Iran - Persian Gulf Pro LeagueImam Ali StadiumGegevens actueel op 17 oktober 2026

Gol Gohar - Esteghlal Khuzestan: wedstrijdstatistieken

Gol Gohar tegen Esteghlal Khuzestan: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Gol Gohar speelde tegen Esteghlal Khuzestan in Persian Gulf Pro League (Iran). De wedstrijd werd gespeeld op 8 oktober 2026. Locatie: Imam Ali Stadium. Eindstand: 3:0.

Huidige vorm

Gol Gohar: 2-0-3, 1,20 punten per wedstrijd. Esteghlal Khuzestan: 1-3-1, 1,20 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Gol Gohar scoort 1,00 en krijgt 1,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Esteghlal Khuzestan scoort 0,57 en krijgt 1,29 tegen. Competitiegemiddelde: 1,75 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Gol Gohar 14%, Esteghlal Khuzestan 43%. Over 2.5: Gol Gohar 29%, Esteghlal Khuzestan 14%. Competitieniveau: BTTS 33%, Over 2.5 20%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Gol Gohar 0,00, Esteghlal Khuzestan 0,00. Schoten per wedstrijd: Gol Gohar -1,0, Esteghlal Khuzestan -1,0. Gemiddeld balbezit: Gol Gohar -1%, Esteghlal Khuzestan -1%.

Eerste en tweede helft

Gol Gohar: voorsprong bij rust 29%, doelpunten in de tweede helft 0,43. Esteghlal Khuzestan: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 0,57.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (2) voor Gol Gohar en 61-75 (3) voor Esteghlal Khuzestan. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Persian Gulf Pro League: 1,75 doelpunten per wedstrijd, BTTS 33%, Over 2.5 20%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 1 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-0-0. Gemiddeld aantal doelpunten 1,00, BTTS 0%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Gol Gohar staat op de 6e plaats en Esteghlal Khuzestan op de 15e, maar het grootste thuisvoordeel blijkt uit de resultaten op eigen veld: de thuisploeg won 2 van de 3 wedstrijden, terwijl de bezoekers uit nog geen enkele keer wonnen. Thuis scoort Gol Gohar gemiddeld 1,33 doelpunt en krijgt het 0,67 doelpunt tegen; Esteghlal Khuzestan maakt uit slechts 0,33 doelpunt en incasseert er 1,67. Bovendien hield Gol Gohar in 67% van zijn thuiswedstrijden de nul, terwijl Esteghlal in 67% van zijn uitwedstrijden niet tot scoren kwam. Dat pleit in het voordeel van de thuisploeg. De recente vorm maakt de voorspelling minder zeker: Gol Gohar won slechts 1 van zijn laatste 5 wedstrijden en kreeg daarin 7 doelpunten tegen, terwijl de bezoekers in die periode maar één keer verloren en 3 doelpunten incasseerden. Toch wijzen de verschillen in aanvallende en defensieve efficiëntie onder de betreffende thuis- en uitomstandigheden op een overwinning voor Gol Gohar, al blijft een gelijkspel een realistisch scenario.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Het sterkste signaal tegen doelpunten van beide teams is de scoringskracht van Esteghlal Khuzestan: de bezoekers maken uit gemiddeld 0,33 doelpunt en scoorden niet in 67% van die wedstrijden. Gol Gohar maakt thuis gemiddeld 0,75 doelpunt en biedt dus evenmin sterke aanwijzingen dat het zal scoren, al incasseren de bezoekers uit gemiddeld 1,67 doelpunt. In hun laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams gemiddeld 0,6 doelpunt per wedstrijd; beide teams kwamen tot scoren in respectievelijk 20% van de wedstrijden van Gol Gohar en 40% van die van Esteghlal. Bovendien bedraagt het percentage wedstrijden in de competitie waarin beide teams scoren 31%, bij een gemiddelde van slechts 1,75 doelpunt per wedstrijd. Daarom is het waarschijnlijker dat ten minste één team niet scoort (BTTS: Nee).

