Noorwegen - First DivisionKringsjå kunstgressGegevens actueel op 17 oktober 2026

Lyn - Egersund: wedstrijdstatistieken

Embleem van Lyn
Lyn
1 : 1rust 0:1
Embleem van Egersund
Egersund

Lyn tegen Egersund: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Lyn speelde tegen Egersund in First Division (Noorwegen). De wedstrijd werd gespeeld op 6 september 2026. Locatie: Kringsjå kunstgress. Eindstand: 1:1.

Huidige vorm

Lyn: 3-1-1, 2,00 punten per wedstrijd. Egersund: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Lyn scoort 1,75 en krijgt 2,15 doelpunten per wedstrijd tegen. Egersund scoort 1,65 en krijgt 1,85 tegen. Competitiegemiddelde: 3,87 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Lyn 55%, Egersund 45%. Over 2.5: Lyn 75%, Egersund 75%. Competitieniveau: BTTS 63%, Over 2.5 73%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Lyn 1,49, Egersund 1,44. Schoten per wedstrijd: Lyn 11,4, Egersund 11,5. Gemiddeld balbezit: Lyn 52%, Egersund 53%.

Eerste en tweede helft

Lyn: voorsprong bij rust 35%, doelpunten in de tweede helft 0,50. Egersund: voorsprong bij rust 35%, doelpunten in de tweede helft 0,90.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 0-15 (9) voor Lyn en 46-60 (8) voor Egersund. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

First Division: 3,87 doelpunten per wedstrijd, BTTS 63%, Over 2.5 73%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 3 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-2-0. Gemiddeld aantal doelpunten 2,33, BTTS 33%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Lyn verkeert momenteel in betere vorm: de ploeg pakte 10 punten in de laatste 5 wedstrijden, met 3 overwinningen, 1 gelijkspel en 1 nederlaag, terwijl Egersund 7 punten verzamelde. De thuisploeg maakte in deze periode 18 doelpunten, twee keer zoveel als de 9 treffers van de bezoekers, en scoort thuis gemiddeld 1,80 doelpunt per wedstrijd. Egersund eindigt uitwedstrijden maar zelden zonder doelpunt, aangezien de ploeg in slechts 11% van die duels niet tot scoren kwam. Tegelijkertijd verloor Egersund 67% van de uitwedstrijden en incasseert het daar gemiddeld 2,44 doelpunten. Ook de defensie van Lyn vormt een duidelijk risico, want de ploeg staat thuis gemiddeld 1,78 xG en 2,50 doelpunten toe. Daardoor hebben de bezoekers reële kansen om te scoren. Toch geef ik de thuisploeg een kleine voorsprong, vanwege de aanzienlijk betere recente resultaten en het thuisvoordeel in xG: 1,51 tegenover 1,37 voor Egersund in uitwedstrijden.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Het signaal voor doelpunten van beide teams is gematigd positief, aangezien Egersund gemiddeld 1,67 doelpunt per wedstrijd maakt en Lyn gemiddeld 1,36 doelpunt tegen krijgt, terwijl Lyn 1,64 doelpunt maakt en de tegenstanders gemiddeld maar liefst 2,44 doelpunt tegen krijgen. De thuisploeg verkeert in een zeer aanvallende vorm: in de laatste 5 wedstrijden scoorde het 18 doelpunten, oftewel 3,6 per wedstrijd, en in 80% van die wedstrijden was er sprake van BTTS. Egersund kreeg in de laatste 5 wedstrijden gemiddeld 2,2 doelpunt tegen, terwijl de tegenstanders een gemiddeld xG van 1,71 hebben, wat de kans dat Lyn scoort duidelijk vergroot. Een risico voor deze weddenschap is het seizoensprofiel van Lyn, waarbij BTTS slechts in 27% van de wedstrijden viel en de ploeg in 45% van de wedstrijden de nul hield. Desondanks pleiten de zwakke verdediging van Egersund en de aanvallende cijfers van beide teams licht voor het scenario waarin beide teams scoren.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Lyn scoort gemiddeld 1,64 doelpunt per wedstrijd, terwijl Egersund uit maar liefst 2,44 doelpunten tegen krijgt, wat de doelpuntenprognose voor de thuisploeg duidelijk verhoogt. De bezoekers scoren gemiddeld 1,67 doelpunt en in hun wedstrijden vallen in 100% van de gevallen minstens 2 doelpunten en in 89% van de wedstrijden minstens 3 doelpunten. De trend is bovendien aanvallend: Lyn maakte in de laatste vijf wedstrijden 18 doelpunten en elk van deze wedstrijden eindigde met meer dan 2,5 doelpunten, terwijl dat bij Egersund 80% was. In de Noorse competitie vallen gemiddeld 3,87 doelpunten per wedstrijd, waardoor de prognose van 3,35 doelpunten zowel bij het profiel van de competitie als bij de huidige vorm van de teams past. De sterkste keuze blijft over 1,5, omdat de seizoenspercentages voor deze lijn 73% voor Lyn en 100% voor Egersund bedragen.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Lyn heeft in de eerste helften een duidelijke voorsprong: de ploeg stond in 5 van de 11 wedstrijden, oftewel 45%, bij rust voor, terwijl Egersund in 6 van de 9 duels, oftewel 67%, halverwege op achterstand stond. De thuisploeg maakt voor rust gemiddeld 1,00 doelpunt en incasseert slechts 0,45, terwijl de bezoekers in deze periode 0,44 doelpunt scoren en maar liefst 1,44 doelpunt tegen krijgen. De recente vorm versterkt het scenario van een voorsprong voor Lyn verder, want in 4 van de 5 laatste wedstrijden stond de ploeg bij rust voor, met gemiddeld 2,4 doelpunten in de eerste helft. Ook na het laatste fluitsignaal spreekt er meer in het voordeel van de thuisploeg: Lyn wint 55% van de wedstrijden, terwijl Egersund 67% verliest en gemiddeld 2,44 doelpunt per wedstrijd incasseert. Daarom is het meest waarschijnlijke scenario dat Lyn voor rust op voorsprong komt en die tot het einde vasthoudt.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 1
1e helft
1 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

