Paraguay - Division ProfesionalEstadio Don Eduardo Acosta CaballeroGegevens actueel op 17 oktober 2026

Guaraní - Sportivo Ameliano: wedstrijdstatistieken

Guaraní tegen Sportivo Ameliano: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Guaraní speelde tegen Sportivo Ameliano in Division Profesional (Paraguay). De wedstrijd werd gespeeld op 30 augustus 2026. Locatie: Estadio Don Eduardo Acosta Caballero. Eindstand: 1:1.

Huidige vorm

Guaraní: 2-2-1, 1,60 punten per wedstrijd. Sportivo Ameliano: 2-2-1, 1,60 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Guaraní scoort 1,18 en krijgt 1,04 doelpunten per wedstrijd tegen. Sportivo Ameliano scoort 1,25 en krijgt 0,96 tegen. Competitiegemiddelde: 2,44 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Guaraní 46%, Sportivo Ameliano 64%. Over 2.5: Guaraní 43%, Sportivo Ameliano 36%. Competitieniveau: BTTS 52%, Over 2.5 45%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Guaraní 1,25, Sportivo Ameliano 1,27. Schoten per wedstrijd: Guaraní 11,2, Sportivo Ameliano 12,4. Gemiddeld balbezit: Guaraní 48%, Sportivo Ameliano 53%.

Eerste en tweede helft

Guaraní: voorsprong bij rust 25%, doelpunten in de tweede helft 0,75. Sportivo Ameliano: voorsprong bij rust 25%, doelpunten in de tweede helft 0,79.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (12) voor Guaraní en 76-90+ (10) voor Sportivo Ameliano. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Division Profesional: 2,44 doelpunten per wedstrijd, BTTS 52%, Over 2.5 45%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 6 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 2-2-2. Gemiddeld aantal doelpunten 2,33, BTTS 50%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Guaraní heeft thuis een duidelijker aanvallend potentieel: de ploeg scoort gemiddeld 1,43 doelpunt per wedstrijd en creëert kansen ter waarde van 1,33 xG, terwijl Sportivo Ameliano uit 1,08 doelpunt maakt bij 1,13 xG. De thuisploeg lost ook vaker schoten op het doel van de tegenstander, gemiddeld 3,86 tegenover 3,38, en het schotpercentage bedraagt 12% tegenover 10% bij de bezoekers. De defensies ontlopen elkaar weinig, aangezien Guaraní thuis 1,07 doelpunt per wedstrijd incasseert en Ameliano uit precies 1,00. De recente vorm biedt de thuisploeg echter geen volledige zekerheid: in vijf wedstrijden scoorde Guaraní slechts 5 keer en won het eenmaal, terwijl de bezoekers 6 doelpunten maakten en 2 overwinningen boekten. Sportivo Ameliano speelt in maar liefst 46% van zijn uitwedstrijden gelijk, waardoor een remise een zeer realistisch scenario blijft. Toch pleit het aanvallende kwaliteitsvoordeel van Guaraní in eigen stadion licht voor uitkomst 1.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Sportivo Ameliano noteert in 77% van de competitiewedstrijden BTTS, duidelijk meer dan Guaraní met 53% en het competitiegemiddelde van 52%, wat sterk pleit voor doelpunten aan beide kanten. In hun laatste vijf wedstrijden kwam BTTS bij beide teams uit op 60%, terwijl hun doelsaldi respectievelijk 5:6 voor Guaraní en 6:5 voor Ameliano bedroegen. Guaraní creëert thuis gemiddeld 1,40 xG, terwijl Ameliano in de laatste vijf wedstrijden 1,45 xG genereerde; de thuisploeg staat daarbij gemiddeld 1,16 xG toe. De bezoekers hielden in slechts 8% van de wedstrijden de nul, waardoor hun defensie de thuisploeg een goede kans zou moeten bieden om te scoren. BTTS wordt lichtjes verkozen, al zorgen de 33% clean sheets van Guaraní en het gematigde competitiegemiddelde van 2,44 doelpunten voor minder zekerheid in de voorspelling.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Het wedstrijdprofiel wijst op een gematigd aantal doelpunten: Guaraní scoort gemiddeld 1,40 doelpunt en Sportivo Ameliano 1,08, met een gemiddelde xG van respectievelijk 1,40 en 1,13. De thuisploeg krijgt defensief slechts 0,93 doelpunt per wedstrijd tegen, terwijl de bezoekers in geen enkele wedstrijd van het seizoen boven de grens van 3,5 doelpunt uitkwamen; bij Guaraní gebeurde dat slechts in 27% van de wedstrijden. In totaal eindigden de wedstrijden van beide teams in respectievelijk 73% van de gevallen bij Guaraní en maar liefst 100% van de gevallen bij Sportivo Ameliano onder 3,5 doelpunt. De laatste vijf wedstrijden leverden gemiddeld 2,2 doelpunten op in de wedstrijden van elk team, waardoor de prognose van 2,33 doelpunten duidelijk de keuze voor minder dan 3,5 doelpunt ondersteunt.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Het sterkste signaal is een gelijkspel bij rust: Guaraní stond in 73% van de wedstrijden na 45 minuten gelijk, tegenover 31% voor Sportivo Ameliano, met gemiddeld slechts 0,93 en 0,85 doelpunt in de eerste helften. In hun laatste vijf wedstrijden scoorden de bezoekers vóór rust geen enkele keer, terwijl het totale gemiddelde aantal doelpunten in hun eerste helften slechts 0,25 bedroeg. Na rust heeft Guaraní meer potentieel: de thuisploeg scoort gemiddeld 0,87 doelpunt in de tweede helft, tegenover 0,69 voor de tegenstander, en heeft bovendien een beter seizoensgemiddelde: 1,40 doelpunt voor en 0,93 tegen per wedstrijd. De thuisploeg creëert ook meer kansen, met gemiddeld 4,27 schoten op doel tegenover 3,38 voor Sportivo, terwijl hun xG 1,40 bedraagt tegenover 1,13. Het scenario X/1 is daarom het meest waarschijnlijk: een voorzichtige, gelijkopgaande start zou na rust moeten omslaan in een kleine voorsprong voor Guaraní.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 1
1e helft
1 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

