Japan - J1 LeagueCity Light StadiumGegevens actueel op 17 oktober 2026

Fagiano Okayama - Vissel Kobe: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Fagiano Okayama tegen Vissel Kobe: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Fagiano Okayama speelt tegen Vissel Kobe in J1 League (Japan). De wedstrijd staat gepland voor 18 oktober 2026. Locatie: City Light Stadium.

Huidige vorm

Fagiano Okayama: 3-0-2, 1,80 punten per wedstrijd. Vissel Kobe: 4-0-1, 2,40 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Fagiano Okayama scoort 1,33 en krijgt 1,33 doelpunten per wedstrijd tegen. Vissel Kobe scoort 1,56 en krijgt 1,00 tegen. Competitiegemiddelde: 2,91 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Fagiano Okayama 78%, Vissel Kobe 44%. Over 2.5: Fagiano Okayama 78%, Vissel Kobe 44%. Competitieniveau: BTTS 59%, Over 2.5 53%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Fagiano Okayama 1,49, Vissel Kobe 1,50. Schoten per wedstrijd: Fagiano Okayama 14,2, Vissel Kobe 12,2. Gemiddeld balbezit: Fagiano Okayama 44%, Vissel Kobe 51%.

Eerste en tweede helft

Fagiano Okayama: voorsprong bij rust 11%, doelpunten in de tweede helft 0,56. Vissel Kobe: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 1,00.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 31-45+ (3) voor Fagiano Okayama en 76-90+ (5) voor Vissel Kobe. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

J1 League: 2,91 doelpunten per wedstrijd, BTTS 59%, Over 2.5 53%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-0-2. Gemiddeld aantal doelpunten 2,50, BTTS 50%.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(2.95)
(3.31)
(2.46)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Fagiano OkayamaVissel Kobe
1.33Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.56
Fagiano OkayamaVissel Kobe
1.33Tegendoelpunten / wedstrijd1
Fagiano OkayamaVissel Kobe
44%Gemiddeld balbezit51%
Fagiano OkayamaVissel Kobe
3.11Schoten op doel / wedstrijd4.22
Fagiano OkayamaVissel Kobe

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

14.22Schoten per wedstrijd12.22
Fagiano OkayamaVissel Kobe
3.11Schoten op doel4.22
Fagiano OkayamaVissel Kobe
9.4%Schotconversie12.7%
Fagiano OkayamaVissel Kobe
44%Balbezit51%
Fagiano OkayamaVissel Kobe
1.49xG voor1.5
Fagiano OkayamaVissel Kobe
1.16xG tegen1.29
Fagiano OkayamaVissel Kobe

Schotkwaliteit

Fagiano Okayama: AanvallendVissel Kobe: Gebalanceerd
Fagiano OkayamaVissel Kobe
Nauwkeurigheid (schoten op doel)22%35%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.100.12
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.430.37

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Vissel Kobe is 33% beter voor vorm laatste 5.

1.8 punten / wedstrijd - Fagiano Okayama · 2.4 punten / wedstrijd - Vissel Kobe

Fagiano Okayama
WWWLL
Resultaatverdeling seizoen
44% W11% G44% V
Seizoen (W-G-V)
4-1-4
1.44 punten / wedstrijd · doelsaldo 0
Laatste 5 (W-G-V)
3-0-2
1.80 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
2-1-1
Laatste 5 thuis
2-1-1
WDWL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.8Tegendoelpunten: 1.6xG: 1.27xG tegenstander: 1.42BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Vissel Kobe
WWWWL
Resultaatverdeling seizoen
67% W11% G22% V
Seizoen (W-G-V)
6-1-2
2.11 punten / wedstrijd · doelsaldo +5
Laatste 5 (W-G-V)
4-0-1
2.40 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
3-0-2
Laatste 5 uit
3-0-2
WLWWL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.0Tegendoelpunten: 1.2xG: 1.78xG tegenstander: 1.27BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Vissel Kobe is 17% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.33 doelpunten / wedstrijd - Fagiano Okayama · 1.56 doelpunten / wedstrijd - Vissel Kobe

Vissel Kobe is 33% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.33 doelpunten / wedstrijd - Fagiano Okayama · 1 doelpunten / wedstrijd - Vissel Kobe

Scoringsprofiel van Fagiano Okayama: zeer sterk

Fagiano Okayama scoort in 89% van de wedstrijden (8 van 9 wedstrijden), terwijl Vissel Kobe in 44% (4 van 9 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Vissel Kobe: zeer sterk

Vissel Kobe scoort in 89% van de wedstrijden (8 van 9 wedstrijden), terwijl Fagiano Okayama in 22% (2 van 9 wedstrijden) de nul houdt.

