Zwitserland - Super LeagueswissporarenaGegevens actueel op 02 november 2026

Luzern - Sion: wedstrijdstatistieken

Embleem van Luzern
Luzern
1 : 1rust 0:0
Embleem van Sion
Sion

Luzern tegen Sion: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Luzern speelde tegen Sion in Super League (Zwitserland). De wedstrijd werd gespeeld op 31 oktober 2026. Locatie: swissporarena. Eindstand: 1:1.

Huidige vorm

Luzern: 1-1-3, 0,80 punten per wedstrijd. Sion: 3-1-1, 2,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Luzern scoort 1,64 en krijgt 2,18 doelpunten per wedstrijd tegen. Sion scoort 2,18 en krijgt 1,55 tegen. Competitiegemiddelde: 3,66 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Luzern 73%, Sion 64%. Over 2.5: Luzern 82%, Sion 82%. Competitieniveau: BTTS 68%, Over 2.5 75%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Luzern 1,81, Sion 1,78. Schoten per wedstrijd: Luzern 17,6, Sion 16,1. Gemiddeld balbezit: Luzern 46%, Sion 54%.

Eerste en tweede helft

Luzern: voorsprong bij rust 18%, doelpunten in de tweede helft 1,09. Sion: voorsprong bij rust 27%, doelpunten in de tweede helft 1,36.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 0-15 (5) voor Luzern en 76-90+ (8) voor Sion. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Super League: 3,66 doelpunten per wedstrijd, BTTS 68%, Over 2.5 75%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 4 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-3-1. Gemiddeld aantal doelpunten 2,75, BTTS 50%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Luzern heeft een licht voordeel dankzij het thuisvoordeel: het won 3 van zijn laatste 5 thuiswedstrijden en noteerde daarin een gemiddelde xG van 2,16, tegenover 1,72 voor Sion in uitwedstrijden. De bezoekers staan echter 3e, terwijl de thuisploeg 8e staat, en maken uit gemiddeld 2,4 doelpunten per wedstrijd, tegenover 2,2 doelpunten voor Luzern thuis. Beide defensies geven tegenstanders kansen: Luzern incasseert thuis gemiddeld 1,8 doelpunten en Sion uit 2,0. In de laatste vijf wedstrijden scoorde Luzern 9 keer en kreeg het 11 doelpunten tegen, terwijl Sion 5 keer scoorde en 9 doelpunten incasseerde. Dat verzwakt het pleidooi voor de bezoekers enigszins. Omdat de resultaten thuis en uit vergelijkbaar zijn — beide ploegen wonnen 3 van hun 5 wedstrijden — pleit de hogere kwaliteit van de kansen die Luzern creëert voor een nipte voorkeur voor de thuisploeg.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

BTTS kwam voor in 67% van de wedstrijden van Luzern en in 60% van die van Sion. Dat biedt een goede basis om te verwachten dat beide teams scoren. Luzern maakt thuis gemiddeld 2,0 doelpunten en Sion scoort uit gemiddeld 2,4 keer, terwijl de bezoekers gemiddeld 2,0 doelpunten per wedstrijd tegen krijgen. Het aanvallende potentieel blijkt ook uit de xG: 1,83 voor de thuisploeg en 1,72 voor de bezoekers. Wel hield Luzern in 33% van de thuiswedstrijden de nul. Enige voorzichtigheid is geboden vanwege de laatste 5 wedstrijden van Sion, waarin het team gemiddeld slechts 1,0 doelpunt maakte en BTTS in 40% van de gevallen voorkwam. Toch pleiten de seizoenscijfers van beide aanvallen en de defensie van Sion voor de voorspelling ‘ja’.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

De sterkste keuze is meer dan 1.5 doelpunten: deze grens werd overschreden in 83% van de thuiswedstrijden van Luzern en in 100% van de uitwedstrijden van Sion. Luzern scoort thuis gemiddeld 2,0 doelpunten en Sion krijgt uit gemiddeld 2,0 doelpunten tegen, wat gunstig is voor doelpunten van de thuisploeg. De bezoekers maken uit gemiddeld 2,4 doelpunten, al is hun gemiddelde in de laatste vijf wedstrijden gedaald naar 1,0; daarom is de verwachting voor hen voorzichtiger. Beide teams kwamen in respectievelijk 67% en 100% van deze wedstrijden ook boven de grens van 2.5 doelpunten uit, maar de lagere lijn biedt meer veiligheidsmarge. Bij een prognose van in totaal 3,45 doelpunten schat ik de kans op meer dan 1.5 doelpunten op 89%.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Het meest waarschijnlijke scenario is dat Luzern bij rust leidt en de wedstrijd wint: Sion stond in 3 van de 5 geanalyseerde uitwedstrijden bij rust achter en kreeg voor rust gemiddeld 1,2 doelpunt tegen. De thuisploeg maakt thuis gemiddeld 2,0 doelpunten per wedstrijd en won 67% van die wedstrijden, terwijl de bezoekers uit gemiddeld 2,0 doelpunten tegen krijgen en 40% van hun wedstrijden verloren. De voorsprong van Luzern bij het creëren van kansen blijkt ook uit de xG: 1,83 thuis tegenover 1,72 voor Sion uit. Na rust maken de thuisploeg gemiddeld 1,17 doelpunt en krijgen ze slechts 0,33 doelpunt tegen, wat de kans vergroot dat ze een eventuele voorsprong vasthouden. Toch is dit geen overtuigende voorspelling, want Sion maakt uit gemiddeld 2,4 doelpunten en Luzern stond in slechts 2 van de 6 thuiswedstrijden bij rust voor.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 0
1e helft
1 : 1
2e helft

