Fuerte San Francisco - FAS: wedstrijdstatistieken
Fuerte San Francisco tegen FAS: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Fuerte San Francisco speelde tegen FAS in Salvadoran Primera División (El Salvador). De wedstrijd werd gespeeld op 5 september 2026. Locatie: Estadio Correcaminos. Eindstand: 0:1.
Huidige vorm
Fuerte San Francisco: 1-2-2, 1,00 punten per wedstrijd. FAS: 3-1-1, 2,00 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Fuerte San Francisco scoort 0,71 en krijgt 1,71 doelpunten per wedstrijd tegen. FAS scoort 1,86 en krijgt 1,00 tegen. Competitiegemiddelde: 2,59 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Fuerte San Francisco 43%, FAS 57%. Over 2.5: Fuerte San Francisco 43%, FAS 57%. Competitieniveau: BTTS 49%, Over 2.5 44%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Fuerte San Francisco 1,40, FAS 1,84. Schoten per wedstrijd: Fuerte San Francisco 9,3, FAS 12,4. Gemiddeld balbezit: Fuerte San Francisco 39%, FAS 56%.
Eerste en tweede helft
Fuerte San Francisco: voorsprong bij rust 43%, doelpunten in de tweede helft 0,00. FAS: voorsprong bij rust 29%, doelpunten in de tweede helft 1,00.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (3) voor Fuerte San Francisco en 76-90+ (5) voor FAS. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Salvadoran Primera División: 2,59 doelpunten per wedstrijd, BTTS 49%, Over 2.5 44%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 4 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-1-3. Gemiddeld aantal doelpunten 4,25, BTTS 50%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Fuerte San Francisco is thuis nog ongeslagen: het won 1 van de 3 wedstrijden en speelde de overige 2 gelijk, met gemiddeld 1,33 gemaakte en 1,00 tegendoelpunt. FAS heeft over het hele seizoen betere cijfers, met 4 overwinningen en een doelsaldo van 13:7 tegenover 5:12 voor de thuisploeg, en creëert uit bovendien meer kwalitatieve kansen (xG 1,87 tegenover 1,63). De bezoekers hebben vaker balbezit, 55% tegenover 39%, en noteren 11,33 schoten op doel per wedstrijd, maar verloren 2 van hun 3 uitwedstrijden en speelden daar nog niet gelijk. De defensie van Fuerte staat thuis een xG van 2,02 voor de tegenstander toe, waardoor FAS een reële kans op een doelpunt heeft, maar de thuisploeg bleef op eigen veld nog nooit doelpuntloos. De combinatie van de solide thuisprestaties van Fuerte en de wisselvallige resultaten van FAS buitenshuis wijst op een gelijkspel, waarschijnlijk met doelpunten aan beide kanten.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Fuerte San Francisco heeft in 75% van zijn thuiswedstrijden BTTS gehad, tegenover 33% van de uitwedstrijden van FAS, waardoor de seizoenscijfers duidelijk gemengd zijn. De recente vorm versterkt het scenario waarin beide teams scoren enigszins: BTTS kwam voor in 40% van de vijf laatste wedstrijden van de thuisploeg en in 60% van de wedstrijden van FAS. Fuerte scoorde de laatste tijd slechts 0,8 doelpunt per wedstrijd, terwijl FAS gemiddeld 1,2 doelpunt tegen kreeg en de thuisploeg tegenstanders 1,4 doelpunt liet maken. De kwaliteitsindicatoren van de kansen wijzen op doelpunten, met een xG van 1,52 voor Fuerte en 1,72 voor FAS, terwijl de thuisploeg de laatste tijd maar liefst 2,02 xG toestond. De tip op BTTS Ja is slechts iets sterker dan het competitiegemiddelde van 49%, maar het voordeel blijft klein door de zwakke efficiëntie van Fuerte in zijn laatste vijf wedstrijden.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Het signaal voor minstens twee doelpunten is sterk, omdat de grens van 1.5 doelpunt werd overschreden in 75% van de wedstrijden van Fuerte San Francisco en in alle wedstrijden van FAS. FAS creëert gemiddeld een xG van 1,87, terwijl de verdediging van de thuisploeg dit seizoen een xG van 1,47 toestaat en in de laatste vijf wedstrijden zelfs 2,02. De thuisploeg is momenteel minder trefzeker en scoorde gemiddeld 0,8 doelpunt in de laatste vijf duels, maar FAS kreeg in die periode 1,2 doelpunt per wedstrijd tegen, waardoor ook een doelpunt van de bezoekers tot de mogelijkheden behoort. De lijn van 2.5 is evenwichtiger: deze werd gehaald in 50% van de thuiswedstrijden en 67% van de uitwedstrijden, maar in de laatste vijf wedstrijden van beide teams slechts in 40% van de gevallen. Daarom blijft over 1.5 de veiligste keuze, ondersteund door een voorspelling van in totaal 2,65 doelpunten.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Fuerte San Francisco heeft thuis een duidelijk beter record: de ploeg scoort gemiddeld 2,00 doelpunten, krijgt slechts 0,75 doelpunten tegen en won 75% van de wedstrijden, terwijl FAS in uitwedstrijden 67% van de duels verloor. De thuisploeg stond vaker voor bij rust (25% tegenover 33% voor FAS), maar ook de betere cijfers na rust zijn relevant: gemiddeld scoren ze dan 1,00 doelpunt en krijgen ze slechts 0,25 doelpunt tegen. FAS creëert veel gevaar, met gemiddeld 11,33 schoten op doel en een xG van 1,87, waardoor ruststanden met een gelijkspel hoog ingeschat blijven. De recente vorm dwingt echter tot voorzichtigheid, want de thuisploeg scoorde in de laatste vijf wedstrijden slechts 0,8 doelpunt per wedstrijd, terwijl FAS gemiddeld ook 1,2 doelpunt incasseerde. De sterkste afzonderlijke variant blijft een voorsprong van Fuerte San Francisco bij rust en het vasthouden van de overwinning tot het einde dankzij het thuisvoordeel en de solide verdediging.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Fuerte San Francisco | FAS | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 51% | 67% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.15 | 0.15 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.15 | 0.22 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
FAS is 100% beter voor vorm laatste 5.
