Zuid-Afrika - Premier Soccer LeagueVolkswagen Dobsonville StadiumGegevens actueel op 17 oktober 2026

Kaizer Chiefs - Siwelele: wedstrijdstatistieken

Kaizer Chiefs tegen Siwelele: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Kaizer Chiefs speelde tegen Siwelele in Premier Soccer League (Zuid-Afrika). De wedstrijd werd gespeeld op 6 september 2026. Locatie: Volkswagen Dobsonville Stadium. Eindstand: 3:2.

Huidige vorm

Kaizer Chiefs: 2-2-0, 2,00 punten per wedstrijd. Siwelele: 0-2-2, 0,50 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Kaizer Chiefs scoort 2,00 en krijgt 1,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Siwelele scoort 0,75 en krijgt 1,50 tegen. Competitiegemiddelde: 2,30 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Kaizer Chiefs 75%, Siwelele 50%. Over 2.5: Kaizer Chiefs 50%, Siwelele 25%. Competitieniveau: BTTS 45%, Over 2.5 38%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Kaizer Chiefs 1,48, Siwelele 1,75. Schoten per wedstrijd: Kaizer Chiefs 11,3, Siwelele 15,8. Gemiddeld balbezit: Kaizer Chiefs 57%, Siwelele 55%.

Eerste en tweede helft

Kaizer Chiefs: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 1,50. Siwelele: voorsprong bij rust 25%, doelpunten in de tweede helft 0,50.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 61-75 (3) voor Kaizer Chiefs en 16-30 (1) voor Siwelele. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Premier Soccer League: 2,30 doelpunten per wedstrijd, BTTS 45%, Over 2.5 38%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-1-1. Gemiddeld aantal doelpunten 1,00, BTTS 0%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Kaizer Chiefs zijn in de competitie nog ongeslagen, met 2 overwinningen en 2 gelijke spelen, terwijl Siwelele geen van zijn vier wedstrijden heeft gewonnen en op de 14e plaats staat. De thuisploeg maakt gemiddeld 1,5 doelpunt per wedstrijd en incasseert slechts 0,5, en verloor geen van zijn twee thuisduels. Siwelele verloor beide uitwedstrijden tot nu toe, kreeg daar gemiddeld 1,5 doelpunt tegen en scoorde nog geen enkele keer, ondanks het creëren van kansen ter waarde van gemiddeld 1,81 xG. Chiefs zijn efficiënter in het benutten van kansen en zet 23% van de schoten om in doelpunten, terwijl de bezoekers met 17 schoten per uitwedstrijd een efficiëntie van 0% hebben. Het defensieve overwicht van de thuisploeg en de zeer zwakke afronding van Siwelele buitenshuis spreken in het voordeel van een overwinning voor Kaizer Chiefs, al vergroot het hoge xG-potentieel van de tegenstander de kans op een gelijkspel.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Het sterkste argument voor BTTS Nee is de huidige doelpuntenproductie van Siwelele: de ploeg heeft nog niet gescoord, ondanks gemiddeld 5 schoten op doel en 17 doelpogingen per wedstrijd. De bezoekers hebben weliswaar een hoog gemiddeld xG van 1,81 dit seizoen en 1,56 in hun laatste vijf wedstrijden, maar hun schotconversie bedraagt 0%, wat de kans dat zij in deze wedstrijd scoren aanzienlijk verkleint. Kaizer Chiefs incasseert gemiddeld 1,5 doelpunt, maar staat als thuisploeg slechts 0,93 xG toe, terwijl het zelf 1,70 xG creëert en gemiddeld 1,5 doelpunt scoort. In de laatste vijf wedstrijden van beide teams viel BTTS telkens in 60% van de gevallen, maar het algemene competitiegemiddelde bedraagt slechts 44% en Siwelele heeft in 100% van zijn wedstrijden tot nu toe niet gescoord. Het is daarom waarschijnlijker dat Kaizer Chiefs een doelpunt maakt, terwijl ten minste één team, vooral de bezoekers, niet tot scoren komt.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Kaizer Chiefs maakt thuis gemiddeld 1,5 doelpunt en scoorde in de laatste vijf wedstrijden 1,6 keer per wedstrijd, wat de thuisploeg een solide basis geeft voor ongeveer 1–2 treffers. Siwelele heeft in de huidige uitwedstrijden nog niet gescoord, ondanks gemiddeld 1,81 xG en 5 schoten op doel. Het aanvallende potentieel vertaalt zich tot nu toe dus niet in doeltreffendheid. In de laatste vijf onderlinge duels eindigde slechts 40% in meer dan 2,5 doelpunten. Het competitiegemiddelde van 2,35 doelpunten en het feit dat slechts 35% van de wedstrijden boven 2,5 uitkwam, ondersteunen een gematigd doelpuntenscenario. De lijn onder 3,5 doelpunten heeft de voorkeur, want zelfs bij een betere afwerking van de bezoekers blijft een uitslag van 1:0, 1:1 of 2:1 het waarschijnlijkst.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Het sterkste scenario is een gelijkspel bij rust en een overwinning van Kaizer Chiefs na afloop, aangezien de thuisploeg in 4 van de laatste 5 wedstrijden na 45 minuten gelijkstond, tegenover Siwelele in 2 van de 5. Na rust maakt Kaizer Chiefs gemiddeld 1,2 doelpunten in de laatste vijf wedstrijden, terwijl Siwelele in deze helft gemiddeld 1,2 doelpunten incasseert en geen van deze vijf tweede helften wist te winnen. De thuisploeg verkeert bovendien duidelijk in een betere actuele vorm: in 40% van de laatste vijf wedstrijden werd gewonnen en gemiddeld werden 1,6 doelpunten gemaakt, tegenover 0% overwinningen en 1,0 doelpunt voor Siwelele. Hoewel het xG van de bezoekers 1,81 bedraagt tegenover 1,70 voor de thuisploeg, is hun seizoensgemiddelde qua doelpunten 0,0 per wedstrijd. Daarom weegt de voorsprong van Chiefs in de slotfases zwaarder.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

