Dynamo Kyiv - Karpaty: wedstrijdstatistieken
Dynamo Kyiv tegen Karpaty: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Dynamo Kyiv speelde tegen Karpaty in Ukrainian Premier League (Oekraïne). De wedstrijd werd gespeeld op 11 oktober 2026. Locatie: Stadion Dynamo im. Valery Lobanovsky (Kyjiv (Kiev)). Eindstand: 1:0.
Huidige vorm
Dynamo Kyiv: 3-1-1, 2,00 punten per wedstrijd. Karpaty: 2-2-1, 1,60 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Dynamo Kyiv scoort 1,50 en krijgt 0,83 doelpunten per wedstrijd tegen. Karpaty scoort 2,14 en krijgt 0,71 tegen. Competitiegemiddelde: 2,34 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Dynamo Kyiv 33%, Karpaty 57%. Over 2.5: Dynamo Kyiv 67%, Karpaty 57%. Competitieniveau: BTTS 39%, Over 2.5 46%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Dynamo Kyiv 1,39, Karpaty 1,09. Schoten per wedstrijd: Dynamo Kyiv 11,8, Karpaty 8,0. Gemiddeld balbezit: Dynamo Kyiv 67%, Karpaty 49%.
Eerste en tweede helft
Dynamo Kyiv: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 1,00. Karpaty: voorsprong bij rust 43%, doelpunten in de tweede helft 1,14.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (4) voor Dynamo Kyiv en 0-15 (4) voor Karpaty. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Ukrainian Premier League: 2,34 doelpunten per wedstrijd, BTTS 39%, Over 2.5 46%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-1-1. Gemiddeld aantal doelpunten 3,50, BTTS 50%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Dynamo Kyiv won 3 of their last 5 matches, while Karpaty recorded 2 wins during that period. At home, the hosts create more chances than their opponents do away from home: they average 13,33 shots per match compared with 9,33, and their xG is 1,54 compared with the visitors’ 1,23. Their defence also offers grounds for cautiously favouring a home win: they concede an average of 0,33 goals in home matches and keep a clean sheet in 67% of them, while Karpaty concede 0,67 goals away from home and keep a clean sheet in 33% of matches. However, the visitors are highly clinical, averaging 2,33 goals away from home with a 25% shot conversion rate, so despite the hosts’ advantage, the outcome remains open.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Het sterkste signaal tegen goals van beide teams is dat Dynamo in geen van de laatste 5 wedstrijden BTTS had en in die periode gemiddeld slechts 0,6 doelpunt tegen kreeg. Thuis hield het in 50% van de wedstrijden de nul, terwijl Karpaty uit gemiddeld slechts 0,67 doelpunt tegen krijgt. Voor ‘ja’ pleit de aanval: beide teams scoorden in al hun wedstrijden tot nu toe, respectievelijk thuis en uit, en bij Karpaty viel in 80% van de laatste 5 wedstrijden BTTS. Toch is het, gezien het BTTS-percentage in de competitie van 38% en de goede verdediging van beide teams, iets waarschijnlijker dat minstens één team niet tot scoren komt.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Alle onderlinge wedstrijden tot nu toe eindigden in minstens twee doelpunten, en geen van beide teams speelde een wedstrijd zonder te scoren. Dat is het sterkste argument voor meer dan 1,5 doelpunt, al is het aantal gespeelde wedstrijden te klein om deze reeks als een garantie te beschouwen. In de laatste vijf wedstrijden scoorde Dynamo gemiddeld 1,2 doelpunt en Karpaty 1,6, maar in beide gevallen eindigde slechts 40% van de wedstrijden met meer dan 2,5 doelpunten. De prognose van 2,45 doelpunten wijst dus duidelijker op minstens twee doelpunten dan op drie of meer, zeker omdat het gemiddelde in de competitie 2,28 doelpunt per wedstrijd bedraagt.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Een gelijkspel bij rust is het waarschijnlijkst: Dynamo stond na 45 minuten gelijk in 3 van de laatste 5 wedstrijden, en Karpaty in 2 van de 5. In wedstrijden waarin de thuisploeg thuis speelde en de uitploeg uit, bedroegen deze percentages respectievelijk 50% en 67%. In de laatste 5 wedstrijden scoorde Dynamo voor rust gemiddeld slechts 0,2 doelpunt en kreeg het er 0,2 tegen, wat pleit voor een gelijk opgaande openingsfase. Na rust verschuift het voordeel naar de thuisploeg: Dynamo won de tweede helft in 60% van de laatste 5 wedstrijden, terwijl Karpaty dat slechts in 20% deed. In diezelfde periode maakte Dynamo na rust gemiddeld 1,0 doelpunt, tegenover 0,6 voor Karpaty. Over de volledige wedstrijden behaalde Dynamo gemiddeld 2,0 punten, tegenover 1,6 voor de bezoekers. Karpaty blijft gevaarlijk dankzij een gemiddelde van 2,33 doelpunten buitenshuis, maar de combinatie van regelmatige gelijke standen bij rust en het betere spel van Dynamo in de tweede helften in recente wedstrijden wijst op het scenario X/1.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Dynamo Kyiv | Karpaty | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 35% | 46% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.12 | 0.14 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.36 | 0.58 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Dynamo Kyiv is 25% beter voor vorm laatste 5.
