Iran - Persian Gulf Pro LeagueTakhti StadiumGegevens actueel op 18 oktober 2026

Kheybar Khorramabad - Esteghlal Khuzestan: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Kheybar Khorramabad tegen Esteghlal Khuzestan: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Kheybar Khorramabad speelt tegen Esteghlal Khuzestan in Persian Gulf Pro League (Iran). De wedstrijd staat gepland voor 18 oktober 2026. Locatie: Takhti Stadium.

Huidige vorm

Kheybar Khorramabad: 1-3-1, 1,20 punten per wedstrijd. Esteghlal Khuzestan: 1-2-2, 1,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Kheybar Khorramabad scoort 1,25 en krijgt 1,25 doelpunten per wedstrijd tegen. Esteghlal Khuzestan scoort 0,50 en krijgt 1,50 tegen. Competitiegemiddelde: 1,97 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Kheybar Khorramabad 63%, Esteghlal Khuzestan 38%. Over 2.5: Kheybar Khorramabad 38%, Esteghlal Khuzestan 25%. Competitieniveau: BTTS 41%, Over 2.5 29%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Kheybar Khorramabad 0,00, Esteghlal Khuzestan 0,00. Schoten per wedstrijd: Kheybar Khorramabad -1,0, Esteghlal Khuzestan -1,0. Gemiddeld balbezit: Kheybar Khorramabad -1%, Esteghlal Khuzestan -1%.

Eerste en tweede helft

Kheybar Khorramabad: voorsprong bij rust 38%, doelpunten in de tweede helft 0,63. Esteghlal Khuzestan: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 0,50.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (4) voor Kheybar Khorramabad en 61-75 (3) voor Esteghlal Khuzestan. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Persian Gulf Pro League: 1,97 doelpunten per wedstrijd, BTTS 41%, Over 2.5 29%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 1 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-0-0. Gemiddeld aantal doelpunten 1,00, BTTS 0%.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(-)
(-)
(-)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
1.25Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.5
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
1.25Tegendoelpunten / wedstrijd1.5
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
-1%Gemiddeld balbezit-1%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
-1Schoten op doel / wedstrijd-1
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

-1Schoten per wedstrijd-1
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
-1Schoten op doel-1
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
-125%Schotconversie-50%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
-1%Balbezit-1%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0xG voor0
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0xG tegen0
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

Schotkwaliteit

Kheybar Khorramabad: GebalanceerdEsteghlal Khuzestan: Gebalanceerd
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
Nauwkeurigheid (schoten op doel)0%0%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.000.00
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.000.00

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Kheybar Khorramabad is 20% beter voor vorm laatste 5.

1.2 punten / wedstrijd - Kheybar Khorramabad · 1 punten / wedstrijd - Esteghlal Khuzestan

Kheybar Khorramabad
DWLDD
Resultaatverdeling seizoen
13% W63% G25% V
Seizoen (W-G-V)
1-5-2
1.00 punten / wedstrijd · doelsaldo 0
Laatste 5 (W-G-V)
1-3-1
1.20 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-2-1
Laatste 5 thuis
1-2-1
DLWD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 1.0xG: 0.00xG tegenstander: 0.00BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Esteghlal Khuzestan
DDLWL
Resultaatverdeling seizoen
13% W38% G50% V
Seizoen (W-G-V)
1-3-4
0.75 punten / wedstrijd · doelsaldo -8
Laatste 5 (W-G-V)
1-2-2
1.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-1-3
Laatste 5 uit
0-1-3
LDLL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.4Tegendoelpunten: 1.0xG: 0.00xG tegenstander: 0.00BTTS: 20%Over 2.5: 20%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Kheybar Khorramabad is 150% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.25 doelpunten / wedstrijd - Kheybar Khorramabad · 0.5 doelpunten / wedstrijd - Esteghlal Khuzestan

Kheybar Khorramabad is 20% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.25 doelpunten / wedstrijd - Kheybar Khorramabad · 1.5 doelpunten / wedstrijd - Esteghlal Khuzestan

Scoringsprofiel van Kheybar Khorramabad: zeer sterk

Kheybar Khorramabad scoort in 75% van de wedstrijden (6 van 8 wedstrijden), terwijl Esteghlal Khuzestan in 25% (2 van 8 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Esteghlal Khuzestan: sterk

Esteghlal Khuzestan scoort in 50% van de wedstrijden (4 van 8 wedstrijden), terwijl Kheybar Khorramabad in 25% (2 van 8 wedstrijden) de nul houdt.

10Gemaakte doelpunten (seizoen)4
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
10Tegendoelpunten (seizoen)12
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
2.5Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
6Gemaakte doelpunten (laatste 5)2
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
5Tegendoelpunten (laatste 5)5
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

Hoe vaak ze minstens scoren...

75%1 doelpunt50%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
50%2 doelpunten0%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0%3 doelpunten0%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0%4 doelpunten0%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

Hoe vaak ze minstens incasseren...