Wedstrijdstatistieken

48Balbezit (%)52
LuzernSion
9Schoten17
LuzernSion
1Schoten op doel2
LuzernSion
1.07xG1.67
LuzernSion
3Corners4
LuzernSion
59Gevaarlijke aanvallen63
LuzernSion
23Overtredingen7
LuzernSion
2Kaarten1
LuzernSion

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1.64Gemaakte doelpunten / wedstrijd2.18
LuzernSion
2.18Tegendoelpunten / wedstrijd1.55
LuzernSion
46%Gemiddeld balbezit54%
LuzernSion
5.27Schoten op doel / wedstrijd5.45
LuzernSion

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

17.64Schoten per wedstrijd16.09
LuzernSion
5.27Schoten op doel5.45
LuzernSion
9.3%Schotconversie13.6%
LuzernSion
46%Balbezit54%
LuzernSion
1.81xG voor1.78
LuzernSion
1.96xG tegen1.52
LuzernSion

Schotkwaliteit

Luzern: AanvallendSion: Aanvallend
LuzernSion
Nauwkeurigheid (schoten op doel)30%34%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.100.11
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.310.40

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Sion is 150% beter voor vorm laatste 5.

0.8 punten / wedstrijd - Luzern · 2 punten / wedstrijd - Sion

Luzern
DLWLL
Resultaatverdeling seizoen
27% W27% G45% V
Seizoen (W-G-V)
3-3-5
1.09 punten / wedstrijd · doelsaldo -6
Laatste 5 (W-G-V)
1-1-3
0.80 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
3-0-2
Laatste 5 thuis
3-0-2
LWWLW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.2Tegendoelpunten: 2.8xG: 2.08xG tegenstander: 2.05BTTS: 80%Over 2.5: 100%
Sion
WWDLW
Resultaatverdeling seizoen
64% W9% G27% V
Seizoen (W-G-V)
7-1-3
2.00 punten / wedstrijd · doelsaldo +7
Laatste 5 (W-G-V)
3-1-1
2.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
3-0-2
Laatste 5 uit
3-0-2
LWWWL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.0Tegendoelpunten: 1.2xG: 1.54xG tegenstander: 1.60BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Sion is 33% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.64 doelpunten / wedstrijd - Luzern · 2.18 doelpunten / wedstrijd - Sion

Sion is 41% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

2.18 doelpunten / wedstrijd - Luzern · 1.55 doelpunten / wedstrijd - Sion

Scoringsprofiel van Luzern: zeer sterk

Luzern scoort in 82% van de wedstrijden (9 van 11 wedstrijden), terwijl Sion in 27% (3 van 11 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Sion: zeer sterk

Sion scoort in 91% van de wedstrijden (10 van 11 wedstrijden), terwijl Luzern in 9% (1 van 11 wedstrijden) de nul houdt.

18Gemaakte doelpunten (seizoen)24
LuzernSion
24Tegendoelpunten (seizoen)17
LuzernSion
3.82Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.73
LuzernSion
11Gemaakte doelpunten (laatste 5)10
LuzernSion
14Tegendoelpunten (laatste 5)6
LuzernSion

Hoe vaak ze minstens scoren...

82%1 doelpunt91%
LuzernSion
45%2 doelpunten64%
LuzernSion
18%3 doelpunten45%
LuzernSion
9%4 doelpunten9%
LuzernSion

Hoe vaak ze minstens incasseren...

91%1 doelpunt73%
LuzernSion
64%2 doelpunten55%
LuzernSion
45%3 doelpunten18%
LuzernSion
18%4 doelpunten9%
LuzernSion

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

68%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

27%BTTS bij rust45%
LuzernSion
9%BTTS in beide helften27%
LuzernSion
18%Scoorden in beide helften55%
LuzernSion

BTTS en aantal doelpunten

64%Min. 3 doelpunten en BTTS55%
LuzernSion
18%Min. 3 doelpunten zonder BTTS27%
LuzernSion
80%BTTS - laatste 540%
LuzernSion

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

91%Min. 1 doelpunt voor rust100%
LuzernSion
36%Min. 2 doelpunten voor rust64%
LuzernSion
9%Min. 3 doelpunten voor rust18%
LuzernSion

2e helft

82%Min. 1 doelpunt na rust82%
LuzernSion
82%Min. 2 doelpunten na rust64%
LuzernSion
55%Min. 3 doelpunten na rust27%
LuzernSion

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Sion is 33% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

0.82 punten / wedstrijd - Luzern · 1.09 punten / wedstrijd - Sion

Luzern — situatie bij rust
18% op voorsprong27% gelijk55% achterstaand
Sion — situatie bij rust
27% op voorsprong27% gelijk45% achterstaand

