Bulgarije - First LeagueVivacom Arena - Georgi AsparuhovGegevens actueel op 03 november 2026

Wedstrijd opgeschort of uitgesteld

De aanvangstijd kan wijzigen. De statistieken blijven beschikbaar als wedstrijdcontext.

Levski Sofia - Ludogorets: wedstrijdstatistieken

Levski Sofia tegen Ludogorets: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Levski Sofia speelt tegen Ludogorets in First League (Bulgarije). De aanvangstijd kan wijzigen. De statistieken blijven beschikbaar als wedstrijdcontext. Locatie: Vivacom Arena - Georgi Asparuhov.

Huidige vorm

Levski Sofia: 3-2-0, 2,20 punten per wedstrijd. Ludogorets: 4-0-1, 2,40 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Levski Sofia scoort 2,08 en krijgt 0,42 doelpunten per wedstrijd tegen. Ludogorets scoort 2,00 en krijgt 0,75 tegen. Competitiegemiddelde: 2,69 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Levski Sofia 42%, Ludogorets 50%. Over 2.5: Levski Sofia 50%, Ludogorets 50%. Competitieniveau: BTTS 52%, Over 2.5 49%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Levski Sofia 1,99, Ludogorets 1,72. Schoten per wedstrijd: Levski Sofia 14,8, Ludogorets 13,3. Gemiddeld balbezit: Levski Sofia 71%, Ludogorets 58%.

Eerste en tweede helft

Levski Sofia: voorsprong bij rust 42%, doelpunten in de tweede helft 1,58. Ludogorets: voorsprong bij rust 58%, doelpunten in de tweede helft 0,92.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (9) voor Levski Sofia en 31-45+ (7) voor Ludogorets. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

First League: 2,69 doelpunten per wedstrijd, BTTS 52%, Over 2.5 49%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 4 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-2-2. Gemiddeld aantal doelpunten 1,00, BTTS 25%.

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

2.08Gemaakte doelpunten / wedstrijd2
Levski SofiaLudogorets
0.42Tegendoelpunten / wedstrijd0.75
Levski SofiaLudogorets
71%Gemiddeld balbezit58%
Levski SofiaLudogorets
6Schoten op doel / wedstrijd5.58
Levski SofiaLudogorets

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

14.75Schoten per wedstrijd13.25
Levski SofiaLudogorets
6Schoten op doel5.58
Levski SofiaLudogorets
14.1%Schotconversie15.1%
Levski SofiaLudogorets
71%Balbezit58%
Levski SofiaLudogorets
1.99xG voor1.72
Levski SofiaLudogorets
0.81xG tegen1.05
Levski SofiaLudogorets

Schotkwaliteit

Levski Sofia: DominantLudogorets: Efficiënte afwerking
Levski SofiaLudogorets
Nauwkeurigheid (schoten op doel)41%42%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.130.13
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.350.36

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Ludogorets is 9% beter voor vorm laatste 5.

2.2 punten / wedstrijd - Levski Sofia · 2.4 punten / wedstrijd - Ludogorets

Levski Sofia
WDWDW
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
83% W17% G0% V
Seizoen (W-G-V)
10-2-0
2.67 punten / wedstrijd · doelsaldo +20
Laatste 5 (W-G-V)
3-2-0
2.20 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
5-0-0
Laatste 5 thuis
5-0-0
WWWWW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 0.2xG: 1.96xG tegenstander: 0.83BTTS: 20%Over 2.5: 0%
Ludogorets
WWWLW
Resultaatverdeling seizoen
75% W17% G8% V
Seizoen (W-G-V)
9-2-1
2.42 punten / wedstrijd · doelsaldo +15
Laatste 5 (W-G-V)
4-0-1
2.40 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
4-1-1
Laatste 5 uit
3-1-1
WDWLW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.4Tegendoelpunten: 0.8xG: 1.84xG tegenstander: 1.04BTTS: 40%Over 2.5: 80%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Levski Sofia is 79% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

0.42 doelpunten / wedstrijd - Levski Sofia · 0.75 doelpunten / wedstrijd - Ludogorets

Scoringsprofiel van Levski Sofia: zeer sterk

Levski Sofia scoort in 92% van de wedstrijden (11 van 12 wedstrijden), terwijl Ludogorets in 42% (5 van 12 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Ludogorets: sterk

Ludogorets scoort in 92% van de wedstrijden (11 van 12 wedstrijden), terwijl Levski Sofia in 58% (7 van 12 wedstrijden) de nul houdt.

25Gemaakte doelpunten (seizoen)24
Levski SofiaLudogorets
5Tegendoelpunten (seizoen)9
Levski SofiaLudogorets
2.5Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.75
Levski SofiaLudogorets
5Gemaakte doelpunten (laatste 5)12
Levski SofiaLudogorets
1Tegendoelpunten (laatste 5)4
Levski SofiaLudogorets

Hoe vaak ze minstens scoren...

92%1 doelpunt92%
Levski SofiaLudogorets
67%2 doelpunten67%
Levski SofiaLudogorets
25%3 doelpunten25%
Levski SofiaLudogorets
8%4 doelpunten8%
Levski SofiaLudogorets

Hoe vaak ze minstens incasseren...

