Oostenrijk - 2. LigaJob Consulting ArenaGegevens actueel op 02 september 2026

Floridsdorfer AC - Wacker Innsbruck: wedstrijdstatistieken

Floridsdorfer AC tegen Wacker Innsbruck: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Floridsdorfer AC speelde tegen Wacker Innsbruck in 2. Liga (Oostenrijk). De wedstrijd werd gespeeld op 29 augustus 2026. Locatie: Job Consulting Arena. Eindstand: 2:0.

Huidige vorm

Floridsdorfer AC: 2-1-1, 1,75 punten per wedstrijd. Wacker Innsbruck: 3-0-1, 2,25 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Floridsdorfer AC scoort 1,75 en krijgt 1,50 doelpunten per wedstrijd tegen. Wacker Innsbruck scoort 1,75 en krijgt 0,75 tegen. Competitiegemiddelde: 3,00 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Floridsdorfer AC 50%, Wacker Innsbruck 0%. Over 2.5: Floridsdorfer AC 50%, Wacker Innsbruck 50%. Competitieniveau: BTTS 51%, Over 2.5 59%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Floridsdorfer AC 1,32, Wacker Innsbruck 1,50. Schoten per wedstrijd: Floridsdorfer AC 9,8, Wacker Innsbruck 10,3. Gemiddeld balbezit: Floridsdorfer AC 49%, Wacker Innsbruck 54%.

Eerste en tweede helft

Floridsdorfer AC: voorsprong bij rust 50%, doelpunten in de tweede helft 0,50. Wacker Innsbruck: voorsprong bij rust 25%, doelpunten in de tweede helft 0,75.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 0-15 (2) voor Floridsdorfer AC en 31-45+ (3) voor Wacker Innsbruck. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

2. Liga: 3,00 doelpunten per wedstrijd, BTTS 51%, Over 2.5 59%.

Onderlinge resultaten

Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Floridsdorfer AC is thuis nog ongeslagen: na 2 wedstrijden staat de ploeg op 50% overwinningen en 50% gelijke spelen, terwijl het gemiddeld 1,5 doelpunt per thuiswedstrijd maakt. De thuisploeg scoorde in elke thuiswedstrijd, terwijl Wacker Innsbruck in 50% van zijn uitwedstrijden niet tot scoren kwam en daar gemiddeld slechts 0,5 doelpunt per wedstrijd maakt. Wacker staat weliswaar tweede op de ranglijst, won 4 van de laatste 5 wedstrijden en kreeg in die periode slechts 3 doelpunten tegen, wat de kansen duidelijk vergroot. Het probleem voor de bezoekers blijft echter hun uitbalans: ondanks 59% balbezit hebben ze een negatief doelsaldo van -2, terwijl Floridsdorfer thuis gemiddeld 4,5 schoten op doel noteert tegenover 4 voor Wacker in uitwedstrijden. De verschillen zijn klein, maar de stabielere efficiëntie van de thuisploeg in eigen stadion pleit nipt voor uitkomst 1.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Er is een sterker signaal voor BTTS Nee, omdat Floridsdorfer AC in de huidige thuisstatistieken nog geen doelpunt heeft geïncasseerd en in 100% van de wedstrijden de nul hield, terwijl Wacker Innsbruck uit gemiddeld slechts 0,5 doelpunt maakt. Beide teams hebben momenteel een seizoenspercentage van 0% voor wedstrijden waarin beide teams scoren, tegenover een competitiegemiddelde van 50%. De thuisploeg is aanvallend duidelijk gevaarlijker: zij leveren gemiddeld 7 schoten op doel af tegenover 4 bij de tegenstander en benutten 21% van hun pogingen, tegenover 8% bij Wacker. Daardoor is een eenzijdige overwinning van de thuisploeg waarschijnlijker. De laatste vijf wedstrijden van de bezoekers zien er aanvallend beter uit, want daarin scoorden ze gemiddeld 2,0 doelpunten bij een xG van 1,53. Hun BTTS-percentage staat echter nog steeds op 0%, en hun wedstrijden eindigen vaak met slechts één scorende ploeg. Floridsdorfer AC noteerde 60% BTTS in de laatste vijf wedstrijden, maar de combinatie van een zeer sterke thuisverdediging en de zwakke uitproductiviteit van de bezoekers geeft het scenario de voorkeur waarin minstens één team niet scoort.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

