Slowakije - 2. LigaGegevens actueel op 15 oktober 2026

Liptovský Mikuláš - Baník Lehota pod Vtáčnikom: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Liptovský Mikuláš tegen Baník Lehota pod Vtáčnikom: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Liptovský Mikuláš speelt tegen Baník Lehota pod Vtáčnikom in 2. Liga (Slowakije). De wedstrijd staat gepland voor 16 oktober 2026.

Huidige vorm

Liptovský Mikuláš: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd. Baník Lehota pod Vtáčnikom: 2-0-3, 1,20 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Liptovský Mikuláš scoort 1,42 en krijgt 1,17 doelpunten per wedstrijd tegen. Baník Lehota pod Vtáčnikom scoort 1,50 en krijgt 1,58 tegen. Competitiegemiddelde: 2,90 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Liptovský Mikuláš 33%, Baník Lehota pod Vtáčnikom 67%. Over 2.5: Liptovský Mikuláš 33%, Baník Lehota pod Vtáčnikom 58%. Competitieniveau: BTTS 56%, Over 2.5 57%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Liptovský Mikuláš 1,73, Baník Lehota pod Vtáčnikom 1,68. Schoten per wedstrijd: Liptovský Mikuláš 13,8, Baník Lehota pod Vtáčnikom 13,2. Gemiddeld balbezit: Liptovský Mikuláš 51%, Baník Lehota pod Vtáčnikom 55%.

Eerste en tweede helft

Liptovský Mikuláš: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 0,67. Baník Lehota pod Vtáčnikom: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 1,00.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (5) voor Liptovský Mikuláš en 76-90+ (5) voor Baník Lehota pod Vtáčnikom. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

2. Liga: 2,90 doelpunten per wedstrijd, BTTS 56%, Over 2.5 57%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-1-0. Gemiddeld aantal doelpunten 3,00, BTTS 50%.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(1.51)
(4.20)
(5.20)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
1.42Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.5
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
1.17Tegendoelpunten / wedstrijd1.58
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
51%Gemiddeld balbezit55%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
5Schoten op doel / wedstrijd5.33
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

13.83Schoten per wedstrijd13.17
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
5Schoten op doel5.33
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
10.2%Schotconversie11.4%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
51%Balbezit55%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
1.73xG voor1.68
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
1.59xG tegen1.29
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom

Schotkwaliteit

Liptovský Mikuláš: GebalanceerdBaník Lehota pod Vtáčnikom: Gebalanceerd
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
Nauwkeurigheid (schoten op doel)36%40%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.130.13
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.280.28

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Liptovský Mikuláš is 17% beter voor vorm laatste 5.

1.4 punten / wedstrijd - Liptovský Mikuláš · 1.2 punten / wedstrijd - Baník Lehota pod Vtáčnikom

Liptovský Mikuláš
LDWWL
Resultaatverdeling seizoen
33% W33% G33% V
Seizoen (W-G-V)
4-4-4
1.33 punten / wedstrijd · doelsaldo +3
Laatste 5 (W-G-V)
2-1-2
1.40 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
2-3-0
Laatste 5 thuis
2-3-0
WDDDW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.8Tegendoelpunten: 1.0xG: 1.56xG tegenstander: 1.65BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Baník Lehota pod Vtáčnikom
WLLLW
Resultaatverdeling seizoen
33% W33% G33% V
Seizoen (W-G-V)
4-4-4
1.33 punten / wedstrijd · doelsaldo -1
Laatste 5 (W-G-V)
2-0-3
1.20 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
1-1-3
Laatste 5 uit
1-1-3
DWLLL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 1.8xG: 1.58xG tegenstander: 1.30BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Baník Lehota pod Vtáčnikom is 6% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.42 doelpunten / wedstrijd - Liptovský Mikuláš · 1.5 doelpunten / wedstrijd - Baník Lehota pod Vtáčnikom

