Moreirense FC - Gil Vicente: wedstrijdstatistieken
Moreirense FC tegen Gil Vicente: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Moreirense FC speelde tegen Gil Vicente in Liga NOS (Portugal). De wedstrijd werd gespeeld op 9 oktober 2026. Locatie: Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas. Eindstand: 0:1.
Huidige vorm
Moreirense FC: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd. Gil Vicente: 1-2-2, 1,00 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Moreirense FC scoort 1,14 en krijgt 2,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Gil Vicente scoort 0,83 en krijgt 0,83 tegen. Competitiegemiddelde: 2,74 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Moreirense FC 57%, Gil Vicente 33%. Over 2.5: Moreirense FC 71%, Gil Vicente 17%. Competitieniveau: BTTS 50%, Over 2.5 55%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Moreirense FC 0,82, Gil Vicente 1,47. Schoten per wedstrijd: Moreirense FC 7,3, Gil Vicente 14,0. Gemiddeld balbezit: Moreirense FC 36%, Gil Vicente 53%.
Eerste en tweede helft
Moreirense FC: voorsprong bij rust 29%, doelpunten in de tweede helft 0,43. Gil Vicente: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 0,17.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (4) voor Moreirense FC en 0-15 (2) voor Gil Vicente. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Liga Portugal: 2,74 doelpunten per wedstrijd, BTTS 50%, Over 2.5 55%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-0-2. Gemiddeld aantal doelpunten 2,50, BTTS 50%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Moreirense FC heeft het thuisvoordeel: in eigen huis scoort het gemiddeld 1,67 doelpunt en noteert het 3 schoten op doel per wedstrijd, terwijl Gil Vicente uit gemiddeld 0,5 doelpunt maakt bij 1,5 schoten op doel. Ook de kwaliteit van de gecreëerde kansen spreekt in het voordeel van de thuisploeg, met een xG van 0,91 thuis tegenover 0,61 voor de bezoekers in uitwedstrijden. In de laatste vijf wedstrijden won Moreirense 2 keer en scoorde het 6 doelpunten, terwijl Gil Vicente 1 overwinning boekte en 4 keer scoorde. De verdediging blijft een risico voor de thuisploeg: Moreirense krijgt thuis gemiddeld 2,33 doelpunten tegen en hield daar nog geen enkele keer de nul. In combinatie met de 1,5 tegendoelpunten van de bezoekers per uitwedstrijd vergroot dat de kans op een gelijkspel. Ondanks die kwetsbaarheid pleiten het geringe aantal kansen van Gil Vicente en het feit dat het in de tot dusver gespeelde uitwedstrijden nog niet heeft gewonnen in het voordeel van Moreirense.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Het sterkste argument voor BTTS ‘nee’ is de geringe scoringskracht van Gil Vicente in uitwedstrijden: de bezoekers scoren gemiddeld 0,5 doelpunt, creëren kansen ter waarde van 0,61 xG en kwamen in 50% van die wedstrijden niet tot scoren. Moreirense krijgt thuis gemiddeld 0,5 doelpunt tegen en hield in 50% van de wedstrijden de nul, wat het de bezoekers nog moeilijker maakt om te scoren. De thuisploeg heeft meer aanvallend potentieel, met 1,9 xG en gemiddeld 5 schoten op doel thuis, tegenover 1,5 schot op doel voor Gil Vicente in uitwedstrijden. De recente vorm vormt een tegenargument: Moreirense kreeg in de afgelopen vijf wedstrijden gemiddeld 1,6 doelpunt tegen, terwijl Gil Vicente in die periode 1,44 xG per wedstrijd creëerde. Toch viel BTTS slechts in 25% van de thuiswedstrijden van Moreirense, waardoor het waarschijnlijker is dat minstens één van beide teams niet scoort.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
De sterkste keuze is minder dan 3.5 doelpunten: in alle wedstrijden van Moreirense tot nu toe vielen er hooguit 2 doelpunten, al kreeg de ploeg in de laatste 5 wedstrijden gemiddeld 1,6 doelpunt tegen. Gil Vicente scoort gemiddeld 0,5 doelpunt per wedstrijd, terwijl Moreirense thuis gemiddeld 0,5 doelpunt tegen krijgt, wat de verwachte productie van de bezoekers beperkt. De thuisploeg heeft een duidelijk voordeel in het creëren van kansen — de xG thuis bedraagt 1,90 tegenover 0,61 voor de bezoekers in uitwedstrijden — maar scoort thuis gemiddeld slechts 1,0 doelpunt. De laatste 5 optredens zorgen voor enige voorzichtigheid, omdat de xG van Gil Vicente is gestegen naar 1,44 en Moreirense in 60% van die wedstrijden boven de grens van 2.5 doelpunten uitkwam. Toch pleit de prognose van in totaal 2,20 doelpunten duidelijker voor minder dan 3.5 dan voor het riskantere minder dan 2.5 doelpunten.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Het meest waarschijnlijke scenario is dat Moreirense bij rust voorstaat en na 90 minuten wint: de thuisploeg stond in 50% van zijn thuiswedstrijden bij rust voor, terwijl Gil Vicente in geen enkele uitwedstrijd met een voorsprong de rust inging. Moreirense maakt thuis gemiddeld 1,0 doelpunt en krijgt er 0,5 tegen, terwijl de bezoekers uit gemiddeld 0,5 keer scoren en 1,5 doelpunt per wedstrijd incasseren. Het overwicht van de thuisploeg blijkt ook uit het gemiddelde xG van 1,90 tegenover 0,61 en uit 5,0 tegenover 1,5 schoten op doel per wedstrijd. Een eventuele voorsprong vasthouden wordt makkelijker doordat Gil Vicente uit na rust nog niet heeft gescoord en in die helft gemiddeld 1,0 doelpunt incasseert. Een gelijkspel bij rust blijft een serieus alternatief, omdat de bezoekers in beide tot dusver gespeelde uitwedstrijden na 45 minuten gelijkstonden, maar hun gebrekkige scorend vermogen maakt een overwinning van Moreirense uiteindelijk de meest waarschijnlijke uitkomst.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Moreirense FC | Gil Vicente | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 39% | 27% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.11 | 0.10 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.40 | 0.22 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Moreirense FC is 40% beter voor vorm laatste 5.
