IMT Novi Beograd - LFK Mladost Lučani: wedstrijdstatistieken
IMT Novi Beograd tegen LFK Mladost Lučani: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
IMT Novi Beograd speelde tegen LFK Mladost Lučani in SuperLiga (Servië). De wedstrijd werd gespeeld op 30 augustus 2026. Locatie: Stadion FK IMT. Eindstand: 2:0.
Huidige vorm
IMT Novi Beograd: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd. LFK Mladost Lučani: 2-3-0, 1,80 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
IMT Novi Beograd scoort 1,33 en krijgt 0,67 doelpunten per wedstrijd tegen. LFK Mladost Lučani scoort 1,17 en krijgt 0,67 tegen. Competitiegemiddelde: 2,47 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: IMT Novi Beograd 33%, LFK Mladost Lučani 50%. Over 2.5: IMT Novi Beograd 50%, LFK Mladost Lučani 33%. Competitieniveau: BTTS 37%, Over 2.5 47%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: IMT Novi Beograd 1,93, LFK Mladost Lučani 1,22. Schoten per wedstrijd: IMT Novi Beograd 16,3, LFK Mladost Lučani 10,3. Gemiddeld balbezit: IMT Novi Beograd 52%, LFK Mladost Lučani 38%.
Eerste en tweede helft
IMT Novi Beograd: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 1,00. LFK Mladost Lučani: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 0,67.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (3) voor IMT Novi Beograd en 0-15 (2) voor LFK Mladost Lučani. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
SuperLiga: 2,47 doelpunten per wedstrijd, BTTS 37%, Over 2.5 47%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 3 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-2-1. Gemiddeld aantal doelpunten 2,67, BTTS 100%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
IMT Novi Beograd heeft thuis een duidelijke voorsprong in het creëren van kansen: gemiddeld vuurt de ploeg 22,5 schoten af, waarvan 7,5 op doel, met een xG van 2,58, terwijl Mladost Lučani in uitwedstrijden slechts een xG van 0,93 noteert. De thuisploeg maakt gemiddeld 2,00 doelpunten per thuiswedstrijd en heeft nog geen tegendoelpunt geïncasseerd. Dat wordt zowel bevestigd door het feit dat de ploeg in 100% van de wedstrijden de nul hield als door de lage xG tegen van 0,66. Mladost is in zes competitiewedstrijden ongeslagen en boekte in de laatste vijf duels 2 overwinningen en 3 gelijke spelen, maar liefst 67% van de uitwedstrijden eindigde in een puntendeling. De bezoekers staan defensief goed georganiseerd en krijgen in uitwedstrijden slechts 0,33 doelpunt per wedstrijd tegen, maar staan hun tegenstanders wel een xG van 2,23 toe en scoren zelf gemiddeld slechts 0,67 doelpunt. Het overwicht van IMT in balbezit, 60% tegenover 32%, en in de kwaliteit van de kansen zou moeten leiden tot een gecontroleerde, zij het waarschijnlijk niet ruime, thuisoverwinning.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
BTTS Nee heeft een lichte voorkeur, omdat Mladost in uitwedstrijden gemiddeld slechts 0,67 doelpunt maakt, 2,67 schoten op doel per wedstrijd aflevert en een schotprecisie van 8% heeft. De bezoekers hielden in 67% van hun wedstrijden de nul, terwijl IMT in 33% van zijn wedstrijden niet tot scoren kwam. Dat vergroot de kans dat één van beide teams doelpuntloos blijft. BTTS kwam bij Mladost slechts in 33% van de wedstrijden voor, terwijl dit percentage in de laatste vijf onderlinge duels tussen beide teams 40% bedraagt, tegenover 34% in de competitie. IMT heeft weliswaar een groter aanvallend potentieel, met gemiddeld 1,67 doelpunt en een xG van 1,52, maar de tegenstander krijgt in uitwedstrijden gemiddeld slechts 0,33 doelpunt tegen. Het meest waarschijnlijke scenario is daarom dat de thuisploeg scoort, maar dat de beperkte aanval van Mladost daar niet met een doelpunt op reageert.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
IMT Novi Beograd maakt thuis gemiddeld 1,67 doelpunt, terwijl de ploeg in de laatste vijf wedstrijden kansen creëerde ter waarde van 1,96 xG. Daarom zou de thuisploeg de belangrijkste bron van doelpunten moeten zijn. Mladost Lučani scoorde uit slechts 0,67 doelpunt per wedstrijd en noteert gemiddeld 2,67 schoten op doel, hoewel de recente aanvallende vorm is verbeterd tot 1,20 doelpunt per wedstrijd. De bezoekers kregen in geen van hun tot nu toe gespeelde uitwedstrijden meer dan 2 doelpunten tegen en incasseren daar gemiddeld slechts 0,33 treffer. Alle uitwedstrijden van Mladost eindigden onder 2,5 doelpunt, terwijl het competitiegemiddelde van 2,34 doelpunt eveneens een scenario zonder hoge uitslag ondersteunt. De prognose van 2,45 doelpunt biedt het sterkste voordeel voor under 3,5, omdat vier of meer treffers een duidelijke doorbraak van het tot nu toe solide verdedigende blok van de bezoekers zou vereisen.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Het meest waarschijnlijke scenario is een gelijkspel bij rust en na het laatste fluitsignaal, aangezien beide teams in 67% van hun tot nu toe gespeelde competitiewedstrijden gelijkspeelden. Mladost is in de laatste 5 wedstrijden ongeslagen gebleven, met 3 gelijke spelen en 2 overwinningen, en kreeg in die periode slechts 0,6 doelpunt per wedstrijd tegen. De eerste helften beloven bijzonder voorzichtig te verlopen: de bezoekers stonden in 67% van hun wedstrijden bij rust gelijk, hielden in 100% van die duels de nul voor rust en hun gemiddelde aantal doelpunten vóór rust bedraagt slechts 0,33. IMT heeft een duidelijker aanvallend potentieel, met een xG van 1,52 tegenover 0,93 bij de tegenstander en gemiddeld 5,0 schoten op doel tegenover 2,67, maar Mladost kreeg dit seizoen slechts 0,33 doelpunt per wedstrijd tegen. Het creatieve overwicht van de thuisploeg vergroot de kans op een beslissing in de slotfase, maar de degelijkheid van de bezoekers en het gelijkspelprofiel van beide teams ondersteunen vooral het X/X-scenario.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| IMT Novi Beograd | LFK Mladost Lučani | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 37% | 37% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.12 | 0.12 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.22 | 0.31 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
LFK Mladost Lučani is 29% beter voor vorm laatste 5.
