Dunkerque - Clermont: wedstrijdstatistieken
Dunkerque tegen Clermont: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Dunkerque speelde tegen Clermont in Ligue 2 (Frankrijk). De wedstrijd werd gespeeld op 4 september 2026. Locatie: Stade Marcel-Tribut. Eindstand: 1:1.
Huidige vorm
Dunkerque: 1-1-2, 1,00 punten per wedstrijd. Clermont: 0-3-1, 0,75 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Dunkerque scoort 1,75 en krijgt 2,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Clermont scoort 0,50 en krijgt 1,00 tegen. Competitiegemiddelde: 2,47 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Dunkerque 50%, Clermont 50%. Over 2.5: Dunkerque 50%, Clermont 25%. Competitieniveau: BTTS 47%, Over 2.5 42%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Dunkerque 1,55, Clermont 0,69. Schoten per wedstrijd: Dunkerque 13,0, Clermont 6,3. Gemiddeld balbezit: Dunkerque 54%, Clermont 46%.
Eerste en tweede helft
Dunkerque: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 1,25. Clermont: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 0,50.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 46-60 (2) voor Dunkerque en 76-90+ (2) voor Clermont. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Ligue 2: 2,47 doelpunten per wedstrijd, BTTS 47%, Over 2.5 42%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-1-1. Gemiddeld aantal doelpunten 3,50, BTTS 100%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Dunkerque heeft het thuisvoordeel: in thuiswedstrijden maakt de ploeg gemiddeld 2 doelpunten, creëert ze kansen ter waarde van 1,70 xG en vuurt ze 15 schoten per wedstrijd af. Clermont genereert uit slechts 0,73 xG, 6 schoten en 2 schoten op doel, wat het beperkte aanvallende potentieel van de bezoekers goed illustreert. De thuisploeg won 1 van de 2 thuiswedstrijden, terwijl Clermont zijn enige uitwedstrijd tot nu toe verloor en daarbij 3 doelpunten incasseerde. De defensie van Dunkerque oogt echter niet betrouwbaar, aangezien de ploeg nog geen clean sheet hield en gemiddeld 1,5 doelpunt per wedstrijd tegen krijgt; daardoor blijft een gelijkspel een realistisch scenario. Ondanks de matige reeks van de thuisploeg, met 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, pleiten de hogere kwaliteit van de gecreëerde kansen en de zwakte van Clermont buitenshuis voor een overwinning van Dunkerque.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
De BTTS-inzet heeft geen voordeel, omdat Dunkerque thuis slechts 0,33 doelpunt per wedstrijd maakt en in 67% van die wedstrijden niet tot scoren komt. Clermont heeft uit nog geen enkele keer de nul gehouden en incasseert daar gemiddeld maar liefst 3,0 doelpunten, wat duidelijk pleit voor een doelpunt van de thuisploeg, maar de eigen aanval creëert slechts 0,73 xG per wedstrijd. In de laatste vijf wedstrijden maakte Clermont slechts 0,4 doelpunt per wedstrijd, terwijl bij beide teams in slechts 40% van de wedstrijden BTTS viel. Bovendien hield Dunkerque thuis in 67% van de wedstrijden de nul. Daarom is het meest waarschijnlijke scenario dat minstens één team niet scoort.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
De sterkste keuze is minder dan 3.5 doelpunten, omdat Dunkerque in thuiswedstrijden gemiddeld slechts 0,33 doelpunt maakt en Clermont uit gemiddeld 1,00 doelpunt scoort. De thuisploeg hield bovendien in 67% van de thuiswedstrijden de nul, terwijl de tegenstander gemiddeld slechts 2,0 schoten op doel per uitwedstrijd noteert. De laatste vijf optredens van Dunkerque waren opener, met gemiddeld 1,4 gemaakte en 2,0 tegendoelpunten, maar Clermont scoorde in dezelfde periode slechts 0,4 keer per wedstrijd. De som van de verwachte xG bedraagt 2,15, lager dan het competitiegemiddelde van 2,40 doelpunten. Het risico voor een lagere score is de zwakke uitdefensie van Clermont, die gemiddeld 3,0 doelpunten incasseert, maar de grens van vier treffers zou nog altijd een duidelijk betere efficiëntie vereisen dan de aanval van beide ploegen doet vermoeden.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Het meest waarschijnlijke scenario is een gelijkspel bij rust en een overwinning voor Dunkerque na het laatste fluitsignaal. In de laatste vijf wedstrijden stonden beide teams in 60% van de duels bij rust gelijk, terwijl Clermont in die periode geen enkele keer vóór de rust scoorde. Ook Dunkerque stond bij de pauze niet op voorsprong, maar scoorde na rust gemiddeld 1,0 doelpunt, tegenover slechts 0,4 voor Clermont. De bezoekers zijn al vijf wedstrijden zonder overwinning, scoorden daarin gemiddeld slechts 0,4 doelpunt per wedstrijd en de thuisploeg won 20% van de duels en behaalde meer punten: 0,8 tegenover 0,6. Bovendien kreeg Clermont in de laatste reeks gemiddeld 1,0 doelpunt per wedstrijd tegen. In combinatie met de nulproductie in de eerste helften pleit dat voor een beslissing in het voordeel van de thuisploeg pas na rust.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Dunkerque | Clermont | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 38% | 24% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.12 | 0.11 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.35 | 0.33 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Dunkerque is 33% beter voor vorm laatste 5.
