Malavan - Nassaji Mazandaran: wedstrijdstatistieken
Malavan tegen Nassaji Mazandaran: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Malavan speelde tegen Nassaji Mazandaran in Persian Gulf Pro League (Iran). De wedstrijd werd gespeeld op 2 september 2026. Locatie: Shahid Dastgerdi Stadium. Eindstand: 0:1.
Huidige vorm
Malavan: 1-1-2, 1,00 punten per wedstrijd. Nassaji Mazandaran: 0-1-3, 0,25 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Malavan scoort 0,75 en krijgt 1,50 doelpunten per wedstrijd tegen. Nassaji Mazandaran scoort 0,25 en krijgt 1,25 tegen. Competitiegemiddelde: 1,82 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Malavan 50%, Nassaji Mazandaran 25%. Over 2.5: Malavan 50%, Nassaji Mazandaran 0%. Competitieniveau: BTTS 31%, Over 2.5 23%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Malavan 0,00, Nassaji Mazandaran 0,00. Schoten per wedstrijd: Malavan -1,0, Nassaji Mazandaran -1,0. Gemiddeld balbezit: Malavan -1%, Nassaji Mazandaran -1%.
Eerste en tweede helft
Malavan: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 0,50. Nassaji Mazandaran: voorsprong bij rust 25%, doelpunten in de tweede helft 0,00.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 31-45+ (1) voor Malavan en 16-30 (1) voor Nassaji Mazandaran. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Persian Gulf Pro League: 1,82 doelpunten per wedstrijd, BTTS 31%, Over 2.5 23%.
Onderlinge resultaten
Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Malavan staat op de 10e plaats, terwijl Nassaji Mazandaran pas 17e staat. Dat verschil wordt bevestigd door de tot nu toe behaalde resultaten: de thuisploeg heeft 1 overwinning, 1 gelijkspel en 1 nederlaag geboekt, terwijl de bezoekers geen van hun 4 wedstrijden hebben gewonnen. In de laatste vijf wedstrijden scoorde Malavan 4 keer en kreeg het 5 tegendoelpunten, terwijl Nassaji slechts 2 keer scoorde, 7 doelpunten incasseerde en 4 van de 5 wedstrijden verloor. Thuis won Malavan de helft van zijn wedstrijden en scoort het gemiddeld 1 doelpunt, terwijl Nassaji uit nog niet heeft gewonnen en slechts 0,5 doelpunt per wedstrijd maakt. Geen van beide teams hield in de thuis- respectievelijk uitwedstrijden nog de nul, maar de geringe scoringskracht van de bezoekers, die in 50% van hun uitwedstrijden niet tot scoren kwamen, beperkt hun kansen duidelijk. Naar verwachting wordt het een redelijk gelijkopgaande wedstrijd met weinig doelpunten, maar het thuisvoordeel en de betere recente vorm spreken in het voordeel van Malavan.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Het sterkste signaal is de zeer lage aanvallende efficiëntie van beide teams: Malavan heeft thuis nog geen doelpunt gemaakt, terwijl Nassaji uit gemiddeld slechts 0,5 doelpunt per wedstrijd scoort. De thuisploeg kwam in 100% van zijn thuiswedstrijden niet tot scoren, terwijl de bezoekers in 50% van hun uitwedstrijden niet scoorden. Het is dus realistisch dat minstens één team doelpuntloos blijft. In de laatste vijf wedstrijden maakte Malavan gemiddeld 0,8 doelpunt en Nassaji slechts 0,4, terwijl ze respectievelijk 1,0 en 1,4 doelpunt per wedstrijd incasseerden. BTTS staat in de competitie slechts op 33%, en beide teams hebben 0% van hun wedstrijden met minstens drie doelpunten, wat een gesloten wedstrijdscenario extra ondersteunt. BTTS Nee betekent niet automatisch een 0-0-gelijkspel, maar dat minstens één team niet scoort. De waarschijnlijkere uitkomst is eerder een overwinning voor één van de teams zonder tegendoelpunt of een laag scorend gelijkspel.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
De gegevens aan het begin van het seizoen wijzen duidelijk op een doelpuntschaarse trend: beide teams speelden in 100% van hun wedstrijden onder 2.5 en 3.5 doelpunten. Malavan scoorde thuis nog niet en kreeg gemiddeld 1.5 doelpunt tegen, terwijl Nassaji uit gemiddeld slechts 0.5 doelpunt maakt. In de laatste vijf wedstrijden scoorde Malavan gemiddeld 0.8 doelpunt en Nassaji slechts 0.4, terwijl hun defensies respectievelijk 1.0 en 1.4 doelpunt per wedstrijd toestonden. Het geschatte totale aantal van 1.70 doelpunt blijft onder het competitiegemiddelde van 1.94, en slechts 20% van de recente wedstrijden van beide teams eindigde boven de grens van 2.5 doelpunten. Under 3.5 krijgt daarom de sterkste ondersteuning, omdat er minstens vier doelpunten nodig zouden zijn om deze weddenschap te verliezen; dat wordt noch door de recente resultaten, noch door de beperkte aanvalskracht bevestigd.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Het meest waarschijnlijke scenario is een gelijkspel bij rust, gevolgd door een overwinning van Malavan. In de laatste vijf wedstrijden stonden de thuiswedstrijden van Malavan na 45 minuten in 80% van de gevallen gelijk, tegenover 60% bij Nassaji. Beide teams zijn vóór rust zeer weinig doeltreffend: elk scoorde gemiddeld slechts 0,2 doelpunt, terwijl Malavan in de eerste helften in totaal slechts 0,6 doelpunt maakte en Nassaji 0,4. Na rust oogt Malavan sterker, met gemiddeld 0,6 doelpunt, terwijl Nassaji slechts 0,2 doelpunt maakt en maar liefst 1,2 doelpunt incasseert. De thuisploeg behaalde in de laatste vijf speelronden gemiddeld 1,0 punt per wedstrijd, tegenover 0,2 voor Nassaji, dat 80% van deze wedstrijden verloor. Het lage competitiegemiddelde van 1,94 doelpunt per wedstrijd ondersteunt bovendien een voorzichtige start en de mogelijkheid dat de wedstrijd na rust met een minimale voorsprong voor de thuisploeg wordt beslist.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Malavan | Nassaji Mazandaran | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 0% | 0% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.00 | 0.00 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.00 | 0.00 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Malavan is 300% beter voor vorm laatste 5.
