Azerbeidzjan - Premyer LiqasıŞəhər stadionuGegevens actueel op 18 oktober 2026

Kapaz - Sabah: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Kapaz tegen Sabah: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Kapaz speelt tegen Sabah in Premyer Liqası (Azerbeidzjan). De wedstrijd staat gepland voor 27 februari 2027. Locatie: Şəhər stadionu.

Huidige vorm

Kapaz: 3-1-1, 2,00 punten per wedstrijd. Sabah: 4-1-0, 2,60 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Kapaz scoort 1,00 en krijgt 1,17 doelpunten per wedstrijd tegen. Sabah scoort 2,57 en krijgt 0,14 tegen. Competitiegemiddelde: 2,61 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Kapaz 33%, Sabah 14%. Over 2.5: Kapaz 17%, Sabah 57%. Competitieniveau: BTTS 45%, Over 2.5 48%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Kapaz 1,14, Sabah 1,89. Schoten per wedstrijd: Kapaz 8,7, Sabah 14,9. Gemiddeld balbezit: Kapaz 47%, Sabah 59%.

Eerste en tweede helft

Kapaz: voorsprong bij rust 17%, doelpunten in de tweede helft 0,83. Sabah: voorsprong bij rust 57%, doelpunten in de tweede helft 1,43.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 46-60 (2) voor Kapaz en 16-30 (4) voor Sabah. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Premyer Liqası: 2,61 doelpunten per wedstrijd, BTTS 45%, Over 2.5 48%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 4 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-0-3. Gemiddeld aantal doelpunten 2,00, BTTS 25%.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(-)
(-)
(-)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1Gemaakte doelpunten / wedstrijd2.57
KapazSabah
1.17Tegendoelpunten / wedstrijd0.14
KapazSabah
47%Gemiddeld balbezit59%
KapazSabah
3.5Schoten op doel / wedstrijd6.29
KapazSabah

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

8.67Schoten per wedstrijd14.86
KapazSabah
3.5Schoten op doel6.29
KapazSabah
11.5%Schotconversie17.3%
KapazSabah
47%Balbezit59%
KapazSabah
1.14xG voor1.89
KapazSabah
1.6xG tegen1.1
KapazSabah

Schotkwaliteit

Kapaz: GebalanceerdSabah: Dominant
KapazSabah
Nauwkeurigheid (schoten op doel)40%42%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.130.13
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.290.41

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Sabah is 30% beter voor vorm laatste 5.

2 punten / wedstrijd - Kapaz · 2.6 punten / wedstrijd - Sabah

Kapaz
WLWDW
Resultaatverdeling seizoen
50% W17% G33% V
Seizoen (W-G-V)
3-1-2
1.67 punten / wedstrijd · doelsaldo -1
Laatste 5 (W-G-V)
3-1-1
2.00 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
2-1-1
Laatste 5 thuis
2-1-1
WLWD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 1.0xG: 1.26xG tegenstander: 1.62BTTS: 40%Over 2.5: 20%
Sabah
WWWDW
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
86% W14% G0% V
Seizoen (W-G-V)
6-1-0
2.71 punten / wedstrijd · doelsaldo +17
Laatste 5 (W-G-V)
4-1-0
2.60 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
3-1-0
Laatste 5 uit
3-1-0
WWDW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 3.0Tegendoelpunten: 0.2xG: 1.86xG tegenstander: 1.30BTTS: 20%Over 2.5: 80%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Sabah is 157% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1 doelpunten / wedstrijd - Kapaz · 2.57 doelpunten / wedstrijd - Sabah

Sabah is 736% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.17 doelpunten / wedstrijd - Kapaz · 0.14 doelpunten / wedstrijd - Sabah

Scoringsprofiel van Kapaz: moeilijker

Kapaz scoort in 83% van de wedstrijden (5 van 6 wedstrijden), terwijl Sabah in 86% (6 van 7 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Sabah: sterk

Sabah scoort in 86% van de wedstrijden (6 van 7 wedstrijden), terwijl Kapaz in 50% (3 van 6 wedstrijden) de nul houdt.

6Gemaakte doelpunten (seizoen)18
KapazSabah
7Tegendoelpunten (seizoen)1
KapazSabah
2.17Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.71
KapazSabah
6Gemaakte doelpunten (laatste 5)15
KapazSabah
5Tegendoelpunten (laatste 5)1
KapazSabah

Hoe vaak ze minstens scoren...

83%1 doelpunt86%
KapazSabah
17%2 doelpunten71%
KapazSabah
0%3 doelpunten57%
KapazSabah
0%4 doelpunten29%
KapazSabah

Hoe vaak ze minstens incasseren...

