Leicester City - Peterborough United: wedstrijdstatistieken
Leicester City tegen Peterborough United: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Leicester City speelde tegen Peterborough United in EFL League One (Engeland). De wedstrijd werd gespeeld op 10 oktober 2026. Locatie: King Power Stadium. Eindstand: 1:3.
Huidige vorm
Leicester City: 2-2-1, 1,60 punten per wedstrijd. Peterborough United: 0-2-3, 0,40 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Leicester City scoort 1,29 en krijgt 1,57 doelpunten per wedstrijd tegen. Peterborough United scoort 0,50 en krijgt 1,63 tegen. Competitiegemiddelde: 2,88 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Leicester City 57%, Peterborough United 38%. Over 2.5: Leicester City 43%, Peterborough United 38%. Competitieniveau: BTTS 61%, Over 2.5 54%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Leicester City 1,67, Peterborough United 1,39. Schoten per wedstrijd: Leicester City 15,6, Peterborough United 13,4. Gemiddeld balbezit: Leicester City 68%, Peterborough United 58%.
Eerste en tweede helft
Leicester City: voorsprong bij rust 43%, doelpunten in de tweede helft 0,43. Peterborough United: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 0,50.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 31-45+ (3) voor Leicester City en 46-60 (2) voor Peterborough United. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
League One: 2,88 doelpunten per wedstrijd, BTTS 61%, Over 2.5 54%.
Onderlinge resultaten
Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Leicester heeft 3 van zijn laatste 5 wedstrijden gewonnen en daarin 13 doelpunten gemaakt, terwijl Peterborough in diezelfde periode 1 keer won en 7 keer scoorde. Thuis maken de gastheren gemiddeld 1 doelpunt per wedstrijd, maar krijgen ze er 2 tegen, waardoor hun defensie tegenstanders kansen biedt. Ook de bezoekers krijgen uit gemiddeld 2 doelpunten tegen, terwijl ze zelf slechts 0,25 doelpunt maken en in 75% van die wedstrijden niet tot scoren kwamen. Leicester creëert thuis kansen met een gemiddelde xG van 1,58, iets hoger dan de uit-xG van 1,40 van Peterborough, en noteert meer schoten op doel: 4,33 tegenover 3,75. Ondanks de matige thuisresultaten van Leicester, met 2 nederlagen in 3 wedstrijden, pleit het feit dat Peterborough in 4 uitwedstrijden niet won in het voordeel van de gastheren.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Het sterkste argument voor BTTS ‘nee’ is de doelpuntenproductie van Peterborough uit: de bezoekers scoren gemiddeld slechts 0,25 doelpunt en kwamen in 75% van zulke wedstrijden niet tot scoren. Leicester heeft thuis eveneens een bescheiden gemiddelde van 0,75 doelpunt en bleef in 50% van de wedstrijden zonder doelpunt, al krijgt Peterborough uit gemiddeld 2,0 doelpunten tegen. In 25% van de uitwedstrijden van Peterborough scoorden beide teams, tegenover 50% van de thuiswedstrijden van Leicester. Daar staat de recente vorm tegenover: in hun laatste vijf wedstrijden was er bij beide teams in 60% van de duels sprake van BTTS, en hun gemiddelde xG bedroeg respectievelijk 2,10 en 1,71. Ondanks die verbetering wijst Peterboroughs doelpuntenproductie buitenshuis erop dat het iets waarschijnlijker is dat minstens één van de teams niet scoort.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
In de laatste 5 wedstrijden scoorde Leicester gemiddeld 2,6 doelpunten, terwijl Peterborough er 1,6 tegen kreeg. Dat biedt de thuisploeg een duidelijke kans om te scoren. Beide teams kwamen in 75% van hun thuis- en uitwedstrijden boven de lijn van 1.5 doelpunten uit, al scoorde Leicester in die wedstrijden gemiddeld slechts 0,75 doelpunten en Peterborough 0,25. Voorzichtigheid bij hogere lijnen is geboden, aangezien er in 50% van de thuiswedstrijden van Leicester en 25% van de uitwedstrijden van Peterborough meer dan 2,5 doelpunten vielen. Ondanks deze afwijking tussen de recente resultaten en de thuis- en uitcijfers wijzen de voorspelling van 2,75 doelpunten en het terugkerende patroon van wedstrijden met minstens twee doelpunten erop dat over 1.5 de sterkste keuze is.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Leicester stond in 4 van de laatste 5 wedstrijden bij rust voor en scoorde in de eerste helft gemiddeld 2,0 doelpunten, terwijl Peterborough slechts één keer op voorsprong stond. Ook de betere recente vorm van de thuisploeg pleit ervoor dat die voorsprong wordt vastgehouden: 3 overwinningen in 5 wedstrijden tegenover 1 overwinning voor de bezoekers. Peterborough scoort uit gemiddeld 0,25 doelpunt en krijgt er 2,0 tegen, terwijl Leicester thuis een xG van 1,39 creëert tegenover de 1,79 xG die de bezoekers toestaan. Toch is voorzichtigheid geboden, want Leicester stond in geen van de 4 meegenomen thuiswedstrijden bij rust voor. Een gelijkspel bij rust en een thuisoverwinning blijven daarom een belangrijk alternatief. Desondanks maakt de duidelijke verbetering van Leicester in de laatste 5 wedstrijden dat ik een voorsprong voor de thuisploeg bij rust en een uiteindelijke overwinning als het meest waarschijnlijke afzonderlijke scenario beschouw.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Leicester City | Peterborough United | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 32% | 22% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.11 | 0.10 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.26 | 0.17 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Leicester City is 300% beter voor vorm laatste 5.