42Balbezit (%)58
GuaraníSportivo Ameliano
17Schoten10
GuaraníSportivo Ameliano
3Schoten op doel2
GuaraníSportivo Ameliano
1.79xG0.94
GuaraníSportivo Ameliano
9Corners5
GuaraníSportivo Ameliano
70Gevaarlijke aanvallen23
GuaraníSportivo Ameliano
11Overtredingen11
GuaraníSportivo Ameliano
1Kaarten2
GuaraníSportivo Ameliano

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

GuaraníSportivo Ameliano
1.18Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.25
GuaraníSportivo Ameliano
1.04Tegendoelpunten / wedstrijd0.96
GuaraníSportivo Ameliano
48%Gemiddeld balbezit53%
GuaraníSportivo Ameliano
3.54Schoten op doel / wedstrijd3.86
GuaraníSportivo Ameliano

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

11.21Schoten per wedstrijd12.39
GuaraníSportivo Ameliano
3.54Schoten op doel3.86
GuaraníSportivo Ameliano
10.5%Schotconversie10.1%
GuaraníSportivo Ameliano
48%Balbezit53%
GuaraníSportivo Ameliano
1.25xG voor1.27
GuaraníSportivo Ameliano
1.32xG tegen1.21
GuaraníSportivo Ameliano

Schotkwaliteit

Guaraní: GebalanceerdSportivo Ameliano: Gebalanceerd
GuaraníSportivo Ameliano
Nauwkeurigheid (schoten op doel)32%31%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.110.10
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.330.32

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Guaraní
WWDLD
Resultaatverdeling seizoen
32% W36% G32% V
Seizoen (W-G-V)
9-10-9
1.32 punten / wedstrijd · doelsaldo +4
Laatste 5 (W-G-V)
2-2-1
1.60 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
7-2-5
Laatste 5 thuis
2-0-3
LWLWL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 0.8xG: 1.32xG tegenstander: 1.18BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Sportivo Ameliano
DDWLW
Resultaatverdeling seizoen
36% W43% G21% V
Seizoen (W-G-V)
10-12-6
1.50 punten / wedstrijd · doelsaldo +8
Laatste 5 (W-G-V)
2-2-1
1.60 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
4-6-3
Laatste 5 uit
0-3-2
DDLDL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.4Tegendoelpunten: 1.0xG: 1.49xG tegenstander: 1.41BTTS: 80%Over 2.5: 40%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Sportivo Ameliano is 6% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.18 doelpunten / wedstrijd - Guaraní · 1.25 doelpunten / wedstrijd - Sportivo Ameliano

Sportivo Ameliano is 8% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.04 doelpunten / wedstrijd - Guaraní · 0.96 doelpunten / wedstrijd - Sportivo Ameliano

Scoringsprofiel van Guaraní: sterk

Guaraní scoort in 64% van de wedstrijden (18 van 28 wedstrijden), terwijl Sportivo Ameliano in 21% (6 van 28 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Sportivo Ameliano: sterk

Sportivo Ameliano scoort in 82% van de wedstrijden (23 van 28 wedstrijden), terwijl Guaraní in 39% (11 van 28 wedstrijden) de nul houdt.

