El Salvador - Salvadoran Primera DivisiónGegevens actueel op 18 oktober 2026

Inter - Fuerte San Francisco: wedstrijdstatistieken

Inter tegen Fuerte San Francisco: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Inter speelde tegen Fuerte San Francisco in Salvadoran Primera División (El Salvador). De wedstrijd werd gespeeld op 4 oktober 2026. Eindstand: 1:1.

Huidige vorm

Inter: 1-3-1, 1,20 punten per wedstrijd. Fuerte San Francisco: 0-2-3, 0,40 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Inter scoort 1,38 en krijgt 0,85 doelpunten per wedstrijd tegen. Fuerte San Francisco scoort 0,62 en krijgt 1,69 tegen. Competitiegemiddelde: 2,59 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Inter 38%, Fuerte San Francisco 38%. Over 2.5: Inter 46%, Fuerte San Francisco 46%. Competitieniveau: BTTS 52%, Over 2.5 49%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Inter 1,49, Fuerte San Francisco 1,34. Schoten per wedstrijd: Inter 7,5, Fuerte San Francisco 8,4. Gemiddeld balbezit: Inter 55%, Fuerte San Francisco 43%.

Eerste en tweede helft

Inter: voorsprong bij rust 31%, doelpunten in de tweede helft 0,92. Fuerte San Francisco: voorsprong bij rust 31%, doelpunten in de tweede helft 0,15.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 46-60 (6) voor Inter en 16-30 (3) voor Fuerte San Francisco. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Salvadoran Primera División: 2,59 doelpunten per wedstrijd, BTTS 52%, Over 2.5 49%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 5 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 2-3-0. Gemiddeld aantal doelpunten 2,20, BTTS 40%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Inter is de favoriet: dit seizoen won het 5 van de 12 wedstrijden en verloor het slechts één keer, terwijl Fuerte San Francisco 1 overwinning en 6 nederlagen heeft. Thuis scoren de gastheren gemiddeld 1,5 doelpunt en krijgen ze er 0,67 tegen, terwijl de bezoekers uit slechts 0,57 doelpunt maken en er 1,86 incasseren. Inter creëert ook iets betere kansen en komt thuis uit op een xG van 1,46, tegenover 1,28 voor de tegenstander buitenshuis; Fuerte laat tegenstanders gemiddeld kansen creëren ter waarde van 1,90 xG. In de laatste vijf wedstrijden boekten beide teams weinig overwinningen: Inter won één keer en Fuerte geen enkele keer. De bezoekers verloren in die periode echter driemaal. De kans op een gelijkspel blijft aanzienlijk, want maar liefst 67% van de thuiswedstrijden van Inter eindigde in een puntendeling. De matige uitvorm van Fuerte pleit echter in het voordeel van de thuisploeg.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

