Moravia Morawica - Chełmianka Chełm: wedstrijdstatistieken
Moravia Morawica tegen Chełmianka Chełm: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Moravia Morawica speelde tegen Chełmianka Chełm in 3 Liga Group 4 (Polen). De wedstrijd werd gespeeld op 15 augustus 2026. Eindstand: 0:3.
Huidige vorm
Moravia Morawica: 1-0-1, 1,50 punten per wedstrijd. Chełmianka Chełm: 2-0-0, 3,00 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Moravia Morawica scoort 1,00 en krijgt 1,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Chełmianka Chełm scoort 1,50 en krijgt 0,00 tegen. Competitiegemiddelde: 2,95 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Moravia Morawica 0%, Chełmianka Chełm 0%. Over 2.5: Moravia Morawica 0%, Chełmianka Chełm 0%. Competitieniveau: BTTS 62%, Over 2.5 48%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Moravia Morawica 1,30, Chełmianka Chełm 0,00. Schoten per wedstrijd: Moravia Morawica 14,0, Chełmianka Chełm -1,0. Gemiddeld balbezit: Moravia Morawica 44%, Chełmianka Chełm -1%.
Eerste en tweede helft
Moravia Morawica: voorsprong bij rust 50%, doelpunten in de tweede helft 0,50. Chełmianka Chełm: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 0,00.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 31-45+ (1) voor Moravia Morawica en 0-15 (3) voor Chełmianka Chełm. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
3 Liga Group 4: 2,95 doelpunten per wedstrijd, BTTS 62%, Over 2.5 48%.
Onderlinge resultaten
Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Chełmianka Chełm is dit seizoen nog ongeslagen, met een record van 2 overwinningen en 0 nederlagen. In de laatste vijf wedstrijden pakte de ploeg 11 punten dankzij 3 zeges en 2 gelijke spelen. De bezoekers ogen vooral defensief sterk: in hun twee competitiewedstrijden hielden ze de nul, terwijl hun enige uitwedstrijd eindigde in een overwinning zonder tegendoelpunt. Moravia Morawica boekte weliswaar 3 overwinningen in de laatste 5 wedstrijden en scoorde in die periode 12 doelpunten, maar de enige thuiswedstrijd eindigde in een 0-2 nederlaag. De thuisploeg noteerde toen gemiddeld 15 doelpogingen en kwam uit op een xG van 1,29, maar slechts 2 schoten waren tussen de palen. Dat wijst op problemen om het veldoverwicht om te zetten in doelkansen. Gezien de betere verdedigende organisatie van Chełmianka en de stabielere reeks resultaten ligt een overwinning voor de bezoekers meer voor de hand, al vergroot de beperkte dataset de kans op een gelijkspel.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
De BTTS ‘nee’-weddenschap wordt ondersteund door het zeer lage percentage wedstrijden waarin beide teams in de seizoensgegevens scoorden: 0% voor Moravia Morawica en 0% voor Chełmianka. Beide teams hielden bovendien in 100% van hun beschikbare wedstrijden in dit seizoen de nul, wat duidelijk wijst op het risico dat minstens één ploeg niet scoort. In de laatste vijf wedstrijden is het signaal voor doelpunten van beide kanten iets sterker, maar nog altijd gematigd, aangezien BTTS bij beide teams in 40% van de gevallen viel. Moravia scoorde recent gemiddeld 2,4 doelpunten en Chełmianka 1,6, maar kreeg tegelijkertijd respectievelijk slechts 1,0 en 0,8 doelpunt per wedstrijd tegen. Het competitiegemiddelde voor BTTS bedraagt 56%, maar de combinatie van de hechte defensie van Chełmianka en de beperkte seizoenssteekproef pleit sterker voor een scenario waarin minstens één van de teams niet scoort.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Moravia Morawica scoorde in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2,4 doelpunten, terwijl Chełmianka Chełm in die periode 1,6 keer tot scoren kwam. Dat vormt een duidelijke basis voor meer dan twee doelpunten in de wedstrijd. De thuisploeg kreeg gemiddeld 1,0 doelpunt per wedstrijd tegen, tegenover 0,8 bij de bezoekers, waardoor geen van beide defensies in de recente reeks volledig gesloten bleef. In 60% van de laatste vijf wedstrijden van Moravia vielen meer dan 2,5 doelpunten, tegenover 40% bij Chełmianka, terwijl het gezamenlijke gemiddelde aantal doelpunten van beide teams over deze reeksen 2,9 bedraagt. De seizoensgegevens voor beide teams wijzen op 100% van de wedstrijden met minder dan 2,5 doelpunten, maar de steekproef is zeer beperkt en staat haaks op de huidige scorende vorm. Het veiligste signaal blijft over 1,5, omdat de verwachting van 2,75 doelpunten een ruime marge boven deze lijn biedt.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Moravia Morawica maakte in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2,4 doelpunten, tegenover 1,6 voor Chełmianka, terwijl de thuisploeg gemiddeld 1,0 doelpunt incasseerde tegenover 0,8 bij de bezoekers. De ploeg uit Morawica stond in 67% van deze wedstrijden bij rust voor en had na de eerste helften een positief saldo van +1, terwijl Chełmianka in 100% van zijn laatste wedstrijden na 45 minuten gelijkstond. De thuisploeg won in 67% van de gevallen de tweede helft, scoorde na rust gemiddeld 1,0 doelpunt en incasseerde er slechts 0,33; de bezoekers scoorden eveneens 1,0 doelpunt, maar stonden hun tegenstanders 0,67 doelpunt toe. Beide teams hebben dit seizoen nog niet verloren, maar Moravia heeft het thuisvoordeel, waar de competitie gemiddeld 1,50 doelpunt voor de thuisploeg tegenover 1,33 voor de bezoekers laat zien. Het meest waarschijnlijke scenario is daarom dat Moravia al bij rust leidt en de voorsprong tot het einde vasthoudt, hoewel de lange reeks gelijke spelen van Chełmianka ook de kans op een gelijkspel bij rust vergroot.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Moravia Morawica | Chełmianka Chełm | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 21% | 0% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.09 | 0.00 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.33 | 0.00 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Chełmianka Chełm is 100% beter voor vorm laatste 5.
