Tanzania - Ligi kuu BaraCCM Kirumba StadiumGegevens actueel op 23 oktober 2026

Geita Gold - Singida Big Stars: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Geita Gold tegen Singida Big Stars: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Geita Gold speelt tegen Singida Big Stars in Ligi kuu Bara (Tanzania). De wedstrijd staat gepland voor 26 oktober 2026. Locatie: CCM Kirumba Stadium.

Huidige vorm

Geita Gold: 0-1-4, 0,20 punten per wedstrijd. Singida Big Stars: 0-2-3, 0,40 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Geita Gold scoort 1,13 en krijgt 1,88 doelpunten per wedstrijd tegen. Singida Big Stars scoort 0,50 en krijgt 1,50 tegen. Competitiegemiddelde: 2,56 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Geita Gold 25%, Singida Big Stars 38%. Over 2.5: Geita Gold 50%, Singida Big Stars 25%. Competitieniveau: BTTS 51%, Over 2.5 44%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Geita Gold 1,46, Singida Big Stars 1,43. Schoten per wedstrijd: Geita Gold 8,6, Singida Big Stars 7,5. Gemiddeld balbezit: Geita Gold 44%, Singida Big Stars 48%.

Eerste en tweede helft

Geita Gold: voorsprong bij rust 25%, doelpunten in de tweede helft 0,63. Singida Big Stars: voorsprong bij rust 13%, doelpunten in de tweede helft 0,13.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (2) voor Geita Gold en 0-15 (2) voor Singida Big Stars. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Ligi kuu Bara: 2,56 doelpunten per wedstrijd, BTTS 51%, Over 2.5 44%.

Onderlinge resultaten

Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(-)
(-)
(-)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Geita GoldSingida Big Stars
1.13Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.5
Geita GoldSingida Big Stars
1.88Tegendoelpunten / wedstrijd1.5
Geita GoldSingida Big Stars
44%Gemiddeld balbezit48%
Geita GoldSingida Big Stars
2.5Schoten op doel / wedstrijd3.5
Geita GoldSingida Big Stars

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

8.63Schoten per wedstrijd7.5
Geita GoldSingida Big Stars
2.5Schoten op doel3.5
Geita GoldSingida Big Stars
13%Schotconversie6.7%
Geita GoldSingida Big Stars
44%Balbezit48%
Geita GoldSingida Big Stars
1.46xG voor1.43
Geita GoldSingida Big Stars
1.94xG tegen1.72
Geita GoldSingida Big Stars

Schotkwaliteit

Geita Gold: CounteraanvallendSingida Big Stars: Gebalanceerd
Geita GoldSingida Big Stars
Nauwkeurigheid (schoten op doel)29%47%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.170.19
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.450.14

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Singida Big Stars is 100% beter voor vorm laatste 5.

0.2 punten / wedstrijd - Geita Gold · 0.4 punten / wedstrijd - Singida Big Stars

Geita Gold
DLLLL
Geen zege in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
25% W13% G63% V
Seizoen (W-G-V)
2-1-5
0.88 punten / wedstrijd · doelsaldo -6
Laatste 5 (W-G-V)
0-1-4
0.20 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-1-1
Laatste 5 thuis
1-1-1
WDL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.4Tegendoelpunten: 2.4xG: 1.35xG tegenstander: 2.06BTTS: 20%Over 2.5: 60%
Singida Big Stars
LLDLD
Geen zege in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
13% W25% G63% V
Seizoen (W-G-V)
1-2-5
0.63 punten / wedstrijd · doelsaldo -8
Laatste 5 (W-G-V)
0-2-3
0.40 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-1-2
Laatste 5 uit
0-1-2
LLD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.6Tegendoelpunten: 1.6xG: 1.30xG tegenstander: 1.75BTTS: 60%Over 2.5: 20%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Geita Gold is 126% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.13 doelpunten / wedstrijd - Geita Gold · 0.5 doelpunten / wedstrijd - Singida Big Stars

Singida Big Stars is 25% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.88 doelpunten / wedstrijd - Geita Gold · 1.5 doelpunten / wedstrijd - Singida Big Stars

Scoringsprofiel van Geita Gold: sterk

Geita Gold scoort in 38% van de wedstrijden (3 van 8 wedstrijden), terwijl Singida Big Stars in 13% (1 van 8 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Singida Big Stars: sterk

Singida Big Stars scoort in 50% van de wedstrijden (4 van 8 wedstrijden), terwijl Geita Gold in 13% (1 van 8 wedstrijden) de nul houdt.

