Verenigde Staten - MLS Next ProChase StadiumGegevens actueel op 17 oktober 2026

Inter Miami II - Orlando City II: wedstrijdstatistieken

Inter Miami II tegen Orlando City II: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Inter Miami II speelde tegen Orlando City II in MLS Next Pro (Verenigde Staten). De wedstrijd werd gespeeld op 4 september 2026. Locatie: Chase Stadium. Eindstand: 1:4.

Huidige vorm

Inter Miami II: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd. Orlando City II: 1-0-4, 0,60 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Inter Miami II scoort 1,04 en krijgt 2,36 doelpunten per wedstrijd tegen. Orlando City II scoort 1,88 en krijgt 1,96 tegen. Competitiegemiddelde: 3,34 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Inter Miami II 60%, Orlando City II 80%. Over 2.5: Inter Miami II 60%, Orlando City II 76%. Competitieniveau: BTTS 62%, Over 2.5 67%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Inter Miami II 1,40, Orlando City II 1,61. Schoten per wedstrijd: Inter Miami II 11,7, Orlando City II 13,2. Gemiddeld balbezit: Inter Miami II 54%, Orlando City II 54%.

Eerste en tweede helft

Inter Miami II: voorsprong bij rust 28%, doelpunten in de tweede helft 0,40. Orlando City II: voorsprong bij rust 20%, doelpunten in de tweede helft 1,16.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (6) voor Inter Miami II en 61-75 (11) voor Orlando City II. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

MLS Next Pro: 3,34 doelpunten per wedstrijd, BTTS 62%, Over 2.5 67%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 5 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-2-2. Gemiddeld aantal doelpunten 4,60, BTTS 80%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Orlando City II heeft over het hele seizoen duidelijk betere resultaten geboekt: het won 10 van de 25 wedstrijden, tegenover slechts 2 van de 24 van Inter Miami II, terwijl het verschil op de ranglijst 14 plaatsen bedraagt. In uitwedstrijden wint de bezoekende ploeg 38% van de duels en scoort zij gemiddeld 1,38 doelpunt, tegenover slechts 18% overwinningen en 1,09 doelpunt per wedstrijd van Inter Miami II thuis. De thuisploeg is defensief bijzonder kwetsbaar: voor eigen publiek incasseert zij gemiddeld 1,91 doelpunt en houdt zij slechts in 9% van de wedstrijden de nul. Beide teams verkeren momenteel in een matige vorm: Inter pakte 4 punten in de laatste vijf wedstrijden en Orlando 3, waarbij de bezoekers in die periode maar liefst 16 doelpunten tegen kregen. Ondanks het risico op een open wedstrijd en de defensieve problemen van Orlando pleiten de betere seizoensprestaties van de bezoekers en de slechte balans van Inter Miami II voor een uitzege.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Inter Miami II heeft in 92% van de wedstrijden BTTS, tegenover 69% voor Orlando City II, terwijl het competitiegemiddelde 62% bedraagt. Dit ondersteunt duidelijk de verwachting dat beide teams scoren. De thuisploeg heeft nog geen enkele keer de nul gehouden en krijgt gemiddeld 2,00 doelpunten per wedstrijd tegen, terwijl de bezoekers 1,92 doelpunten per wedstrijd incasseren. Beide defensies geven tegenstanders dus regelmatig de kans om doeltreffend aan te vallen. Inter Miami II creëert gemiddeld 1,94 xG en noteert 7,25 schoten op doel per wedstrijd, terwijl Orlando City II een xG van 1,31 heeft. Dat biedt beide teams een goede basis om de weg naar het doel te vinden. In de laatste vijf wedstrijden van beide ploegen viel in 60% van de gevallen BTTS, maar vooral belangrijk is dat Orlando City II in deze periode maar liefst 16 doelpunten incasseerde, oftewel 3,20 per wedstrijd. Het BTTS-scenario is niet zeker, omdat beide teams onlangs slechts 1,20 doelpunten per wedstrijd maakten, maar de zwakke verdediging aan beide kanten geeft de tip "yes" een duidelijke voorsprong.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Inter Miami II maakt thuis gemiddeld 2,42 doelpunten, terwijl Orlando City II uit gemiddeld 1,92 doelpunten per wedstrijd incasseert, wat duidelijk in het voordeel van de aanval van de thuisploeg spreekt. De bezoekers kregen in hun laatste vijf wedstrijden maar liefst 3,2 doelpunten per wedstrijd tegen, terwijl Inter Miami II tegenstanders 2,0 doelpunten toestond, waardoor beide teams de omstandigheden hebben om kansen te creëren. Het gemiddelde xG van de thuisploeg bedraagt 1,94, terwijl Orlando City II tegenstanders 1,57 xG toestaat. Bovendien hield de thuisploeg dit seizoen nog geen enkele keer de nul. In 92% van de wedstrijden van beide teams vielen minstens twee doelpunten, waardoor meer dan 1,5 doelpunt de sterkste keuze is, ondanks de iets mindere recente doeltreffendheid van Inter Miami II.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Inter Miami II heeft duidelijk meer aanvallend potentieel: de ploeg scoort gemiddeld 2,42 doelpunten, creëert een xG van 1,94 en noteert 7,25 schoten op doel per wedstrijd, terwijl Orlando City II gemiddeld 4,23 schoten op doel afvuurt. De thuisploeg stond in 3 van de laatste 5 wedstrijden bij rust op voorsprong, terwijl de bezoekers in geen van die 5 duels de leiding namen en in de eerste helften gemiddeld 1,25 doelpunten incasseerden. Over het hele seizoen krijgt Orlando gemiddeld 1,92 doelpunten per wedstrijd tegen, terwijl de laatste 5 wedstrijden maar liefst 3,2 tegendoelpunten per wedstrijd opleverden. Dat versterkt het scenario waarin Inter al voor rust de overhand heeft. Na rust zijn de gastheren echter minder stabiel: in de laatste 5 wedstrijden scoorden ze slechts 0,2 doelpunten en kregen ze er 1,6 tegen. Daarom blijft een gelijkspel bij rust en een overwinning van Inter een belangrijk alternatief. De sterkste afzonderlijke variant blijft echter een voorsprong van Inter Miami II bij rust en een overwinning na het laatste fluitsignaal.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

