Denemarken - SuperligaHybel Arena HorsensGegevens actueel op 16 oktober 2026

Horsens - Brøndby: wedstrijdstatistieken

Embleem van Horsens
Horsens
0 : 2rust 0:1
Embleem van Brøndby
Brøndby

Horsens tegen Brøndby: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Horsens speelde tegen Brøndby in Superliga (Denemarken). De wedstrijd werd gespeeld op 9 augustus 2026. Locatie: Hybel Arena Horsens. Eindstand: 0:2.

Huidige vorm

Horsens: 0-1-1, 0,50 punten per wedstrijd. Brøndby: 1-1-0, 2,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Horsens scoort 1,00 en krijgt 1,50 doelpunten per wedstrijd tegen. Brøndby scoort 1,00 en krijgt 0,50 tegen. Competitiegemiddelde: 2,36 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Horsens 100%, Brøndby 50%. Over 2.5: Horsens 50%, Brøndby 0%. Competitieniveau: BTTS 57%, Over 2.5 36%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Horsens 0,70, Brøndby 1,81. Schoten per wedstrijd: Horsens 6,0, Brøndby 18,0. Gemiddeld balbezit: Horsens 36%, Brøndby 51%.

Eerste en tweede helft

Horsens: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 0,50. Brøndby: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 1,00.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 31-45+ (1) voor Horsens en 46-60 (1) voor Brøndby. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Superliga: 2,36 doelpunten per wedstrijd, BTTS 57%, Over 2.5 36%.

Onderlinge resultaten

Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Brøndby staat op de 3e plaats, terwijl Horsens pas 9e staat. De bezoekers zijn na twee speelronden nog ongeslagen, met 1 overwinning en 1 gelijkspel en slechts 1 tegengoal. In uitwedstrijden creëert Brøndby gemiddeld 1,28 xG en staat het de tegenstanders 1,47 xG toe, wat er duidelijk beter uitziet dan de thuiscijfers van Horsens: respectievelijk 0,88 en maar liefst 2,45 xG tegen. De thuisploeg is de laatste tijd qua punten iets effectiever, met 8 punten uit vijf wedstrijden tegenover 7 voor Brøndby, en kreeg in die periode bovendien slechts 4 tegendoelpunten te verwerken, tegenover 8 bij de bezoekers. Toch wijzen de voorsprong van Brøndby in balbezit (46% tegenover 30%), het aantal doelpogingen (13 tegenover 8 per wedstrijd) en de defensieve kwaliteit op iets grotere kansen voor de bezoekers. Een gelijkspel behoort echter zeker tot de mogelijkheden, aangezien beide teams hun enige eerdere wedstrijd respectievelijk thuis en uit gelijkspeelden.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Het signaal voor doelpunten van beide teams is positief: in de laatste vijf wedstrijden viel bij Horsens in 60% van de duels BTTS, terwijl dat bij Brøndby maar liefst 80% was. Brøndby scoorde in deze periode gemiddeld 1,4 doelpunt, maar kreeg er 1,6 tegen, wat goed aansluit bij de 1,2 doelpunt die Horsens maakte. Ook de xG-data wijzen op kansen aan beide kanten: Horsens heeft gemiddeld 1,14 xG en Brøndby 1,43 xG, tegenover respectievelijk 1,69 en 1,65 xG die defensief werden toegestaan. Horsens kreeg in de laatste vijf wedstrijden slechts 0,8 doelpunt per wedstrijd tegen, maar het hoge BTTS-percentage van Brøndby en het competitiegemiddelde van 67% voor BTTS spreken licht in het voordeel van een scenario waarin beide teams scoren.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