De keuze voor BTTS ‘Nee’ is vooral gebaseerd op de geringe scoringskracht van Fuerte San Francisco: de bezoekers maken gemiddeld 0,57 doelpunt per wedstrijd en kwamen in 57% van hun wedstrijden niet tot scoren. Ook Inter scoort aanvallend niet regelmatig: het gemiddelde ligt op 0,8 doelpunt en in 40% van de wedstrijden bleef de ploeg zonder doelpunt. Tot nu toe scoorden beide teams in 40% van de wedstrijden van Inter en in 43% van die van de bezoekers, minder vaak dan het competitiegemiddelde van 48%. In de laatste vijf wedstrijden maakten de bezoekers gemiddeld slechts 0,6 doelpunt, wat de kans vergroot dat ten minste één ploeg deze wedstrijd zonder doelpunt afsluit. Een risico voor deze keuze is de defensie van de bezoekers, die gemiddeld 1,86 doelpunt per wedstrijd tegen krijgt. Dat werkt echter vooral in het voordeel van een doelpunt van Inter, en betekent niet noodzakelijk dat beide teams scoren.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Het sterkste signaal wijst op minder dan 3,5 doelpunt: die grens werd niet overschreden in 80% van de wedstrijden van Inter en 57% van de wedstrijden van Fuerte San Francisco. Beide ploegen zijn weinig doeltreffend: ze scoren gemiddeld respectievelijk 0,8 en 0,57 doelpunt, en in hun laatste vijf wedstrijden kwamen ze uit op 1,0 en 0,6 doelpunt. De bezoekers krijgen weliswaar gemiddeld 1,86 doelpunt tegen, maar Inter maakte in geen van de meegenomen wedstrijden minstens drie doelpunten, wat het scenario van een hoge score minder waarschijnlijk maakt. Het geschatte aantal van 2,2 doelpunten per wedstrijd ligt ook onder het competitiegemiddelde van 2,48. Daarom biedt minder dan 3,5 doelpunt een duidelijker voordeel dan een weddenschap op een lagere lijn.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Het sterkste signaal is er voor de eerste helft: Inter stond in 3 van de 5 wedstrijden bij rust voor, terwijl Fuerte San Francisco vóór rust gemiddeld slechts 0,29 doelpunt maakte. De thuisploeg noteert gemiddeld 6,8 schoten op doel per wedstrijd, tegenover 3,29 voor de bezoekers, wat de kans vergroot dat ze op voorsprong komen. Dat ze die voorsprong vasthouden, is realistisch: Fuerte maakt na rust gemiddeld slechts 0,29 doelpunt en kwam in 86% van de wedstrijden in die helft niet tot scoren. Er moet echter ook rekening worden gehouden met het risico op een gelijkspel: Inter maakte thuis na rust geen enkel doelpunt en verloor die helft in 80% van de wedstrijden. Toch schat ik het scenario waarin de thuisploeg bij rust voorstaat en uiteindelijk wint het hoogst in, al is het verschil met de gelijkspelvarianten niet groot.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 0
1e helft
1 : 1
2e helft

Wedstrijdstatistieken

65Balbezit (%)35
InterFuerte San Francisco
10Schoten4
InterFuerte San Francisco
5Schoten op doel3
InterFuerte San Francisco
1.83xG0.77
InterFuerte San Francisco
8Corners3
InterFuerte San Francisco
117Gevaarlijke aanvallen41
InterFuerte San Francisco
12Overtredingen13
InterFuerte San Francisco
0Kaarten0
InterFuerte San Francisco

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

InterFuerte San Francisco
1.38Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.62
InterFuerte San Francisco
0.85Tegendoelpunten / wedstrijd1.69
InterFuerte San Francisco
55%Gemiddeld balbezit43%
InterFuerte San Francisco
4.23Schoten op doel / wedstrijd4.62
InterFuerte San Francisco

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

7.46Schoten per wedstrijd8.38
InterFuerte San Francisco
4.23Schoten op doel4.62
InterFuerte San Francisco
18.6%Schotconversie7.3%
InterFuerte San Francisco
55%Balbezit43%
InterFuerte San Francisco
1.49xG voor1.34
InterFuerte San Francisco
1.64xG tegen2.04
InterFuerte San Francisco

Schotkwaliteit

Inter: Efficiënte afwerkingFuerte San Francisco: Gebalanceerd
InterFuerte San Francisco
Nauwkeurigheid (schoten op doel)57%55%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.200.16
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.330.13

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Inter is 200% beter voor vorm laatste 5.

1.2 punten / wedstrijd - Inter · 0.4 punten / wedstrijd - Fuerte San Francisco

Inter
WDDDL
Resultaatverdeling seizoen
38% W46% G15% V
Seizoen (W-G-V)
5-6-2
1.62 punten / wedstrijd · doelsaldo +7
Laatste 5 (W-G-V)
1-3-1
1.20 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
2-4-0
Laatste 5 thuis
2-3-0
WWDDD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 1.0xG: 1.56xG tegenstander: 1.74BTTS: 60%Over 2.5: 40%
Fuerte San Francisco
LLDDL
Geen zege in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
8% W38% G54% V
Seizoen (W-G-V)
1-5-7
0.62 punten / wedstrijd · doelsaldo -14
Laatste 5 (W-G-V)
0-2-3
0.40 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-3-4
Laatste 5 uit
0-2-3
LLLDD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.6Tegendoelpunten: 1.8xG: 1.23xG tegenstander: 2.14BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Inter is 123% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.38 doelpunten / wedstrijd - Inter · 0.62 doelpunten / wedstrijd - Fuerte San Francisco

Inter is 99% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

0.85 doelpunten / wedstrijd - Inter · 1.69 doelpunten / wedstrijd - Fuerte San Francisco

Scoringsprofiel van Inter: zeer sterk

Inter scoort in 69% van de wedstrijden (9 van 13 wedstrijden), terwijl Fuerte San Francisco in 23% (3 van 13 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Fuerte San Francisco: moeilijker

Fuerte San Francisco scoort in 46% van de wedstrijden (6 van 13 wedstrijden), terwijl Inter in 54% (7 van 13 wedstrijden) de nul houdt.