1 : 3
1e helft
0 : 1
2e helft

Wedstrijdstatistieken

65Balbezit (%)35
Inter Miami IIOrlando City II
22Schoten18
Inter Miami IIOrlando City II
8Schoten op doel7
Inter Miami IIOrlando City II
2.43xG2.02
Inter Miami IIOrlando City II
8Corners5
Inter Miami IIOrlando City II
68Gevaarlijke aanvallen55
Inter Miami IIOrlando City II
17Overtredingen12
Inter Miami IIOrlando City II
3Kaarten3
Inter Miami IIOrlando City II

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Inter Miami IIOrlando City II
1.04Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.88
Inter Miami IIOrlando City II
2.36Tegendoelpunten / wedstrijd1.96
Inter Miami IIOrlando City II
54%Gemiddeld balbezit54%
Inter Miami IIOrlando City II
4.44Schoten op doel / wedstrijd5.68
Inter Miami IIOrlando City II

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

11.72Schoten per wedstrijd13.2
Inter Miami IIOrlando City II
4.44Schoten op doel5.68
Inter Miami IIOrlando City II
8.9%Schotconversie14.2%
Inter Miami IIOrlando City II
54%Balbezit54%
Inter Miami IIOrlando City II
1.4xG voor1.61
Inter Miami IIOrlando City II
1.87xG tegen1.65
Inter Miami IIOrlando City II

Schotkwaliteit

Inter Miami II: GebalanceerdOrlando City II: Efficiënte afwerking
Inter Miami IIOrlando City II
Nauwkeurigheid (schoten op doel)38%43%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.120.12
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.230.33

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Inter Miami II is 133% beter voor vorm laatste 5.

1.4 punten / wedstrijd - Inter Miami II · 0.6 punten / wedstrijd - Orlando City II

Inter Miami II
LWLDW
Resultaatverdeling seizoen
12% W20% G68% V
Seizoen (W-G-V)
3-5-17
0.56 punten / wedstrijd · doelsaldo -33
Laatste 5 (W-G-V)
2-1-2
1.40 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
3-3-6
Laatste 5 thuis
2-1-2
LLWDW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.0Tegendoelpunten: 2.0xG: 1.24xG tegenstander: 2.13BTTS: 80%Over 2.5: 60%
Orlando City II
LLLLW
Resultaatverdeling seizoen
40% W24% G36% V
Seizoen (W-G-V)
10-6-9
1.44 punten / wedstrijd · doelsaldo -2
Laatste 5 (W-G-V)
1-0-4
0.60 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
5-2-6
Laatste 5 uit
0-1-4
DLLLL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 3.2xG: 1.18xG tegenstander: 1.75BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Orlando City II is 81% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.04 doelpunten / wedstrijd - Inter Miami II · 1.88 doelpunten / wedstrijd - Orlando City II

Orlando City II is 20% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

2.36 doelpunten / wedstrijd - Inter Miami II · 1.96 doelpunten / wedstrijd - Orlando City II

Scoringsprofiel van Inter Miami II: zeer sterk

Inter Miami II scoort in 60% van de wedstrijden (15 van 25 wedstrijden), terwijl Orlando City II in 4% (1 van 25 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Orlando City II: zeer sterk

Orlando City II scoort in 84% van de wedstrijden (21 van 25 wedstrijden), terwijl Inter Miami II in 4% (1 van 25 wedstrijden) de nul houdt.