Liptovský Mikuláš is 35% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.17 doelpunten / wedstrijd - Liptovský Mikuláš · 1.58 doelpunten / wedstrijd - Baník Lehota pod Vtáčnikom

Scoringsprofiel van Liptovský Mikuláš: sterk

Liptovský Mikuláš scoort in 58% van de wedstrijden (7 van 12 wedstrijden), terwijl Baník Lehota pod Vtáčnikom in 33% (4 van 12 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Baník Lehota pod Vtáčnikom: zeer sterk

Baník Lehota pod Vtáčnikom scoort in 100% van de wedstrijden (12 van 12 wedstrijden), terwijl Liptovský Mikuláš in 33% (4 van 12 wedstrijden) de nul houdt.

17Gemaakte doelpunten (seizoen)18
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
14Tegendoelpunten (seizoen)19
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
2.58Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.08
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
4Gemaakte doelpunten (laatste 5)6
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
5Tegendoelpunten (laatste 5)9
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom

Hoe vaak ze minstens scoren...

58%1 doelpunt100%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
50%2 doelpunten42%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
17%3 doelpunten8%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
8%4 doelpunten0%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom

Hoe vaak ze minstens incasseren...

67%1 doelpunt67%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
42%2 doelpunten58%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
8%3 doelpunten25%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
0%4 doelpunten8%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

33%
Liptovský Mikuláš - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.4 van 12 wedstrijden
67%
Baník Lehota pod Vtáčnikom - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.8 van 12 wedstrijden
56%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

25%BTTS bij rust17%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
8%BTTS in beide helften8%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
42%Scoorden in beide helften33%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom

BTTS en aantal doelpunten

25%Min. 3 doelpunten en BTTS58%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
8%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
20%BTTS - laatste 560%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)

Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom

1e helft

67%Min. 1 doelpunt voor rust83%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
33%Min. 2 doelpunten voor rust25%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
17%Min. 3 doelpunten voor rust17%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom

2e helft

83%Min. 1 doelpunt na rust83%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
42%Min. 2 doelpunten na rust50%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
8%Min. 3 doelpunten na rust33%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Liptovský Mikuláš is 20% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.5 punten / wedstrijd - Liptovský Mikuláš · 1.25 punten / wedstrijd - Baník Lehota pod Vtáčnikom

Liptovský Mikuláš — situatie bij rust
33% op voorsprong50% gelijk17% achterstaand
Baník Lehota pod Vtáčnikom — situatie bij rust
33% op voorsprong25% gelijk42% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.5Punten per wedstrijd (1e helft)1.25
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
0.75Doelpunten voor (1e helft)0.5
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
0.5Doelpunten tegen (1e helft)0.75
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
1.25Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.25
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
58%Clean sheet voor rust50%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
50%Geen doelpunt voor rust50%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom

Na rust (2e helft)

1.33Punten per wedstrijd (2e helft)1.67
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
0.67Doelpunten voor (2e helft)1
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
0.67Doelpunten tegen (2e helft)0.83
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
1.33Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.83
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
50%Clean sheet na rust50%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom
50%Geen doelpunt na rust17%
Liptovský MikulášBaník Lehota pod Vtáčnikom

Liptovský Mikuláš — resultaten in de tweede helft

33% W33% G33% V
18
Punten bij rust
9
Doelpunten bij rust
+3
Doelsaldo (1e helft)
16
Punten in de tweede helft
0
Doelsaldo (2e helft)
1.50
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 33%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Baník Lehota pod Vtáčnikom — resultaten in de tweede helft

42% W42% G17% V
15
Punten bij rust
6
Doelpunten bij rust
-3
Doelsaldo (1e helft)
20
Punten in de tweede helft
+2
Doelsaldo (2e helft)
1.25
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 33%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.1