12Gemaakte doelpunten (seizoen)14
Fagiano OkayamaVissel Kobe
12Tegendoelpunten (seizoen)9
Fagiano OkayamaVissel Kobe
2.67Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.56
Fagiano OkayamaVissel Kobe
9Gemaakte doelpunten (laatste 5)10
Fagiano OkayamaVissel Kobe
8Tegendoelpunten (laatste 5)6
Fagiano OkayamaVissel Kobe

Hoe vaak ze minstens scoren...

89%1 doelpunt89%
Fagiano OkayamaVissel Kobe
33%2 doelpunten56%
Fagiano OkayamaVissel Kobe
11%3 doelpunten11%
Fagiano OkayamaVissel Kobe
0%4 doelpunten0%
Fagiano OkayamaVissel Kobe

Hoe vaak ze minstens incasseren...

78%1 doelpunt56%
Fagiano OkayamaVissel Kobe
56%2 doelpunten22%
Fagiano OkayamaVissel Kobe
0%3 doelpunten11%
Fagiano OkayamaVissel Kobe
0%4 doelpunten11%
Fagiano OkayamaVissel Kobe

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

59%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

67%BTTS bij rust11%
Fagiano OkayamaVissel Kobe
11%BTTS in beide helften11%
Fagiano OkayamaVissel Kobe
33%Scoorden in beide helften33%
Fagiano OkayamaVissel Kobe

BTTS en aantal doelpunten

78%Min. 3 doelpunten en BTTS44%
Fagiano OkayamaVissel Kobe
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
Fagiano OkayamaVissel Kobe
100%BTTS - laatste 560%
Fagiano OkayamaVissel Kobe

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

78%Min. 1 doelpunt voor rust67%
Fagiano OkayamaVissel Kobe
67%Min. 2 doelpunten voor rust22%
Fagiano OkayamaVissel Kobe
22%Min. 3 doelpunten voor rust0%
Fagiano OkayamaVissel Kobe

2e helft

78%Min. 1 doelpunt na rust78%
Fagiano OkayamaVissel Kobe
22%Min. 2 doelpunten na rust44%
Fagiano OkayamaVissel Kobe
0%Min. 3 doelpunten na rust22%
Fagiano OkayamaVissel Kobe

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Vissel Kobe is 44% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1 punten / wedstrijd - Fagiano Okayama · 1.44 punten / wedstrijd - Vissel Kobe

Fagiano Okayama — situatie bij rust
11% op voorsprong67% gelijk22% achterstaand
Vissel Kobe — situatie bij rust
33% op voorsprong44% gelijk22% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1Punten per wedstrijd (1e helft)1.44
Fagiano OkayamaVissel Kobe
0.78Doelpunten voor (1e helft)0.56
Fagiano OkayamaVissel Kobe
0.89Doelpunten tegen (1e helft)0.33
Fagiano OkayamaVissel Kobe
1.67Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0.89
Fagiano OkayamaVissel Kobe
22%Clean sheet voor rust67%
Fagiano OkayamaVissel Kobe
33%Geen doelpunt voor rust56%
Fagiano OkayamaVissel Kobe

Na rust (2e helft)

1.44Punten per wedstrijd (2e helft)1.78
Fagiano OkayamaVissel Kobe
0.56Doelpunten voor (2e helft)1
Fagiano OkayamaVissel Kobe
0.44Doelpunten tegen (2e helft)0.67
Fagiano OkayamaVissel Kobe
1Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.67
Fagiano OkayamaVissel Kobe
56%Clean sheet na rust56%
Fagiano OkayamaVissel Kobe
44%Geen doelpunt na rust22%
Fagiano OkayamaVissel Kobe

Fagiano Okayama — resultaten in de tweede helft

33% W44% G22% V
9
Punten bij rust
7
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
13
Punten in de tweede helft
+1
Doelsaldo (2e helft)
1.00
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden400%