26Gemaakte doelpunten (seizoen)47
Inter Miami IIOrlando City II
59Tegendoelpunten (seizoen)49
Inter Miami IIOrlando City II
3.4Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.84
Inter Miami IIOrlando City II
10Gemaakte doelpunten (laatste 5)6
Inter Miami IIOrlando City II
10Tegendoelpunten (laatste 5)16
Inter Miami IIOrlando City II

Hoe vaak ze minstens scoren...

60%1 doelpunt84%
Inter Miami IIOrlando City II
20%2 doelpunten60%
Inter Miami IIOrlando City II
12%3 doelpunten28%
Inter Miami IIOrlando City II
12%4 doelpunten12%
Inter Miami IIOrlando City II

Hoe vaak ze minstens incasseren...

96%1 doelpunt96%
Inter Miami IIOrlando City II
68%2 doelpunten60%
Inter Miami IIOrlando City II
44%3 doelpunten24%
Inter Miami IIOrlando City II
24%4 doelpunten12%
Inter Miami IIOrlando City II

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

80%
Orlando City II - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.20 van 25 wedstrijden
62%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

24%BTTS bij rust32%
Inter Miami IIOrlando City II
16%BTTS in beide helften8%
Inter Miami IIOrlando City II
20%Scoorden in beide helften36%
Inter Miami IIOrlando City II

BTTS en aantal doelpunten

48%Min. 3 doelpunten en BTTS72%
Inter Miami IIOrlando City II
12%Min. 3 doelpunten zonder BTTS4%
Inter Miami IIOrlando City II
80%BTTS - laatste 560%
Inter Miami IIOrlando City II

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

84%Min. 1 doelpunt voor rust80%
Inter Miami IIOrlando City II
36%Min. 2 doelpunten voor rust44%
Inter Miami IIOrlando City II
20%Min. 3 doelpunten voor rust20%
Inter Miami IIOrlando City II

2e helft

88%Min. 1 doelpunt na rust96%
Inter Miami IIOrlando City II
64%Min. 2 doelpunten na rust64%
Inter Miami IIOrlando City II
20%Min. 3 doelpunten na rust36%
Inter Miami IIOrlando City II

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Inter Miami II is 17% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.12 punten / wedstrijd - Inter Miami II · 0.96 punten / wedstrijd - Orlando City II

Inter Miami II — situatie bij rust
28% op voorsprong28% gelijk44% achterstaand
Orlando City II — situatie bij rust
20% op voorsprong36% gelijk44% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.12Punten per wedstrijd (1e helft)0.96
Inter Miami IIOrlando City II
0.64Doelpunten voor (1e helft)0.64
Inter Miami IIOrlando City II
0.92Doelpunten tegen (1e helft)0.84
Inter Miami IIOrlando City II
1.56Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.48
Inter Miami IIOrlando City II
32%Clean sheet voor rust40%
Inter Miami IIOrlando City II
60%Geen doelpunt voor rust48%
Inter Miami IIOrlando City II

Na rust (2e helft)

0.44Punten per wedstrijd (2e helft)1.48
Inter Miami IIOrlando City II
0.4Doelpunten voor (2e helft)1.16
Inter Miami IIOrlando City II
1.44Doelpunten tegen (2e helft)0.96
Inter Miami IIOrlando City II
1.84Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)2.12
Inter Miami IIOrlando City II
16%Clean sheet na rust28%
Inter Miami IIOrlando City II
60%Geen doelpunt na rust36%
Inter Miami IIOrlando City II

Inter Miami II — resultaten in de tweede helft

4% W32% G64% V
28
Punten bij rust
16
Doelpunten bij rust
-7
Doelsaldo (1e helft)
11
Punten in de tweede helft
-26
Doelsaldo (2e helft)
1.12
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden43%

Staat in 28% van de wedstrijden bij rust voor en wint 12%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.

