Harrogate Town - Gateshead: wedstrijdstatistieken
Harrogate Town tegen Gateshead: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Harrogate Town speelde tegen Gateshead in National League (Engeland). De wedstrijd werd gespeeld op 31 augustus 2026. Locatie: CNG Stadium. Eindstand: 2:1.
Huidige vorm
Harrogate Town: 2-1-1, 1,75 punten per wedstrijd. Gateshead: 1-0-3, 0,75 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Harrogate Town scoort 2,75 en krijgt 2,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Gateshead scoort 0,75 en krijgt 1,50 tegen. Competitiegemiddelde: 3,04 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Harrogate Town 100%, Gateshead 25%. Over 2.5: Harrogate Town 100%, Gateshead 50%. Competitieniveau: BTTS 63%, Over 2.5 63%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Harrogate Town 1,71, Gateshead 1,22. Schoten per wedstrijd: Harrogate Town 13,8, Gateshead 7,8. Gemiddeld balbezit: Harrogate Town 51%, Gateshead 48%.
Eerste en tweede helft
Harrogate Town: voorsprong bij rust 25%, doelpunten in de tweede helft 2,00. Gateshead: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 0,75.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (5) voor Harrogate Town en 46-60 (1) voor Gateshead. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
National League: 3,04 doelpunten per wedstrijd, BTTS 63%, Over 2.5 63%.
Onderlinge resultaten
Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Harrogate Town verkeert duidelijk in betere vorm: in de laatste vijf wedstrijden pakte het 10 punten, terwijl Gateshead er slechts 4 behaalde. Thuis scoort de thuisploeg gemiddeld 3,5 doelpunten per wedstrijd, met 16 schoten waarvan 9 op doel. Gateshead komt uit op slechts 0,5 doelpunt in uitwedstrijden, bij 5,5 schoten en 2,5 schoten op doel. Het kwaliteitsverschil in de gecreëerde kansen wordt bevestigd door de xG: 2,03 voor Harrogate Town tegenover 0,97 voor Gateshead, dat bovendien uit gemiddeld 2,5 doelpunten incasseert. De bezoekers verloren beide eerdere uitwedstrijden en kwamen in 50% van hun uitduels niet tot scoren, terwijl Harrogate Town thuis nog niet heeft verloren. De defensie van de thuisploeg is niet foutloos, want die incasseert thuis gemiddeld 2 doelpunten, maar het offensieve overwicht en de geringe effectiviteit van Gateshead spreken in het voordeel van een thuisoverwinning.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Tip voor BTTS: Ja wordt vooral ondersteund door de huidige vorm van Harrogate, dat in de laatste 5 wedstrijden gemiddeld 2,6 doelpunten maakte, maar er tegelijkertijd 1,4 tegen kreeg. Gateshead scoorde in deze periode slechts 1,0 doelpunt per wedstrijd, maar de defensie van de thuisploeg stond tegenstanders toe een xG van 1,47 te behalen, wat de bezoekers een reële kans op een doelpunt geeft. Harrogate heeft aanvallend een duidelijk voordeel, met een seizoens-xG van 1,60 tegenover een gemiddeld tegendoelpunten-xG van 1,78 voor Gateshead, terwijl de bezoekers nog geen enkele keer de nul hielden. Het signaal is niet eenduidig, omdat de thuisploeg in de seizoensgegevens een percentage van 100% voor clean sheets heeft, maar de recente wedstrijden en het BTTS-percentage van 80% voor Harrogate en 60% voor Gateshead wijzen licht in de richting van doelpunten aan beide kanten.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Harrogate Town verkeert aanvallend in uitstekende vorm: in de laatste 5 wedstrijden scoorde de ploeg gemiddeld 2,6 doelpunten, terwijl Gateshead in diezelfde periode gemiddeld 1,8 doelpunten per wedstrijd incasseerde. De thuisploeg creëert bovendien kansen van hoge kwaliteit, met een gemiddelde xG van 1,69, terwijl de gemiddelde xG tegen Gateshead 1,72 bedraagt. De bezoekers zijn minder productief en maken dit seizoen in uitwedstrijden gemiddeld slechts 0,5 doelpunt, maar de defensie van Harrogate stond in de laatste 5 wedstrijden gemiddeld 1,4 doelpunten per wedstrijd toe. In 80% van de laatste vijf wedstrijden van de thuisploeg vielen meer dan 2.5 doelpunten, tegenover 60% van de wedstrijden van de bezoekers, maar de meest stabiele voorsprong biedt meer dan 1.5 doelpunten, met een prognose van 2,83 doelpunten.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Harrogate Town heeft een duidelijk kwaliteitsvoordeel: de ploeg scoort thuis gemiddeld 2,0 doelpunten en heeft nog geen tegendoelpunt geïncasseerd, terwijl Gateshead uit 2,5 doelpunten tegen krijgt en zelf slechts 0,5 keer scoort. De thuisploeg creëert bovendien meer kansen, wat wordt bevestigd door een xG van 1,60 tegenover 0,97 en gemiddeld 6,0 schoten op doel tegenover 2,5 voor de tegenstander. Voorzichtigheid in het scenario van de eerste helft is gebaseerd op de thuisgegevens: Harrogate stond in 100% van de tot nu toe gespeelde thuiswedstrijden bij rust gelijk, maar stond in de laatste vijf wedstrijden al in 40% van de gevallen voor. Gateshead stond in 60% van de laatste vijf wedstrijden en zelfs in 100% van de huidige uitwedstrijden bij rust achter, en incasseert na rust gemiddeld 1,5 doelpunt. Het meest waarschijnlijke scenario is daarom dat Harrogate bij rust voorstaat en de overwinning behoudt, al blijft een gelijkspel bij rust met een overwinning voor de thuisploeg een zeer reëel alternatief.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Harrogate Town | Gateshead | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 49% | 45% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.12 | 0.16 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.41 | 0.21 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Harrogate Town is 133% beter voor vorm laatste 5.
