamo ZagrebVaraždin
0%2 doelpunten0%
Dinamo ZagrebVaraždin
0%3 doelpunten0%
Dinamo ZagrebVaraždin
0%4 doelpunten0%
Dinamo ZagrebVaraždin

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

56%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

0%BTTS bij rust0%
Dinamo ZagrebVaraždin
0%BTTS in beide helften0%
Dinamo ZagrebVaraždin
100%Scoorden in beide helften33%
Dinamo ZagrebVaraždin

BTTS en aantal doelpunten

0%Min. 3 doelpunten en BTTS67%
Dinamo ZagrebVaraždin
50%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
Dinamo ZagrebVaraždin
0%BTTS - laatste 567%
Dinamo ZagrebVaraždin

Aantal doelpunten (Over/Under)hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

100%Min. 1 doelpunt voor rust67%
Dinamo ZagrebVaraždin
50%Min. 2 doelpunten voor rust67%
Dinamo ZagrebVaraždin
0%Min. 3 doelpunten voor rust33%
Dinamo ZagrebVaraždin

2e helft

100%Min. 1 doelpunt na rust67%
Dinamo ZagrebVaraždin
50%Min. 2 doelpunten na rust67%
Dinamo ZagrebVaraždin
0%Min. 3 doelpunten na rust33%
Dinamo ZagrebVaraždin

Wedstrijdhelftenwanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Dinamo Zagreb is 29% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

3 punten / wedstrijd - Dinamo Zagreb · 2.33 punten / wedstrijd - Varaždin

Dinamo Zagreb — situatie bij rust
100% op voorsprong0% gelijk0% achterstaand
Varaždin — situatie bij rust
67% op voorsprong33% gelijk0% achterstaand

Voor rust (1e helft)

3Punten per wedstrijd (1e helft)2.33
Dinamo ZagrebVaraždin
1.5Doelpunten voor (1e helft)1.67
Dinamo ZagrebVaraždin
0Doelpunten tegen (1e helft)0
Dinamo ZagrebVaraždin
1.5Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.67
Dinamo ZagrebVaraždin
100%Clean sheet voor rust100%
Dinamo ZagrebVaraždin
0%Geen doelpunt voor rust33%
Dinamo ZagrebVaraždin

Na rust (2e helft)

3Punten per wedstrijd (2e helft)1.67
Dinamo ZagrebVaraždin
1.5Doelpunten voor (2e helft)1
Dinamo ZagrebVaraždin
0Doelpunten tegen (2e helft)0.67
Dinamo ZagrebVaraždin
1.5Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.67
Dinamo ZagrebVaraždin
100%Clean sheet na rust33%
Dinamo ZagrebVaraždin
0%Geen doelpunt na rust33%
Dinamo ZagrebVaraždin

Dinamo Zagreb — resultaten in de tweede helft

100% W0% R0% P
6
Punten bij rust
3
Doelpunten bij rust
+3
Doelsaldo (1e helft)
6
Punten in de tweede helft
+3
Doelsaldo (2e helft)
3.00
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 100% van de wedstrijden bij rust voor en wint 100%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust0.0

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Varaždin — resultaten in de tweede helft

33% W67% R0% P
7
Punten bij rust
5
Doelpunten bij rust
+5
Doelsaldo (1e helft)
5
Punten in de tweede helft
+1
Doelsaldo (2e helft)
2.33
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden149%

Staat in 67% van de wedstrijden bij rust voor en wint 100%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.7

Krijgt na rust 0.7 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Dinamo Zagreb — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd3.003.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.51.5
Tegendoelpunten / wedstrijd0.00.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.51.5
1 doelpunt100%100%
2 doelpunten50%50%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet100%100%
Geen doelpunt0%0%
Doelsaldo+3+3
Rust: 100% op voorsprong - 0% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 100% gewonnen - 0% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3
Varaždin — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd2.331.67
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.71.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.00.7
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.71.7
1 doelpunt67%67%
2 doelpunten67%67%
3 doelpunten33%33%
Clean sheet100%33%
Geen doelpunt33%33%
Doelsaldo+5+1
Rust: 67% op voorsprong - 33% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 33% gewonnen - 67% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 5

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuutwanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Dinamo Zagreb
GescoordTegendoelpunten
1
0
0-15
0
0
16-30
2
0
31-45
1
0
46-60
2
0
61-75
0
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (2 goals). Balans late doelpunten (76-90): 0.

