Kelantan - Kuching FA: wedstrijdstatistieken
Kelantan tegen Kuching FA: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Kelantan speelde tegen Kuching FA in Super League (Maleisië). De wedstrijd werd gespeeld op 29 augustus 2026. Locatie: Stadium Sultan Mohammad IV. Eindstand: 0:5.
Huidige vorm
Kelantan: 0-0-2, 0,00 punten per wedstrijd. Kuching FA: 1-0-1, 1,50 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Kelantan scoort 0,50 en krijgt 6,50 doelpunten per wedstrijd tegen. Kuching FA scoort 3,00 en krijgt 1,50 tegen. Competitiegemiddelde: 4,00 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Kelantan 50%, Kuching FA 0%. Over 2.5: Kelantan 100%, Kuching FA 100%. Competitieniveau: BTTS 22%, Over 2.5 78%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Kelantan 0,92, Kuching FA 1,67. Schoten per wedstrijd: Kelantan 8,0, Kuching FA 13,0. Gemiddeld balbezit: Kelantan 30%, Kuching FA 58%.
Eerste en tweede helft
Kelantan: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 0,50. Kuching FA: voorsprong bij rust 50%, doelpunten in de tweede helft 2,00.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 61-75 (1) voor Kelantan en 46-60 (3) voor Kuching FA. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Super League: 4,00 doelpunten per wedstrijd, BTTS 22%, Over 2.5 78%.
Onderlinge resultaten
Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Kelantan gaat de wedstrijd in met een duidelijk beter resultaat over de laatste vijf duels: de ploeg won 4 keer, scoorde 9 doelpunten en kreeg er slechts 5 tegen, terwijl Kuching FA 3 overwinningen, 6 gemaakte goals en 7 tegengoals noteerde. De thuisploeg creëert meer voor het doel van de tegenstander, met gemiddeld 11 schoten en 5 schoten op doel per wedstrijd, tegenover slechts 5 pogingen en 3 schoten op doel voor Kuching FA. De voorsprong van Kelantan is ook zichtbaar in de kwaliteit van de kansen: het gemiddelde xG bedraagt 1,36, terwijl de bezoekers uit slechts 0,78 xG genereren en in 100% van die uitwedstrijden niet tot scoren kwamen. Beide defensies begonnen het seizoen zwak, want Kelantan incasseert thuis gemiddeld 4 doelpunten en Kuching FA uit 3, maar de thuisploeg zou de problemen van de tegenstander beter moeten benutten, aangezien die de tegenstander tot 2,71 xG laat komen. Hoewel beide teams hun enige eerdere wedstrijden onder de huidige omstandigheden verloren, pleiten de hogere efficiëntie en de aanzienlijk betere vormtrend voor een overwinning van Kelantan.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Het sterkere signaal wijst op BTTS Nee, omdat in de huidige gegevens van beide teams het percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden 0% bedraagt, terwijl de competitie dit scenario slechts in 40% van de wedstrijden laat zien. Kuching FA heeft nog niet gescoord, noteert gemiddeld slechts 0,78 xG en scoorde in 100% van de tot nu toe gespeelde wedstrijden niet, wat de kans dat de bezoekers scoren duidelijk verkleint. Kelantan kreeg in zijn wedstrijd 4 doelpunten tegen en Kuching FA 3, waardoor de thuisploeg ondanks de zwakke seizoenscijfers een reële kans heeft om te scoren. De vorm in de laatste vijf wedstrijden is evenwichtiger, aangezien beide teams een BTTS-percentage van 40% hebben en gemiddeld 1,8 doelpunten per wedstrijd maken voor Kelantan tegenover 1,2 voor Kuching FA. Het lage aanvallende potentieel van Kuching FA en het feit dat in 100% van de wedstrijden van dit team minstens één ploeg niet scoorde, pleiten er echter voor dat minstens één team niet tot scoren komt.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
In de laatste vijf wedstrijden maakte Kelantan gemiddeld 1,8 doelpunt en kreeg het er 1,0 tegen, terwijl Kuching FA gemiddeld 1,2 doelpunt scoorde en 1,4 doelpunt incasseerde. De gezamenlijke doelpuntgemiddelden van beide teams over deze reeks bedragen respectievelijk 2,8 en 2,6 doelpunt per wedstrijd, wat wijst op een uitslag die dichter bij drie dan bij vier doelpunten ligt. De grens van 2.5 doelpunten werd overschreden in 60% van de laatste vijf wedstrijden van beide teams, maar slechts 40% van die duels leverde doelpunten van beide kanten op. Een scenario met veel doelpunten over en weer ligt dus niet voor de hand. Daarnaast staat Kuching FA gemiddeld 1,66 xG van de tegenstander toe, terwijl het eigen gemiddelde van 1,47 xG eerder wijst op een gematigde dan op een zeer hoge doelpuntenproductie. De sterkste keuze is under 3.5, omdat de prognose van 2,70 doelpunt een duidelijke marge laat tot de grens van vier doelpunten.