Legia Warszawa - Radomiak Radom: wedstrijdstatistieken
Legia Warszawa tegen Radomiak Radom: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Legia Warszawa speelde tegen Radomiak Radom in Ekstraklasa (Polen). De wedstrijd werd gespeeld op 14 augustus 2026. Locatie: Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Eindstand: 5:0.
Huidige vorm
Legia Warszawa: 2-1-0, 2,33 punten per wedstrijd. Radomiak Radom: 1-0-2, 1,00 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Legia Warszawa scoort 1,67 en krijgt 0,67 doelpunten per wedstrijd tegen. Radomiak Radom scoort 1,33 en krijgt 2,33 tegen. Competitiegemiddelde: 2,67 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Legia Warszawa 67%, Radomiak Radom 100%. Over 2.5: Legia Warszawa 33%, Radomiak Radom 100%. Competitieniveau: BTTS 63%, Over 2.5 63%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Legia Warszawa 1,94, Radomiak Radom 1,32. Schoten per wedstrijd: Legia Warszawa 18,3, Radomiak Radom 12,3. Gemiddeld balbezit: Legia Warszawa 53%, Radomiak Radom 44%.
Eerste en tweede helft
Legia Warszawa: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 1,00. Radomiak Radom: voorsprong bij rust 67%, doelpunten in de tweede helft 0,67.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (2) voor Legia Warszawa en 31-45+ (2) voor Radomiak Radom. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Ekstraklasa: 2,67 doelpunten per wedstrijd, BTTS 63%, Over 2.5 63%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-1-0. Gemiddeld aantal doelpunten 3,50, BTTS 100%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Legia Warszawa is de duidelijke favoriet: thuis won de ploeg 100% van de wedstrijden, scoort ze gemiddeld 3 doelpunten per wedstrijd en heeft ze dit seizoen nog niet verloren. De thuisploeg creëert enorm veel kansen en noteert gemiddeld 22 schoten, waarvan 8 op doel, terwijl het gemiddelde xG 2,37 bedraagt tegenover slechts 1,05 voor Radomiak in uitwedstrijden. Radomiak verloor al zijn uitwedstrijden, incasseert daar gemiddeld 3 doelpunten en staat tegenstanders een xG van 2,68 toe. Het verschil wordt ook bevestigd door de recente vorm: Legia maakte 11 doelpunten en pakte 11 punten in de laatste vijf wedstrijden, terwijl Radomiak in die periode maar liefst 16 doelpunten incasseerde en 4 van de 5 wedstrijden verloor. De bezoekers kunnen wel scoren, aangezien Legia thuis gemiddeld 1 doelpunt tegen krijgt, maar het overwicht van de thuisploeg in balbezit — 62% tegenover 44% — zou moeten leiden tot een overtuigende overwinning.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Beide teams noteerden BTTS in 100% van hun wedstrijden tot nu toe dit seizoen, tegenover een competitiegemiddelde van 63%. Dat is een zeer sterk signaal dat beide ploegen kunnen scoren. Legia maakt thuis gemiddeld 1,5 doelpunt, terwijl Radomiak ondanks de zwakkere aanval gemiddeld 1,0 keer scoort. Tegelijkertijd incasseert de thuisploeg maar liefst 2,0 doelpunten per wedstrijd. De defensie van Radomiak oogt bijzonder zwak: de ploeg staat gemiddeld 3,0 doelpunten en 2,68 xG toe, terwijl Legia in de laatste vijf wedstrijden een hoge 2,04 xG creëerde en gemiddeld 2,2 doelpunten per wedstrijd maakte. De bezoekers hebben in hun laatste vijf optredens een BTTS-percentage van 100% en scoorden daarin 7 doelpunten, hoewel ze er tegelijkertijd maar liefst 16 tegen kregen. De betere recente defensie van Legia, die in vijf wedstrijden slechts 0,8 doelpunt per wedstrijd toestond, verlaagt de zekerheid dat Radomiak scoort enigszins. Zijn regelmatige doelpuntenproductie en de seizoenslange kwetsbaarheid van de thuisploeg achterin pleiten echter voor BTTS Ja.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Legia maakte in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2,2 doelpunten, terwijl Radomiak in dezelfde periode maar liefst 3,2 tegendoelpunten per wedstrijd incasseerde. Dat versterkt de vooruitzichten op doelpunten van de thuisploeg duidelijk. De gemiddelde xG van Legia over de laatste vijf wedstrijden bedraagt 2,04, terwijl Radomiak de tegenstanders gemiddeld 2,11 xG toestond. Daarom wordt voor de thuisploeg een score van ongeveer 2,15 doelpunten verwacht. Ook de bezoekers scoorden gemiddeld 1,4 doelpunt en bij beide teams eindigde in de laatste vijf wedstrijden minstens 60% van de duels met minimaal drie doelpunten. In alle tot nu toe gespeelde wedstrijden van beide teams dit seizoen vielen meer dan 1,5 doelpunten. Daarom is over 1,5 het sterkste en meest betrouwbare signaal.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Legia verkeert duidelijk in een betere vorm: in de laatste 5 wedstrijden scoorde de ploeg gemiddeld 2,2 doelpunten, kreeg ze slechts 0,8 tegendoelpunt tegen en leed ze geen enkele nederlaag, terwijl Radomiak 4 van de 5 duels verloor en maar liefst 3,2 doelpunten per wedstrijd incasseerde. De voorsprong van de thuisploeg is ook zichtbaar in de kwaliteit van de kansen: het gemiddelde xG bedraagt 1,46, terwijl Radomiak de tegenstanders kansen met een xG van 2,68 toestaat. Na rust scoort Legia de laatste tijd gemiddeld 1,25 doelpunten en krijgt de ploeg 0,25 tegendoelpunt tegen, terwijl de bezoekers hun tegenstanders 1,4 doelpunten toestaan. Dit versterkt het scenario waarin Legia de voorsprong vasthoudt of verder uitbouwt. De thuisploeg stond in 50% van de laatste wedstrijden bij rust voor, terwijl Radomiak in 60% van de gevallen met een achterstand de kleedkamer opzocht. Daarom is het meest waarschijnlijke scenario dat Legia halverwege leidt en de wedstrijd na 90 minuten wint.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Legia Warszawa | Radomiak Radom | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 29% | 30% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.11 | 0.11 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.31 | 0.36 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Legia Warszawa is 133% beter voor vorm laatste 5.