1 : 0
1e helft
2 : 2
2e helft

Wedstrijdstatistieken

56Balbezit (%)44
Kaizer ChiefsSiwelele
19Schoten9
Kaizer ChiefsSiwelele
5Schoten op doel4
Kaizer ChiefsSiwelele
2.07xG1.16
Kaizer ChiefsSiwelele
6Corners2
Kaizer ChiefsSiwelele
72Gevaarlijke aanvallen42
Kaizer ChiefsSiwelele
8Overtredingen12
Kaizer ChiefsSiwelele
2Kaarten0
Kaizer ChiefsSiwelele

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

2Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.75
Kaizer ChiefsSiwelele
1Tegendoelpunten / wedstrijd1.5
Kaizer ChiefsSiwelele
57%Gemiddeld balbezit55%
Kaizer ChiefsSiwelele
5.25Schoten op doel / wedstrijd4.5
Kaizer ChiefsSiwelele

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

11.25Schoten per wedstrijd15.75
Kaizer ChiefsSiwelele
5.25Schoten op doel4.5
Kaizer ChiefsSiwelele
17.8%Schotconversie4.8%
Kaizer ChiefsSiwelele
57%Balbezit55%
Kaizer ChiefsSiwelele
1.48xG voor1.75
Kaizer ChiefsSiwelele
1.12xG tegen1.05
Kaizer ChiefsSiwelele

Schotkwaliteit

Kaizer Chiefs: Efficiënte afwerkingSiwelele: Dominant
Kaizer ChiefsSiwelele
Nauwkeurigheid (schoten op doel)47%29%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.130.11
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.380.17

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Kaizer Chiefs is 300% beter voor vorm laatste 5.

2 punten / wedstrijd - Kaizer Chiefs · 0.5 punten / wedstrijd - Siwelele

Kaizer Chiefs
WWDD
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
50% W50% G0% V
Seizoen (W-G-V)
2-2-0
2.00 punten / wedstrijd · doelsaldo +4
Laatste 5 (W-G-V)
2-2-0
2.00 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-1-0
Laatste 5 thuis
1-1-0
WD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.0Tegendoelpunten: 1.0xG: 1.48xG tegenstander: 1.12BTTS: 75%Over 2.5: 50%
Siwelele
DLLD
Geen zege in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
0% W50% G50% V
Seizoen (W-G-V)
0-2-2
0.50 punten / wedstrijd · doelsaldo -3
Laatste 5 (W-G-V)
0-2-2
0.50 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-0-2
Laatste 5 uit
0-0-2
LL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.8Tegendoelpunten: 1.5xG: 1.75xG tegenstander: 1.05BTTS: 50%Over 2.5: 25%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Kaizer Chiefs is 167% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

2 doelpunten / wedstrijd - Kaizer Chiefs · 0.75 doelpunten / wedstrijd - Siwelele

Kaizer Chiefs is 50% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1 doelpunten / wedstrijd - Kaizer Chiefs · 1.5 doelpunten / wedstrijd - Siwelele

Scoringsprofiel van Kaizer Chiefs: zeer sterk

Kaizer Chiefs scoort in 100% van de wedstrijden (4 van 4 wedstrijden), terwijl Siwelele in 0% (0 van 4 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Siwelele: sterk

Siwelele scoort in 50% van de wedstrijden (2 van 4 wedstrijden), terwijl Kaizer Chiefs in 25% (1 van 4 wedstrijden) de nul houdt.

