Hongarije - NB IIAlkotmány téri pályaGegevens actueel op 03 november 2026

Kozármisleny - Ajka: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Kozármisleny tegen Ajka: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Kozármisleny speelt tegen Ajka in NB II (Hongarije). De wedstrijd staat gepland voor 7 november 2026. Locatie: Alkotmány téri pálya.

Huidige vorm

Kozármisleny: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd. Ajka: 1-2-2, 1,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Kozármisleny scoort 0,83 en krijgt 1,67 doelpunten per wedstrijd tegen. Ajka scoort 1,42 en krijgt 1,25 tegen. Competitiegemiddelde: 2,91 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Kozármisleny 33%, Ajka 67%. Over 2.5: Kozármisleny 50%, Ajka 42%. Competitieniveau: BTTS 55%, Over 2.5 56%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Kozármisleny 1,12, Ajka 1,17. Schoten per wedstrijd: Kozármisleny 6,2, Ajka 6,7. Gemiddeld balbezit: Kozármisleny 41%, Ajka 40%.

Eerste en tweede helft

Kozármisleny: voorsprong bij rust 17%, doelpunten in de tweede helft 0,67. Ajka: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 0,75.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 61-75 (4) voor Kozármisleny en 31-45+ (4) voor Ajka. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

NB II: 2,91 doelpunten per wedstrijd, BTTS 55%, Over 2.5 56%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-1-0. Gemiddeld aantal doelpunten 2,00, BTTS 50%.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(-)
(-)
(-)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

0.83Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.42
KozármislenyAjka
1.67Tegendoelpunten / wedstrijd1.25
KozármislenyAjka
41%Gemiddeld balbezit40%
KozármislenyAjka
2.58Schoten op doel / wedstrijd3.42
KozármislenyAjka

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

6.17Schoten per wedstrijd6.67
KozármislenyAjka
2.58Schoten op doel3.42
KozármislenyAjka
13.5%Schotconversie21.3%
KozármislenyAjka
41%Balbezit40%
KozármislenyAjka
1.12xG voor1.17
KozármislenyAjka
1.6xG tegen1.76
KozármislenyAjka

Schotkwaliteit

Kozármisleny: CounteraanvallendAjka: Counteraanvallend
KozármislenyAjka
Nauwkeurigheid (schoten op doel)42%51%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.180.18
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.320.42

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Kozármisleny is 40% beter voor vorm laatste 5.

1.4 punten / wedstrijd - Kozármisleny · 1 punten / wedstrijd - Ajka

Kozármisleny
DLWLW
Resultaatverdeling seizoen
25% W8% G67% V
Seizoen (W-G-V)
3-1-8
0.83 punten / wedstrijd · doelsaldo -10
Laatste 5 (W-G-V)
2-1-2
1.40 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-0-3
Laatste 5 thuis
1-0-3
LWLL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 1.0xG: 1.17xG tegenstander: 1.23BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Ajka
LDLWD
Resultaatverdeling seizoen
42% W33% G25% V
Seizoen (W-G-V)
5-4-3
1.58 punten / wedstrijd · doelsaldo +2
Laatste 5 (W-G-V)
1-2-2
1.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
2-2-1
Laatste 5 uit
2-2-1
DWLDW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.6Tegendoelpunten: 1.8xG: 0.89xG tegenstander: 1.76BTTS: 100%Over 2.5: 60%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Ajka is 71% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

0.83 doelpunten / wedstrijd - Kozármisleny · 1.42 doelpunten / wedstrijd - Ajka

Ajka is 34% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.67 doelpunten / wedstrijd - Kozármisleny · 1.25 doelpunten / wedstrijd - Ajka

Scoringsprofiel van Kozármisleny: sterk

Kozármisleny scoort in 58% van de wedstrijden (7 van 12 wedstrijden), terwijl Ajka in 25% (3 van 12 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Ajka: zeer sterk

Ajka scoort in 92% van de wedstrijden (11 van 12 wedstrijden), terwijl Kozármisleny in 25% (3 van 12 wedstrijden) de nul houdt.

10Gemaakte doelpunten (seizoen)17
KozármislenyAjka
20Tegendoelpunten (seizoen)15
KozármislenyAjka
2.5Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.67
KozármislenyAjka
5Gemaakte doelpunten (laatste 5)8
KozármislenyAjka
5Tegendoelpunten (laatste 5)9
KozármislenyAjka

Hoe vaak ze minstens scoren...

58%1 doelpunt92%
KozármislenyAjka
17%2 doelpunten33%
KozármislenyAjka
8%3 doelpunten17%
KozármislenyAjka
0%4 doelpunten0%
KozármislenyAjka

Hoe vaak ze minstens incasseren...

75%1 doelpunt75%
KozármislenyAjka
67%2 doelpunten25%
KozármislenyAjka
17%3 doelpunten17%
KozármislenyAjka
8%4 doelpunten8%
KozármislenyAjka

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

55%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

0%BTTS bij rust33%
KozármislenyAjka
0%BTTS in beide helften8%
KozármislenyAjka
8%Scoorden in beide helften33%
KozármislenyAjka

BTTS en aantal doelpunten

25%Min. 3 doelpunten en BTTS33%
KozármislenyAjka
25%Min. 3 doelpunten zonder BTTS8%
KozármislenyAjka
20%BTTS - laatste 5100%
KozármislenyAjka

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

58%Min. 1 doelpunt voor rust75%
KozármislenyAjka
0%Min. 2 doelpunten voor rust42%
KozármislenyAjka
0%Min. 3 doelpunten voor rust8%
KozármislenyAjka