33Gemaakte doelpunten (seizoen)35
GuaraníSportivo Ameliano
29Tegendoelpunten (seizoen)27
GuaraníSportivo Ameliano
2.21Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.21
GuaraníSportivo Ameliano
5Gemaakte doelpunten (laatste 5)7
GuaraníSportivo Ameliano
4Tegendoelpunten (laatste 5)5
GuaraníSportivo Ameliano

Hoe vaak ze minstens scoren...

64%1 doelpunt82%
GuaraníSportivo Ameliano
36%2 doelpunten32%
GuaraníSportivo Ameliano
14%3 doelpunten11%
GuaraníSportivo Ameliano
4%4 doelpunten0%
GuaraníSportivo Ameliano

Hoe vaak ze minstens incasseren...

61%1 doelpunt79%
GuaraníSportivo Ameliano
32%2 doelpunten18%
GuaraníSportivo Ameliano
11%3 doelpunten0%
GuaraníSportivo Ameliano
0%4 doelpunten0%
GuaraníSportivo Ameliano

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

64%
Sportivo Ameliano - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.18 van 28 wedstrijden
52%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

14%BTTS bij rust21%
GuaraníSportivo Ameliano
0%BTTS in beide helften7%
GuaraníSportivo Ameliano
18%Scoorden in beide helften21%
GuaraníSportivo Ameliano

BTTS en aantal doelpunten

39%Min. 3 doelpunten en BTTS32%
GuaraníSportivo Ameliano
4%Min. 3 doelpunten zonder BTTS4%
GuaraníSportivo Ameliano
40%BTTS - laatste 580%
GuaraníSportivo Ameliano

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

54%Min. 1 doelpunt voor rust61%
GuaraníSportivo Ameliano
14%Min. 2 doelpunten voor rust21%
GuaraníSportivo Ameliano
11%Min. 3 doelpunten voor rust7%
GuaraníSportivo Ameliano

2e helft

68%Min. 1 doelpunt na rust82%
GuaraníSportivo Ameliano
46%Min. 2 doelpunten na rust43%
GuaraníSportivo Ameliano
18%Min. 3 doelpunten na rust7%
GuaraníSportivo Ameliano

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Guaraní — situatie bij rust
25% op voorsprong50% gelijk25% achterstaand
Sportivo Ameliano — situatie bij rust
25% op voorsprong54% gelijk21% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.25Punten per wedstrijd (1e helft)1.29
GuaraníSportivo Ameliano
0.43Doelpunten voor (1e helft)0.46
GuaraníSportivo Ameliano
0.43Doelpunten tegen (1e helft)0.43
GuaraníSportivo Ameliano
0.86Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0.89
GuaraníSportivo Ameliano
68%Clean sheet voor rust57%
GuaraníSportivo Ameliano
64%Geen doelpunt voor rust61%
GuaraníSportivo Ameliano

Na rust (2e helft)

1.21Punten per wedstrijd (2e helft)1.46
GuaraníSportivo Ameliano
0.75Doelpunten voor (2e helft)0.79
GuaraníSportivo Ameliano
0.61Doelpunten tegen (2e helft)0.54
GuaraníSportivo Ameliano
1.36Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.32
GuaraníSportivo Ameliano
57%Clean sheet na rust54%
GuaraníSportivo Ameliano
54%Geen doelpunt na rust36%
GuaraníSportivo Ameliano

Guaraní — resultaten in de tweede helft

25% W46% G29% V
35
Punten bij rust
12
Doelpunten bij rust
0
Doelsaldo (1e helft)
34
Punten in de tweede helft
+4
Doelsaldo (2e helft)
1.25
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden128%

Staat in 25% van de wedstrijden bij rust voor en wint 32%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Sportivo Ameliano — resultaten in de tweede helft

36% W39% G25% V
36
Punten bij rust
13
Doelpunten bij rust
+1
Doelsaldo (1e helft)
41
Punten in de tweede helft
+7
Doelsaldo (2e helft)
1.29
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden144%

Staat in 25% van de wedstrijden bij rust voor en wint 36%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.1