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Gol Gohar scoort gemiddeld 0,75 doelpunt per wedstrijd, terwijl Esteghlal Khuzestan slechts 0,33 doelpunt maakt. Daardoor is het aanvallende potentieel van beide teams beperkt. In hun laatste vijf wedstrijden scoorden beide teams gemiddeld 0,6 doelpunt; in die periode eindigde 20% van de thuiswedstrijden en geen enkele uitwedstrijd in meer dan 2,5 doelpunten. Over het hele seizoen eindigden alle wedstrijden van Gol Gohar en 67% van de wedstrijden van Esteghlal Khuzestan in minder dan 3,5 doelpunten, hoewel de bezoekers gemiddeld 1,67 doelpunt tegen krijgen. Het competitiegemiddelde bedraagt 1,75 doelpunt per wedstrijd. Daarom is minder dan 3,5 doelpunten bij een prognose van 1,75 doelpunt de veiligste keuze.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Een gelijkspel bij rust is het meest waarschijnlijk, omdat Gol Gohar in geen van de 4 thuiswedstrijden in de eerste helft heeft gescoord en Esteghlal Khuzestan dat in geen van de 3 uitwedstrijden heeft gedaan. De bezoekers stonden in 2 van die 3 wedstrijden bij rust gelijk en gingen in hun laatste 5 wedstrijden in totaal 3 keer met een gelijke stand de rust in. Ook het lage rendement van beide teams pleit ervoor dat de stand gelijk blijft: thuis maken de gastheren gemiddeld 0,75 doelpunt per wedstrijd, terwijl de bezoekers uit slechts 0,33 keer scoren. Gol Gohar won weliswaar de tweede helft in 3 van de 4 thuiswedstrijden, maar scoorde in de laatste 5 wedstrijden in totaal geen enkele keer na rust, terwijl Esteghlal Khuzestan de tweede helft 4 keer zonder tegendoelpunt afsloot. Daarom heeft een gelijkspel bij rust en aan het einde van de wedstrijd een kleine voorsprong op het scenario waarin de thuisploeg de wedstrijd na rust beslist.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

1 : 0
1e helft
2 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

-1Balbezit (%)-1
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
-1Schoten-1
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
-1Schoten op doel-1
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
0xG0
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
-1Corners-1
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
0Gevaarlijke aanvallen0
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
-1Overtredingen-1
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
3Kaarten1
Gol GoharEsteghlal Khuzestan

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Gol GoharEsteghlal Khuzestan
1Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.57
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
1Tegendoelpunten / wedstrijd1.29
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
-1%Gemiddeld balbezit-1%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
-1Schoten op doel / wedstrijd-1
Gol GoharEsteghlal Khuzestan

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

-1Schoten per wedstrijd-1
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
-1Schoten op doel-1
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
-100%Schotconversie-57.1%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
-1%Balbezit-1%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
0xG voor0
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
0xG tegen0
Gol GoharEsteghlal Khuzestan

Schotkwaliteit

Gol Gohar: GebalanceerdEsteghlal Khuzestan: Gebalanceerd
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
Nauwkeurigheid (schoten op doel)0%0%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.000.00
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.000.00

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Gol Gohar
WLLLW
Resultaatverdeling seizoen
43% W14% G43% V
Seizoen (W-G-V)
3-1-3
1.43 punten / wedstrijd · doelsaldo 0
Laatste 5 (W-G-V)
2-0-3
1.20 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
2-0-1
Laatste 5 thuis
2-0-1
WWL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 1.4xG: 0.00xG tegenstander: 0.00BTTS: 20%Over 2.5: 40%
Esteghlal Khuzestan
DDDLW
Resultaatverdeling seizoen
14% W43% G43% V
Seizoen (W-G-V)
1-3-3
0.86 punten / wedstrijd · doelsaldo -5
Laatste 5 (W-G-V)
1-3-1
1.20 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-1-2
Laatste 5 uit
0-1-2
LDL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.6Tegendoelpunten: 0.6xG: 0.00xG tegenstander: 0.00BTTS: 40%Over 2.5: 0%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Gol Gohar is 75% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1 doelpunten / wedstrijd - Gol Gohar · 0.57 doelpunten / wedstrijd - Esteghlal Khuzestan