18Gemaakte doelpunten (seizoen)8
InterFuerte San Francisco
11Tegendoelpunten (seizoen)22
InterFuerte San Francisco
2.23Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.31
InterFuerte San Francisco
6Gemaakte doelpunten (laatste 5)3
InterFuerte San Francisco
5Tegendoelpunten (laatste 5)9
InterFuerte San Francisco

Hoe vaak ze minstens scoren...

69%1 doelpunt46%
InterFuerte San Francisco
46%2 doelpunten15%
InterFuerte San Francisco
15%3 doelpunten0%
InterFuerte San Francisco
8%4 doelpunten0%
InterFuerte San Francisco

Hoe vaak ze minstens incasseren...

46%1 doelpunt77%
InterFuerte San Francisco
31%2 doelpunten54%
InterFuerte San Francisco
8%3 doelpunten23%
InterFuerte San Francisco
0%4 doelpunten15%
InterFuerte San Francisco

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

38%
Fuerte San Francisco - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.5 van 13 wedstrijden
52%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

15%BTTS bij rust15%
InterFuerte San Francisco
0%BTTS in beide helften0%
InterFuerte San Francisco
31%Scoorden in beide helften0%
InterFuerte San Francisco

BTTS en aantal doelpunten

31%Min. 3 doelpunten en BTTS31%
InterFuerte San Francisco
15%Min. 3 doelpunten zonder BTTS15%
InterFuerte San Francisco
60%BTTS - laatste 540%
InterFuerte San Francisco

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

54%Min. 1 doelpunt voor rust69%
InterFuerte San Francisco
23%Min. 2 doelpunten voor rust23%
InterFuerte San Francisco
23%Min. 3 doelpunten voor rust8%
InterFuerte San Francisco

2e helft

62%Min. 1 doelpunt na rust77%
InterFuerte San Francisco
23%Min. 2 doelpunten na rust38%
InterFuerte San Francisco
23%Min. 3 doelpunten na rust15%
InterFuerte San Francisco

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Inter is 5% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.38 punten / wedstrijd - Inter · 1.31 punten / wedstrijd - Fuerte San Francisco

Inter — situatie bij rust
31% op voorsprong46% gelijk23% achterstaand
Fuerte San Francisco — situatie bij rust
31% op voorsprong38% gelijk31% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.38Punten per wedstrijd (1e helft)1.31
InterFuerte San Francisco
0.46Doelpunten voor (1e helft)0.46
InterFuerte San Francisco
0.54Doelpunten tegen (1e helft)0.54
InterFuerte San Francisco
1Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1
InterFuerte San Francisco
77%Clean sheet voor rust54%
InterFuerte San Francisco
54%Geen doelpunt voor rust62%
InterFuerte San Francisco

Na rust (2e helft)

1.77Punten per wedstrijd (2e helft)0.46
InterFuerte San Francisco
0.92Doelpunten voor (2e helft)0.15
InterFuerte San Francisco
0.31Doelpunten tegen (2e helft)1.15
InterFuerte San Francisco
1.23Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.31
InterFuerte San Francisco
77%Clean sheet na rust23%
InterFuerte San Francisco
46%Geen doelpunt na rust92%
InterFuerte San Francisco

Inter — resultaten in de tweede helft

46% W38% G15% V
18
Punten bij rust
6
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
23
Punten in de tweede helft
+8
Doelsaldo (2e helft)
1.38
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden123%

Staat in 31% van de wedstrijden bij rust voor en wint 38%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.2

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Fuerte San Francisco — resultaten in de tweede helft

8% W23% G69% V
17
Punten bij rust
6
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
6
Punten in de tweede helft
-13
Doelsaldo (2e helft)
1.31
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden26%

Staat in 31% van de wedstrijden bij rust voor en wint 8%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.