50%1 doelpunt14%
KapazSabah
33%2 doelpunten0%
KapazSabah
17%3 doelpunten0%
KapazSabah
17%4 doelpunten0%
KapazSabah

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

45%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

0%BTTS bij rust0%
KapazSabah
0%BTTS in beide helften0%
KapazSabah
17%Scoorden in beide helften57%
KapazSabah

BTTS en aantal doelpunten

17%Min. 3 doelpunten en BTTS14%
KapazSabah
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS43%
KapazSabah
40%BTTS - laatste 520%
KapazSabah

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

50%Min. 1 doelpunt voor rust57%
KapazSabah
17%Min. 2 doelpunten voor rust43%
KapazSabah
0%Min. 3 doelpunten voor rust14%
KapazSabah

2e helft

100%Min. 1 doelpunt na rust86%
KapazSabah
33%Min. 2 doelpunten na rust57%
KapazSabah
17%Min. 3 doelpunten na rust14%
KapazSabah

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Sabah is 114% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1 punten / wedstrijd - Kapaz · 2.14 punten / wedstrijd - Sabah

Kapaz — situatie bij rust
17% op voorsprong50% gelijk33% achterstaand
Sabah — situatie bij rust
57% op voorsprong43% gelijk0% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1Punten per wedstrijd (1e helft)2.14
KapazSabah
0.17Doelpunten voor (1e helft)1.14
KapazSabah
0.5Doelpunten tegen (1e helft)0
KapazSabah
0.67Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.14
KapazSabah
67%Clean sheet voor rust100%
KapazSabah
83%Geen doelpunt voor rust43%
KapazSabah

Na rust (2e helft)

2Punten per wedstrijd (2e helft)2.43
KapazSabah
0.83Doelpunten voor (2e helft)1.43
KapazSabah
0.67Doelpunten tegen (2e helft)0.14
KapazSabah
1.5Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.57
KapazSabah
67%Clean sheet na rust86%
KapazSabah
17%Geen doelpunt na rust14%
KapazSabah

Kapaz — resultaten in de tweede helft

67% W0% G33% V
6
Punten bij rust
1
Doelpunten bij rust
-2
Doelsaldo (1e helft)
12
Punten in de tweede helft
+1
Doelsaldo (2e helft)
1.00
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden294%

Staat in 17% van de wedstrijden bij rust voor en wint 50%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Sabah — resultaten in de tweede helft

71% W29% G0% V
15
Punten bij rust
8
Doelpunten bij rust
+8
Doelsaldo (1e helft)
17
Punten in de tweede helft
+9
Doelsaldo (2e helft)
2.14
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden151%

Staat in 57% van de wedstrijden bij rust voor en wint 86%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.1

Krijgt na rust 0.1 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Kapaz — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.002.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.21.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.60.4
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.81.4
1 doelpunt60%100%
2 doelpunten20%20%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet60%80%
Geen doelpunt80%0%
Doelsaldo-2+3
Rust: 20% op voorsprong - 40% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 80% gewonnen - 0% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1
Sabah — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd2.602.20
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.61.4
Tegendoelpunten / wedstrijd0.00.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.61.6
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten60%60%
3 doelpunten20%20%
Clean sheet100%80%
Geen doelpunt20%20%
Doelsaldo+8+6
Rust: 80% op voorsprong - 20% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 60% gewonnen - 40% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 8

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Kapaz
GescoordTegendoelpunten
0
1
0-15
0
1
16-30
1
1
31-45
2
0
46-60
1
2
61-75
2
2
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (2). Balans late doelpunten (76-90): 0.

Sabah
GescoordTegendoelpunten
2
0
0-15
4
0
16-30
2
0
31-45
3
0
46-60
3
0
61-75
4
1
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (1). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.44
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
0.6 : 1.9
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
93%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
24%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-18%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
71%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
2%
0:0-risico
ongeveer 1 op 50 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Kapaz

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.46
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.29
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+2.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.14
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.43
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
69%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
101%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.33
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.7
Late doelpunten
33% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
33%

Sabah

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.79
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+1.64
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-1.9 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.68
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.96
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
222%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
10%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.11
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
22% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 11% valt in de eerste 15 minuten.
22%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Premyer Liqası.

Teams versus competitie

KapazLigaSabah
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.172.61▲ 2.71
Beide teams scoorden▼ 33%45%▼ 14%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 17%48%▲ 57%
Clean sheets▲ 50%32%▲ 86%
Doelpunt voor rust▼ 50%66%▼ 57%
Doelpunt na rust▲ 100%80%▲ 86%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.61
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
45%
Beide teams scoorden
48%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
32%
Clean sheets
1.45
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.16
Uitdoelpunten / wedstrijd
+25%
Thuisvoordeel aanval
+20%
Thuisvoordeel verdediging
+18%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
66%
1 doelpunt
30%
2 doelpunten
14%
3 doelpunten
7%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
80%
1 doelpunt
41%
2 doelpunten
18%
3 doelpunten
7%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (4): Kapaz 1 - 0 - 3 Sabah. Gemiddeld aantal doelpunten 2.00, beide teams scoorden in 25% wedstrijden.

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Kapaz en Sabah tegen elkaar?

Kapaz speelt op 27 februari 2027 in Premyer Liqası tegen Sabah in Şəhər stadionu. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Kapaz en Sabah?

In de laatste 4 onderlinge wedstrijden won Kapaz er 1, won Sabah er 3 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,00 doelpunten; in 25% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Kapaz tegen Sabah?

Kapaz scoort gemiddeld 1,00 doelpunten per wedstrijd en Sabah scoort 2,57. Het gemiddelde in Premyer Liqası is 2,61 doelpunten, met Over 2.5 in 48% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 33% van de wedstrijden van Kapaz en 14% van die van Sabah.

Wat is de actuele vorm van Kapaz en Sabah?

In de laatste vijf wedstrijden won Kapaz er 3, speelde het 1 gelijk en verloor het 1 (2,00 punten per wedstrijd). Sabah won er 4, speelde 1 gelijk en verloor 0 (2,60 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Kapaz tegen Sabah?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.