De prognose van 2,45 doelpunten komt voort uit een combinatie van de recente vorm: Floridsdorfer scoorde gemiddeld 1,6 doelpunt en kreeg er 1,4 tegen, terwijl Wacker 2,0 keer scoorde en slechts 0,6 doelpunt per wedstrijd incasseerde. Wacker beschikt echter ook over een zeer solide defensie wat betreft de kwaliteit van de kansen, met een gemiddeld xG tegen van 1,23, terwijl de thuisploeg recent 1,47 xG creëert. In de laatste vijf wedstrijden noteerden de bezoekers geen duels waarin beide teams op het scorebord stonden, en in totaal eindigde slechts 40% van de wedstrijden van Floridsdorfer en 60% van die van Wacker boven 2,5 doelpunten. Bovendien kwam geen van beide teams in de tweede helften boven 3,5 doelpunten uit; die leverden gemiddeld 1,0 doelpunt op. Het sterkste signaal is daarom under 3,5, omdat de gegevens eerder wijzen op een uitslag met twee of drie doelpunten dan op een open wedstrijd die tot vier treffers leidt.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Een gelijkspel bij rust, gevolgd door een overwinning van Wacker Innsbruck, is het meest waarschijnlijk, omdat Floridsdorfer in 60% van zijn laatste vijf wedstrijden na 45 minuten gelijkstond en Wacker in 40% daarvan. De bezoekers verkeren duidelijk in betere vorm: ze wonnen 80% van hun laatste vijf wedstrijden, maakten gemiddeld 2,0 doelpunten en kregen er slechts 0,6 tegen, terwijl de thuisploeg 40% won en gemiddeld 1,4 doelpunt per wedstrijd incasseerde. Na rust maakt Wacker gemiddeld 0,8 doelpunt en hield het in 80% van zijn laatste vijf tweede helften de nul, wat erop wijst dat een gelijkopgaande wedstrijd in de slotfase kan worden beslist. Floridsdorfer heeft wel het thuisvoordeel, met 7,0 schoten op doel per wedstrijd tegenover 4,0 voor de tegenstander, maar de recente doelpuntenproductie in de tweede helft bedraagt slechts 0,6. Bovendien stond de thuisploeg in geen van zijn laatste vijf wedstrijden bij rust achter, waardoor een gelijkspel na de eerste helft aannemelijker is dan een voorsprong van Wacker bij rust.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

2 : 0
1e helft
0 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

41Balbezit (%)59
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
12Schoten9
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
9Schoten op doel3
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
1.72xG1.25
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
4Corners10
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
46Gevaarlijke aanvallen64
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
17Overtredingen13
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
1Kaarten2
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck

Voorbeschouwingsprofielwat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
1.75Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.75
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
1.5Tegendoelpunten / wedstrijd0.75
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
49%Gemiddeld balbezit54%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
4.5Schoten op doel / wedstrijd5.5
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck

Teamstatistiekenwie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

9.75Schoten per wedstrijd10.25
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
4.5Schoten op doel5.5
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
17.9%Schotconversie17.1%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
49%Balbezit54%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
1.32xG voor1.5
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
1.49xG tegen1.31
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck

Schotkwaliteit

Floridsdorfer AC: Efficiënte afwerkingWacker Innsbruck: Efficiënte afwerking
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
Nauwkeurigheid (schoten op doel)46%54%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.140.15
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.390.32

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvormwie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Wacker Innsbruck is 29% beter voor vorm laatste 5.

