Ghana - Ghana Premier LeagueOhene Ameyaw ParkGegevens actueel op 14 oktober 2026

Heart of Lions - Berekum Chelsea: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Heart of Lions tegen Berekum Chelsea: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Heart of Lions speelt tegen Berekum Chelsea in Ghana Premier League (Ghana). De wedstrijd staat gepland voor 18 oktober 2026. Locatie: Ohene Ameyaw Park.

Huidige vorm

Heart of Lions: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd. Berekum Chelsea: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Heart of Lions scoort 1,17 en krijgt 1,33 doelpunten per wedstrijd tegen. Berekum Chelsea scoort 1,33 en krijgt 1,50 tegen. Competitiegemiddelde: 2,24 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Heart of Lions 67%, Berekum Chelsea 50%. Over 2.5: Heart of Lions 67%, Berekum Chelsea 67%. Competitieniveau: BTTS 44%, Over 2.5 43%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Heart of Lions 1,36, Berekum Chelsea 1,12. Schoten per wedstrijd: Heart of Lions 7,2, Berekum Chelsea 1,8. Gemiddeld balbezit: Heart of Lions 50%, Berekum Chelsea 23%.

Eerste en tweede helft

Heart of Lions: voorsprong bij rust 17%, doelpunten in de tweede helft 0,67. Berekum Chelsea: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 0,83.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (3) voor Heart of Lions en 0-15 (2) voor Berekum Chelsea. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Ghana Premier League: 2,24 doelpunten per wedstrijd, BTTS 44%, Over 2.5 43%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-0-1. Gemiddeld aantal doelpunten 2,00, BTTS 50%.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(-)
(-)
(-)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Heart of LionsBerekum Chelsea
1.17Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.33
Heart of LionsBerekum Chelsea
1.33Tegendoelpunten / wedstrijd1.5
Heart of LionsBerekum Chelsea
50%Gemiddeld balbezit23%
Heart of LionsBerekum Chelsea
2Schoten op doel / wedstrijd-0.33
Heart of LionsBerekum Chelsea

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

7.17Schoten per wedstrijd1.83
Heart of LionsBerekum Chelsea
2Schoten op doel-0.33
Heart of LionsBerekum Chelsea
16.3%Schotconversie72.7%
Heart of LionsBerekum Chelsea
50%Balbezit23%
Heart of LionsBerekum Chelsea
1.36xG voor1.12
Heart of LionsBerekum Chelsea
1.1xG tegen1.66
Heart of LionsBerekum Chelsea

Schotkwaliteit

Heart of Lions: Efficiënte afwerkingBerekum Chelsea: Counteraanvallend
Heart of LionsBerekum Chelsea
Nauwkeurigheid (schoten op doel)28%-18%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.190.61
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.580.00

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Heart of Lions
LDWWL
Resultaatverdeling seizoen
33% W33% G33% V
Seizoen (W-G-V)
2-2-2
1.33 punten / wedstrijd · doelsaldo -1
Laatste 5 (W-G-V)
2-1-2
1.40 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-2-0
Laatste 5 thuis
1-2-0
DDW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.4Tegendoelpunten: 1.6xG: 1.50xG tegenstander: 1.16BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Berekum Chelsea
WLDLW
Resultaatverdeling seizoen
33% W17% G50% V
Seizoen (W-G-V)
2-1-3
1.17 punten / wedstrijd · doelsaldo -1
Laatste 5 (W-G-V)
2-1-2
1.40 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-0-3
Laatste 5 uit
0-0-3
LLL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.6Tegendoelpunten: 1.0xG: 0.00xG tegenstander: 0.00BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Berekum Chelsea is 14% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.17 doelpunten / wedstrijd - Heart of Lions · 1.33 doelpunten / wedstrijd - Berekum Chelsea

Heart of Lions is 13% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.33 doelpunten / wedstrijd - Heart of Lions · 1.5 doelpunten / wedstrijd - Berekum Chelsea

Scoringsprofiel van Heart of Lions: zeer sterk

Heart of Lions scoort in 67% van de wedstrijden (4 van 6 wedstrijden), terwijl Berekum Chelsea in 17% (1 van 6 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Berekum Chelsea: sterk

Berekum Chelsea scoort in 67% van de wedstrijden (4 van 6 wedstrijden), terwijl Heart of Lions in 33% (2 van 6 wedstrijden) de nul houdt.