Gol Gohar is 29% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1 doelpunten / wedstrijd - Gol Gohar · 1.29 doelpunten / wedstrijd - Esteghlal Khuzestan

Scoringsprofiel van Gol Gohar: wisselend

Gol Gohar scoort in 43% van de wedstrijden (3 van 7 wedstrijden), terwijl Esteghlal Khuzestan in 29% (2 van 7 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Esteghlal Khuzestan: wisselend

Esteghlal Khuzestan scoort in 57% van de wedstrijden (4 van 7 wedstrijden), terwijl Gol Gohar in 43% (3 van 7 wedstrijden) de nul houdt.

7Gemaakte doelpunten (seizoen)4
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
7Tegendoelpunten (seizoen)9
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
2Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.86
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
6Gemaakte doelpunten (laatste 5)3
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
7Tegendoelpunten (laatste 5)3
Gol GoharEsteghlal Khuzestan

Hoe vaak ze minstens scoren...

43%1 doelpunt57%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
29%2 doelpunten0%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
29%3 doelpunten0%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
0%4 doelpunten0%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan

Hoe vaak ze minstens incasseren...

57%1 doelpunt71%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
43%2 doelpunten29%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
0%3 doelpunten14%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
0%4 doelpunten14%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

43%
Esteghlal Khuzestan - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.3 van 7 wedstrijden
33%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

14%BTTS bij rust0%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
0%BTTS in beide helften0%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
14%Scoorden in beide helften0%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan

BTTS en aantal doelpunten

14%Min. 3 doelpunten en BTTS14%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
14%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
20%BTTS - laatste 540%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

71%Min. 1 doelpunt voor rust57%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
43%Min. 2 doelpunten voor rust14%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
14%Min. 3 doelpunten voor rust0%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan

2e helft

43%Min. 1 doelpunt na rust86%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
14%Min. 2 doelpunten na rust14%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
0%Min. 3 doelpunten na rust14%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Gol Gohar is 165% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.14 punten / wedstrijd - Gol Gohar · 0.43 punten / wedstrijd - Esteghlal Khuzestan

Gol Gohar — situatie bij rust
29% op voorsprong29% gelijk43% achterstaand
Esteghlal Khuzestan — situatie bij rust
0% op voorsprong43% gelijk57% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.14Punten per wedstrijd (1e helft)0.43
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
0.57Doelpunten voor (1e helft)0
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
0.86Doelpunten tegen (1e helft)0.71
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
1.43Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0.71
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
43%Clean sheet voor rust43%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
71%Geen doelpunt voor rust100%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan

Na rust (2e helft)

1.43Punten per wedstrijd (2e helft)1.43
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
0.43Doelpunten voor (2e helft)0.57
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
0.14Doelpunten tegen (2e helft)0.57
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
0.57Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.14
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
86%Clean sheet na rust57%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan
71%Geen doelpunt na rust43%
Gol GoharEsteghlal Khuzestan

Gol Gohar — resultaten in de tweede helft

29% W57% G14% V
8
Punten bij rust
4
Doelpunten bij rust
-2
Doelsaldo (1e helft)
10
Punten in de tweede helft
+2
Doelsaldo (2e helft)
1.14
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden148%

Staat in 29% van de wedstrijden bij rust voor en wint 43%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.7

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Esteghlal Khuzestan — resultaten in de tweede helft

43% W14% G43% V
3
Punten bij rust
0
Doelpunten bij rust
-5
Doelsaldo (1e helft)
10
Punten in de tweede helft
0
Doelsaldo (2e helft)
0.43
PPG voor rust
Verdediging na rust-0.1