2 punten / wedstrijd - Dynamo Kyiv · 1.6 punten / wedstrijd - Karpaty
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Karpaty is 43% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1.5 doelpunten / wedstrijd - Dynamo Kyiv · 2.14 doelpunten / wedstrijd - Karpaty
Karpaty is 17% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
0.83 doelpunten / wedstrijd - Dynamo Kyiv · 0.71 doelpunten / wedstrijd - Karpaty
Dynamo Kyiv scoort in 67% van de wedstrijden (4 van 6 wedstrijden), terwijl Karpaty in 43% (3 van 7 wedstrijden) de nul houdt.
Karpaty scoort in 100% van de wedstrijden (7 van 7 wedstrijden), terwijl Dynamo Kyiv in 50% (3 van 6 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Dynamo Kyiv
Over / Under - Karpaty
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Karpaty is 24% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1.5 punten / wedstrijd - Dynamo Kyiv · 1.86 punten / wedstrijd - Karpaty
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Dynamo Kyiv — resultaten in de tweede helft
Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 67%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
Karpaty — resultaten in de tweede helft
Staat in 43% van de wedstrijden bij rust voor en wint 57%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.1 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.20 | 2.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.4 | 1.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.4 | 0.4 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.8 | 1.4 |
| 1 doelpunt | 60% | 80% |
| 2 doelpunten | 20% | 60% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 60% | 80% |
| Geen doelpunt | 60% | 40% |
| Doelsaldo | 0 | +3 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 2.20 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 1.2 | 0.4 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.2 | 0.6 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.4 | 1.0 |
| 1 doelpunt | 80% | 80% |
| 2 doelpunten | 60% | 20% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 80% | 40% |
| Geen doelpunt | 20% | 60% |
| Doelsaldo | +5 | -1 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (2). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.
Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (2). Balans late doelpunten (76-90): 0.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Dynamo Kyiv
Karpaty
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Ukrainian Premier League.
Teams versus competitie
| Dynamo Kyiv | Liga | Karpaty | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | • 2.33 | 2.34 | ▲ 2.86 |
| Beide teams scoorden | ▼ 33% | 39% | ▲ 57% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▲ 67% | 46% | ▲ 57% |
| Clean sheets | ▲ 50% | 38% | ▲ 43% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 67% | 64% | ▲ 71% |
| Doelpunt na rust | ▲ 83% | 71% | ▲ 86% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Uitteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (2): Dynamo Kyiv 0 - 1 - 1 Karpaty. Gemiddeld aantal doelpunten 3.50, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Dynamo Kyiv tegen Karpaty?
De wedstrijd in Ukrainian Premier League eindigde in Dynamo Kyiv 1:0 Karpaty. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Dynamo Kyiv en Karpaty?
In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Dynamo Kyiv er 0, won Karpaty er 1 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,50 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Dynamo Kyiv tegen Karpaty?
Dynamo Kyiv scoort gemiddeld 1,50 doelpunten per wedstrijd en Karpaty scoort 2,14. Het gemiddelde in Ukrainian Premier League is 2,34 doelpunten, met Over 2.5 in 46% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 33% van de wedstrijden van Dynamo Kyiv en 57% van die van Karpaty.
Wat is de actuele vorm van Dynamo Kyiv en Karpaty?
In de laatste vijf wedstrijden won Dynamo Kyiv er 3, speelde het 1 gelijk en verloor het 1 (2,00 punten per wedstrijd). Karpaty won er 2, speelde 2 gelijk en verloor 1 (1,60 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Dynamo Kyiv tegen Karpaty?
Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