2.33 punten / wedstrijd - Legia Warszawa · 1 punten / wedstrijd - Radomiak Radom
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Legia Warszawa is 26% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1.67 doelpunten / wedstrijd - Legia Warszawa · 1.33 doelpunten / wedstrijd - Radomiak Radom
Legia Warszawa is 248% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
0.67 doelpunten / wedstrijd - Legia Warszawa · 2.33 doelpunten / wedstrijd - Radomiak Radom
Legia Warszawa scoort in 100% van de wedstrijden (3 van 3 wedstrijden), terwijl Radomiak Radom in 0% (0 van 3 wedstrijden) de nul houdt.
Radomiak Radom scoort in 100% van de wedstrijden (3 van 3 wedstrijden), terwijl Legia Warszawa in 33% (1 van 3 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Legia Warszawa
Over / Under - Radomiak Radom
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Radomiak Radom is 20% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1.67 punten / wedstrijd - Legia Warszawa · 2 punten / wedstrijd - Radomiak Radom
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Legia Warszawa — resultaten in de tweede helft
Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 67%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
Radomiak Radom — resultaten in de tweede helft
Staat in 67% van de wedstrijden bij rust voor en wint 33%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.
Krijgt na rust 1.0 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.67 | 2.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.7 | 1.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.3 | 0.3 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.0 | 1.3 |
| 1 doelpunt | 67% | 100% |
| 2 doelpunten | 33% | 33% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 67% | 67% |
| Geen doelpunt | 33% | 33% |
| Doelsaldo | +1 | +2 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 2.00 | 0.67 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.7 | 0.7 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.7 | 1.7 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.3 | 2.3 |
| 1 doelpunt | 100% | 100% |
| 2 doelpunten | 33% | 100% |
| 3 doelpunten | 0% | 33% |
| Clean sheet | 67% | 0% |
| Geen doelpunt | 33% | 33% |
| Doelsaldo | 0 | -3 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (1). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.
Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (2). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Legia Warszawa
Radomiak Radom
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Ekstraklasa.
Teams versus competitie
| Legia Warszawa | Liga | Radomiak Radom | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▼ 2.33 | 2.67 | ▲ 3.67 |
| Beide teams scoorden | ▲ 67% | 63% | ▲ 100% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 33% | 63% | ▲ 100% |
| Clean sheets | ▲ 33% | 25% | ▼ 0% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 67% | 54% | ▲ 100% |
| Doelpunt na rust | ▲ 100% | 83% | ▲ 100% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Uitteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (2): Legia Warszawa 1 - 1 - 0 Radomiak Radom. Gemiddeld aantal doelpunten 3.50, beide teams scoorden in 100% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Legia Warszawa tegen Radomiak Radom?
De wedstrijd in Ekstraklasa eindigde in Legia Warszawa 5:0 Radomiak Radom. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Legia Warszawa en Radomiak Radom?
In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Legia Warszawa er 1, won Radomiak Radom er 0 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,50 doelpunten; in 100% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Legia Warszawa tegen Radomiak Radom?
Legia Warszawa scoort gemiddeld 1,67 doelpunten per wedstrijd en Radomiak Radom scoort 1,33. Het gemiddelde in Ekstraklasa is 2,67 doelpunten, met Over 2.5 in 63% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 67% van de wedstrijden van Legia Warszawa en 100% van die van Radomiak Radom.
Wat is de actuele vorm van Legia Warszawa en Radomiak Radom?
In de laatste vijf wedstrijden won Legia Warszawa er 2, speelde het 1 gelijk en verloor het 0 (2,33 punten per wedstrijd). Radomiak Radom won er 1, speelde 0 gelijk en verloor 2 (1,00 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Legia Warszawa tegen Radomiak Radom?
Gebruik deze pagina om de cijfers achter Legia Warszawa tegen Radomiak Radom te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.


