Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa: wedstrijdstatistieken
Maccabi Tel Aviv tegen Maccabi Haifa: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Maccabi Tel Aviv speelde tegen Maccabi Haifa in Israeli Premier League (Israël). De wedstrijd werd gespeeld op 31 augustus 2026. Eindstand: 2:2.
Huidige vorm
Maccabi Tel Aviv: 1-0-0, 3,00 punten per wedstrijd. Maccabi Haifa: 1-0-0, 3,00 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Maccabi Tel Aviv scoort 5,00 en krijgt 2,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Maccabi Haifa scoort 2,00 en krijgt 1,00 tegen. Competitiegemiddelde: 2,55 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Maccabi Tel Aviv 100%, Maccabi Haifa 100%. Over 2.5: Maccabi Tel Aviv 100%, Maccabi Haifa 100%. Competitieniveau: BTTS 55%, Over 2.5 55%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Maccabi Tel Aviv 1,96, Maccabi Haifa 1,96. Schoten per wedstrijd: Maccabi Tel Aviv 17,0, Maccabi Haifa 19,0. Gemiddeld balbezit: Maccabi Tel Aviv 51%, Maccabi Haifa 57%.
Eerste en tweede helft
Maccabi Tel Aviv: voorsprong bij rust 100%, doelpunten in de tweede helft 3,00. Maccabi Haifa: voorsprong bij rust 100%, doelpunten in de tweede helft 1,00.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 61-75 (3) voor Maccabi Tel Aviv en 16-30 (1) voor Maccabi Haifa. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Israeli Premier League: 2,55 doelpunten per wedstrijd, BTTS 55%, Over 2.5 55%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 4 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 2-1-1. Gemiddeld aantal doelpunten 3,50, BTTS 75%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Maccabi Tel Aviv staat bovenaan in de rangschikking, terwijl Maccabi Haifa derde staat. Het thuisvoordeel spreekt bovendien licht in het voordeel van de thuisploeg. Beide teams hebben in hun laatste vijf wedstrijden exact hetzelfde resultaat geboekt: 3 overwinningen en 2 nederlagen, goed voor 1,8 punt per wedstrijd. Het verschil tussen hen is dan ook klein. Tel Aviv maakte in deze periode echter 10 doelpunten, 3 meer dan Haifa, wat wijst op een groter aanvallend potentieel. De defensies van beide teams waren de laatste tijd niet stabiel: de thuisploeg kreeg 8 doelpunten tegen en de bezoekers 7. Daardoor kan de wedstrijd kansen aan beide kanten opleveren. Dit seizoen won Maccabi Tel Aviv de eerste ontmoeting met 5-2, terwijl Haifa met 2-1 zegevierde. Dat versterkt de prognose van een nipte thuisoverwinning.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
De voorspelling voor BTTS: Ja wordt vooral ondersteund door de huidige vorm van beide teams: Maccabi Tel Aviv scoort gemiddeld 2,0 doelpunten in de laatste 5 wedstrijden, terwijl Maccabi Haifa er 1,4 maakt. De thuisploeg kreeg in deze periode gemiddeld 1,6 doelpunten per wedstrijd tegen, tegenover 1,4 voor de bezoekers, wat wijst op reële scoringskansen aan beide kanten. Ook de kwaliteit van de gecreëerde kansen pleit voor doelpunten: het gemiddelde xG bedraagt 1,44 voor Tel Aviv en 1,74 voor Haifa, tegenover een xG van de tegenstanders van respectievelijk 1,47 en 1,24. BTTS kwam voor in 60% van de laatste vijf wedstrijden van de thuisploeg en in 40% van de wedstrijden van de bezoekers, terwijl het competitiegemiddelde voor deze markt 60% bedraagt. Hoewel de seizoensgegevens van de bezoekers onvolledig zijn, zorgt de combinatie van hun aanvallende xG en de defensieve kwetsbaarheid van Tel Aviv voor een iets waarschijnlijker scenario waarin beide teams minstens één doelpunt maken.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
In de laatste vijf wedstrijden van Maccabi Tel Aviv vielen gemiddeld 3,6 doelpunten, waarbij de ploeg 2,0 keer scoorde en 1,6 doelpunt per wedstrijd incasseerde. De wedstrijden van Maccabi Haifa waren iets minder doelpuntrijk, maar leverden nog steeds gemiddeld 2,8 doelpunten op, met 1,4 gescoorde en 1,4 tegendoelpunten. De aanvallende mogelijkheden van beide teams worden bevestigd door de recente xG-waarden: 1,44 voor de thuisploeg en 1,74 voor de bezoekers, terwijl de tegenstanders respectievelijk 1,24 en 1,47 xG toestonden. De lijn van 2.5 is vrijwel in evenwicht, hoewel in de laatste vijf wedstrijden over 2.5 voorkwam in 80% van de wedstrijden van de thuisploeg en 60% van die van de bezoekers. Het sterkste signaal komt van over 1.5, omdat de prognose van 2,85 doelpunten duidelijk boven deze drempel ligt en de competitie gemiddeld 2,8 doelpunten per wedstrijd telt.