De sterkste keuze is meer dan 1.5 doelpunten, omdat de prognose van 2.45 doelpunten deze grens duidelijk overschrijdt. Horsens maakte in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 1.2 doelpunten, terwijl Brøndby in die periode gemiddeld 1.6 doelpunten incasseerde, wat het scenario van minstens één doelpunt voor de thuisploeg ondersteunt. De bezoekers scoorden gemiddeld 1.4 doelpunten per wedstrijd, terwijl de defensie van Horsens tegenstanders een xG van 1.69 toestond, ondanks het feit dat de ploeg daadwerkelijk slechts 0.8 doelpunten incasseerde. Beide teams scoorden in 60% van de laatste vijf wedstrijden van Horsens en zelfs in 80% van de wedstrijden van Brøndby, wat de kans op een uitslag van minimaal 2:0, 1:1 of hoger vergroot. De lijn van 2.5 blijft meer in evenwicht, aangezien slechts 20% van de laatste vijf wedstrijden van Horsens en 60% van die van Brøndby meer dan drie doelpunten opleverde.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Het sterkste scenario is een gelijkspel bij rust en een overwinning voor Horsens na afloop, omdat beide teams in hun eerdere onderlinge wedstrijd van dit seizoen met een gelijke stand, zonder doelpunten voor of tegen, de kleedkamer opzochten. Horsens heeft een duidelijker aanvallend potentieel: het gemiddelde xG bedraagt 2,33 tegenover 1,28 voor Brøndby, terwijl de thuisploeg gemiddeld 23 schoten en 6 schoten op doel noteert, tegenover respectievelijk 13 en 2 voor de bezoekers. In de laatste vijf wedstrijden stond Brøndby geen enkele keer voor bij rust en in 60% van die duels was de stand na 45 minuten gelijk. Na rust scoorde Horsens gemiddeld 0,8 doelpunt en kreeg het geen enkele treffer tegen, terwijl Brøndby gemiddeld 0,8 doelpunt incasseerde. Dit versterkt het scenario dat de wedstrijd in de tweede helft in het voordeel van de thuisploeg wordt beslist.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 1
1e helft
0 : 1
2e helft

Wedstrijdstatistieken

52Balbezit (%)48
HorsensBrøndby
10Schoten9
HorsensBrøndby
3Schoten op doel2
HorsensBrøndby
1.14xG1.08
HorsensBrøndby
3Corners6
HorsensBrøndby
41Gevaarlijke aanvallen50
HorsensBrøndby
18Overtredingen9
HorsensBrøndby
2Kaarten2
HorsensBrøndby

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1Gemaakte doelpunten / wedstrijd1
HorsensBrøndby
1.5Tegendoelpunten / wedstrijd0.5
HorsensBrøndby
36%Gemiddeld balbezit51%
HorsensBrøndby
3Schoten op doel / wedstrijd4
HorsensBrøndby

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

6Schoten per wedstrijd18
HorsensBrøndby
3Schoten op doel4
HorsensBrøndby
16.7%Schotconversie5.6%
HorsensBrøndby
36%Balbezit51%
HorsensBrøndby
0.7xG voor1.81
HorsensBrøndby
2.31xG tegen1.38
HorsensBrøndby

Schotkwaliteit

Horsens: CounteraanvallendBrøndby: Aanvallend
HorsensBrøndby
Nauwkeurigheid (schoten op doel)50%22%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.120.10
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.330.25

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Brøndby is 300% beter voor vorm laatste 5.

0.5 punten / wedstrijd - Horsens · 2 punten / wedstrijd - Brøndby

Horsens
DL
Geen zege in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
0% W50% G50% V
Seizoen (W-G-V)
0-1-1
0.50 punten / wedstrijd · doelsaldo -1
Laatste 5 (W-G-V)
0-1-1
0.50 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
0-1-0
Laatste 5 thuis
0-1-0
D
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 1.5xG: 0.70xG tegenstander: 2.31BTTS: 100%Over 2.5: 50%
Brøndby
DW
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
50% W50% G0% V
Seizoen (W-G-V)
1-1-0
2.00 punten / wedstrijd · doelsaldo +1
Laatste 5 (W-G-V)
1-1-0
2.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-1-0
Laatste 5 uit
0-1-0
D
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 0.5xG: 1.81xG tegenstander: 1.38BTTS: 50%Over 2.5: 0%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Brøndby is 200% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.5 doelpunten / wedstrijd - Horsens · 0.5 doelpunten / wedstrijd - Brøndby