2e helft

100%Min. 1 doelpunt na rust83%
KozármislenyAjka
67%Min. 2 doelpunten na rust33%
KozármislenyAjka
25%Min. 3 doelpunten na rust17%
KozármislenyAjka

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Ajka is 63% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

0.92 punten / wedstrijd - Kozármisleny · 1.5 punten / wedstrijd - Ajka

Kozármisleny — situatie bij rust
17% op voorsprong42% gelijk42% achterstaand
Ajka — situatie bij rust
33% op voorsprong50% gelijk17% achterstaand

Voor rust (1e helft)

0.92Punten per wedstrijd (1e helft)1.5
KozármislenyAjka
0.17Doelpunten voor (1e helft)0.67
KozármislenyAjka
0.42Doelpunten tegen (1e helft)0.67
KozármislenyAjka
0.58Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.33
KozármislenyAjka
58%Clean sheet voor rust58%
KozármislenyAjka
83%Geen doelpunt voor rust33%
KozármislenyAjka

Na rust (2e helft)

1.17Punten per wedstrijd (2e helft)1.58
KozármislenyAjka
0.67Doelpunten voor (2e helft)0.75
KozármislenyAjka
1.25Doelpunten tegen (2e helft)0.58
KozármislenyAjka
1.92Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.33
KozármislenyAjka
33%Clean sheet na rust42%
KozármislenyAjka
50%Geen doelpunt na rust42%
KozármislenyAjka

Kozármisleny — resultaten in de tweede helft

33% W17% G50% V
11
Punten bij rust
2
Doelpunten bij rust
-3
Doelsaldo (1e helft)
14
Punten in de tweede helft
-7
Doelsaldo (2e helft)
0.92
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden147%

Staat in 17% van de wedstrijden bij rust voor en wint 25%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.8

Krijgt na rust 0.8 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Ajka — resultaten in de tweede helft

42% W33% G25% V
18
Punten bij rust
8
Doelpunten bij rust
0
Doelsaldo (1e helft)
19
Punten in de tweede helft
+2
Doelsaldo (2e helft)
1.50
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden127%

Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 42%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.1

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Kozármisleny — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.801.80
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.01.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.20.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.21.8
1 doelpunt20%100%
2 doelpunten0%60%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet80%60%
Geen doelpunt100%40%
Doelsaldo-1+1
Rust: 0% op voorsprong - 80% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 60% gewonnen - 0% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 0
Ajka — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.801.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.80.8
Tegendoelpunten / wedstrijd1.20.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.01.4
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten80%40%
3 doelpunten20%20%
Clean sheet20%40%
Geen doelpunt20%40%
Doelsaldo-2+1
Rust: 0% op voorsprong - 80% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 40% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 80% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 4

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Kozármisleny
GescoordTegendoelpunten
1
1
0-15
1
0
16-30
0
4
31-45
2
7
46-60
4
5
61-75
2
3
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (7). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.

Ajka
GescoordTegendoelpunten
2
2
0-15
2
4
16-30
4
2
31-45
3
1
46-60
4
3
61-75
2
3
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (4). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.58
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.0 : 1.5
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
89%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
50%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-23%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
53%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
3%
0:0-risico
ongeveer 1 op 33 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Kozármisleny

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.48
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.36
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+2.8 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.29
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.07
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
52%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
127%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.57
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.5
Late doelpunten
20% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 10% valt in de eerste 15 minuten.
20%

Ajka

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.59
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.76
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-1.2 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.25
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.51
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
108%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
78%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.58
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.1
Late doelpunten
12% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 12% valt in de eerste 15 minuten.
12%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van NB II.

Teams versus competitie

KozármislenyLigaAjka
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.502.91▼ 2.67
Beide teams scoorden▼ 33%55%▲ 67%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 50%56%▼ 42%
Clean sheets• 25%24%• 25%
Doelpunt voor rust▼ 58%71%▲ 75%
Doelpunt na rust▲ 100%82%• 83%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.91
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
55%
Beide teams scoorden
56%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
24%
Clean sheets
1.60
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.31
Uitdoelpunten / wedstrijd
+22%
Thuisvoordeel aanval
+18%
Thuisvoordeel verdediging
+14%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
71%
1 doelpunt
38%
2 doelpunten
17%
3 doelpunten
6%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
82%
1 doelpunt
42%
2 doelpunten
21%
3 doelpunten
8%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Kozármisleny 1 - 1 - 0 Ajka. Gemiddeld aantal doelpunten 2.00, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

Kozármisleny SE
1 : 1
FC Ajka
FC Ajka
0 : 2
Kozármisleny SE

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Kozármisleny en Ajka tegen elkaar?

Kozármisleny speelt op 7 november 2026 in NB II tegen Ajka in Alkotmány téri pálya. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Kozármisleny en Ajka?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Kozármisleny er 1, won Ajka er 0 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,00 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Kozármisleny tegen Ajka?

Kozármisleny scoort gemiddeld 0,83 doelpunten per wedstrijd en Ajka scoort 1,42. Het gemiddelde in NB II is 2,91 doelpunten, met Over 2.5 in 56% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 33% van de wedstrijden van Kozármisleny en 67% van die van Ajka.

Wat is de actuele vorm van Kozármisleny en Ajka?

In de laatste vijf wedstrijden won Kozármisleny er 2, speelde het 1 gelijk en verloor het 2 (1,40 punten per wedstrijd). Ajka won er 1, speelde 2 gelijk en verloor 2 (1,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Kozármisleny tegen Ajka?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.