1.4 punten / wedstrijd - IMT Novi Beograd · 1.8 punten / wedstrijd - LFK Mladost Lučani
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
IMT Novi Beograd is 14% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1.33 doelpunten / wedstrijd - IMT Novi Beograd · 1.17 doelpunten / wedstrijd - LFK Mladost Lučani
IMT Novi Beograd scoort in 67% van de wedstrijden (4 van 6 wedstrijden), terwijl LFK Mladost Lučani in 50% (3 van 6 wedstrijden) de nul houdt.
LFK Mladost Lučani scoort in 67% van de wedstrijden (4 van 6 wedstrijden), terwijl IMT Novi Beograd in 50% (3 van 6 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - IMT Novi Beograd
Over / Under - LFK Mladost Lučani
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
LFK Mladost Lučani is 13% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1.33 punten / wedstrijd - IMT Novi Beograd · 1.5 punten / wedstrijd - LFK Mladost Lučani
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
IMT Novi Beograd — resultaten in de tweede helft
Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 50%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
LFK Mladost Lučani — resultaten in de tweede helft
Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 33%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.00 | 1.80 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.2 | 1.2 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.4 | 0.4 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.6 | 1.6 |
| 1 doelpunt | 60% | 60% |
| 2 doelpunten | 0% | 60% |
| 3 doelpunten | 0% | 40% |
| Clean sheet | 60% | 60% |
| Geen doelpunt | 80% | 40% |
| Doelsaldo | -1 | +4 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.60 | 1.40 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.6 | 0.6 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.2 | 0.4 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.8 | 1.0 |
| 1 doelpunt | 60% | 40% |
| 2 doelpunten | 20% | 40% |
| 3 doelpunten | 0% | 20% |
| Clean sheet | 80% | 60% |
| Geen doelpunt | 60% | 60% |
| Doelsaldo | +2 | +1 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (2). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.
Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (2). Balans late doelpunten (76-90): 0.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
IMT Novi Beograd
LFK Mladost Lučani
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van SuperLiga.
Teams versus competitie
| IMT Novi Beograd | Liga | LFK Mladost Lučani | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▼ 2.00 | 2.47 | ▼ 1.83 |
| Beide teams scoorden | ▼ 33% | 37% | ▲ 50% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▲ 50% | 47% | ▼ 33% |
| Clean sheets | ▲ 50% | 36% | ▲ 50% |
| Doelpunt voor rust | • 67% | 67% | ▼ 50% |
| Doelpunt na rust | ▼ 50% | 70% | ▼ 50% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Uitteam
Basisopstelling
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (3): IMT Novi Beograd 0 - 2 - 1 LFK Mladost Lučani. Gemiddeld aantal doelpunten 2.67, beide teams scoorden in 100% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van IMT Novi Beograd tegen LFK Mladost Lučani?
De wedstrijd in SuperLiga eindigde in IMT Novi Beograd 2:0 LFK Mladost Lučani. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen IMT Novi Beograd en LFK Mladost Lučani?
In de laatste 3 onderlinge wedstrijden won IMT Novi Beograd er 0, won LFK Mladost Lučani er 1 en eindigden er 2 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,67 doelpunten; in 100% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór IMT Novi Beograd tegen LFK Mladost Lučani?
IMT Novi Beograd scoort gemiddeld 1,33 doelpunten per wedstrijd en LFK Mladost Lučani scoort 1,17. Het gemiddelde in SuperLiga is 2,47 doelpunten, met Over 2.5 in 47% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 33% van de wedstrijden van IMT Novi Beograd en 50% van die van LFK Mladost Lučani.
Wat is de actuele vorm van IMT Novi Beograd en LFK Mladost Lučani?
In de laatste vijf wedstrijden won IMT Novi Beograd er 2, speelde het 1 gelijk en verloor het 2 (1,40 punten per wedstrijd). LFK Mladost Lučani won er 2, speelde 3 gelijk en verloor 0 (1,80 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor IMT Novi Beograd tegen LFK Mladost Lučani?
De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


