Leevon / PPK - Smiltene: wedstrijdstatistieken
Leevon / PPK tegen Smiltene: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Leevon / PPK speelde tegen Smiltene in 1. Liga (Letland). De wedstrijd werd gespeeld op 23 augustus 2026. Eindstand: 4:2.
Huidige vorm
Leevon / PPK: 4-0-1, 2,40 punten per wedstrijd. Smiltene: 2-0-3, 1,20 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Leevon / PPK scoort 1,63 en krijgt 1,19 doelpunten per wedstrijd tegen. Smiltene scoort 1,19 en krijgt 2,69 tegen. Competitiegemiddelde: 3,59 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Leevon / PPK 69%, Smiltene 56%. Over 2.5: Leevon / PPK 69%, Smiltene 63%. Competitieniveau: BTTS 63%, Over 2.5 70%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Leevon / PPK 1,63, Smiltene 1,23. Schoten per wedstrijd: Leevon / PPK 12,3, Smiltene 8,9. Gemiddeld balbezit: Leevon / PPK 51%, Smiltene 44%.
Eerste en tweede helft
Leevon / PPK: voorsprong bij rust 13%, doelpunten in de tweede helft 1,06. Smiltene: voorsprong bij rust 13%, doelpunten in de tweede helft 0,88.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 46-60 (7) voor Leevon / PPK en 76-90+ (6) voor Smiltene. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
1. Liga: 3,59 doelpunten per wedstrijd, BTTS 63%, Over 2.5 70%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 3 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 2-1-0. Gemiddeld aantal doelpunten 3,00, BTTS 33%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Leevon / PPK staat op de 4e plaats en won 10 van de 16 wedstrijden, terwijl Smiltene 13e staat met slechts 2 overwinningen en 10 nederlagen. De thuisploeg is vooral sterk in eigen huis: ze winnen 75% van hun wedstrijden, maken gemiddeld 2,00 doelpunten en produceren 4,75 schoten op doel per wedstrijd, terwijl de bezoekers buitenshuis slechts 0,88 doelpunt per wedstrijd maken. De defensie van Smiltene incasseert op vreemde bodem 2,75 doelpunten per wedstrijd, hield nog geen enkele keer de nul en heeft een hoog gemiddeld xGA van 2,06, tegenover 1,62 xG van de thuisploeg in de aanval. Leevon / PPK won 4 van zijn laatste 5 wedstrijden, terwijl Smiltene 3 van zijn laatste 5 verloor en in de helft van zijn uitwedstrijden niet tot scoren komt. Het verschil in kwaliteit en efficiëntie, gecombineerd met de zeer zwakke verdediging van de bezoekers, spreekt duidelijk in het voordeel van een thuisoverwinning.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
De BTTS-tip wordt vooral ondersteund door de huidige vorm, aangezien beide teams in 80% van hun laatste 5 wedstrijden aan beide kanten tot scoren kwamen. Leevon / PPK maakte in deze periode gemiddeld 1,8 doelpunt, tegenover 1,6 voor Smiltene, terwijl de bezoekers gemiddeld maar liefst 2,4 doelpunten incasseerden. De thuisploeg stond tegenstanders dit seizoen gemiddeld 2,63 doelpunten per wedstrijd toe en had een gemiddelde xG tegen van 1,97, wat de kansen van Smiltene om te scoren duidelijk vergroot, ondanks hun seizoensgemiddelde van slechts 0,88 doelpunt. Smiltene hield daarentegen nog geen enkele keer de nul en kreeg gemiddeld 2,75 doelpunt tegen, waardoor de thuisploeg met een xG van 1,38 en 4,88 schoten op doel per wedstrijd de weg naar het net zou moeten vinden. De seizoensgebonden BTTS-percentages bedragen 63% voor Leevon / PPK en 50% voor Smiltene, terwijl de recente vorm van beide teams de verwachting richting een scenario met doelpunten aan beide kanten verschuift.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Het wedstrijdprofiel is doelpuntrijk, omdat Leevon / PPK gemiddeld 2,63 doelpunten per wedstrijd tegen krijgt en Smiltene zelfs 2,75. Bovendien hielden de bezoekers nog geen enkele keer de nul. In hun laatste vijf wedstrijden eindigde bij beide teams 80% van de duels met minimaal drie doelpunten, terwijl hun gemiddelde aantal gescoorde doelpunten respectievelijk 1,8 en 1,6 bedroeg. Het aanvallende potentieel wordt bevestigd door de xG over de laatste vijf wedstrijden: 1,66 voor de thuisploeg en 1,44 voor de bezoekers, wat de voorspelling van in totaal 3,20 doelpunten ondersteunt. De lijn boven 1,5 doelpunten is de sterkste keuze, omdat er dit seizoen in 75% van de wedstrijden van Leevon / PPK en in 88% van de duels van Smiltene minstens twee doelpunten vielen.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Het sterkste scenario is een gelijkspel bij rust en een overwinning voor Leevon / PPK na afloop, omdat de thuisploeg in 3 van de laatste 5 wedstrijden bij rust gelijkstond en daarna gemiddeld 1,0 doelpunt na rust maakte. De huidige vorm is duidelijk in het voordeel van de thuisploeg: die won 4 van de laatste 5 wedstrijden en scoorde in die periode gemiddeld 1,8 doelpunt per wedstrijd, terwijl Smiltene 3 van de 5 wedstrijden verloor en gemiddeld 2,4 doelpunten incasseerde. Leevon / PPK heeft in de laatste vijf wedstrijden ook een beter tweedehelftenrecord, met gemiddeld 0,4 tegendoelpunt tegenover 1,2 voor de bezoekers. Een voorzichtige openingsfase ligt voor de hand, aangezien beide teams dit seizoen in slechts 13% van de wedstrijden bij rust op voorsprong stonden, maar het overwicht van de thuisploeg zou na de rust moeten toenemen.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Leevon / PPK | Smiltene | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 41% | 47% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.13 | 0.14 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.33 | 0.28 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Leevon / PPK is 100% beter voor vorm laatste 5.