Verdediging na rust+0.6

Krijgt na rust 0.6 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Inter — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.601.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.60.6
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.01.2
1 doelpunt60%80%
2 doelpunten20%20%
3 doelpunten20%20%
Clean sheet80%60%
Geen doelpunt40%40%
Doelsaldo+10
Rust: 40% op voorsprong - 40% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 20% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3
Fuerte San Francisco — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.800.80
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.20.4
Tegendoelpunten / wedstrijd0.61.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.81.6
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten0%60%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet40%20%
Geen doelpunt80%80%
Doelsaldo-2-4
Rust: 20% op voorsprong - 20% gelijk - 60% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 20% gelijk - 60% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Inter
GescoordTegendoelpunten
4
2
0-15
0
3
16-30
2
2
31-45
6
0
46-60
1
2
61-75
5
2
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (6 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (3). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.

Fuerte San Francisco
GescoordTegendoelpunten
1
4
0-15
3
1
16-30
2
2
31-45
0
3
46-60
1
5
61-75
1
7
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (7). Balans late doelpunten (76-90): -6 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.27
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.5 : 0.7
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
88%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
38%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-3%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
32%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
17%
0:0-risico
ongeveer 1 op 6 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Inter

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.15
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.68
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-7.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.11
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.79
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
95%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
75%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.42
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.5
Late doelpunten
28% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 22% valt in de eerste 15 minuten.
28%

Fuerte San Francisco

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.70
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.37
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+3.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.72
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.35
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
54%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
116%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.22
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.3
Late doelpunten
13% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 13% valt in de eerste 15 minuten.
13%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Salvadoran Primera División.

Teams versus competitie

InterLigaFuerte San Francisco
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.232.59▼ 2.31
Beide teams scoorden▼ 38%52%▼ 38%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 46%49%▼ 46%
Clean sheets▲ 54%30%▼ 23%
Doelpunt voor rust▼ 54%66%▲ 69%
Doelpunt na rust▼ 62%75%▲ 77%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.59
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
52%
Beide teams scoorden
49%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
30%
Clean sheets
1.46
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.14
Uitdoelpunten / wedstrijd
+28%
Thuisvoordeel aanval
+22%
Thuisvoordeel verdediging
+19%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
66%
1 doelpunt
29%
2 doelpunten
10%
3 doelpunten
1%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
75%
1 doelpunt
44%
2 doelpunten
24%
3 doelpunten
6%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Thuisteam

Andere geregistreerde spelers

Uitteam

Andere geregistreerde spelers

—Joshua Gallardo⚽ 1

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Fuerte San FranciscoDoelpuntJoshua Gallardo

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (5): Inter 2 - 3 - 0 Fuerte San Francisco. Gemiddeld aantal doelpunten 2.20, beide teams scoorden in 40% wedstrijden.

Fuerte San Francisco
2 : 2
Inter
Fuerte San Francisco
0 : 0
Inter
Inter
2 : 0
Fuerte San Francisco
Fuerte San Francisco
2 : 3
Inter
Inter
0 : 0
Fuerte San Francisco

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Inter tegen Fuerte San Francisco?

De wedstrijd in Salvadoran Primera División eindigde in Inter 1:1 Fuerte San Francisco. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Inter en Fuerte San Francisco?

In de laatste 5 onderlinge wedstrijden won Inter er 2, won Fuerte San Francisco er 0 en eindigden er 3 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,20 doelpunten; in 40% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Inter tegen Fuerte San Francisco?

Inter scoort gemiddeld 1,38 doelpunten per wedstrijd en Fuerte San Francisco scoort 0,62. Het gemiddelde in Salvadoran Primera División is 2,59 doelpunten, met Over 2.5 in 49% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 38% van de wedstrijden van Inter en 38% van die van Fuerte San Francisco.

Wat is de actuele vorm van Inter en Fuerte San Francisco?

In de laatste vijf wedstrijden won Inter er 1, speelde het 3 gelijk en verloor het 1 (1,20 punten per wedstrijd). Fuerte San Francisco won er 0, speelde 2 gelijk en verloor 3 (0,40 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Inter tegen Fuerte San Francisco?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.