1 punten / wedstrijd - Malavan · 0.25 punten / wedstrijd - Nassaji Mazandaran
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Malavan is 200% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
0.75 doelpunten / wedstrijd - Malavan · 0.25 doelpunten / wedstrijd - Nassaji Mazandaran
Nassaji Mazandaran is 20% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
1.5 doelpunten / wedstrijd - Malavan · 1.25 doelpunten / wedstrijd - Nassaji Mazandaran
Malavan scoort in 50% van de wedstrijden (2 van 4 wedstrijden), terwijl Nassaji Mazandaran in 0% (0 van 4 wedstrijden) de nul houdt.
Nassaji Mazandaran scoort in 25% van de wedstrijden (1 van 4 wedstrijden), terwijl Malavan in 0% (0 van 4 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Malavan
Over / Under - Nassaji Mazandaran
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Nassaji Mazandaran is 150% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
0.5 punten / wedstrijd - Malavan · 1.25 punten / wedstrijd - Nassaji Mazandaran
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Malavan — resultaten in de tweede helft
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
Nassaji Mazandaran — resultaten in de tweede helft
Staat in 25% van de wedstrijden bij rust voor en wint 0%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.
Krijgt na rust 0.8 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 0.50 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.3 | 0.5 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 1.0 | 0.5 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.3 | 1.0 |
| 1 doelpunt | 75% | 75% |
| 2 doelpunten | 50% | 25% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 25% | 50% |
| Geen doelpunt | 75% | 75% |
| Doelsaldo | -3 | 0 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.25 | 0.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.3 | 0.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.3 | 1.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.5 | 1.0 |
| 1 doelpunt | 50% | 100% |
| 2 doelpunten | 0% | 0% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 75% | 0% |
| Geen doelpunt | 75% | 100% |
| Doelsaldo | 0 | -4 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (2). Balans late doelpunten (76-90): 0.
Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (2). Balans late doelpunten (76-90): -2 - de slotfase is een zwak punt.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Malavan
Nassaji Mazandaran
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Persian Gulf Pro League.
Teams versus competitie
| Malavan | Liga | Nassaji Mazandaran | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▲ 2.25 | 1.82 | ▼ 1.50 |
| Beide teams scoorden | ▲ 50% | 31% | ▼ 25% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▲ 50% | 23% | ▼ 0% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 46% | ▼ 0% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 75% | 54% | ▼ 50% |
| Doelpunt na rust | ▲ 75% | 59% | ▲ 100% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Uitteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Malavan tegen Nassaji Mazandaran?
De wedstrijd in Persian Gulf Pro League eindigde in Malavan 0:1 Nassaji Mazandaran. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Malavan tegen Nassaji Mazandaran?
Malavan scoort gemiddeld 0,75 doelpunten per wedstrijd en Nassaji Mazandaran scoort 0,25. Het gemiddelde in Persian Gulf Pro League is 1,82 doelpunten, met Over 2.5 in 23% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 50% van de wedstrijden van Malavan en 25% van die van Nassaji Mazandaran.
Wat is de actuele vorm van Malavan en Nassaji Mazandaran?
In de laatste vijf wedstrijden won Malavan er 1, speelde het 1 gelijk en verloor het 2 (1,00 punten per wedstrijd). Nassaji Mazandaran won er 0, speelde 1 gelijk en verloor 3 (0,25 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Malavan tegen Nassaji Mazandaran?
Gebruik deze pagina om de cijfers achter Malavan tegen Nassaji Mazandaran te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.


