Slowakije - Super LigaMestský štadiónGegevens actueel op 15 oktober 2026

Komárno - Ružomberok: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Komárno tegen Ružomberok: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Komárno speelt tegen Ružomberok in Super Liga (Slowakije). De wedstrijd staat gepland voor 17 oktober 2026. Locatie: Mestský štadión.

Huidige vorm

Komárno: 0-4-1, 0,80 punten per wedstrijd. Ružomberok: 1-2-2, 1,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Komárno scoort 0,90 en krijgt 1,50 doelpunten per wedstrijd tegen. Ružomberok scoort 1,00 en krijgt 2,00 tegen. Competitiegemiddelde: 3,34 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Komárno 80%, Ružomberok 60%. Over 2.5: Komárno 50%, Ružomberok 60%. Competitieniveau: BTTS 62%, Over 2.5 66%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Komárno 1,45, Ružomberok 1,49. Schoten per wedstrijd: Komárno 12,0, Ružomberok 14,0. Gemiddeld balbezit: Komárno 52%, Ružomberok 41%.

Eerste en tweede helft

Komárno: voorsprong bij rust 40%, doelpunten in de tweede helft 0,40. Ružomberok: voorsprong bij rust 20%, doelpunten in de tweede helft 0,40.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (2) voor Komárno en 0-15 (2) voor Ružomberok. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Super Liga: 3,34 doelpunten per wedstrijd, BTTS 62%, Over 2.5 66%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 4 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 2-1-1. Gemiddeld aantal doelpunten 2,25, BTTS 50%.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(2.10)
(3.62)
(3.06)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

0.9Gemaakte doelpunten / wedstrijd1
KomárnoRužomberok
1.5Tegendoelpunten / wedstrijd2
KomárnoRužomberok
52%Gemiddeld balbezit41%
KomárnoRužomberok
4Schoten op doel / wedstrijd4
KomárnoRužomberok

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

12Schoten per wedstrijd14
KomárnoRužomberok
4Schoten op doel4
KomárnoRužomberok
7.5%Schotconversie7.1%
KomárnoRužomberok
52%Balbezit41%
KomárnoRužomberok
1.45xG voor1.49
KomárnoRužomberok
1.77xG tegen1.59
KomárnoRužomberok

Schotkwaliteit

Komárno: GebalanceerdRužomberok: Aanvallend
KomárnoRužomberok
Nauwkeurigheid (schoten op doel)33%29%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.120.11
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.230.25

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Ružomberok is 25% beter voor vorm laatste 5.

0.8 punten / wedstrijd - Komárno · 1 punten / wedstrijd - Ružomberok

Komárno
DDDLD
Geen zege in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
0% W60% G40% V
Seizoen (W-G-V)
0-6-4
0.60 punten / wedstrijd · doelsaldo -6
Laatste 5 (W-G-V)
0-4-1
0.80 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
0-1-3
Laatste 5 thuis
0-1-3
LLDL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 1.2xG: 1.49xG tegenstander: 1.67BTTS: 80%Over 2.5: 40%
Ružomberok
LDWLD
Resultaatverdeling seizoen
10% W30% G60% V
Seizoen (W-G-V)
1-3-6
0.60 punten / wedstrijd · doelsaldo -10
Laatste 5 (W-G-V)
1-2-2
1.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-0-4
Laatste 5 uit
0-0-4
LLLL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.4Tegendoelpunten: 1.4xG: 1.54xG tegenstander: 1.58BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Ružomberok is 11% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

0.9 doelpunten / wedstrijd - Komárno · 1 doelpunten / wedstrijd - Ružomberok

Komárno is 33% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.5 doelpunten / wedstrijd - Komárno · 2 doelpunten / wedstrijd - Ružomberok

Scoringsprofiel van Komárno: zeer sterk

Komárno scoort in 80% van de wedstrijden (8 van 10 wedstrijden), terwijl Ružomberok in 10% (1 van 10 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Ružomberok: zeer sterk

Ružomberok scoort in 70% van de wedstrijden (7 van 10 wedstrijden), terwijl Komárno in 10% (1 van 10 wedstrijden) de nul houdt.

9Gemaakte doelpunten (seizoen)10
KomárnoRužomberok
15Tegendoelpunten (seizoen)20
KomárnoRužomberok
2.4Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3
KomárnoRužomberok
5Gemaakte doelpunten (laatste 5)7
KomárnoRužomberok
6Tegendoelpunten (laatste 5)7
KomárnoRužomberok

Hoe vaak ze minstens scoren...

80%1 doelpunt70%
KomárnoRužomberok
10%2 doelpunten20%
KomárnoRužomberok
0%3 doelpunten10%
KomárnoRužomberok
0%4 doelpunten0%
KomárnoRužomberok

Hoe vaak ze minstens incasseren...

90%1 doelpunt90%
KomárnoRužomberok
50%2 doelpunten60%
KomárnoRužomberok
10%3 doelpunten20%
KomárnoRužomberok
0%4 doelpunten20%
KomárnoRužomberok

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

62%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

10%BTTS bij rust30%
KomárnoRužomberok
10%BTTS in beide helften0%
KomárnoRužomberok
10%Scoorden in beide helften10%
KomárnoRužomberok

BTTS en aantal doelpunten

40%Min. 3 doelpunten en BTTS40%
KomárnoRužomberok
10%Min. 3 doelpunten zonder BTTS20%
KomárnoRužomberok
80%BTTS - laatste 560%
KomárnoRužomberok

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

80%Min. 1 doelpunt voor rust70%
KomárnoRužomberok
10%Min. 2 doelpunten voor rust30%
KomárnoRužomberok
0%Min. 3 doelpunten voor rust30%
KomárnoRužomberok