8Gemaakte doelpunten (seizoen)3
Kaizer ChiefsSiwelele
4Tegendoelpunten (seizoen)6
Kaizer ChiefsSiwelele
3Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.25
Kaizer ChiefsSiwelele
8Gemaakte doelpunten (laatste 5)3
Kaizer ChiefsSiwelele
4Tegendoelpunten (laatste 5)6
Kaizer ChiefsSiwelele

Hoe vaak ze minstens scoren...

100%1 doelpunt50%
Kaizer ChiefsSiwelele
75%2 doelpunten25%
Kaizer ChiefsSiwelele
25%3 doelpunten0%
Kaizer ChiefsSiwelele
0%4 doelpunten0%
Kaizer ChiefsSiwelele

Hoe vaak ze minstens incasseren...

75%1 doelpunt100%
Kaizer ChiefsSiwelele
25%2 doelpunten50%
Kaizer ChiefsSiwelele
0%3 doelpunten0%
Kaizer ChiefsSiwelele
0%4 doelpunten0%
Kaizer ChiefsSiwelele

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

45%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

50%BTTS bij rust0%
Kaizer ChiefsSiwelele
0%BTTS in beide helften0%
Kaizer ChiefsSiwelele
50%Scoorden in beide helften25%
Kaizer ChiefsSiwelele

BTTS en aantal doelpunten

50%Min. 3 doelpunten en BTTS25%
Kaizer ChiefsSiwelele
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
Kaizer ChiefsSiwelele
75%BTTS - laatste 550%
Kaizer ChiefsSiwelele

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

50%Min. 1 doelpunt voor rust50%
Kaizer ChiefsSiwelele
50%Min. 2 doelpunten voor rust25%
Kaizer ChiefsSiwelele
25%Min. 3 doelpunten voor rust0%
Kaizer ChiefsSiwelele

2e helft

100%Min. 1 doelpunt na rust75%
Kaizer ChiefsSiwelele
75%Min. 2 doelpunten na rust50%
Kaizer ChiefsSiwelele
0%Min. 3 doelpunten na rust25%
Kaizer ChiefsSiwelele

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Siwelele is 67% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

0.75 punten / wedstrijd - Kaizer Chiefs · 1.25 punten / wedstrijd - Siwelele

Kaizer Chiefs — situatie bij rust
0% op voorsprong75% gelijk25% achterstaand
Siwelele — situatie bij rust
25% op voorsprong50% gelijk25% achterstaand

Voor rust (1e helft)

0.75Punten per wedstrijd (1e helft)1.25
Kaizer ChiefsSiwelele
0.5Doelpunten voor (1e helft)0.25
Kaizer ChiefsSiwelele
0.75Doelpunten tegen (1e helft)0.5
Kaizer ChiefsSiwelele
1.25Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0.75
Kaizer ChiefsSiwelele
50%Clean sheet voor rust75%
Kaizer ChiefsSiwelele
50%Geen doelpunt voor rust75%
Kaizer ChiefsSiwelele

Na rust (2e helft)

2.5Punten per wedstrijd (2e helft)0.5
Kaizer ChiefsSiwelele
1.5Doelpunten voor (2e helft)0.5
Kaizer ChiefsSiwelele
0.25Doelpunten tegen (2e helft)1
Kaizer ChiefsSiwelele
1.75Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.5
Kaizer ChiefsSiwelele
75%Clean sheet na rust25%
Kaizer ChiefsSiwelele
0%Geen doelpunt na rust50%
Kaizer ChiefsSiwelele

Kaizer Chiefs — resultaten in de tweede helft

75% W25% G0% V
3
Punten bij rust
2
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
10
Punten in de tweede helft
+5
Doelsaldo (2e helft)
0.75
PPG voor rust
Verdediging na rust-0.5

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Siwelele — resultaten in de tweede helft

0% W50% G50% V
5
Punten bij rust
1
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
2
Punten in de tweede helft
-2
Doelsaldo (2e helft)
1.25
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden0%

Staat in 25% van de wedstrijden bij rust voor en wint 0%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.