Staat in 11% van de wedstrijden bij rust voor en wint 44%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.5

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Vissel Kobe — resultaten in de tweede helft

44% W44% G11% V
13
Punten bij rust
5
Doelpunten bij rust
+2
Doelsaldo (1e helft)
16
Punten in de tweede helft
+3
Doelsaldo (2e helft)
1.44
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden203%

Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 67%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.3

Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Fagiano Okayama — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.201.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.00.8
Tegendoelpunten / wedstrijd1.00.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.01.4
1 doelpunt100%100%
2 doelpunten80%40%
3 doelpunten20%0%
Clean sheet0%40%
Geen doelpunt20%20%
Doelsaldo0+1
Rust: 20% op voorsprong - 60% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 40% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 80% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 5
Vissel Kobe — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.602.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.61.4
Tegendoelpunten / wedstrijd0.21.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.82.4
1 doelpunt60%100%
2 doelpunten20%60%
3 doelpunten0%40%
Clean sheet80%40%
Geen doelpunt60%0%
Doelsaldo+2+2
Rust: 40% op voorsprong - 40% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 60% gewonnen - 20% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Fagiano Okayama
GescoordTegendoelpunten
2
2
0-15
2
3
16-30
3
3
31-45
2
0
46-60
1
1
61-75
2
3
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (3). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.

Vissel Kobe
GescoordTegendoelpunten
1
1
0-15
2
1
16-30
2
1
31-45
3
1
46-60
1
3
61-75
5
2
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (3). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.61
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.2 : 1.4
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
90%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
61%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-4%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
79%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
1%
0:0-risico
ongeveer 1 op 100 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Fagiano Okayama

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.33
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.33
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.5 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.16
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.17
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
85%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
99%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.36
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.2
Late doelpunten
17% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 17% valt in de eerste 15 minuten.
17%

Vissel Kobe

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.21
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.35
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.1 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.06
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.29
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
116%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
64%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.29
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.4
Late doelpunten
36% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 7% valt in de eerste 15 minuten.
36%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van J1 League.

Teams versus competitie

Fagiano OkayamaLigaVissel Kobe
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.672.91▼ 2.56
Beide teams scoorden▲ 78%59%▼ 44%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 78%53%▼ 44%
Clean sheets• 22%23%▲ 44%
Doelpunt voor rust▲ 78%68%• 67%
Doelpunt na rust▼ 78%88%▼ 78%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.91
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
59%
Beide teams scoorden
53%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
23%
Clean sheets
1.57
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.34
Uitdoelpunten / wedstrijd
+17%
Thuisvoordeel aanval
+15%
Thuisvoordeel verdediging
+13%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
68%
1 doelpunt
36%
2 doelpunten
11%
3 doelpunten
1%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
88%
1 doelpunt
49%
2 doelpunten
23%
3 doelpunten
10%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Fagiano Okayama 0 - 0 - 2 Vissel Kobe. Gemiddeld aantal doelpunten 2.50, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

Fagiano Okayama
1 : 2
Vissel Kobe
Vissel Kobe
2 : 0
Fagiano Okayama

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Fagiano Okayama en Vissel Kobe tegen elkaar?

Fagiano Okayama speelt op 18 oktober 2026 in J1 League tegen Vissel Kobe in City Light Stadium. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Fagiano Okayama en Vissel Kobe?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Fagiano Okayama er 0, won Vissel Kobe er 2 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,50 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Fagiano Okayama tegen Vissel Kobe?

Fagiano Okayama scoort gemiddeld 1,33 doelpunten per wedstrijd en Vissel Kobe scoort 1,56. Het gemiddelde in J1 League is 2,91 doelpunten, met Over 2.5 in 53% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 78% van de wedstrijden van Fagiano Okayama en 44% van die van Vissel Kobe.

Wat is de actuele vorm van Fagiano Okayama en Vissel Kobe?

In de laatste vijf wedstrijden won Fagiano Okayama er 3, speelde het 0 gelijk en verloor het 2 (1,80 punten per wedstrijd). Vissel Kobe won er 4, speelde 0 gelijk en verloor 1 (2,40 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Fagiano Okayama tegen Vissel Kobe?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.