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Gol Gohar — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.201.20
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.80.4
Tegendoelpunten / wedstrijd1.20.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.00.6
1 doelpunt100%40%
2 doelpunten60%20%
3 doelpunten20%0%
Clean sheet20%80%
Geen doelpunt60%80%
Doelsaldo-2+1
Rust: 40% op voorsprong - 0% gelijk - 60% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 60% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 4
Esteghlal Khuzestan — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.602.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.00.6
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.40.8
1 doelpunt40%80%
2 doelpunten0%0%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet60%80%
Geen doelpunt100%40%
Doelsaldo-2+2
Rust: 0% op voorsprong - 60% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 60% gewonnen - 20% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 0

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Gol Gohar
GescoordTegendoelpunten
0
1
0-15
2
1
16-30
2
4
31-45
0
0
46-60
2
0
61-75
1
1
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (4). Balans late doelpunten (76-90): 0.

Esteghlal Khuzestan
GescoordTegendoelpunten
0
2
0-15
0
3
16-30
0
0
31-45
1
2
46-60
3
0
61-75
0
2
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (3). Balans late doelpunten (76-90): -2 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

1.93
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.1 : 0.8
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
110%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
29%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-48%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
25%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
25%
0:0-risico
ongeveer 1 op 4 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Gol Gohar

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
0.00
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
0.00
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.5 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+1.00
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-1.00
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
103%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
127%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.23
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.1
Late doelpunten
14% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
14%

Esteghlal Khuzestan

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
0.00
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.72
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+2.5 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.57
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-1.29
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
72%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
133%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.34
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.6
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
0%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Persian Gulf Pro League.

Teams versus competitie

Gol GoharLigaEsteghlal Khuzestan
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 2.001.75▲ 1.86
Beide teams scoorden▼ 14%33%▲ 43%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 29%20%▼ 14%
Clean sheets• 43%43%▼ 29%
Doelpunt voor rust▲ 71%51%▲ 57%
Doelpunt na rust▼ 43%67%▲ 86%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

1.75
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
33%
Beide teams scoorden
20%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
43%
Clean sheets
0.97
Thuisdoelpunten / wedstrijd
0.79
Uitdoelpunten / wedstrijd
+23%
Thuisvoordeel aanval
+19%
Thuisvoordeel verdediging
+8%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
51%
1 doelpunt
21%
2 doelpunten
3%
3 doelpunten
2%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
67%
1 doelpunt
25%
2 doelpunten
7%
3 doelpunten
0%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Gol GoharDoelpuntMajid AliyariAssist: Ahmad Zendehrooh
  2. Gol GoharGele kaartMehdi Goudarzi
  3. Esteghlal KhuzestanGele kaartSajjad Bazgir
  4. Gol GoharGele kaartMilad Kor
  5. Gol GoharDoelpuntMajid Aliyari
  6. Gol GoharDoelpuntMojtaba Najjarian

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Vorige ontmoeting: Gol Gohar 1 - 0 - 0 Esteghlal Khuzestan. Gemiddeld aantal doelpunten 1.00, beide teams scoorden in 0% wedstrijden.

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Gol Gohar tegen Esteghlal Khuzestan?

De wedstrijd in Persian Gulf Pro League eindigde in Gol Gohar 3:0 Esteghlal Khuzestan. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Gol Gohar tegen Esteghlal Khuzestan?

Gol Gohar scoort gemiddeld 1,00 doelpunten per wedstrijd en Esteghlal Khuzestan scoort 0,57. Het gemiddelde in Persian Gulf Pro League is 1,75 doelpunten, met Over 2.5 in 20% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 14% van de wedstrijden van Gol Gohar en 43% van die van Esteghlal Khuzestan.

Wat is de actuele vorm van Gol Gohar en Esteghlal Khuzestan?

In de laatste vijf wedstrijden won Gol Gohar er 2, speelde het 0 gelijk en verloor het 3 (1,20 punten per wedstrijd). Esteghlal Khuzestan won er 1, speelde 3 gelijk en verloor 1 (1,20 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Gol Gohar tegen Esteghlal Khuzestan?

Gebruik deze pagina om de cijfers achter Gol Gohar tegen Esteghlal Khuzestan te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.