Verdediging na rust+0.5

Krijgt na rust 0.5 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Orlando City II — resultaten in de tweede helft

44% W16% G40% V
24
Punten bij rust
16
Doelpunten bij rust
-5
Doelsaldo (1e helft)
37
Punten in de tweede helft
+5
Doelsaldo (2e helft)
0.96
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden200%

Staat in 20% van de wedstrijden bij rust voor en wint 40%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.1

Krijgt na rust 0.1 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Inter Miami II — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd2.600.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.60.4
Tegendoelpunten / wedstrijd0.41.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.02.0
1 doelpunt80%100%
2 doelpunten40%80%
3 doelpunten40%20%
Clean sheet60%0%
Geen doelpunt20%60%
Doelsaldo+6-6
Rust: 80% op voorsprong - 20% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 40% gelijk - 60% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 40% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 8
Orlando City II — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.600.80
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.4
Tegendoelpunten / wedstrijd1.01.4
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.41.8
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten60%40%
3 doelpunten0%40%
Clean sheet20%20%
Geen doelpunt60%80%
Doelsaldo-3-5
Rust: 0% op voorsprong - 60% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 20% gelijk - 60% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 40% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Inter Miami II
GescoordTegendoelpunten
4
5
0-15
6
7
16-30
6
11
31-45
3
15
46-60
3
11
61-75
4
10
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (6 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (15). Balans late doelpunten (76-90): -6 - de slotfase is een zwak punt.

Orlando City II
GescoordTegendoelpunten
6
11
0-15
4
4
16-30
8
10
31-45
7
7
46-60
11
12
61-75
11
5
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (11 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (12). Balans late doelpunten (76-90): +6 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.62
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.5 : 2.1
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
108%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
70%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+27%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
50%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
6%
0:0-risico
ongeveer 1 op 17 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Inter Miami II

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.47
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.85
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+1.8 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.36
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.49
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
54%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
166%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.84
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.2
Late doelpunten
15% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 15% valt in de eerste 15 minuten.
15%

Orlando City II

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.04
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.04
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+0.1 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.27
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.31
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
132%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
103%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.84
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.5
Late doelpunten
23% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 13% valt in de eerste 15 minuten.
23%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van MLS Next Pro.

Teams versus competitie

Inter Miami IILigaOrlando City II
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd• 3.403.34▲ 3.84
Beide teams scoorden▼ 60%62%▲ 80%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 60%67%▲ 76%
Clean sheets▼ 4%21%▼ 4%
Doelpunt voor rust▲ 84%77%▲ 80%
Doelpunt na rust▲ 88%85%▲ 96%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.34
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
62%
Beide teams scoorden
67%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
21%
Clean sheets
1.91
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.42
Uitdoelpunten / wedstrijd
+35%
Thuisvoordeel aanval
+26%
Thuisvoordeel verdediging
+22%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
77%
1 doelpunt
45%
2 doelpunten
19%
3 doelpunten
5%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
85%
1 doelpunt
58%
2 doelpunten
28%
3 doelpunten
10%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Inter Miami IIGele kaartJoseph Convers
  2. Orlando City IIDoelpuntIssah HarunaAssist: Nolan Miller
  3. Inter Miami IIDoelpuntNash Dearmin
  4. Orlando City IIDoelpuntHarvey SarajianAssist: Moise Clovis Archange
  5. Orlando City IIGele kaartMatthew Belgodere Santiago
  6. Inter Miami IIGele kaartTheo Vorenkamp
  7. Inter Miami IIWisselIn: Zidane CadetUit: Diego Rey
  8. Orlando City IIDoelpuntIgnacio Gómez
  9. Orlando City IIGele kaartJustin Hylton
  10. Inter Miami IIGele kaartMatias Marin
  11. Orlando City IIGele kaartNolan Miller

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (5): Inter Miami II 1 - 2 - 2 Orlando City II. Gemiddeld aantal doelpunten 4.60, beide teams scoorden in 80% wedstrijden.

Orlando City II
4 : 1
Inter Miami II
Orlando City II
4 : 4
Inter Miami II
Club Internacional de Fútbol Miami II
1 : 1
Orlando City II
Orlando City II
3 : 0
Club Internacional de Fútbol Miami II
Club Internacional de Fútbol Miami II
3 : 2
Orlando City II

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Inter Miami II tegen Orlando City II?

De wedstrijd in MLS Next Pro eindigde in Inter Miami II 1:4 Orlando City II. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Inter Miami II en Orlando City II?

In de laatste 5 onderlinge wedstrijden won Inter Miami II er 1, won Orlando City II er 2 en eindigden er 2 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 4,60 doelpunten; in 80% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Inter Miami II tegen Orlando City II?

Inter Miami II scoort gemiddeld 1,04 doelpunten per wedstrijd en Orlando City II scoort 1,88. Het gemiddelde in MLS Next Pro is 3,34 doelpunten, met Over 2.5 in 67% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 60% van de wedstrijden van Inter Miami II en 80% van die van Orlando City II.

Wat is de actuele vorm van Inter Miami II en Orlando City II?

In de laatste vijf wedstrijden won Inter Miami II er 2, speelde het 1 gelijk en verloor het 2 (1,40 punten per wedstrijd). Orlando City II won er 1, speelde 0 gelijk en verloor 4 (0,60 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Inter Miami II tegen Orlando City II?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.