Scoringsprofiel van Horsens: zeer sterk

Horsens scoort in 100% van de wedstrijden (2 van 2 wedstrijden), terwijl Brøndby in 50% (1 van 2 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Brøndby: zeer sterk

Brøndby scoort in 100% van de wedstrijden (2 van 2 wedstrijden), terwijl Horsens in 0% (0 van 2 wedstrijden) de nul houdt.

2Gemaakte doelpunten (seizoen)2
HorsensBrøndby
3Tegendoelpunten (seizoen)1
HorsensBrøndby
2.5Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.5
HorsensBrøndby
2Gemaakte doelpunten (laatste 5)2
HorsensBrøndby
3Tegendoelpunten (laatste 5)1
HorsensBrøndby

Hoe vaak ze minstens scoren...

100%1 doelpunt100%
HorsensBrøndby
0%2 doelpunten0%
HorsensBrøndby
0%3 doelpunten0%
HorsensBrøndby
0%4 doelpunten0%
HorsensBrøndby

Hoe vaak ze minstens incasseren...

100%1 doelpunt50%
HorsensBrøndby
50%2 doelpunten0%
HorsensBrøndby
0%3 doelpunten0%
HorsensBrøndby
0%4 doelpunten0%
HorsensBrøndby

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

57%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

50%BTTS bij rust0%
HorsensBrøndby
0%BTTS in beide helften0%
HorsensBrøndby
0%Scoorden in beide helften0%
HorsensBrøndby

BTTS en aantal doelpunten

50%Min. 3 doelpunten en BTTS0%
HorsensBrøndby
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
HorsensBrøndby
100%BTTS - laatste 550%
HorsensBrøndby

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

100%Min. 1 doelpunt voor rust0%
HorsensBrøndby
100%Min. 2 doelpunten voor rust0%
HorsensBrøndby
0%Min. 3 doelpunten voor rust0%
HorsensBrøndby

2e helft

50%Min. 1 doelpunt na rust100%
HorsensBrøndby
0%Min. 2 doelpunten na rust50%
HorsensBrøndby
0%Min. 3 doelpunten na rust0%
HorsensBrøndby

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Brøndby is 100% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

0.5 punten / wedstrijd - Horsens · 1 punten / wedstrijd - Brøndby

Horsens — situatie bij rust
0% op voorsprong50% gelijk50% achterstaand
Brøndby — situatie bij rust
0% op voorsprong100% gelijk0% achterstaand

Voor rust (1e helft)

0.5Punten per wedstrijd (1e helft)1
HorsensBrøndby
0.5Doelpunten voor (1e helft)0
HorsensBrøndby
1.5Doelpunten tegen (1e helft)0
HorsensBrøndby
2Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0
HorsensBrøndby
0%Clean sheet voor rust100%
HorsensBrøndby
50%Geen doelpunt voor rust100%
HorsensBrøndby

Na rust (2e helft)

2Punten per wedstrijd (2e helft)2
HorsensBrøndby
0.5Doelpunten voor (2e helft)1
HorsensBrøndby
0Doelpunten tegen (2e helft)0.5
HorsensBrøndby
0.5Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.5
HorsensBrøndby
100%Clean sheet na rust50%
HorsensBrøndby
50%Geen doelpunt na rust0%
HorsensBrøndby

Horsens — resultaten in de tweede helft

50% W50% G0% V
1
Punten bij rust
1
Doelpunten bij rust
-2
Doelsaldo (1e helft)
4
Punten in de tweede helft
+1
Doelsaldo (2e helft)
0.50
PPG voor rust
Verdediging na rust-1.5