75%1 doelpunt75%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
38%2 doelpunten38%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
13%3 doelpunten25%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0%4 doelpunten13%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

63%
Kheybar Khorramabad - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.5 van 8 wedstrijden
38%
Esteghlal Khuzestan - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.3 van 8 wedstrijden
41%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

25%BTTS bij rust0%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
25%BTTS in beide helften0%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
50%Scoorden in beide helften0%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

BTTS en aantal doelpunten

38%Min. 3 doelpunten en BTTS13%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS13%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
40%BTTS - laatste 520%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

88%Min. 1 doelpunt voor rust63%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
25%Min. 2 doelpunten voor rust13%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0%Min. 3 doelpunten voor rust0%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

2e helft

75%Min. 1 doelpunt na rust88%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
38%Min. 2 doelpunten na rust25%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
25%Min. 3 doelpunten na rust13%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Kheybar Khorramabad is 295% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.5 punten / wedstrijd - Kheybar Khorramabad · 0.38 punten / wedstrijd - Esteghlal Khuzestan

Kheybar Khorramabad — situatie bij rust
38% op voorsprong38% gelijk25% achterstaand
Esteghlal Khuzestan — situatie bij rust
0% op voorsprong38% gelijk63% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.5Punten per wedstrijd (1e helft)0.38
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0.63Doelpunten voor (1e helft)0
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0.5Doelpunten tegen (1e helft)0.75
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
1.13Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0.75
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
50%Clean sheet voor rust38%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
38%Geen doelpunt voor rust100%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

Na rust (2e helft)

1.13Punten per wedstrijd (2e helft)1.25
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0.63Doelpunten voor (2e helft)0.5
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0.75Doelpunten tegen (2e helft)0.75
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
1.38Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.25
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
50%Clean sheet na rust50%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
38%Geen doelpunt na rust50%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

Kheybar Khorramabad — resultaten in de tweede helft

25% W38% G38% V
12
Punten bij rust
5
Doelpunten bij rust
+1
Doelsaldo (1e helft)
9
Punten in de tweede helft
-1
Doelsaldo (2e helft)
1.50
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden34%

Staat in 38% van de wedstrijden bij rust voor en wint 13%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.

Verdediging na rust+0.3

Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Esteghlal Khuzestan — resultaten in de tweede helft

38% W13% G50% V
3
Punten bij rust
0
Doelpunten bij rust
-6
Doelsaldo (1e helft)
10
Punten in de tweede helft
-2
Doelsaldo (2e helft)
0.38
PPG voor rust
Verdediging na rust0.0

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Kheybar Khorramabad — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.601.20
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.60.6
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.01.2
1 doelpunt80%60%
2 doelpunten20%40%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet60%60%
Geen doelpunt40%40%
Doelsaldo+10
Rust: 40% op voorsprong - 40% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 60% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3
Esteghlal Khuzestan — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.601.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.00.4
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.41.0
1 doelpunt40%80%
2 doelpunten0%20%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet60%60%
Geen doelpunt100%60%
Doelsaldo-2-1
Rust: 0% op voorsprong - 60% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 20% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 0

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Kheybar Khorramabad
GescoordTegendoelpunten
1
0
0-15
1
1
16-30
3
3
31-45
0
1
46-60
1
1
61-75
4
4
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (4). Balans late doelpunten (76-90): 0.

Esteghlal Khuzestan
GescoordTegendoelpunten
0
2
0-15
0
4
16-30
0
0
31-45
1
2
46-60
3
1
61-75
0
3
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (4). Balans late doelpunten (76-90): -3 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.25
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.4 : 0.9
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
114%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
51%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-56%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
38%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
13%
0:0-risico
ongeveer 1 op 8 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Kheybar Khorramabad

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
0.00
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
0.00
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-4.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+1.25
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-1.25
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
110%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
149%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.20
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
0.0
Late doelpunten
40% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 10% valt in de eerste 15 minuten.
40%

Esteghlal Khuzestan

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
0.00
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-1.00
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+3.6 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.50
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-1.50
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
60%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
132%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.25
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.5
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
0%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Persian Gulf Pro League.

Teams versus competitie

Kheybar KhorramabadLigaEsteghlal Khuzestan
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 2.501.97• 2.00
Beide teams scoorden▲ 63%41%▼ 38%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 38%29%▼ 25%
Clean sheets▼ 25%38%▼ 25%
Doelpunt voor rust▲ 88%56%▲ 63%
Doelpunt na rust▲ 75%70%▲ 88%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

1.97
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
41%
Beide teams scoorden
29%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
38%
Clean sheets
1.14
Thuisdoelpunten / wedstrijd
0.84
Uitdoelpunten / wedstrijd
+36%
Thuisvoordeel aanval
+26%
Thuisvoordeel verdediging
+12%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
56%
1 doelpunt
21%
2 doelpunten
4%
3 doelpunten
1%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
70%
1 doelpunt
30%
2 doelpunten
10%
3 doelpunten
1%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Vorige ontmoeting: Kheybar Khorramabad 1 - 0 - 0 Esteghlal Khuzestan. Gemiddeld aantal doelpunten 1.00, beide teams scoorden in 0% wedstrijden.

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Kheybar Khorramabad en Esteghlal Khuzestan tegen elkaar?

Kheybar Khorramabad speelt op 18 oktober 2026 in Persian Gulf Pro League tegen Esteghlal Khuzestan in Takhti Stadium. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Kheybar Khorramabad tegen Esteghlal Khuzestan?

Kheybar Khorramabad scoort gemiddeld 1,25 doelpunten per wedstrijd en Esteghlal Khuzestan scoort 0,50. Het gemiddelde in Persian Gulf Pro League is 1,97 doelpunten, met Over 2.5 in 29% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 63% van de wedstrijden van Kheybar Khorramabad en 38% van die van Esteghlal Khuzestan.

Wat is de actuele vorm van Kheybar Khorramabad en Esteghlal Khuzestan?

In de laatste vijf wedstrijden won Kheybar Khorramabad er 1, speelde het 3 gelijk en verloor het 1 (1,20 punten per wedstrijd). Esteghlal Khuzestan won er 1, speelde 2 gelijk en verloor 2 (1,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Kheybar Khorramabad tegen Esteghlal Khuzestan?

Gebruik deze pagina om de cijfers achter Kheybar Khorramabad tegen Esteghlal Khuzestan te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.