Verdediging na rust+0.5

Krijgt na rust 0.5 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Kaizer Chiefs — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.752.50
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.51.5
Tegendoelpunten / wedstrijd0.80.3
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.31.8
1 doelpunt50%100%
2 doelpunten50%75%
3 doelpunten25%0%
Clean sheet50%75%
Geen doelpunt50%0%
Doelsaldo-1+5
Rust: 0% op voorsprong - 75% gelijk - 25% achterstaand
2e helft: 75% gewonnen - 25% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 50% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2
Siwelele — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.250.50
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.30.5
Tegendoelpunten / wedstrijd0.51.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.81.5
1 doelpunt50%75%
2 doelpunten25%50%
3 doelpunten0%25%
Clean sheet75%25%
Geen doelpunt75%50%
Doelsaldo-1-2
Rust: 25% op voorsprong - 50% gelijk - 25% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 50% gelijk - 50% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Kaizer Chiefs
GescoordTegendoelpunten
1
1
0-15
1
0
16-30
0
2
31-45
1
0
46-60
3
1
61-75
2
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (2). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.

Siwelele
GescoordTegendoelpunten
0
0
0-15
1
1
16-30
0
1
31-45
1
2
46-60
1
1
61-75
0
1
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (2). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.63
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.8 : 0.9
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
114%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
63%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-62%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
50%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
0%
0:0-risico
praktisch nul
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Kaizer Chiefs

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.36
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.64
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-1.6 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.52
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.12
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
163%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
93%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+1.0
Late doelpunten
25% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 13% valt in de eerste 15 minuten.
25%

Siwelele

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.70
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-1.45
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-1.00
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.45
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
69%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
122%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
0%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Premier Soccer League.

Teams versus competitie

Kaizer ChiefsLigaSiwelele
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 3.002.30• 2.25
Beide teams scoorden▲ 75%45%▲ 50%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 50%38%▼ 25%
Clean sheets▼ 25%38%▼ 0%
Doelpunt voor rust▼ 50%57%▼ 50%
Doelpunt na rust▲ 100%68%▲ 75%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.30
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
45%
Beide teams scoorden
38%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
38%
Clean sheets
1.23
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.08
Uitdoelpunten / wedstrijd
+14%
Thuisvoordeel aanval
+12%
Thuisvoordeel verdediging
+8%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
57%
1 doelpunt
28%
2 doelpunten
5%
3 doelpunten
3%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
68%
1 doelpunt
40%
2 doelpunten
23%
3 doelpunten
5%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Kaizer ChiefsGele kaartInácio Miguel Ferreira Santos
  2. Kaizer ChiefsDoelpuntMfundo VilakaziAssist: Lebohang Kgosana Maboe
  3. Kaizer ChiefsGele kaartBrandon Peterson
  4. Kaizer ChiefsDoelpuntWandile DubaAssist: Mduduzi Shabalala
  5. SiweleleDoelpuntAphiwe BalitiAssist: Tebogo Potsane
  6. SiweleleDoelpuntSamukelo Xulu
  7. SiweleleWisselIn: Manelis MazibukoUit: Shadrack Kobedi
  8. SiweleleAssistTebogo Potsane

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Kaizer Chiefs 0 - 1 - 1 Siwelele. Gemiddeld aantal doelpunten 1.00, beide teams scoorden in 0% wedstrijden.

Siwelele
2 : 0
Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
0 : 0
Siwelele

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Kaizer Chiefs tegen Siwelele?

De wedstrijd in Premier Soccer League eindigde in Kaizer Chiefs 3:2 Siwelele. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Kaizer Chiefs en Siwelele?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Kaizer Chiefs er 0, won Siwelele er 1 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 1,00 doelpunten; in 0% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Kaizer Chiefs tegen Siwelele?

Kaizer Chiefs scoort gemiddeld 2,00 doelpunten per wedstrijd en Siwelele scoort 0,75. Het gemiddelde in Premier Soccer League is 2,30 doelpunten, met Over 2.5 in 38% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 75% van de wedstrijden van Kaizer Chiefs en 50% van die van Siwelele.

Wat is de actuele vorm van Kaizer Chiefs en Siwelele?

In de laatste vijf wedstrijden won Kaizer Chiefs er 2, speelde het 2 gelijk en verloor het 0 (2,00 punten per wedstrijd). Siwelele won er 0, speelde 2 gelijk en verloor 2 (0,50 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Kaizer Chiefs tegen Siwelele?

Gebruik deze pagina om de cijfers achter Kaizer Chiefs tegen Siwelele te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.