1.4 punten / wedstrijd - Moreirense FC · 1 punten / wedstrijd - Gil Vicente
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Moreirense FC is 37% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1.14 doelpunten / wedstrijd - Moreirense FC · 0.83 doelpunten / wedstrijd - Gil Vicente
Gil Vicente is 141% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
2 doelpunten / wedstrijd - Moreirense FC · 0.83 doelpunten / wedstrijd - Gil Vicente
Moreirense FC scoort in 71% van de wedstrijden (5 van 7 wedstrijden), terwijl Gil Vicente in 50% (3 van 6 wedstrijden) de nul houdt.
Gil Vicente scoort in 67% van de wedstrijden (4 van 6 wedstrijden), terwijl Moreirense FC in 14% (1 van 7 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Moreirense FC
Over / Under - Gil Vicente
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Gil Vicente is 16% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1.29 punten / wedstrijd - Moreirense FC · 1.5 punten / wedstrijd - Gil Vicente
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Moreirense FC — resultaten in de tweede helft
Staat in 29% van de wedstrijden bij rust voor en wint 29%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
Gil Vicente — resultaten in de tweede helft
Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 33%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.60 | 0.60 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.8 | 0.4 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.4 | 1.2 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.2 | 1.6 |
| 1 doelpunt | 80% | 80% |
| 2 doelpunten | 40% | 60% |
| 3 doelpunten | 0% | 20% |
| Clean sheet | 60% | 20% |
| Geen doelpunt | 40% | 60% |
| Doelsaldo | +2 | -4 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.60 | 0.60 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.8 | 0.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.4 | 0.6 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.2 | 0.6 |
| 1 doelpunt | 80% | 40% |
| 2 doelpunten | 40% | 20% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 60% | 60% |
| Geen doelpunt | 40% | 100% |
| Doelsaldo | +2 | -3 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (3). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.
Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (3). Balans late doelpunten (76-90): -2 - de slotfase is een zwak punt.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Moreirense FC
Gil Vicente
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Liga Portugal.
Teams versus competitie
| Moreirense FC | Liga | Gil Vicente | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▲ 3.14 | 2.74 | ▼ 1.67 |
| Beide teams scoorden | ▲ 57% | 50% | ▼ 33% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▲ 71% | 55% | ▼ 17% |
| Clean sheets | ▼ 14% | 28% | ▲ 50% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 86% | 71% | ▼ 67% |
| Doelpunt na rust | ▲ 86% | 74% | ▼ 50% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Uitteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (2): Moreirense FC 0 - 0 - 2 Gil Vicente. Gemiddeld aantal doelpunten 2.50, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Moreirense FC tegen Gil Vicente?
De wedstrijd in Liga NOS eindigde in Moreirense FC 0:1 Gil Vicente. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Moreirense FC en Gil Vicente?
In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Moreirense FC er 0, won Gil Vicente er 2 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,50 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Moreirense FC tegen Gil Vicente?
Moreirense FC scoort gemiddeld 1,14 doelpunten per wedstrijd en Gil Vicente scoort 0,83. Het gemiddelde in Liga NOS is 2,74 doelpunten, met Over 2.5 in 55% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 57% van de wedstrijden van Moreirense FC en 33% van die van Gil Vicente.
Wat is de actuele vorm van Moreirense FC en Gil Vicente?
In de laatste vijf wedstrijden won Moreirense FC er 2, speelde het 1 gelijk en verloor het 2 (1,40 punten per wedstrijd). Gil Vicente won er 1, speelde 2 gelijk en verloor 2 (1,00 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Moreirense FC tegen Gil Vicente?
De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