1 punten / wedstrijd - Fuerte San Francisco · 2 punten / wedstrijd - FAS
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
FAS is 162% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
0.71 doelpunten / wedstrijd - Fuerte San Francisco · 1.86 doelpunten / wedstrijd - FAS
FAS is 71% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
1.71 doelpunten / wedstrijd - Fuerte San Francisco · 1 doelpunten / wedstrijd - FAS
Fuerte San Francisco scoort in 57% van de wedstrijden (4 van 7 wedstrijden), terwijl FAS in 29% (2 van 7 wedstrijden) de nul houdt.
FAS scoort in 86% van de wedstrijden (6 van 7 wedstrijden), terwijl Fuerte San Francisco in 29% (2 van 7 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Fuerte San Francisco
Over / Under - FAS
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Fuerte San Francisco is 33% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1.71 punten / wedstrijd - Fuerte San Francisco · 1.29 punten / wedstrijd - FAS
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Fuerte San Francisco — resultaten in de tweede helft
Staat in 43% van de wedstrijden bij rust voor en wint 14%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.
Krijgt na rust 0.6 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
FAS — resultaten in de tweede helft
Staat in 29% van de wedstrijden bij rust voor en wint 57%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.80 | 0.40 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.8 | 0.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.4 | 1.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.2 | 1.0 |
| 1 doelpunt | 60% | 60% |
| 2 doelpunten | 40% | 20% |
| 3 doelpunten | 20% | 20% |
| Clean sheet | 60% | 40% |
| Geen doelpunt | 40% | 100% |
| Doelsaldo | +2 | -5 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.80 | 1.40 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 1.2 | 0.8 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.2 | 0.6 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.4 | 1.4 |
| 1 doelpunt | 60% | 80% |
| 2 doelpunten | 60% | 40% |
| 3 doelpunten | 20% | 20% |
| Clean sheet | 80% | 60% |
| Geen doelpunt | 40% | 40% |
| Doelsaldo | +5 | +1 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (3). Balans late doelpunten (76-90): -3 - de slotfase is een zwak punt.
Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (2). Balans late doelpunten (76-90): +4 - wint in de slotfase.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Fuerte San Francisco
FAS
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Salvadoran Primera División.
Teams versus competitie
| Fuerte San Francisco | Liga | FAS | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▼ 2.43 | 2.59 | ▲ 2.86 |
| Beide teams scoorden | ▼ 43% | 49% | ▲ 57% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | • 43% | 44% | ▲ 57% |
| Clean sheets | ▼ 29% | 33% | ▼ 29% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 71% | 59% | ▲ 71% |
| Doelpunt na rust | • 71% | 71% | • 71% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Uitteam
Andere geregistreerde spelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
- FASDoelpuntRafael Tejada
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (4): Fuerte San Francisco 0 - 1 - 3 FAS. Gemiddeld aantal doelpunten 4.25, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Fuerte San Francisco tegen FAS?
De wedstrijd in Salvadoran Primera División eindigde in Fuerte San Francisco 0:1 FAS. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Fuerte San Francisco en FAS?
In de laatste 4 onderlinge wedstrijden won Fuerte San Francisco er 0, won FAS er 3 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 4,25 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Fuerte San Francisco tegen FAS?
Fuerte San Francisco scoort gemiddeld 0,71 doelpunten per wedstrijd en FAS scoort 1,86. Het gemiddelde in Salvadoran Primera División is 2,59 doelpunten, met Over 2.5 in 44% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 43% van de wedstrijden van Fuerte San Francisco en 57% van die van FAS.
Wat is de actuele vorm van Fuerte San Francisco en FAS?
In de laatste vijf wedstrijden won Fuerte San Francisco er 1, speelde het 2 gelijk en verloor het 2 (1,00 punten per wedstrijd). FAS won er 3, speelde 1 gelijk en verloor 1 (2,00 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Fuerte San Francisco tegen FAS?
Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