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Maccabi Tel Aviv stond in 3 van de laatste 5 wedstrijden bij rust op voorsprong, terwijl Maccabi Haifa in 2 van de 5 duels na 45 minuten leidde en in maar liefst 2 wedstrijden gelijkstond. De thuisploeg maakte in deze periode na rust gemiddeld 1,2 doelpunten, twee keer zoveel als de 0,6 treffers van de bezoekers, wat hun kansen om de voorsprong te behouden of uit te bouwen vergroot. In de beschikbare seizoensgegevens voor thuiswedstrijden won Tel Aviv de enige gespeelde wedstrijd, scoorde het 2 doelpunten bij een xG van 1,96 en noteerde het gemiddeld 6 schoten op doel. Beide teams hebben exact hetzelfde resultaat in hun laatste vijf wedstrijden: 3 overwinningen en 2 nederlagen. Toch maken de hogere aanvallende productie van de thuisploeg en hun betere tweedehelftbeeld de combinatie van een voorsprong bij rust en een overwinning aan het einde het meest waarschijnlijk.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Maccabi Tel Aviv | Maccabi Haifa | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 47% | 32% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.12 | 0.10 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.63 | 0.33 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Maccabi Tel Aviv is 150% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
5 doelpunten / wedstrijd - Maccabi Tel Aviv · 2 doelpunten / wedstrijd - Maccabi Haifa
Maccabi Haifa is 100% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
2 doelpunten / wedstrijd - Maccabi Tel Aviv · 1 doelpunten / wedstrijd - Maccabi Haifa
Maccabi Tel Aviv scoort in 100% van de wedstrijden (1 van 1 wedstrijden), terwijl Maccabi Haifa in 0% (0 van 1 wedstrijden) de nul houdt.
Maccabi Haifa scoort in 100% van de wedstrijden (1 van 1 wedstrijden), terwijl Maccabi Tel Aviv in 0% (0 van 1 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Maccabi Tel Aviv
Over / Under - Maccabi Haifa
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Maccabi Tel Aviv — resultaten in de tweede helft
Staat in 100% van de wedstrijden bij rust voor en wint 100%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
Maccabi Haifa — resultaten in de tweede helft
Staat in 100% van de wedstrijden bij rust voor en wint 100%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 1.0 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 3.00 | 3.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 2.0 | 3.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 1.0 | 1.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 3.0 | 4.0 |
| 1 doelpunt | 100% | 100% |
| 2 doelpunten | 100% | 100% |
| 3 doelpunten | 100% | 100% |
| Clean sheet | 0% | 0% |
| Geen doelpunt | 0% | 0% |
| Doelsaldo | +1 | +2 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 3.00 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 1.0 | 1.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.0 | 1.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.0 | 2.0 |
| 1 doelpunt | 100% | 100% |
| 2 doelpunten | 0% | 100% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 0% |
| Geen doelpunt | 0% | 0% |
| Doelsaldo | +1 | 0 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (1). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.
Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (1). Balans late doelpunten (76-90): 0.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Haifa
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Israeli Premier League.
Teams versus competitie
| Maccabi Tel Aviv | Liga | Maccabi Haifa | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▲ 7.00 | 2.55 | ▲ 3.00 |
| Beide teams scoorden | ▲ 100% | 55% | ▲ 100% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▲ 100% | 55% | ▲ 100% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 32% | ▼ 0% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 100% | 55% | ▲ 100% |
| Doelpunt na rust | ▲ 100% | 73% | ▲ 100% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Uitteam
Basisopstelling
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (4): Maccabi Tel Aviv 2 - 1 - 1 Maccabi Haifa. Gemiddeld aantal doelpunten 3.50, beide teams scoorden in 75% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Maccabi Tel Aviv tegen Maccabi Haifa?
De wedstrijd in Israeli Premier League eindigde in Maccabi Tel Aviv 2:2 Maccabi Haifa. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Maccabi Tel Aviv en Maccabi Haifa?
In de laatste 4 onderlinge wedstrijden won Maccabi Tel Aviv er 2, won Maccabi Haifa er 1 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,50 doelpunten; in 75% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Maccabi Tel Aviv tegen Maccabi Haifa?
Maccabi Tel Aviv scoort gemiddeld 5,00 doelpunten per wedstrijd en Maccabi Haifa scoort 2,00. Het gemiddelde in Israeli Premier League is 2,55 doelpunten, met Over 2.5 in 55% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 100% van de wedstrijden van Maccabi Tel Aviv en 100% van die van Maccabi Haifa.
Wat is de actuele vorm van Maccabi Tel Aviv en Maccabi Haifa?
In de laatste vijf wedstrijden won Maccabi Tel Aviv er 1, speelde het 0 gelijk en verloor het 0 (3,00 punten per wedstrijd). Maccabi Haifa won er 1, speelde 0 gelijk en verloor 0 (3,00 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Maccabi Tel Aviv tegen Maccabi Haifa?
De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