Varaždin
GescoordTegendoelpunten
0
0
0-15
3
0
16-30
2
0
31-45
1
1
46-60
1
1
61-75
1
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (1). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatorenwat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.17
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.8 : 1.3
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
92%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
34%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+18%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
100%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
0%
0:0-risico
praktisch nul
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Dinamo Zagreb

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+2.10
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.90
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
0.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.14
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.76
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
150%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
0%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
0.0
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 17% valt in de eerste 15 minuten.
0%

Varaždin

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.05
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+1.95
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+0.5 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+1.12
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.83
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
185%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
34%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.7
Late doelpunten
13% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
13%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontextis dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Prva HNL.

Teams versus competitie

Dinamo ZagrebLigaVaraždin
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd 3.003.44 3.33
Beide teams scoorden 0%56% 67%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5) 50%69% 67%
Clean sheets 100%22% 33%
Doelpunt voor rust 100%88% 67%
Doelpunt na rust 100%81% 67%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.44
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
56%
Beide teams scoorden
69%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
22%
Clean sheets
2.00
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.44
Uitdoelpunten / wedstrijd
+39%
Thuisvoordeel aanval
+28%
Thuisvoordeel verdediging
+32%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
88%
1 doelpunt
69%
2 doelpunten
19%
3 doelpunten
6%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
81%
1 doelpunt
63%
2 doelpunten
19%
3 doelpunten
0%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. VaraždinDoelpuntMario MladenovskiAssist: Ivan Canjuga
  2. Dinamo ZagrebGele kaartMiha Zajc
  3. VaraždinGele kaartNovak Tepšić
  4. Dinamo ZagrebDoelpuntDrena Beljo Dijon
  5. Dinamo ZagrebDoelpuntNiko GalesicAssist: Drena Beljo Dijon
  6. VaraždinGele kaartFrane Maglica
  7. VaraždinWisselIn: Stipe JurićUit: Aleksa Latković
  8. Dinamo ZagrebWisselIn: Fran TopićUit: Mateo Lisica
  9. Dinamo ZagrebGele kaartJosip Mišić
  10. Dinamo ZagrebDoelpuntRobert MudražijaAssist: Drena Beljo Dijon

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (4): Dinamo Zagreb 3 - 1 - 0 Varaždin. Gemiddeld aantal doelpunten 3.75, beide teams scoorden in 75% wedstrijden.

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Dinamo Zagreb tegen Varaždin?

De wedstrijd in Prva HNL eindigde in Dinamo Zagreb 3:1 Varaždin. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Dinamo Zagreb en Varaždin?

In de laatste 4 onderlinge wedstrijden won Dinamo Zagreb er 3, won Varaždin er 0 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,75 doelpunten; in 75% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Dinamo Zagreb tegen Varaždin?

Dinamo Zagreb scoort gemiddeld 3,00 doelpunten per wedstrijd en Varaždin scoort 2,67. Het gemiddelde in Prva HNL is 3,44 doelpunten, met Over 2.5 in 69% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 0% van de wedstrijden van Dinamo Zagreb en 67% van die van Varaždin.

Wat is de actuele vorm van Dinamo Zagreb en Varaždin?

In de laatste vijf wedstrijden won Dinamo Zagreb er 2, speelde het 0 gelijk en verloor het 0 (3,00 punten per wedstrijd). Varaždin won er 3, speelde 0 gelijk en verloor 0 (3,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Dinamo Zagreb tegen Varaždin?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.