9Gemaakte doelpunten (seizoen)4
Geita GoldSingida Big Stars
15Tegendoelpunten (seizoen)12
Geita GoldSingida Big Stars
3Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2
Geita GoldSingida Big Stars
2Gemaakte doelpunten (laatste 5)3
Geita GoldSingida Big Stars
12Tegendoelpunten (laatste 5)8
Geita GoldSingida Big Stars

Hoe vaak ze minstens scoren...

38%1 doelpunt50%
Geita GoldSingida Big Stars
25%2 doelpunten0%
Geita GoldSingida Big Stars
13%3 doelpunten0%
Geita GoldSingida Big Stars
13%4 doelpunten0%
Geita GoldSingida Big Stars

Hoe vaak ze minstens incasseren...

88%1 doelpunt88%
Geita GoldSingida Big Stars
63%2 doelpunten50%
Geita GoldSingida Big Stars
25%3 doelpunten13%
Geita GoldSingida Big Stars
13%4 doelpunten0%
Geita GoldSingida Big Stars

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

38%
Singida Big Stars - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.3 van 8 wedstrijden
51%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

13%BTTS bij rust25%
Geita GoldSingida Big Stars
13%BTTS in beide helften0%
Geita GoldSingida Big Stars
13%Scoorden in beide helften0%
Geita GoldSingida Big Stars

BTTS en aantal doelpunten

25%Min. 3 doelpunten en BTTS13%
Geita GoldSingida Big Stars
25%Min. 3 doelpunten zonder BTTS13%
Geita GoldSingida Big Stars
20%BTTS - laatste 560%
Geita GoldSingida Big Stars

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

88%Min. 1 doelpunt voor rust75%
Geita GoldSingida Big Stars
38%Min. 2 doelpunten voor rust25%
Geita GoldSingida Big Stars
13%Min. 3 doelpunten voor rust0%
Geita GoldSingida Big Stars

2e helft

75%Min. 1 doelpunt na rust50%
Geita GoldSingida Big Stars
38%Min. 2 doelpunten na rust38%
Geita GoldSingida Big Stars
25%Min. 3 doelpunten na rust13%
Geita GoldSingida Big Stars

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Geita Gold — situatie bij rust
25% op voorsprong13% gelijk63% achterstaand
Singida Big Stars — situatie bij rust
13% op voorsprong50% gelijk38% achterstaand

Voor rust (1e helft)

0.88Punten per wedstrijd (1e helft)0.88
Geita GoldSingida Big Stars
0.5Doelpunten voor (1e helft)0.38
Geita GoldSingida Big Stars
1Doelpunten tegen (1e helft)0.63
Geita GoldSingida Big Stars
1.5Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1
Geita GoldSingida Big Stars
25%Clean sheet voor rust38%
Geita GoldSingida Big Stars
75%Geen doelpunt voor rust63%
Geita GoldSingida Big Stars

Na rust (2e helft)

1Punten per wedstrijd (2e helft)0.5
Geita GoldSingida Big Stars
0.63Doelpunten voor (2e helft)0.13
Geita GoldSingida Big Stars
0.88Doelpunten tegen (2e helft)0.88
Geita GoldSingida Big Stars
1.5Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1
Geita GoldSingida Big Stars
25%Clean sheet na rust50%
Geita GoldSingida Big Stars
75%Geen doelpunt na rust88%
Geita GoldSingida Big Stars