7Gemaakte doelpunten (seizoen)8
Heart of LionsBerekum Chelsea
8Tegendoelpunten (seizoen)9
Heart of LionsBerekum Chelsea
2.5Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.83
Heart of LionsBerekum Chelsea
7Gemaakte doelpunten (laatste 5)8
Heart of LionsBerekum Chelsea
8Tegendoelpunten (laatste 5)5
Heart of LionsBerekum Chelsea

Hoe vaak ze minstens scoren...

67%1 doelpunt67%
Heart of LionsBerekum Chelsea
33%2 doelpunten33%
Heart of LionsBerekum Chelsea
17%3 doelpunten33%
Heart of LionsBerekum Chelsea
0%4 doelpunten0%
Heart of LionsBerekum Chelsea

Hoe vaak ze minstens incasseren...

67%1 doelpunt83%
Heart of LionsBerekum Chelsea
50%2 doelpunten33%
Heart of LionsBerekum Chelsea
17%3 doelpunten17%
Heart of LionsBerekum Chelsea
0%4 doelpunten17%
Heart of LionsBerekum Chelsea

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

44%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

17%BTTS bij rust0%
Heart of LionsBerekum Chelsea
0%BTTS in beide helften0%
Heart of LionsBerekum Chelsea
0%Scoorden in beide helften33%
Heart of LionsBerekum Chelsea

BTTS en aantal doelpunten

67%Min. 3 doelpunten en BTTS33%
Heart of LionsBerekum Chelsea
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS33%
Heart of LionsBerekum Chelsea
80%BTTS - laatste 560%
Heart of LionsBerekum Chelsea

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

67%Min. 1 doelpunt voor rust83%
Heart of LionsBerekum Chelsea
17%Min. 2 doelpunten voor rust33%
Heart of LionsBerekum Chelsea
17%Min. 3 doelpunten voor rust0%
Heart of LionsBerekum Chelsea

2e helft

67%Min. 1 doelpunt na rust83%
Heart of LionsBerekum Chelsea
50%Min. 2 doelpunten na rust83%
Heart of LionsBerekum Chelsea
17%Min. 3 doelpunten na rust0%
Heart of LionsBerekum Chelsea

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Berekum Chelsea is 41% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

0.83 punten / wedstrijd - Heart of Lions · 1.17 punten / wedstrijd - Berekum Chelsea

Heart of Lions — situatie bij rust
17% op voorsprong33% gelijk50% achterstaand
Berekum Chelsea — situatie bij rust
33% op voorsprong17% gelijk50% achterstaand

Voor rust (1e helft)

0.83Punten per wedstrijd (1e helft)1.17
Heart of LionsBerekum Chelsea
0.5Doelpunten voor (1e helft)0.5
Heart of LionsBerekum Chelsea
0.67Doelpunten tegen (1e helft)0.67
Heart of LionsBerekum Chelsea
1.17Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.17
Heart of LionsBerekum Chelsea
33%Clean sheet voor rust50%
Heart of LionsBerekum Chelsea
83%Geen doelpunt voor rust67%
Heart of LionsBerekum Chelsea

Na rust (2e helft)

1Punten per wedstrijd (2e helft)1.17
Heart of LionsBerekum Chelsea
0.67Doelpunten voor (2e helft)0.83
Heart of LionsBerekum Chelsea
0.67Doelpunten tegen (2e helft)0.83
Heart of LionsBerekum Chelsea
1.33Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.67
Heart of LionsBerekum Chelsea
50%Clean sheet na rust33%
Heart of LionsBerekum Chelsea
50%Geen doelpunt na rust33%
Heart of LionsBerekum Chelsea