2.4 punten / wedstrijd - Leevon / PPK · 1.2 punten / wedstrijd - Smiltene
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Leevon / PPK is 37% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1.63 doelpunten / wedstrijd - Leevon / PPK · 1.19 doelpunten / wedstrijd - Smiltene
Leevon / PPK is 126% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
1.19 doelpunten / wedstrijd - Leevon / PPK · 2.69 doelpunten / wedstrijd - Smiltene
Leevon / PPK scoort in 81% van de wedstrijden (13 van 16 wedstrijden), terwijl Smiltene in 13% (2 van 16 wedstrijden) de nul houdt.
Smiltene scoort in 63% van de wedstrijden (10 van 16 wedstrijden), terwijl Leevon / PPK in 31% (5 van 16 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Leevon / PPK
Over / Under - Smiltene
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Leevon / PPK is 45% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1 punten / wedstrijd - Leevon / PPK · 0.69 punten / wedstrijd - Smiltene
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Leevon / PPK — resultaten in de tweede helft
Staat in 13% van de wedstrijden bij rust voor en wint 63%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
Smiltene — resultaten in de tweede helft
Staat in 13% van de wedstrijden bij rust voor en wint 13%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.20 | 2.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.6 | 1.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.8 | 0.6 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.4 | 1.6 |
| 1 doelpunt | 80% | 100% |
| 2 doelpunten | 60% | 40% |
| 3 doelpunten | 0% | 20% |
| Clean sheet | 40% | 60% |
| Geen doelpunt | 40% | 0% |
| Doelsaldo | -1 | +2 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.40 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.8 | 0.8 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 1.2 | 1.2 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 2.0 | 2.0 |
| 1 doelpunt | 100% | 80% |
| 2 doelpunten | 60% | 60% |
| 3 doelpunten | 40% | 20% |
| Clean sheet | 40% | 40% |
| Geen doelpunt | 20% | 40% |
| Doelsaldo | -2 | -2 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (7 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (6). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.
Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (6 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (9). Balans late doelpunten (76-90): -3 - de slotfase is een zwak punt.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Leevon / PPK
Smiltene
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van 1. Liga.
Teams versus competitie
| Leevon / PPK | Liga | Smiltene | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▼ 2.81 | 3.59 | ▲ 3.88 |
| Beide teams scoorden | ▲ 69% | 63% | ▼ 56% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | • 69% | 70% | ▼ 63% |
| Clean sheets | ▲ 31% | 20% | ▼ 13% |
| Doelpunt voor rust | ▼ 69% | 76% | • 75% |
| Doelpunt na rust | ▼ 81% | 86% | ▲ 88% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Andere geregistreerde spelers
Uitteam
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
- Leevon / PPKDoelpuntSho Saito
- Leevon / PPKAssistSho Saito
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (3): Leevon / PPK 2 - 1 - 0 Smiltene. Gemiddeld aantal doelpunten 3.00, beide teams scoorden in 33% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Leevon / PPK tegen Smiltene?
De wedstrijd in 1. Liga eindigde in Leevon / PPK 4:2 Smiltene. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Leevon / PPK en Smiltene?
In de laatste 3 onderlinge wedstrijden won Leevon / PPK er 2, won Smiltene er 0 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,00 doelpunten; in 33% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Leevon / PPK tegen Smiltene?
Leevon / PPK scoort gemiddeld 1,63 doelpunten per wedstrijd en Smiltene scoort 1,19. Het gemiddelde in 1. Liga is 3,59 doelpunten, met Over 2.5 in 70% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 69% van de wedstrijden van Leevon / PPK en 56% van die van Smiltene.
Wat is de actuele vorm van Leevon / PPK en Smiltene?
In de laatste vijf wedstrijden won Leevon / PPK er 4, speelde het 0 gelijk en verloor het 1 (2,40 punten per wedstrijd). Smiltene won er 2, speelde 0 gelijk en verloor 3 (1,20 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Leevon / PPK tegen Smiltene?
Gebruik deze pagina om de cijfers achter Leevon / PPK tegen Smiltene te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.