1.75 punten / wedstrijd - Harrogate Town · 0.75 punten / wedstrijd - Gateshead
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Harrogate Town is 267% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
2.75 doelpunten / wedstrijd - Harrogate Town · 0.75 doelpunten / wedstrijd - Gateshead
Gateshead is 33% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
2 doelpunten / wedstrijd - Harrogate Town · 1.5 doelpunten / wedstrijd - Gateshead
Harrogate Town scoort in 100% van de wedstrijden (4 van 4 wedstrijden), terwijl Gateshead in 25% (1 van 4 wedstrijden) de nul houdt.
Gateshead scoort in 50% van de wedstrijden (2 van 4 wedstrijden), terwijl Harrogate Town in 0% (0 van 4 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Harrogate Town
Over / Under - Gateshead
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Harrogate Town is 150% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1.25 punten / wedstrijd - Harrogate Town · 0.5 punten / wedstrijd - Gateshead
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Harrogate Town — resultaten in de tweede helft
Staat in 25% van de wedstrijden bij rust voor en wint 50%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
Gateshead — resultaten in de tweede helft
Krijgt na rust 0.5 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.25 | 2.50 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.8 | 2.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 1.3 | 0.8 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 2.0 | 2.8 |
| 1 doelpunt | 100% | 100% |
| 2 doelpunten | 75% | 75% |
| 3 doelpunten | 25% | 25% |
| Clean sheet | 25% | 50% |
| Geen doelpunt | 25% | 0% |
| Doelsaldo | -2 | +5 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 0.50 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.0 | 0.8 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.5 | 1.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.5 | 1.8 |
| 1 doelpunt | 50% | 100% |
| 2 doelpunten | 0% | 75% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 50% | 25% |
| Geen doelpunt | 100% | 50% |
| Doelsaldo | -2 | -1 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (4). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.
Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (3). Balans late doelpunten (76-90): -2 - de slotfase is een zwak punt.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Harrogate Town
Gateshead
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van National League.
Teams versus competitie
| Harrogate Town | Liga | Gateshead | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▲ 4.75 | 3.04 | ▼ 2.25 |
| Beide teams scoorden | ▲ 100% | 63% | ▼ 25% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▲ 100% | 63% | ▼ 50% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 19% | ▲ 25% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 100% | 73% | ▼ 50% |
| Doelpunt na rust | ▲ 100% | 88% | ▲ 100% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Uitteam
Basisopstelling
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Harrogate Town tegen Gateshead?
De wedstrijd in National League eindigde in Harrogate Town 2:1 Gateshead. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Harrogate Town tegen Gateshead?
Harrogate Town scoort gemiddeld 2,75 doelpunten per wedstrijd en Gateshead scoort 0,75. Het gemiddelde in National League is 3,04 doelpunten, met Over 2.5 in 63% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 100% van de wedstrijden van Harrogate Town en 25% van die van Gateshead.
Wat is de actuele vorm van Harrogate Town en Gateshead?
In de laatste vijf wedstrijden won Harrogate Town er 2, speelde het 1 gelijk en verloor het 1 (1,75 punten per wedstrijd). Gateshead won er 1, speelde 0 gelijk en verloor 3 (0,75 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Harrogate Town tegen Gateshead?
De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