Heart of Lions — resultaten in de tweede helft

17% W50% G33% V
5
Punten bij rust
3
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
6
Punten in de tweede helft
0
Doelsaldo (2e helft)
0.83
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden194%

Staat in 17% van de wedstrijden bij rust voor en wint 33%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust0.0

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Berekum Chelsea — resultaten in de tweede helft

17% W67% G17% V
7
Punten bij rust
3
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
7
Punten in de tweede helft
0
Doelsaldo (2e helft)
1.17
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 33%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Heart of Lions — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.801.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.60.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.80.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.41.6
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten20%60%
3 doelpunten20%20%
Clean sheet20%40%
Geen doelpunt80%40%
Doelsaldo-10
Rust: 20% op voorsprong - 20% gelijk - 60% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 40% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3
Berekum Chelsea — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.401.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.61.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.01.6
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten20%80%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet60%40%
Geen doelpunt60%20%
Doelsaldo+1+2
Rust: 40% op voorsprong - 20% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 80% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Heart of Lions
GescoordTegendoelpunten
0
0
0-15
2
4
16-30
1
0
31-45
1
0
46-60
0
4
61-75
3
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (4). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.

Berekum Chelsea
GescoordTegendoelpunten
2
3
0-15
1
0
16-30
0
1
31-45
1
0
46-60
2
1
61-75
2
4
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (4). Balans late doelpunten (76-90): -2 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.67
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.3 : 1.3
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
119%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
59%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-25%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
45%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
11%
0:0-risico
ongeveer 1 op 9 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Heart of Lions

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.26
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.42
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+0.2 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.19
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.23
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
76%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
190%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.07
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.2
Late doelpunten
43% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
43%

Berekum Chelsea

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.54
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.37
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.9 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.21
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.16
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
190%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
97%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.23
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
25% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 25% valt in de eerste 15 minuten.
25%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Ghana Premier League.

Teams versus competitie

Heart of LionsLigaBerekum Chelsea
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 2.502.24▲ 2.83
Beide teams scoorden▲ 67%44%▲ 50%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 67%43%▲ 67%
Clean sheets• 33%32%▼ 17%
Doelpunt voor rust▼ 67%78%▲ 83%
Doelpunt na rust▲ 67%59%▲ 83%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.24
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
44%
Beide teams scoorden
43%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
32%
Clean sheets
1.54
Thuisdoelpunten / wedstrijd
0.70
Uitdoelpunten / wedstrijd
+120%
Thuisvoordeel aanval
+55%
Thuisvoordeel verdediging
+52%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
78%
1 doelpunt
24%
2 doelpunten
7%
3 doelpunten
6%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
59%
1 doelpunt
33%
2 doelpunten
9%
3 doelpunten
4%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Heart of Lions 1 - 0 - 1 Berekum Chelsea. Gemiddeld aantal doelpunten 2.00, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

Berekum Chelsea
2 : 1
Heart of Lions
Heart of Lions
1 : 0
Berekum Chelsea

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Heart of Lions en Berekum Chelsea tegen elkaar?

Heart of Lions speelt op 18 oktober 2026 in Ghana Premier League tegen Berekum Chelsea in Ohene Ameyaw Park. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Heart of Lions en Berekum Chelsea?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Heart of Lions er 1, won Berekum Chelsea er 1 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,00 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Heart of Lions tegen Berekum Chelsea?

Heart of Lions scoort gemiddeld 1,17 doelpunten per wedstrijd en Berekum Chelsea scoort 1,33. Het gemiddelde in Ghana Premier League is 2,24 doelpunten, met Over 2.5 in 43% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 67% van de wedstrijden van Heart of Lions en 50% van die van Berekum Chelsea.

Wat is de actuele vorm van Heart of Lions en Berekum Chelsea?

In de laatste vijf wedstrijden won Heart of Lions er 2, speelde het 1 gelijk en verloor het 2 (1,40 punten per wedstrijd). Berekum Chelsea won er 2, speelde 1 gelijk en verloor 2 (1,40 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Heart of Lions tegen Berekum Chelsea?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.