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Het meest waarschijnlijke scenario is een gelijkspel bij rust en een overwinning van Kelantan na afloop, omdat de thuisploeg in 3 van de laatste 5 wedstrijden na 45 minuten gelijkstond en in die periode gemiddeld slechts 0,4 doelpunt voor rust maakte. Kelantan heeft echter duidelijk een sterkere tweede helft: na rust scoort het gemiddeld 1,4 doelpunt en krijgt het 0,4 tegen, terwijl Kuching FA 0,8 doelpunt maakt en de tegenstander 1,0 laat scoren. De thuisploeg won 4 van de laatste 5 wedstrijden en scoort gemiddeld 1,8 doelpunt per wedstrijd, tegenover 3 overwinningen van de bezoekers en hun gemiddelde van 1,2 doelpunt. Bovendien viel er in 4 van de laatste 5 wedstrijden van beide teams minstens één doelpunt na rust, wat de kans vergroot dat Kelantan het gelijkopgaande begin uiteindelijk in zijn voordeel beslist.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Kelantan | Kuching FA | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 31% | 54% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.12 | 0.13 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.20 | 0.43 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Kuching FA is 500% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
0.5 doelpunten / wedstrijd - Kelantan · 3 doelpunten / wedstrijd - Kuching FA
Kuching FA is 333% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
6.5 doelpunten / wedstrijd - Kelantan · 1.5 doelpunten / wedstrijd - Kuching FA
Kelantan scoort in 50% van de wedstrijden (1 van 2 wedstrijden), terwijl Kuching FA in 50% (1 van 2 wedstrijden) de nul houdt.
Kuching FA scoort in 50% van de wedstrijden (1 van 2 wedstrijden), terwijl Kelantan in 0% (0 van 2 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Kelantan
Over / Under - Kuching FA
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Kelantan — resultaten in de tweede helft
Krijgt na rust 1.5 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
Kuching FA — resultaten in de tweede helft
Staat in 50% van de wedstrijden bij rust voor en wint 50%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.5 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 0.00 | 0.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.0 | 0.5 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 2.5 | 4.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 2.5 | 4.5 |
| 1 doelpunt | 100% | 100% |
| 2 doelpunten | 100% | 100% |
| 3 doelpunten | 50% | 100% |
| Clean sheet | 0% | 0% |
| Geen doelpunt | 100% | 50% |
| Doelsaldo | -5 | -7 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.50 | 1.50 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 1.0 | 2.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.5 | 1.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.5 | 3.0 |
| 1 doelpunt | 100% | 100% |
| 2 doelpunten | 50% | 100% |
| 3 doelpunten | 0% | 50% |
| Clean sheet | 50% | 50% |
| Geen doelpunt | 50% | 50% |
| Doelsaldo | +1 | +2 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (3). Balans late doelpunten (76-90): -3 - de slotfase is een zwak punt.
Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (1). Balans late doelpunten (76-90): 0.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Kelantan
Kuching FA
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Super League.
Teams versus competitie
| Kelantan | Liga | Kuching FA | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▲ 7.00 | 4.00 | ▲ 4.50 |
| Beide teams scoorden | ▲ 50% | 22% | ▼ 0% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▲ 100% | 78% | ▲ 100% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 39% | ▲ 50% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 100% | 78% | ▲ 100% |
| Doelpunt na rust | • 100% | 100% | • 100% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Uitteam
Basisopstelling
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Kelantan tegen Kuching FA?
De wedstrijd in Super League eindigde in Kelantan 0:5 Kuching FA. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Kelantan tegen Kuching FA?
Kelantan scoort gemiddeld 0,50 doelpunten per wedstrijd en Kuching FA scoort 3,00. Het gemiddelde in Super League is 4,00 doelpunten, met Over 2.5 in 78% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 50% van de wedstrijden van Kelantan en 0% van die van Kuching FA.
Wat is de actuele vorm van Kelantan en Kuching FA?
In de laatste vijf wedstrijden won Kelantan er 0, speelde het 0 gelijk en verloor het 2 (0,00 punten per wedstrijd). Kuching FA won er 1, speelde 0 gelijk en verloor 1 (1,50 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Kelantan tegen Kuching FA?
Gebruik deze pagina om de cijfers achter Kelantan tegen Kuching FA te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.