Voor rust (1e helft)

0.82Punten per wedstrijd (1e helft)1.09
LuzernSion
0.55Doelpunten voor (1e helft)0.82
LuzernSion
0.82Doelpunten tegen (1e helft)1
LuzernSion
1.36Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.82
LuzernSion
27%Clean sheet voor rust27%
LuzernSion
55%Geen doelpunt voor rust27%
LuzernSion

Na rust (2e helft)

1.36Punten per wedstrijd (2e helft)1.91
LuzernSion
1.09Doelpunten voor (2e helft)1.36
LuzernSion
1.36Doelpunten tegen (2e helft)0.55
LuzernSion
2.45Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.91
LuzernSion
18%Clean sheet na rust55%
LuzernSion
45%Geen doelpunt na rust27%
LuzernSion

Luzern — resultaten in de tweede helft

36% W27% G36% V
9
Punten bij rust
6
Doelpunten bij rust
-3
Doelsaldo (1e helft)
15
Punten in de tweede helft
-3
Doelsaldo (2e helft)
0.82
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden150%

Staat in 18% van de wedstrijden bij rust voor en wint 27%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.5

Krijgt na rust 0.5 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Sion — resultaten in de tweede helft

55% W27% G18% V
12
Punten bij rust
9
Doelpunten bij rust
-2
Doelsaldo (1e helft)
21
Punten in de tweede helft
+9
Doelsaldo (2e helft)
1.09
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden237%

Staat in 27% van de wedstrijden bij rust voor en wint 64%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.4

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Luzern — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.601.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.61.6
Tegendoelpunten / wedstrijd1.01.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.63.4
1 doelpunt100%100%
2 doelpunten40%100%
3 doelpunten20%80%
Clean sheet20%0%
Geen doelpunt60%20%
Doelsaldo-2-1
Rust: 20% op voorsprong - 0% gelijk - 80% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 20% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3
Sion — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.601.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.01.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.80.4
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.81.4
1 doelpunt100%60%
2 doelpunten80%20%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet40%60%
Geen doelpunt20%60%
Doelsaldo+1+3
Rust: 40% op voorsprong - 40% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 40% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 40% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 5

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Luzern
GescoordTegendoelpunten
5
6
0-15
0
1
16-30
1
2
31-45
5
5
46-60
3
3
61-75
4
7
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (7). Balans late doelpunten (76-90): -3 - de slotfase is een zwak punt.

Sion
GescoordTegendoelpunten
2
5
0-15
2
2
16-30
5
4
31-45
4
1
46-60
3
4
61-75
8
1
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (8 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (5). Balans late doelpunten (76-90): +7 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.78
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.6 : 2.2
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
103%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
69%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-27%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
75%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
2%
0:0-risico
ongeveer 1 op 50 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Luzern

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.15
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.39
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+0.1 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.17
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.22
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
86%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
125%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.29
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.5
Late doelpunten
22% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 28% valt in de eerste 15 minuten.
22%

Sion

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.26
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.37
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+0.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.40
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.03
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
125%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
81%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.5
Late doelpunten
33% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 8% valt in de eerste 15 minuten.
33%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Super League.

Teams versus competitie

LuzernLigaSion
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 3.823.66• 3.73
Beide teams scoorden▲ 73%68%▼ 64%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 82%75%▲ 82%
Clean sheets▼ 9%18%▲ 27%
Doelpunt voor rust▲ 91%81%▲ 100%
Doelpunt na rust▼ 82%88%▼ 82%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.66
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
68%
Beide teams scoorden
75%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
18%
Clean sheets
1.91
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.75
Uitdoelpunten / wedstrijd
+9%
Thuisvoordeel aanval
+8%
Thuisvoordeel verdediging
+9%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
81%
1 doelpunt
46%
2 doelpunten
19%
3 doelpunten
6%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
88%
1 doelpunt
66%
2 doelpunten
38%
3 doelpunten
15%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. LuzernGele kaartAndrejs Cigaņiks
  2. LuzernGele kaartOscar Kabwit tshikomb
  3. SionDoelpuntKreshnik Hajrizi

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (4): Luzern 0 - 3 - 1 Sion. Gemiddeld aantal doelpunten 2.75, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Luzern tegen Sion?

De wedstrijd in Super League eindigde in Luzern 1:1 Sion. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Luzern en Sion?

In de laatste 4 onderlinge wedstrijden won Luzern er 0, won Sion er 1 en eindigden er 3 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,75 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Luzern tegen Sion?

Luzern scoort gemiddeld 1,64 doelpunten per wedstrijd en Sion scoort 2,18. Het gemiddelde in Super League is 3,66 doelpunten, met Over 2.5 in 75% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 73% van de wedstrijden van Luzern en 64% van die van Sion.

Wat is de actuele vorm van Luzern en Sion?

In de laatste vijf wedstrijden won Luzern er 1, speelde het 1 gelijk en verloor het 3 (0,80 punten per wedstrijd). Sion won er 3, speelde 1 gelijk en verloor 1 (2,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Luzern tegen Sion?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.