65Balbezit (%)35
LynEgersund
13Schoten5
LynEgersund
5Schoten op doel2
LynEgersund
1.62xG0.74
LynEgersund
6Corners0
LynEgersund
61Gevaarlijke aanvallen37
LynEgersund
15Overtredingen13
LynEgersund
2Kaarten2
LynEgersund

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1.75Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.65
LynEgersund
2.15Tegendoelpunten / wedstrijd1.85
LynEgersund
52%Gemiddeld balbezit53%
LynEgersund
4.7Schoten op doel / wedstrijd4.1
LynEgersund

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

11.4Schoten per wedstrijd11.45
LynEgersund
4.7Schoten op doel4.1
LynEgersund
15.4%Schotconversie14.4%
LynEgersund
52%Balbezit53%
LynEgersund
1.49xG voor1.44
LynEgersund
1.8xG tegen1.47
LynEgersund

Schotkwaliteit

Lyn: Efficiënte afwerkingEgersund: Efficiënte afwerking
LynEgersund
Nauwkeurigheid (schoten op doel)41%36%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.130.13
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.370.40

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Lyn is 43% beter voor vorm laatste 5.

2 punten / wedstrijd - Lyn · 1.4 punten / wedstrijd - Egersund

Lyn
WLWWD
Resultaatverdeling seizoen
35% W15% G50% V
Seizoen (W-G-V)
7-3-10
1.20 punten / wedstrijd · doelsaldo -8
Laatste 5 (W-G-V)
3-1-1
2.00 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
4-0-6
Laatste 5 thuis
3-0-2
LLWWW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 3.4Tegendoelpunten: 2.4xG: 1.51xG tegenstander: 1.54BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Egersund
WWLLD
Resultaatverdeling seizoen
40% W15% G45% V
Seizoen (W-G-V)
8-3-9
1.35 punten / wedstrijd · doelsaldo -4
Laatste 5 (W-G-V)
2-1-2
1.40 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
2-1-6
Laatste 5 uit
1-1-3
LLDWL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 1.8xG: 1.26xG tegenstander: 1.60BTTS: 20%Over 2.5: 60%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Lyn is 6% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.75 doelpunten / wedstrijd - Lyn · 1.65 doelpunten / wedstrijd - Egersund