Krijgt na rust 0.1 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Guaraní — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.601.80
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.01.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.4
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.41.4
1 doelpunt40%60%
2 doelpunten0%40%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet60%80%
Geen doelpunt100%40%
Doelsaldo-2+3
Rust: 0% op voorsprong - 60% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 60% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 0
Sportivo Ameliano — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.602.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.21.2
Tegendoelpunten / wedstrijd0.60.4
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.81.6
1 doelpunt60%100%
2 doelpunten20%40%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet40%80%
Geen doelpunt80%0%
Doelsaldo-2+4
Rust: 0% op voorsprong - 60% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 80% gewonnen - 0% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Guaraní
GescoordTegendoelpunten
3
4
0-15
2
2
16-30
7
6
31-45
5
7
46-60
4
4
61-75
12
6
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (12 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (7). Balans late doelpunten (76-90): +6 - wint in de slotfase.

Sportivo Ameliano
GescoordTegendoelpunten
5
1
0-15
5
5
16-30
3
6
31-45
6
6
46-60
6
5
61-75
10
4
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (10 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (6). Balans late doelpunten (76-90): +6 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.21
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.1 : 1.1
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
91%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
55%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+5%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
52%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
6%
0:0-risico
ongeveer 1 op 17 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Guaraní

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.07
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.21
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-10.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.07
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.28
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
85%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
99%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.28
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
36% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 9% valt in de eerste 15 minuten.
36%

Sportivo Ameliano

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.06
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.23
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-10.7 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.02
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.25
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
119%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
69%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.10
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
29% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 14% valt in de eerste 15 minuten.
29%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Division Profesional.

Teams versus competitie

GuaraníLigaSportivo Ameliano
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.212.44▼ 2.21
Beide teams scoorden▼ 46%52%▲ 64%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 43%45%▼ 36%
Clean sheets▲ 39%28%▼ 21%
Doelpunt voor rust▼ 54%63%▼ 61%
Doelpunt na rust▼ 68%80%▲ 82%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.44
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
52%
Beide teams scoorden
45%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
28%
Clean sheets
1.39
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.05
Uitdoelpunten / wedstrijd
+32%
Thuisvoordeel aanval
+24%
Thuisvoordeel verdediging
+17%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
63%
1 doelpunt
27%
2 doelpunten
9%
3 doelpunten
2%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
80%
1 doelpunt
42%
2 doelpunten
16%
3 doelpunten
4%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Sportivo AmelianoDoelpuntCristhian OcamposAssist: Edgar Raul Paez Torales
  2. Sportivo AmelianoGele kaartWalter David Rodríguez Burgos
  3. Sportivo AmelianoGele kaartLuca Andrea Falabella
  4. Sportivo AmelianoWisselIn: Richard Daniel Torales PeraltaUit: Cristhian Ocampos
  5. Sportivo AmelianoWisselIn: Fredy David VeraUit: Luis María Ayala Bentos
  6. GuaraníGele kaartVictor Céspedes

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (6): Guaraní 2 - 2 - 2 Sportivo Ameliano. Gemiddeld aantal doelpunten 2.33, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

Guaraní
1 : 0
Sportivo Ameliano
Sportivo Ameliano
0 : 0
Guaraní
Sportivo Ameliano
1 : 1
Club Guaraní
Club Guaraní
4 : 1
Sportivo Ameliano
Club Guaraní
1 : 3
Sportivo Ameliano
Sportivo Ameliano
2 : 0
Club Guaraní

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Guaraní tegen Sportivo Ameliano?

De wedstrijd in Division Profesional eindigde in Guaraní 1:1 Sportivo Ameliano. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Guaraní en Sportivo Ameliano?

In de laatste 6 onderlinge wedstrijden won Guaraní er 2, won Sportivo Ameliano er 2 en eindigden er 2 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,33 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Guaraní tegen Sportivo Ameliano?

Guaraní scoort gemiddeld 1,18 doelpunten per wedstrijd en Sportivo Ameliano scoort 1,25. Het gemiddelde in Division Profesional is 2,44 doelpunten, met Over 2.5 in 45% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 46% van de wedstrijden van Guaraní en 64% van die van Sportivo Ameliano.

Wat is de actuele vorm van Guaraní en Sportivo Ameliano?

In de laatste vijf wedstrijden won Guaraní er 2, speelde het 2 gelijk en verloor het 1 (1,60 punten per wedstrijd). Sportivo Ameliano won er 2, speelde 2 gelijk en verloor 1 (1,60 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Guaraní tegen Sportivo Ameliano?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.