1.75 punten / wedstrijd - Floridsdorfer AC · 2.25 punten / wedstrijd - Wacker Innsbruck

Floridsdorfer AC
WLDW
Resultaatverdeling seizoen
50% W25% R25% P
Seizoen (W-G-V)
2-1-1
1.75 punten / wedstrijd · doelsaldo +1
Laatste 5 (W-G-V)
2-1-1
1.75 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-1-0
Laatste 5 thuis
1-1-0
WD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.8Tegendoelpunten: 1.5xG: 1.32xG tegenstander: 1.49BTTS: 50%Over 2.5: 50%
Wacker Innsbruck
WLWW
Resultaatverdeling seizoen
75% W0% R25% P
Seizoen (W-G-V)
3-0-1
2.25 punten / wedstrijd · doelsaldo +4
Laatste 5 (W-G-V)
3-0-1
2.25 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
1-0-1
Laatste 5 uit
1-0-1
LW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.8Tegendoelpunten: 0.8xG: 1.50xG tegenstander: 1.31BTTS: 0%Over 2.5: 50%

Doelpuntenhoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Wacker Innsbruck is 100% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.5 doelpunten / wedstrijd - Floridsdorfer AC · 0.75 doelpunten / wedstrijd - Wacker Innsbruck

Scoringsprofiel van Floridsdorfer AC: sterk

Floridsdorfer AC scoort in 100% van de wedstrijden (4 van 4 wedstrijden), terwijl Wacker Innsbruck in 75% (3 van 4 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Wacker Innsbruck: sterk

Wacker Innsbruck scoort in 75% van de wedstrijden (3 van 4 wedstrijden), terwijl Floridsdorfer AC in 50% (2 van 4 wedstrijden) de nul houdt.

7Gemaakte doelpunten (seizoen)7
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
6Tegendoelpunten (seizoen)3
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
3.25Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.5
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
7Gemaakte doelpunten (laatste 5)7
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
6Tegendoelpunten (laatste 5)3
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck

Hoe vaak ze minstens scoren...

100%1 doelpunt75%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
75%2 doelpunten25%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
0%3 doelpunten25%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
0%4 doelpunten25%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck

Hoe vaak ze minstens incasseren...

50%1 doelpunt25%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
50%2 doelpunten25%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
25%3 doelpunten25%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
25%4 doelpunten0%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

51%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

50%BTTS bij rust0%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
0%BTTS in beide helften0%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
0%Scoorden in beide helften25%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck

BTTS en aantal doelpunten

50%Min. 3 doelpunten en BTTS0%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS50%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
50%BTTS - laatste 50%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck

Aantal doelpunten (Over/Under)hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

75%Min. 1 doelpunt voor rust50%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
50%Min. 2 doelpunten voor rust50%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
50%Min. 3 doelpunten voor rust25%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck

2e helft

75%Min. 1 doelpunt na rust100%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
50%Min. 2 doelpunten na rust0%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
0%Min. 3 doelpunten na rust0%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck

Wedstrijdhelftenwanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Floridsdorfer AC is 60% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

2 punten / wedstrijd - Floridsdorfer AC · 1.25 punten / wedstrijd - Wacker Innsbruck

Floridsdorfer AC — situatie bij rust
50% op voorsprong50% gelijk0% achterstaand
Wacker Innsbruck — situatie bij rust
25% op voorsprong50% gelijk25% achterstaand

Voor rust (1e helft)

2Punten per wedstrijd (1e helft)1.25
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
1.25Doelpunten voor (1e helft)1
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
0.75Doelpunten tegen (1e helft)0.5
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
2Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.5
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
50%Clean sheet voor rust75%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
25%Geen doelpunt voor rust75%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck

Na rust (2e helft)

1Punten per wedstrijd (2e helft)2.25
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
0.5Doelpunten voor (2e helft)0.75
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
0.75Doelpunten tegen (2e helft)0.25
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
1.25Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
50%Clean sheet na rust75%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck
75%Geen doelpunt na rust25%
Floridsdorfer ACWacker Innsbruck

Floridsdorfer AC — resultaten in de tweede helft

25% W25% R50% P
8
Punten bij rust
5
Doelpunten bij rust
+2
Doelsaldo (1e helft)
4
Punten in de tweede helft
-1
Doelsaldo (2e helft)
2.00
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 50% van de wedstrijden bij rust voor en wint 50%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust0.0

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Wacker Innsbruck — resultaten in de tweede helft

75% W0% R25% P
5
Punten bij rust
4
Doelpunten bij rust
+2
Doelsaldo (1e helft)
9
Punten in de tweede helft
+2
Doelsaldo (2e helft)
1.25
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden300%

Staat in 25% van de wedstrijden bij rust voor en wint 75%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.3