Egersund is 16% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

2.15 doelpunten / wedstrijd - Lyn · 1.85 doelpunten / wedstrijd - Egersund

Scoringsprofiel van Lyn: sterk

Lyn scoort in 70% van de wedstrijden (14 van 20 wedstrijden), terwijl Egersund in 35% (7 van 20 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Egersund: zeer sterk

Egersund scoort in 75% van de wedstrijden (15 van 20 wedstrijden), terwijl Lyn in 20% (4 van 20 wedstrijden) de nul houdt.

35Gemaakte doelpunten (seizoen)33
LynEgersund
43Tegendoelpunten (seizoen)37
LynEgersund
3.9Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.5
LynEgersund
17Gemaakte doelpunten (laatste 5)6
LynEgersund
12Tegendoelpunten (laatste 5)9
LynEgersund

Hoe vaak ze minstens scoren...

70%1 doelpunt75%
LynEgersund
45%2 doelpunten55%
LynEgersund
30%3 doelpunten25%
LynEgersund
15%4 doelpunten5%
LynEgersund

Hoe vaak ze minstens incasseren...

80%1 doelpunt65%
LynEgersund
65%2 doelpunten55%
LynEgersund
45%3 doelpunten40%
LynEgersund
25%4 doelpunten20%
LynEgersund

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

63%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

25%BTTS bij rust15%
LynEgersund
20%BTTS in beide helften15%
LynEgersund
30%Scoorden in beide helften35%
LynEgersund

BTTS en aantal doelpunten

50%Min. 3 doelpunten en BTTS45%
LynEgersund
25%Min. 3 doelpunten zonder BTTS30%
LynEgersund
100%BTTS - laatste 520%
LynEgersund

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

70%Min. 1 doelpunt voor rust80%
LynEgersund
60%Min. 2 doelpunten voor rust60%
LynEgersund
45%Min. 3 doelpunten voor rust15%
LynEgersund

2e helft

85%Min. 1 doelpunt na rust85%
LynEgersund
65%Min. 2 doelpunten na rust55%
LynEgersund
35%Min. 3 doelpunten na rust30%
LynEgersund

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Lyn is 12% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.45 punten / wedstrijd - Lyn · 1.3 punten / wedstrijd - Egersund

Lyn — situatie bij rust
35% op voorsprong40% gelijk25% achterstaand
Egersund — situatie bij rust
35% op voorsprong25% gelijk40% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.45Punten per wedstrijd (1e helft)1.3
LynEgersund
1.25Doelpunten voor (1e helft)0.75
LynEgersund
0.7Doelpunten tegen (1e helft)0.9
LynEgersund
1.95Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.65
LynEgersund
60%Clean sheet voor rust50%
LynEgersund
45%Geen doelpunt voor rust55%
LynEgersund

Na rust (2e helft)

0.45Punten per wedstrijd (2e helft)1.45
LynEgersund
0.5Doelpunten voor (2e helft)0.9
LynEgersund
1.45Doelpunten tegen (2e helft)0.95
LynEgersund
1.95Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.85
LynEgersund
20%Clean sheet na rust40%
LynEgersund
55%Geen doelpunt na rust35%
LynEgersund

Lyn — resultaten in de tweede helft

5% W30% G65% V
29
Punten bij rust
25
Doelpunten bij rust
+11
Doelsaldo (1e helft)
9
Punten in de tweede helft
-19
Doelsaldo (2e helft)
1.45
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 35% van de wedstrijden bij rust voor en wint 35%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.8

Krijgt na rust 0.8 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Egersund — resultaten in de tweede helft

35% W40% G25% V
26
Punten bij rust
15
Doelpunten bij rust
-3
Doelsaldo (1e helft)
29
Punten in de tweede helft
-1
Doelsaldo (2e helft)
1.30
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden114%

Staat in 35% van de wedstrijden bij rust voor en wint 40%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.0