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Liptovský Mikuláš — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.201.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.4
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.81.0
1 doelpunt60%80%
2 doelpunten20%20%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet60%60%
Geen doelpunt60%60%
Doelsaldo0-1
Rust: 20% op voorsprong - 60% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 20% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2
Baník Lehota pod Vtáčnikom — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.001.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.21.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.81.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.02.0
1 doelpunt60%100%
2 doelpunten20%60%
3 doelpunten20%20%
Clean sheet60%40%
Geen doelpunt80%0%
Doelsaldo-30
Rust: 20% op voorsprong - 40% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 40% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Liptovský Mikuláš
GescoordTegendoelpunten
4
2
0-15
3
1
16-30
2
3
31-45
1
4
46-60
2
2
61-75
5
2
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (4). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.

Baník Lehota pod Vtáčnikom
GescoordTegendoelpunten
3
2
0-15
1
2
16-30
2
5
31-45
3
3
46-60
4
3
61-75
5
4
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (5). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.83
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.5 : 1.3
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
98%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
50%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+6%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
58%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
0%
0:0-risico
praktisch nul
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Liptovský Mikuláš

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.14
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.11
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-5.5 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.31
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.42
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
90%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
89%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.07
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.1
Late doelpunten
29% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 24% valt in de eerste 15 minuten.
29%

Baník Lehota pod Vtáčnikom

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.39
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.47
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-1.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.18
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.29
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
115%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
100%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.13
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.5
Late doelpunten
28% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 17% valt in de eerste 15 minuten.
28%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van 2. Liga.

Teams versus competitie

Liptovský MikulášLigaBaník Lehota pod Vtáčnikom
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.582.90▲ 3.08
Beide teams scoorden▼ 33%56%▲ 67%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 33%57%• 58%
Clean sheets▲ 33%23%▲ 33%
Doelpunt voor rust▼ 67%78%▲ 83%
Doelpunt na rust• 83%82%• 83%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.90
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
56%
Beide teams scoorden
57%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
23%
Clean sheets
1.58
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.31
Uitdoelpunten / wedstrijd
+21%
Thuisvoordeel aanval
+17%
Thuisvoordeel verdediging
+14%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
78%
1 doelpunt
33%
2 doelpunten
15%
3 doelpunten
4%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
82%
1 doelpunt
51%
2 doelpunten
18%
3 doelpunten
5%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Liptovský Mikuláš 1 - 1 - 0 Baník Lehota pod Vtáčnikom. Gemiddeld aantal doelpunten 3.00, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
2 : 2
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
2 : 0
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Liptovský Mikuláš en Baník Lehota pod Vtáčnikom tegen elkaar?

Liptovský Mikuláš speelt op 16 oktober 2026 tegen Baník Lehota pod Vtáčnikom in 2. Liga. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Liptovský Mikuláš en Baník Lehota pod Vtáčnikom?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Liptovský Mikuláš er 1, won Baník Lehota pod Vtáčnikom er 0 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,00 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Liptovský Mikuláš tegen Baník Lehota pod Vtáčnikom?

Liptovský Mikuláš scoort gemiddeld 1,42 doelpunten per wedstrijd en Baník Lehota pod Vtáčnikom scoort 1,50. Het gemiddelde in 2. Liga is 2,90 doelpunten, met Over 2.5 in 57% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 33% van de wedstrijden van Liptovský Mikuláš en 67% van die van Baník Lehota pod Vtáčnikom.

Wat is de actuele vorm van Liptovský Mikuláš en Baník Lehota pod Vtáčnikom?

In de laatste vijf wedstrijden won Liptovský Mikuláš er 2, speelde het 1 gelijk en verloor het 2 (1,40 punten per wedstrijd). Baník Lehota pod Vtáčnikom won er 2, speelde 0 gelijk en verloor 3 (1,20 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Liptovský Mikuláš tegen Baník Lehota pod Vtáčnikom?

Gebruik deze pagina om de cijfers achter Liptovský Mikuláš tegen Baník Lehota pod Vtáčnikom te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.