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Floridsdorfer AC — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd2.001.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.30.5
Tegendoelpunten / wedstrijd0.80.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.01.3
1 doelpunt75%75%
2 doelpunten50%50%
3 doelpunten50%0%
Clean sheet50%50%
Geen doelpunt25%75%
Doelsaldo+2-1
Rust: 50% op voorsprong - 50% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 25% gewonnen - 25% gelijk - 50% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 50% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 5
Wacker Innsbruck — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.252.25
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.00.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.50.3
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.51.0
1 doelpunt50%100%
2 doelpunten50%0%
3 doelpunten25%0%
Clean sheet75%75%
Geen doelpunt75%25%
Doelsaldo+2+2
Rust: 25% op voorsprong - 50% gelijk - 25% achterstaand
2e helft: 75% gewonnen - 0% gelijk - 25% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 4

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuutwanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Floridsdorfer AC
GescoordTegendoelpunten
2
2
0-15
2
0
16-30
1
1
31-45
1
1
46-60
0
1
61-75
1
1
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (2). Balans late doelpunten (76-90): 0.

Wacker Innsbruck
GescoordTegendoelpunten
0
0
0-15
1
0
16-30
3
2
31-45
0
0
46-60
2
0
61-75
1
1
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (2). Balans late doelpunten (76-90): 0.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatorenwat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.88
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.3 : 1.6
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
96%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
25%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-100%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
75%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
0%
0:0-risico
praktisch nul
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Floridsdorfer AC

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.17
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.42
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+0.1 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.43
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.01
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
108%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
109%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.8
Late doelpunten
14% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 29% valt in de eerste 15 minuten.
14%

Wacker Innsbruck

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.19
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.81
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-1.1 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.25
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.56
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
127%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
46%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.3
Late doelpunten
14% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
14%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontextis dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van 2. Liga.

Teams versus competitie

Floridsdorfer ACLigaWacker Innsbruck
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd 3.253.00 2.50
Beide teams scoorden 50%51% 0%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5) 50%59% 50%
Clean sheets 50%26% 75%
Doelpunt voor rust 75%76% 50%
Doelpunt na rust 75%86% 100%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
51%
Beide teams scoorden
59%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
26%
Clean sheets
1.62
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.38
Uitdoelpunten / wedstrijd
+17%
Thuisvoordeel aanval
+15%
Thuisvoordeel verdediging
+5%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
76%
1 doelpunt
38%
2 doelpunten
16%
3 doelpunten
5%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
86%
1 doelpunt
54%
2 doelpunten
16%
3 doelpunten
5%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Wacker InnsbruckGele kaartFlorian Kopp
  2. Floridsdorfer ACGele kaartTomislav Glavan
  3. Floridsdorfer ACDoelpuntMario Vucenovic
  4. Wacker InnsbruckWisselIn: Raphael GalléUit: Alexander Joppich
  5. Floridsdorfer ACDoelpuntTristan OsmaniAssist: Thomas Geris
  6. Wacker InnsbruckWisselIn: Anderson Agustín Rodríguez ArteagaUit: Rami Tekir
  7. Floridsdorfer ACWisselIn: Amir AbdijanovicUit: Joel Richards
  8. Wacker InnsbruckGele kaartBright Owusu

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Floridsdorfer AC tegen Wacker Innsbruck?

De wedstrijd in 2. Liga eindigde in Floridsdorfer AC 2:0 Wacker Innsbruck. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Floridsdorfer AC tegen Wacker Innsbruck?

Floridsdorfer AC scoort gemiddeld 1,75 doelpunten per wedstrijd en Wacker Innsbruck scoort 1,75. Het gemiddelde in 2. Liga is 3,00 doelpunten, met Over 2.5 in 59% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 50% van de wedstrijden van Floridsdorfer AC en 0% van die van Wacker Innsbruck.

Wat is de actuele vorm van Floridsdorfer AC en Wacker Innsbruck?

In de laatste vijf wedstrijden won Floridsdorfer AC er 2, speelde het 1 gelijk en verloor het 1 (1,75 punten per wedstrijd). Wacker Innsbruck won er 3, speelde 0 gelijk en verloor 1 (2,25 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Floridsdorfer AC tegen Wacker Innsbruck?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.