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Lyn — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd2.600.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd2.60.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.61.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.22.6
1 doelpunt100%100%
2 doelpunten100%80%
3 doelpunten80%40%
Clean sheet60%0%
Geen doelpunt0%40%
Doelsaldo+10-5
Rust: 80% op voorsprong - 20% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 40% gelijk - 60% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 40% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 13
Egersund — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.001.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.8
Tegendoelpunten / wedstrijd1.00.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.41.6
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten40%60%
3 doelpunten20%20%
Clean sheet40%60%
Geen doelpunt60%40%
Doelsaldo-30
Rust: 20% op voorsprong - 40% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 40% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Lyn
GescoordTegendoelpunten
9
5
0-15
8
6
16-30
8
3
31-45
4
6
46-60
3
7
61-75
3
16
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (9 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (16). Balans late doelpunten (76-90): -13 - de slotfase is een zwak punt.

Egersund
GescoordTegendoelpunten
4
4
0-15
4
5
16-30
7
9
31-45
8
6
46-60
4
3
61-75
6
10
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (8 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (10). Balans late doelpunten (76-90): -4 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.70
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.8 : 1.9
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
96%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
50%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-37%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
52%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
8%
0:0-risico
ongeveer 1 op 13 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Lyn

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.31
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.09
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+0.1 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.26
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.35
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
81%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
126%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.80
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.8
Late doelpunten
9% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 26% valt in de eerste 15 minuten.
9%

Egersund

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.03
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.17
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+0.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.21
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.38
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
96%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
86%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.05
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.2
Late doelpunten
18% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 12% valt in de eerste 15 minuten.
18%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van First Division.

Teams versus competitie

LynLigaEgersund
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd• 3.903.87▼ 3.50
Beide teams scoorden▼ 55%63%▼ 45%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 75%73%▲ 75%
Clean sheets• 20%19%▲ 35%
Doelpunt voor rust▼ 70%77%▲ 80%
Doelpunt na rust▼ 85%89%▼ 85%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.87
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
63%
Beide teams scoorden
73%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
19%
Clean sheets
2.16
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.71
Uitdoelpunten / wedstrijd
+26%
Thuisvoordeel aanval
+21%
Thuisvoordeel verdediging
+16%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
77%
1 doelpunt
49%
2 doelpunten
28%
3 doelpunten
10%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
89%
1 doelpunt
63%
2 doelpunten
38%
3 doelpunten
19%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. EgersundDoelpuntHinrik Harðarson
  2. EgersundGele kaartScott Vatne
  3. EgersundGele kaartJesper Gregersen
  4. LynGele kaartAndreas Hellum
  5. EgersundWisselIn: Richmond GyamfiUit: Scott Vatne
  6. EgersundDoelpuntIsak Jönsson

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (3): Lyn 1 - 2 - 0 Egersund. Gemiddeld aantal doelpunten 2.33, beide teams scoorden in 33% wedstrijden.

Egersund
0 : 0
Lyn
FC Lyn Oslo
1 : 1
Egersunds IK
Egersunds IK
0 : 5
FC Lyn Oslo

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Lyn tegen Egersund?

De wedstrijd in First Division eindigde in Lyn 1:1 Egersund. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Lyn en Egersund?

In de laatste 3 onderlinge wedstrijden won Lyn er 1, won Egersund er 0 en eindigden er 2 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,33 doelpunten; in 33% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Lyn tegen Egersund?

Lyn scoort gemiddeld 1,75 doelpunten per wedstrijd en Egersund scoort 1,65. Het gemiddelde in First Division is 3,87 doelpunten, met Over 2.5 in 73% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 55% van de wedstrijden van Lyn en 45% van die van Egersund.

Wat is de actuele vorm van Lyn en Egersund?

In de laatste vijf wedstrijden won Lyn er 3, speelde het 1 gelijk en verloor het 1 (2,00 punten per wedstrijd). Egersund won er 2, speelde 1 gelijk en verloor 2 (1,40 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Lyn tegen Egersund?

Gebruik deze pagina om de cijfers achter Lyn tegen Egersund te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.