1 punten / wedstrijd - Dunkerque · 0.75 punten / wedstrijd - Clermont
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Dunkerque is 250% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1.75 doelpunten / wedstrijd - Dunkerque · 0.5 doelpunten / wedstrijd - Clermont
Clermont is 100% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
2 doelpunten / wedstrijd - Dunkerque · 1 doelpunten / wedstrijd - Clermont
Dunkerque scoort in 50% van de wedstrijden (2 van 4 wedstrijden), terwijl Clermont in 50% (2 van 4 wedstrijden) de nul houdt.
Clermont scoort in 50% van de wedstrijden (2 van 4 wedstrijden), terwijl Dunkerque in 0% (0 van 4 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Dunkerque
Over / Under - Clermont
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Dunkerque — resultaten in de tweede helft
Krijgt na rust 0.5 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
Clermont — resultaten in de tweede helft
Krijgt na rust 0.5 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 0.75 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.5 | 1.3 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.8 | 1.3 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.3 | 2.5 |
| 1 doelpunt | 75% | 100% |
| 2 doelpunten | 50% | 50% |
| 3 doelpunten | 0% | 50% |
| Clean sheet | 25% | 0% |
| Geen doelpunt | 50% | 50% |
| Doelsaldo | -1 | 0 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 0.75 | 0.75 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.0 | 0.5 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.3 | 0.8 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.3 | 1.3 |
| 1 doelpunt | 25% | 50% |
| 2 doelpunten | 0% | 50% |
| 3 doelpunten | 0% | 25% |
| Clean sheet | 75% | 50% |
| Geen doelpunt | 100% | 50% |
| Doelsaldo | -1 | -1 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (3). Balans late doelpunten (76-90): 0.
Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (1). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Dunkerque
Clermont
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Ligue 2.
Teams versus competitie
| Dunkerque | Liga | Clermont | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▲ 3.75 | 2.47 | ▼ 1.50 |
| Beide teams scoorden | ▲ 50% | 47% | ▲ 50% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▲ 50% | 42% | ▼ 25% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 35% | ▲ 50% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 75% | 53% | ▼ 25% |
| Doelpunt na rust | ▲ 100% | 72% | ▼ 50% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Uitteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (2): Dunkerque 0 - 1 - 1 Clermont. Gemiddeld aantal doelpunten 3.50, beide teams scoorden in 100% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Dunkerque tegen Clermont?
De wedstrijd in Ligue 2 eindigde in Dunkerque 1:1 Clermont. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Dunkerque en Clermont?
In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Dunkerque er 0, won Clermont er 1 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,50 doelpunten; in 100% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Dunkerque tegen Clermont?
Dunkerque scoort gemiddeld 1,75 doelpunten per wedstrijd en Clermont scoort 0,50. Het gemiddelde in Ligue 2 is 2,47 doelpunten, met Over 2.5 in 42% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 50% van de wedstrijden van Dunkerque en 50% van die van Clermont.
Wat is de actuele vorm van Dunkerque en Clermont?
In de laatste vijf wedstrijden won Dunkerque er 1, speelde het 1 gelijk en verloor het 2 (1,00 punten per wedstrijd). Clermont won er 0, speelde 3 gelijk en verloor 1 (0,75 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Dunkerque tegen Clermont?
Gebruik deze pagina om de cijfers achter Dunkerque tegen Clermont te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.