1.6 punten / wedstrijd - Leicester City · 0.4 punten / wedstrijd - Peterborough United
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Leicester City is 158% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1.29 doelpunten / wedstrijd - Leicester City · 0.5 doelpunten / wedstrijd - Peterborough United
Leicester City scoort in 71% van de wedstrijden (5 van 7 wedstrijden), terwijl Peterborough United in 13% (1 van 8 wedstrijden) de nul houdt.
Peterborough United scoort in 38% van de wedstrijden (3 van 8 wedstrijden), terwijl Leicester City in 29% (2 van 7 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Leicester City
Over / Under - Peterborough United
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Leicester City is 214% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1.57 punten / wedstrijd - Leicester City · 0.5 punten / wedstrijd - Peterborough United
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Leicester City — resultaten in de tweede helft
Staat in 43% van de wedstrijden bij rust voor en wint 29%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.
Krijgt na rust 0.4 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
Peterborough United — resultaten in de tweede helft
Krijgt na rust 0.4 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 2.00 | 0.60 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 1.0 | 0.4 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.4 | 1.2 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.4 | 1.6 |
| 1 doelpunt | 80% | 60% |
| 2 doelpunten | 40% | 40% |
| 3 doelpunten | 20% | 40% |
| Clean sheet | 60% | 40% |
| Geen doelpunt | 40% | 80% |
| Doelsaldo | +3 | -4 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 0.40 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.0 | 0.4 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.6 | 0.6 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.6 | 1.0 |
| 1 doelpunt | 60% | 80% |
| 2 doelpunten | 0% | 20% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 40% | 40% |
| Geen doelpunt | 100% | 60% |
| Doelsaldo | -3 | -1 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (3). Balans late doelpunten (76-90): -2 - de slotfase is een zwak punt.
Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (4). Balans late doelpunten (76-90): 0.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Leicester City
Peterborough United
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van League One.
Teams versus competitie
| Leicester City | Liga | Peterborough United | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | • 2.86 | 2.88 | ▼ 2.13 |
| Beide teams scoorden | ▼ 57% | 61% | ▼ 38% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 43% | 54% | ▼ 38% |
| Clean sheets | ▲ 29% | 24% | ▼ 13% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 71% | 65% | ▼ 50% |
| Doelpunt na rust | ▼ 57% | 83% | ▲ 88% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Uitteam
Basisopstelling
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Leicester City tegen Peterborough United?
De wedstrijd in EFL League One eindigde in Leicester City 1:3 Peterborough United. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Leicester City tegen Peterborough United?
Leicester City scoort gemiddeld 1,29 doelpunten per wedstrijd en Peterborough United scoort 0,50. Het gemiddelde in EFL League One is 2,88 doelpunten, met Over 2.5 in 54% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 57% van de wedstrijden van Leicester City en 38% van die van Peterborough United.
Wat is de actuele vorm van Leicester City en Peterborough United?
In de laatste vijf wedstrijden won Leicester City er 2, speelde het 2 gelijk en verloor het 1 (1,60 punten per wedstrijd). Peterborough United won er 0, speelde 2 gelijk en verloor 3 (0,40 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Leicester City tegen Peterborough United?
Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