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Brøndby — resultaten in de tweede helft

50% W50% G0% V
2
Punten bij rust
0
Doelpunten bij rust
0
Doelsaldo (1e helft)
4
Punten in de tweede helft
+1
Doelsaldo (2e helft)
1.00
PPG voor rust
Verdediging na rust+0.5

Krijgt na rust 0.5 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Horsens — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.502.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.50.5
Tegendoelpunten / wedstrijd1.50.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.00.5
1 doelpunt100%50%
2 doelpunten100%0%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet0%100%
Geen doelpunt50%50%
Doelsaldo-2+1
Rust: 0% op voorsprong - 50% gelijk - 50% achterstaand
2e helft: 50% gewonnen - 50% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 50% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1
Brøndby — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.002.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.01.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.00.5
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.01.5
1 doelpunt0%100%
2 doelpunten0%50%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet100%50%
Geen doelpunt100%0%
Doelsaldo0+1
Rust: 0% op voorsprong - 100% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 50% gewonnen - 50% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 0

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Horsens
GescoordTegendoelpunten
0
0
0-15
0
0
16-30
1
3
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (3). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.

Brøndby
GescoordTegendoelpunten
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
1
1
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (1). Balans late doelpunten (76-90): 0.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.00
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
0.8 : 1.3
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
85%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
75%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-100%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
100%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
0%
0:0-risico
praktisch nul
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Horsens

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-1.61
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+1.11
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.8 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.30
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.81
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
74%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
150%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
0.0
Late doelpunten
50% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
50%

Brøndby

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.43
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.07
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.8 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.81
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.88
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
100%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
37%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+1.0
Late doelpunten
50% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
50%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Superliga.

Teams versus competitie

HorsensLigaBrøndby
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 2.502.36▼ 1.50
Beide teams scoorden▲ 100%57%▼ 50%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 50%36%▼ 0%
Clean sheets▼ 0%25%▲ 50%
Doelpunt voor rust▲ 100%57%▼ 0%
Doelpunt na rust▼ 50%79%▲ 100%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.36
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
57%
Beide teams scoorden
36%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
25%
Clean sheets
1.36
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.00
Uitdoelpunten / wedstrijd
+36%
Thuisvoordeel aanval
+26%
Thuisvoordeel verdediging
+36%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
57%
1 doelpunt
43%
2 doelpunten
21%
3 doelpunten
7%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
79%
1 doelpunt
21%
2 doelpunten
7%
3 doelpunten
0%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. BrøndbyDoelpuntMarcus YounisAssist: Mats Köhlert
  2. BrøndbyGele kaartMax Ejdum
  3. BrøndbyGele kaartMarcus Younis
  4. BrøndbyWisselIn: Patrick MortensenUit: Oskar Fenger
  5. HorsensWisselIn: Yamirou OuorouUit: Kristian Kirkegaard
  6. HorsensDoelpuntMikkel Kupijbida
  7. HorsensGele kaartAbdul Salam Moro
  8. BrøndbyWisselIn: Daniel WassUit: Max Ejdum

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Horsens tegen Brøndby?

De wedstrijd in Superliga eindigde in Horsens 0:2 Brøndby. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Horsens tegen Brøndby?

Horsens scoort gemiddeld 1,00 doelpunten per wedstrijd en Brøndby scoort 1,00. Het gemiddelde in Superliga is 2,36 doelpunten, met Over 2.5 in 36% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 100% van de wedstrijden van Horsens en 50% van die van Brøndby.

Wat is de actuele vorm van Horsens en Brøndby?

In de laatste vijf wedstrijden won Horsens er 0, speelde het 1 gelijk en verloor het 1 (0,50 punten per wedstrijd). Brøndby won er 1, speelde 1 gelijk en verloor 0 (2,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Horsens tegen Brøndby?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.