Bolivia - LFPBEstadio Victor Agustín UgarteGegevens actueel op 16 oktober 2026

Nacional Potosí - ABB: wedstrijdstatistieken

Embleem van Nacional Potosí
Nacional Potosí
2 : 0rust 1:0
Embleem van ABB
ABB

Nacional Potosí tegen ABB: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Nacional Potosí speelde tegen ABB in LFPB (Bolivia). De wedstrijd werd gespeeld op 16 augustus 2026. Locatie: Estadio Victor Agustín Ugarte. Eindstand: 2:0.

Huidige vorm

Nacional Potosí: 1-0-4, 0,60 punten per wedstrijd. ABB: 1-1-3, 0,80 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Nacional Potosí scoort 1,43 en krijgt 1,50 doelpunten per wedstrijd tegen. ABB scoort 1,71 en krijgt 2,07 tegen. Competitiegemiddelde: 3,03 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Nacional Potosí 71%, ABB 86%. Over 2.5: Nacional Potosí 57%, ABB 79%. Competitieniveau: BTTS 64%, Over 2.5 63%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Nacional Potosí 1,28, ABB 1,65. Schoten per wedstrijd: Nacional Potosí 11,6, ABB 15,6. Gemiddeld balbezit: Nacional Potosí 53%, ABB 46%.

Eerste en tweede helft

Nacional Potosí: voorsprong bij rust 36%, doelpunten in de tweede helft 0,86. ABB: voorsprong bij rust 29%, doelpunten in de tweede helft 1,00.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 61-75 (5) voor Nacional Potosí en 31-45+ (5) voor ABB. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

LFPB: 3,03 doelpunten per wedstrijd, BTTS 64%, Over 2.5 63%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-1-0. Gemiddeld aantal doelpunten 3,00, BTTS 50%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Nacional Potosí heeft een duidelijker thuisvoordeel: het wint 50% van zijn thuiswedstrijden, terwijl ABB buitenshuis slechts 14% van de duels wint en maar liefst 71% verliest. De thuisploeg scoort gemiddeld 1,83 doelpunt voor eigen publiek bij een xG van 1,41, terwijl ABB uit gemiddeld 2,57 doelpunten incasseert en nog geen enkele keer de nul hield. Nacional Potosí heeft vaker controle over de wedstrijd, met 59% balbezit tegenover 47% voor de bezoekers, en het schotrendement bedraagt 15%, tegenover 10% bij ABB. De vorm van beide teams blijft zwak: de thuisploeg verloor 4 van de laatste 5 wedstrijden en de bezoekers 3 van de 5. Toch heeft ABB buitenshuis bijzonder ernstige defensieve problemen. Beide teams scoorden in elke wedstrijd onder hun huidige thuis- of uitomstandigheden, waardoor een overwinning van Nacional Potosí met doelpunten aan beide kanten het waarschijnlijkste scenario is.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Het signaal voor doelpunten van beide teams is zeer sterk, omdat BTTS voorkwam in 71% van de wedstrijden van Nacional Potosí en in maar liefst 100% van de wedstrijden van ABB, tegenover een competitiegemiddelde van 64%. In hun laatste vijf wedstrijden noteerden beide teams in 80% van de gevallen BTTS en scoorden ze elk gemiddeld 1,6 doelpunt. ABB hield nog geen enkele keer de nul en incasseert gemiddeld 2,57 doelpunten per wedstrijd, terwijl Nacional Potosí gemiddeld 6,57 schoten op doel per wedstrijd produceert en gemiddeld 1,85 xG creëert. Ook Nacional Potosí heeft nog geen enkele clean sheet, terwijl ABB gemiddeld 1,45 xG per wedstrijd genereert — een duidelijke ondersteuning voor minstens één doelpunt van de bezoekers. Daarnaast zijn de wedstrijden van beide teams vaak open: in 71% van de wedstrijden van de thuisploeg en in 86% van de wedstrijden van ABB vielen meer dan 2,5 doelpunten, telkens in combinatie met BTTS.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Nacional Potosí scoort gemiddeld 2,00 doelpunt per wedstrijd, terwijl ABB maar liefst 2,57 doelpunt tegen krijgt. Dat ondersteunt duidelijk een hoge doelpuntenprognose voor de thuisploeg. Geen van beide teams hield de nul, terwijl ABB in 100% van de seizoenswedstrijden tot scoren kwam. In 86% van de wedstrijden van Nacional en in alle wedstrijden van ABB vielen meer dan 1,5 doelpunt, terwijl er in respectievelijk 71% en 86% van hun duels meer dan 2,5 doelpunt werd gescoord. Ook de huidige vorm wijst op doelpunten: Nacional kreeg in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2,2 doelpunt tegen, en bij beide teams eindigde minstens 60% van de wedstrijden boven 2,5 doelpunt. Het sterkste signaal blijft over 1,5, omdat de gecombineerde prognose van 3,35 doelpunt een ruime veiligheidsmarge boven deze lijn biedt.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Nacional Potosí heeft een duidelijk beter seizoensrecord: het wint 57% van de wedstrijden, terwijl ABB dat slechts in 14% doet. Bovendien krijgt de uitploeg gemiddeld maar liefst 2,57 doelpunten per wedstrijd tegen. De thuisploeg heeft ook aanvallend de overhand: het gemiddelde xG bedraagt 1,85 tegenover 1,45 voor ABB, terwijl het aantal schoten op doel 6,57 tegenover 4,57 ligt. Bij rust is een gelijkspel echter het meest waarschijnlijk: Nacional speelde in 43% van zijn thuiswedstrijden na 45 minuten gelijk, terwijl ABB in 43% van de gevallen achterstond. Beide teams kunnen echter vroeg scoren. Na rust maakt de thuisploeg gemiddeld 1,43 doelpunt en won Nacional dit deel van de wedstrijd in 56% van de duels. ABB scoort na de rust daarentegen slechts 0,57 doelpunt en won geen enkele tweede helft. Het scenario van een gelijkspel bij rust en een overwinning van Nacional Potosí aan het einde combineert het voorzichtige spelbeeld in de eerste helft het best met de grote overmacht van de thuisploeg in de slotfase.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

