Polen - 3 Liga Group 4Gegevens actueel op 18 oktober 2026

Korona Kielce II - Star Starachowice: wedstrijdstatistieken

Korona Kielce II tegen Star Starachowice: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Korona Kielce II speelde tegen Star Starachowice in 3 Liga Group 4 (Polen). De wedstrijd werd gespeeld op 2 april 2026. Eindstand: 3:2.

Huidige vorm

Korona Kielce II: 3-0-2, 1,80 punten per wedstrijd. Star Starachowice: 3-0-2, 1,80 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Korona Kielce II scoort 1,92 en krijgt 1,68 doelpunten per wedstrijd tegen. Star Starachowice scoort 1,54 en krijgt 1,08 tegen. Competitiegemiddelde: 3,17 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Korona Kielce II 72%, Star Starachowice 50%. Over 2.5: Korona Kielce II 84%, Star Starachowice 42%. Competitieniveau: BTTS 57%, Over 2.5 60%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Korona Kielce II 1,61, Star Starachowice 1,48. Schoten per wedstrijd: Korona Kielce II 9,2, Star Starachowice 9,3. Gemiddeld balbezit: Korona Kielce II 38%, Star Starachowice 36%.

Eerste en tweede helft

Korona Kielce II: voorsprong bij rust 28%, doelpunten in de tweede helft 0,52. Star Starachowice: voorsprong bij rust 29%, doelpunten in de tweede helft 0,21.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 0-15 (26) voor Korona Kielce II en 0-15 (22) voor Star Starachowice. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

3 Liga Group 4: 3,17 doelpunten per wedstrijd, BTTS 57%, Over 2.5 60%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 1 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-0-1. Gemiddeld aantal doelpunten 5,00, BTTS 100%.

Per helft

0 : 1
1e helft
3 : 1
2e helft

Wedstrijdstatistieken

53Balbezit (%)47
Korona Kielce IIStar Starachowice
11Schoten11
Korona Kielce IIStar Starachowice
4Schoten op doel6
Korona Kielce IIStar Starachowice
1.36xG1.58
Korona Kielce IIStar Starachowice
4Corners6
Korona Kielce IIStar Starachowice
52Gevaarlijke aanvallen64
Korona Kielce IIStar Starachowice
-1Overtredingen-1
Korona Kielce IIStar Starachowice
-1Kaarten-1
Korona Kielce IIStar Starachowice

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Korona Kielce IIStar Starachowice
1.92Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.54
Korona Kielce IIStar Starachowice
1.68Tegendoelpunten / wedstrijd1.08
Korona Kielce IIStar Starachowice
38%Gemiddeld balbezit36%
Korona Kielce IIStar Starachowice
3.8Schoten op doel / wedstrijd3.29
Korona Kielce IIStar Starachowice

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

9.24Schoten per wedstrijd9.33
Korona Kielce IIStar Starachowice
3.8Schoten op doel3.29
Korona Kielce IIStar Starachowice
20.8%Schotconversie16.5%
Korona Kielce IIStar Starachowice
38%Balbezit36%
Korona Kielce IIStar Starachowice
1.61xG voor1.48
Korona Kielce IIStar Starachowice
1.47xG tegen1.52
Korona Kielce IIStar Starachowice

Schotkwaliteit

Korona Kielce II: CounteraanvallendStar Starachowice: Counteraanvallend
Korona Kielce IIStar Starachowice
Nauwkeurigheid (schoten op doel)41%35%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.170.16
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.510.47

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Korona Kielce II
WWWLL
Resultaatverdeling seizoen
48% W12% G40% V
Seizoen (W-G-V)
12-3-10
1.56 punten / wedstrijd · doelsaldo +6
Laatste 5 (W-G-V)
3-0-2
1.80 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
6-1-5
Laatste 5 thuis
4-0-1
WWWWL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.2Tegendoelpunten: 1.2xG: 2.04xG tegenstander: 1.52BTTS: 60%Over 2.5: 80%
Star Starachowice
WWWLL
Resultaatverdeling seizoen
50% W29% G21% V
Seizoen (W-G-V)
12-7-5
1.79 punten / wedstrijd · doelsaldo +11
Laatste 5 (W-G-V)
3-0-2
1.80 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
3-4-4
Laatste 5 uit
2-1-2
DLWWL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.6Tegendoelpunten: 1.2xG: 1.31xG tegenstander: 1.51BTTS: 20%Over 2.5: 60%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Korona Kielce II is 25% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.92 doelpunten / wedstrijd - Korona Kielce II · 1.54 doelpunten / wedstrijd - Star Starachowice