2e helft

90%Min. 1 doelpunt na rust80%
KomárnoRužomberok
50%Min. 2 doelpunten na rust60%
KomárnoRužomberok
10%Min. 3 doelpunten na rust10%
KomárnoRužomberok

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Komárno is 50% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.5 punten / wedstrijd - Komárno · 1 punten / wedstrijd - Ružomberok

Komárno — situatie bij rust
40% op voorsprong30% gelijk30% achterstaand
Ružomberok — situatie bij rust
20% op voorsprong40% gelijk40% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.5Punten per wedstrijd (1e helft)1
KomárnoRužomberok
0.5Doelpunten voor (1e helft)0.6
KomárnoRužomberok
0.4Doelpunten tegen (1e helft)0.8
KomárnoRužomberok
0.9Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.4
KomárnoRužomberok
60%Clean sheet voor rust50%
KomárnoRužomberok
50%Geen doelpunt voor rust50%
KomárnoRužomberok

Na rust (2e helft)

0.6Punten per wedstrijd (2e helft)0.7
KomárnoRužomberok
0.4Doelpunten voor (2e helft)0.4
KomárnoRužomberok
1.1Doelpunten tegen (2e helft)1.2
KomárnoRužomberok
1.5Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.6
KomárnoRužomberok
20%Clean sheet na rust30%
KomárnoRužomberok
60%Geen doelpunt na rust70%
KomárnoRužomberok

Komárno — resultaten in de tweede helft

10% W30% G60% V
15
Punten bij rust
5
Doelpunten bij rust
+1
Doelsaldo (1e helft)
6
Punten in de tweede helft
-7
Doelsaldo (2e helft)
1.50
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden0%

Staat in 40% van de wedstrijden bij rust voor en wint 0%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.

Verdediging na rust+0.7

Krijgt na rust 0.7 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Ružomberok — resultaten in de tweede helft

10% W40% G50% V
10
Punten bij rust
6
Doelpunten bij rust
-2
Doelsaldo (1e helft)
7
Punten in de tweede helft
-8
Doelsaldo (2e helft)
1.00
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden50%

Staat in 20% van de wedstrijden bij rust voor en wint 10%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.

Verdediging na rust+0.4

Krijgt na rust 0.4 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Komárno — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd2.200.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.80.2
Tegendoelpunten / wedstrijd0.21.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.01.2
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten20%40%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet80%20%
Geen doelpunt20%80%
Doelsaldo+3-4
Rust: 60% op voorsprong - 40% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 40% gelijk - 60% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 4
Ružomberok — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.601.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.80.6
Tegendoelpunten / wedstrijd0.60.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.41.4
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten20%60%
3 doelpunten20%0%
Clean sheet60%40%
Geen doelpunt40%60%
Doelsaldo+1-1
Rust: 40% op voorsprong - 40% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 40% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 4

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Komárno
GescoordTegendoelpunten
1
1
0-15
2
1
16-30
2
2
31-45
0
2
46-60
2
5
61-75
2
4
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (5). Balans late doelpunten (76-90): -2 - de slotfase is een zwak punt.

Ružomberok
GescoordTegendoelpunten
2
4
0-15
2
3
16-30
2
1
31-45
1
0
46-60
2
6
61-75
1
6
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (6). Balans late doelpunten (76-90): -5 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.70
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.4 : 1.3
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
81%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
70%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-17%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
56%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
6%
0:0-risico
ongeveer 1 op 17 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Komárno

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.32
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.28
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-1.9 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.55
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.27
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
52%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
93%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.20
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.1
Late doelpunten
22% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 11% valt in de eerste 15 minuten.
22%

Ružomberok

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.10
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.90
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.49
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.41
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
62%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
116%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.40
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.2
Late doelpunten
10% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 20% valt in de eerste 15 minuten.
10%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Super Liga.

Teams versus competitie

KomárnoLigaRužomberok
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.403.34▼ 3.00
Beide teams scoorden▲ 80%62%▼ 60%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 50%66%▼ 60%
Clean sheets▼ 10%20%▼ 10%
Doelpunt voor rust• 80%81%▼ 70%
Doelpunt na rust▲ 90%84%▼ 80%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.34
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
62%
Beide teams scoorden
66%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
20%
Clean sheets
1.72
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.62
Uitdoelpunten / wedstrijd
+6%
Thuisvoordeel aanval
+6%
Thuisvoordeel verdediging
+4%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
81%
1 doelpunt
41%
2 doelpunten
22%
3 doelpunten
3%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
84%
1 doelpunt
59%
2 doelpunten
21%
3 doelpunten
16%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (4): Komárno 2 - 1 - 1 Ružomberok. Gemiddeld aantal doelpunten 2.25, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Komárno en Ružomberok tegen elkaar?

Komárno speelt op 17 oktober 2026 in Super Liga tegen Ružomberok in Mestský štadión. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Komárno en Ružomberok?

In de laatste 4 onderlinge wedstrijden won Komárno er 2, won Ružomberok er 1 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,25 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Komárno tegen Ružomberok?

Komárno scoort gemiddeld 0,90 doelpunten per wedstrijd en Ružomberok scoort 1,00. Het gemiddelde in Super Liga is 3,34 doelpunten, met Over 2.5 in 66% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 80% van de wedstrijden van Komárno en 60% van die van Ružomberok.

Wat is de actuele vorm van Komárno en Ružomberok?

In de laatste vijf wedstrijden won Komárno er 0, speelde het 4 gelijk en verloor het 1 (0,80 punten per wedstrijd). Ružomberok won er 1, speelde 2 gelijk en verloor 2 (1,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Komárno tegen Ružomberok?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.