1.5 punten / wedstrijd - Moravia Morawica · 3 punten / wedstrijd - Chełmianka Chełm
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Chełmianka Chełm is 50% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1 doelpunten / wedstrijd - Moravia Morawica · 1.5 doelpunten / wedstrijd - Chełmianka Chełm
Moravia Morawica scoort in 50% van de wedstrijden (1 van 2 wedstrijden), terwijl Chełmianka Chełm in 100% (2 van 2 wedstrijden) de nul houdt.
Chełmianka Chełm scoort in 100% van de wedstrijden (2 van 2 wedstrijden), terwijl Moravia Morawica in 50% (1 van 2 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Moravia Morawica
Over / Under - Chełmianka Chełm
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Moravia Morawica is 50% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1.5 punten / wedstrijd - Moravia Morawica · 1 punten / wedstrijd - Chełmianka Chełm
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Moravia Morawica — resultaten in de tweede helft
Staat in 50% van de wedstrijden bij rust voor en wint 50%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
Chełmianka Chełm — resultaten in de tweede helft
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.50 | 1.50 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.5 | 0.5 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.5 | 0.5 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.0 | 1.0 |
| 1 doelpunt | 100% | 100% |
| 2 doelpunten | 0% | 0% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 50% | 50% |
| Geen doelpunt | 50% | 50% |
| Doelsaldo | 0 | 0 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.00 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.0 | 0.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.0 | 0.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.0 | 0.0 |
| 1 doelpunt | 0% | 0% |
| 2 doelpunten | 0% | 0% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 100% |
| Geen doelpunt | 100% | 100% |
| Doelsaldo | 0 | 0 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (1). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.
Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (3 goals). Balans late doelpunten (76-90): 0.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Moravia Morawica
Chełmianka Chełm
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van 3 Liga Group 4.
Teams versus competitie
| Moravia Morawica | Liga | Chełmianka Chełm | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▼ 2.00 | 2.95 | ▼ 1.50 |
| Beide teams scoorden | ▼ 0% | 62% | ▼ 0% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 0% | 48% | ▼ 0% |
| Clean sheets | ▲ 50% | 21% | ▲ 100% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 100% | 48% | ▼ 0% |
| Doelpunt na rust | ▲ 100% | 62% | ▼ 0% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Uitteam
Andere geregistreerde spelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
- Chełmianka ChełmDoelpuntPaweł Tomczyk
- Chełmianka ChełmDoelpuntPaweł Tomczyk
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Moravia Morawica tegen Chełmianka Chełm?
De wedstrijd in 3 Liga Group 4 eindigde in Moravia Morawica 0:3 Chełmianka Chełm. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Moravia Morawica tegen Chełmianka Chełm?
Moravia Morawica scoort gemiddeld 1,00 doelpunten per wedstrijd en Chełmianka Chełm scoort 1,50. Het gemiddelde in 3 Liga Group 4 is 2,95 doelpunten, met Over 2.5 in 48% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 0% van de wedstrijden van Moravia Morawica en 0% van die van Chełmianka Chełm.
Wat is de actuele vorm van Moravia Morawica en Chełmianka Chełm?
In de laatste vijf wedstrijden won Moravia Morawica er 1, speelde het 0 gelijk en verloor het 1 (1,50 punten per wedstrijd). Chełmianka Chełm won er 2, speelde 0 gelijk en verloor 0 (3,00 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Moravia Morawica tegen Chełmianka Chełm?
Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