Star Starachowice is 56% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.68 doelpunten / wedstrijd - Korona Kielce II · 1.08 doelpunten / wedstrijd - Star Starachowice

Scoringsprofiel van Korona Kielce II: sterk

Korona Kielce II scoort in 84% van de wedstrijden (21 van 25 wedstrijden), terwijl Star Starachowice in 42% (10 van 24 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Star Starachowice: zeer sterk

Star Starachowice scoort in 88% van de wedstrijden (21 van 24 wedstrijden), terwijl Korona Kielce II in 16% (4 van 25 wedstrijden) de nul houdt.

48Gemaakte doelpunten (seizoen)37
Korona Kielce IIStar Starachowice
42Tegendoelpunten (seizoen)26
Korona Kielce IIStar Starachowice
3.6Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.63
Korona Kielce IIStar Starachowice
11Gemaakte doelpunten (laatste 5)8
Korona Kielce IIStar Starachowice
6Tegendoelpunten (laatste 5)6
Korona Kielce IIStar Starachowice

Hoe vaak ze minstens scoren...

84%1 doelpunt88%
Korona Kielce IIStar Starachowice
52%2 doelpunten42%
Korona Kielce IIStar Starachowice
36%3 doelpunten17%
Korona Kielce IIStar Starachowice
16%4 doelpunten8%
Korona Kielce IIStar Starachowice

Hoe vaak ze minstens incasseren...

84%1 doelpunt58%
Korona Kielce IIStar Starachowice
56%2 doelpunten42%
Korona Kielce IIStar Starachowice
20%3 doelpunten8%
Korona Kielce IIStar Starachowice
8%4 doelpunten0%
Korona Kielce IIStar Starachowice

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

72%
Korona Kielce II - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.18 van 25 wedstrijden
50%
Star Starachowice - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.12 van 24 wedstrijden
57%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

20%BTTS bij rust25%
Korona Kielce IIStar Starachowice
8%BTTS in beide helften4%
Korona Kielce IIStar Starachowice
28%Scoorden in beide helften13%
Korona Kielce IIStar Starachowice

BTTS en aantal doelpunten

68%Min. 3 doelpunten en BTTS33%
Korona Kielce IIStar Starachowice
16%Min. 3 doelpunten zonder BTTS8%
Korona Kielce IIStar Starachowice
60%BTTS - laatste 520%
Korona Kielce IIStar Starachowice

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

56%Min. 1 doelpunt voor rust58%
Korona Kielce IIStar Starachowice
44%Min. 2 doelpunten voor rust42%
Korona Kielce IIStar Starachowice
16%Min. 3 doelpunten voor rust8%
Korona Kielce IIStar Starachowice

2e helft

60%Min. 1 doelpunt na rust33%
Korona Kielce IIStar Starachowice
40%Min. 2 doelpunten na rust17%
Korona Kielce IIStar Starachowice
8%Min. 3 doelpunten na rust4%
Korona Kielce IIStar Starachowice

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Star Starachowice is 7% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.36 punten / wedstrijd - Korona Kielce II · 1.46 punten / wedstrijd - Star Starachowice

Korona Kielce II — situatie bij rust
28% op voorsprong52% gelijk20% achterstaand
Star Starachowice — situatie bij rust
29% op voorsprong58% gelijk13% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.36Punten per wedstrijd (1e helft)1.46
Korona Kielce IIStar Starachowice
0.56Doelpunten voor (1e helft)0.63
Korona Kielce IIStar Starachowice
0.6Doelpunten tegen (1e helft)0.46
Korona Kielce IIStar Starachowice
1.16Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.08
Korona Kielce IIStar Starachowice
64%Clean sheet voor rust67%
Korona Kielce IIStar Starachowice
60%Geen doelpunt voor rust50%
Korona Kielce IIStar Starachowice

Na rust (2e helft)

1.16Punten per wedstrijd (2e helft)0.96
Korona Kielce IIStar Starachowice
0.52Doelpunten voor (2e helft)0.21
Korona Kielce IIStar Starachowice
0.56Doelpunten tegen (2e helft)0.33
Korona Kielce IIStar Starachowice
1.08Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)0.54
Korona Kielce IIStar Starachowice
56%Clean sheet na rust75%
Korona Kielce IIStar Starachowice
64%Geen doelpunt na rust83%
Korona Kielce IIStar Starachowice