42%1 doelpunt58%
Levski SofiaLudogorets
0%2 doelpunten17%
Levski SofiaLudogorets
0%3 doelpunten0%
Levski SofiaLudogorets
0%4 doelpunten0%
Levski SofiaLudogorets

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

52%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

0%BTTS bij rust17%
Levski SofiaLudogorets
0%BTTS in beide helften0%
Levski SofiaLudogorets
42%Scoorden in beide helften42%
Levski SofiaLudogorets

BTTS en aantal doelpunten

33%Min. 3 doelpunten en BTTS33%
Levski SofiaLudogorets
17%Min. 3 doelpunten zonder BTTS17%
Levski SofiaLudogorets
20%BTTS - laatste 540%
Levski SofiaLudogorets

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

50%Min. 1 doelpunt voor rust92%
Levski SofiaLudogorets
8%Min. 2 doelpunten voor rust42%
Levski SofiaLudogorets
0%Min. 3 doelpunten voor rust8%
Levski SofiaLudogorets

2e helft

92%Min. 1 doelpunt na rust75%
Levski SofiaLudogorets
50%Min. 2 doelpunten na rust42%
Levski SofiaLudogorets
33%Min. 3 doelpunten na rust8%
Levski SofiaLudogorets

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Ludogorets is 14% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.75 punten / wedstrijd - Levski Sofia · 2 punten / wedstrijd - Ludogorets

Levski Sofia — situatie bij rust
42% op voorsprong50% gelijk8% achterstaand
Ludogorets — situatie bij rust
58% op voorsprong25% gelijk17% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.75Punten per wedstrijd (1e helft)2
Levski SofiaLudogorets
0.5Doelpunten voor (1e helft)1.08
Levski SofiaLudogorets
0.08Doelpunten tegen (1e helft)0.33
Levski SofiaLudogorets
0.58Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.42
Levski SofiaLudogorets
92%Clean sheet voor rust67%
Levski SofiaLudogorets
58%Geen doelpunt voor rust25%
Levski SofiaLudogorets

Na rust (2e helft)

2.67Punten per wedstrijd (2e helft)1.67
Levski SofiaLudogorets
1.58Doelpunten voor (2e helft)0.92
Levski SofiaLudogorets
0.33Doelpunten tegen (2e helft)0.42
Levski SofiaLudogorets
1.92Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.33
Levski SofiaLudogorets
67%Clean sheet na rust58%
Levski SofiaLudogorets
8%Geen doelpunt na rust42%
Levski SofiaLudogorets

Levski Sofia — resultaten in de tweede helft

83% W17% G0% V
21
Punten bij rust
6
Doelpunten bij rust
+5
Doelsaldo (1e helft)
32
Punten in de tweede helft
+15
Doelsaldo (2e helft)
1.75
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden198%

Staat in 42% van de wedstrijden bij rust voor en wint 83%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.3

Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Ludogorets — resultaten in de tweede helft

42% W42% G17% V
24
Punten bij rust
13
Doelpunten bij rust
+9
Doelsaldo (1e helft)
20
Punten in de tweede helft
+6
Doelsaldo (2e helft)
2.00
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden129%

Staat in 58% van de wedstrijden bij rust voor en wint 75%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.1

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Levski Sofia — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.202.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.20.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.20.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.40.8
1 doelpunt40%80%
2 doelpunten0%0%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet80%100%
Geen doelpunt80%20%
Doelsaldo0+4
Rust: 20% op voorsprong - 60% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 80% gewonnen - 20% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1
Ludogorets — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd2.002.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.21.2
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.4
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.61.6
1 doelpunt100%100%
2 doelpunten40%60%
3 doelpunten20%0%
Clean sheet60%60%
Geen doelpunt20%20%
Doelsaldo+4+4
Rust: 60% op voorsprong - 20% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 60% gewonnen - 20% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 6

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Levski Sofia
GescoordTegendoelpunten
3
0
0-15
2
1
16-30
1
0
31-45
4
1
46-60
6
2
61-75
9
1
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (9 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (2). Balans late doelpunten (76-90): +8 - wint in de slotfase.

Ludogorets
GescoordTegendoelpunten
2
1
0-15
4
3
16-30
7
0
31-45
6
0
46-60
2
2
61-75
3
3
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (7 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (3). Balans late doelpunten (76-90): 0.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.63
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.4 : 1.2
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
98%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
46%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-62%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
85%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
1%
0:0-risico
ongeveer 1 op 100 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Levski Sofia

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+1.18
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.48
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-2.6 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.09
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.39
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
138%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
36%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.47
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+1.1
Late doelpunten
36% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 12% valt in de eerste 15 minuten.
36%

Ludogorets

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.67
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.58
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-2.6 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.28
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.30
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
169%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
50%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.02
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.2
Late doelpunten
13% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 8% valt in de eerste 15 minuten.
13%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van First League.

Teams versus competitie

Levski SofiaLigaLudogorets
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.502.69• 2.75
Beide teams scoorden▼ 42%52%▼ 50%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)• 50%49%• 50%
Clean sheets▲ 58%27%▲ 42%
Doelpunt voor rust▼ 50%69%▲ 92%
Doelpunt na rust▲ 92%80%▼ 75%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.69
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
52%
Beide teams scoorden
49%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
27%
Clean sheets
1.51
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.18
Uitdoelpunten / wedstrijd
+28%
Thuisvoordeel aanval
+22%
Thuisvoordeel verdediging
+11%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
69%
1 doelpunt
35%
2 doelpunten
8%
3 doelpunten
0%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
80%
1 doelpunt
47%
2 doelpunten
22%
3 doelpunten
9%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (4): Levski Sofia 0 - 2 - 2 Ludogorets. Gemiddeld aantal doelpunten 1.00, beide teams scoorden in 25% wedstrijden.