Geita Gold — resultaten in de tweede helft

25% W25% G50% V
7
Punten bij rust
4
Doelpunten bij rust
-4
Doelsaldo (1e helft)
8
Punten in de tweede helft
-2
Doelsaldo (2e helft)
0.88
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 25% van de wedstrijden bij rust voor en wint 25%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.1

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Singida Big Stars — resultaten in de tweede helft

0% W50% G50% V
7
Punten bij rust
3
Doelpunten bij rust
-2
Doelsaldo (1e helft)
4
Punten in de tweede helft
-6
Doelsaldo (2e helft)
0.88
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 13% van de wedstrijden bij rust voor en wint 13%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.3

Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Geita Gold — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.200.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.00.4
Tegendoelpunten / wedstrijd1.21.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.21.6
1 doelpunt80%100%
2 doelpunten40%40%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet20%0%
Geen doelpunt100%80%
Doelsaldo-6-4
Rust: 0% op voorsprong - 20% gelijk - 80% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 0% gelijk - 80% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 0
Singida Big Stars — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.800.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.2
Tegendoelpunten / wedstrijd0.61.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.01.2
1 doelpunt60%60%
2 doelpunten40%40%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet40%40%
Geen doelpunt60%80%
Doelsaldo-1-4
Rust: 0% op voorsprong - 80% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 40% gelijk - 60% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 40% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Geita Gold
GescoordTegendoelpunten
1
3
0-15
2
3
16-30
1
2
31-45
1
4
46-60
2
0
61-75
2
3
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (4). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.

Singida Big Stars
GescoordTegendoelpunten
2
2
0-15
0
3
16-30
1
0
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
0
7
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (7). Balans late doelpunten (76-90): -7 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.50
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.3 : 1.2
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
98%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
32%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-100%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
19%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
32%
0:0-risico
ongeveer 1 op 3 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Geita Gold

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.48
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.27
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+0.6 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.33
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.06
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
74%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
183%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.68
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.1
Late doelpunten
22% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 11% valt in de eerste 15 minuten.
22%

Singida Big Stars

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.29
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.71
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+2.6 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.93
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.22
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
49%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
99%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.23
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.3
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 50% valt in de eerste 15 minuten.
0%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Ligi kuu Bara.

Teams versus competitie

Geita GoldLigaSingida Big Stars
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 3.002.56▼ 2.00
Beide teams scoorden▼ 25%51%▼ 38%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 50%44%▼ 25%
Clean sheets▼ 13%25%▼ 13%
Doelpunt voor rust▲ 88%76%• 75%
Doelpunt na rust▲ 75%71%▼ 50%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.56
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
51%
Beide teams scoorden
44%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
25%
Clean sheets
1.52
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.03
Uitdoelpunten / wedstrijd
+48%
Thuisvoordeel aanval
+32%
Thuisvoordeel verdediging
+25%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
76%
1 doelpunt
40%
2 doelpunten
8%
3 doelpunten
3%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
71%
1 doelpunt
33%
2 doelpunten
16%
3 doelpunten
5%
4 doelpunten

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Geita Gold en Singida Big Stars tegen elkaar?

Geita Gold speelt op 26 oktober 2026 in Ligi kuu Bara tegen Singida Big Stars in CCM Kirumba Stadium. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Geita Gold tegen Singida Big Stars?

Geita Gold scoort gemiddeld 1,13 doelpunten per wedstrijd en Singida Big Stars scoort 0,50. Het gemiddelde in Ligi kuu Bara is 2,56 doelpunten, met Over 2.5 in 44% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 25% van de wedstrijden van Geita Gold en 38% van die van Singida Big Stars.

Wat is de actuele vorm van Geita Gold en Singida Big Stars?

In de laatste vijf wedstrijden won Geita Gold er 0, speelde het 1 gelijk en verloor het 4 (0,20 punten per wedstrijd). Singida Big Stars won er 0, speelde 2 gelijk en verloor 3 (0,40 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Geita Gold tegen Singida Big Stars?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.