Korona Kielce II — resultaten in de tweede helft

20% W56% G24% V
34
Punten bij rust
14
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
29
Punten in de tweede helft
-1
Doelsaldo (2e helft)
1.36
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden171%

Staat in 28% van de wedstrijden bij rust voor en wint 48%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.0

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Star Starachowice — resultaten in de tweede helft

8% W71% G21% V
35
Punten bij rust
15
Doelpunten bij rust
+4
Doelsaldo (1e helft)
23
Punten in de tweede helft
-3
Doelsaldo (2e helft)
1.46
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden172%

Staat in 29% van de wedstrijden bij rust voor en wint 50%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.1

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Korona Kielce II — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.201.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.60.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.01.0
1 doelpunt60%60%
2 doelpunten40%20%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet60%80%
Geen doelpunt60%60%
Doelsaldo-1+3
Rust: 20% op voorsprong - 60% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 40% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2
Star Starachowice — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.201.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.2
Tegendoelpunten / wedstrijd0.60.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.00.8
1 doelpunt60%60%
2 doelpunten40%20%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet60%60%
Geen doelpunt60%80%
Doelsaldo-1-2
Rust: 20% op voorsprong - 60% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 40% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Korona Kielce II
GescoordTegendoelpunten
26
15
0-15
5
5
16-30
4
8
31-45
1
6
46-60
1
4
61-75
11
4
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (26 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (15). Balans late doelpunten (76-90): +7 - wint in de slotfase.

Star Starachowice
GescoordTegendoelpunten
22
12
0-15
4
3
16-30
6
3
31-45
3
1
46-60
2
3
61-75
0
4
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (22 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (12). Balans late doelpunten (76-90): -4 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.11
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.5 : 1.6
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
98%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
61%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+61%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
74%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
2%
0:0-risico
ongeveer 1 op 50 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Korona Kielce II

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.14
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.10
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-3.5 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.31
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.21
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
114%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
114%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.24
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.0
Late doelpunten
23% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 54% valt in de eerste 15 minuten.
23%

Star Starachowice

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.04
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.50
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-5.2 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.06
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.44
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
104%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
64%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.01
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.4
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 59% valt in de eerste 15 minuten.
0%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van 3 Liga Group 4.

Teams versus competitie

Korona Kielce IILigaStar Starachowice
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 3.603.17▼ 2.63
Beide teams scoorden▲ 72%57%▼ 50%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 84%60%▼ 42%
Clean sheets▼ 16%24%▲ 42%
Doelpunt voor rust▲ 56%53%▲ 58%
Doelpunt na rust▲ 60%56%▼ 33%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.17
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
57%
Beide teams scoorden
60%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
24%
Clean sheets
1.69
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.48
Uitdoelpunten / wedstrijd
+14%
Thuisvoordeel aanval
+12%
Thuisvoordeel verdediging
+5%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
53%
1 doelpunt
31%
2 doelpunten
13%
3 doelpunten
2%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
56%
1 doelpunt
33%
2 doelpunten
13%
3 doelpunten
5%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Thuisteam

Andere geregistreerde spelers

—Mateusz Głowiński⚽ 1

Uitteam

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Korona Kielce IIDoelpuntMateusz Głowiński

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Vorige ontmoeting: Korona Kielce II 0 - 0 - 1 Star Starachowice. Gemiddeld aantal doelpunten 5.00, beide teams scoorden in 100% wedstrijden.

Star Starachowice
3 : 2
Korona Kielce II

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Korona Kielce II tegen Star Starachowice?

De wedstrijd in 3 Liga Group 4 eindigde in Korona Kielce II 3:2 Star Starachowice. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Korona Kielce II tegen Star Starachowice?

Korona Kielce II scoort gemiddeld 1,92 doelpunten per wedstrijd en Star Starachowice scoort 1,54. Het gemiddelde in 3 Liga Group 4 is 3,17 doelpunten, met Over 2.5 in 60% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 72% van de wedstrijden van Korona Kielce II en 50% van die van Star Starachowice.

Wat is de actuele vorm van Korona Kielce II en Star Starachowice?

In de laatste vijf wedstrijden won Korona Kielce II er 3, speelde het 0 gelijk en verloor het 2 (1,80 punten per wedstrijd). Star Starachowice won er 3, speelde 0 gelijk en verloor 2 (1,80 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Korona Kielce II tegen Star Starachowice?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.