1 : 0
1e helft
1 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

56Balbezit (%)44
Nacional PotosíABB
21Schoten10
Nacional PotosíABB
6Schoten op doel2
Nacional PotosíABB
2.02xG0.98
Nacional PotosíABB
3Corners1
Nacional PotosíABB
39Gevaarlijke aanvallen27
Nacional PotosíABB
16Overtredingen8
Nacional PotosíABB
0Kaarten0
Nacional PotosíABB

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1.43Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.71
Nacional PotosíABB
1.5Tegendoelpunten / wedstrijd2.07
Nacional PotosíABB
53%Gemiddeld balbezit46%
Nacional PotosíABB
3.79Schoten op doel / wedstrijd5.57
Nacional PotosíABB

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

11.57Schoten per wedstrijd15.57
Nacional PotosíABB
3.79Schoten op doel5.57
Nacional PotosíABB
12.3%Schotconversie11%
Nacional PotosíABB
53%Balbezit46%
Nacional PotosíABB
1.28xG voor1.65
Nacional PotosíABB
1.64xG tegen1.49
Nacional PotosíABB

Schotkwaliteit

Nacional Potosí: GebalanceerdABB: Aanvallend
Nacional PotosíABB
Nauwkeurigheid (schoten op doel)33%36%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.110.11
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.380.31

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

ABB is 33% beter voor vorm laatste 5.

0.6 punten / wedstrijd - Nacional Potosí · 0.8 punten / wedstrijd - ABB

Nacional Potosí
LWLLL
Resultaatverdeling seizoen
29% W21% G50% V
Seizoen (W-G-V)
4-3-7
1.07 punten / wedstrijd · doelsaldo -1
Laatste 5 (W-G-V)
1-0-4
0.60 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
3-1-2
Laatste 5 thuis
2-1-2
DWLWL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.6Tegendoelpunten: 2.2xG: 1.35xG tegenstander: 1.43BTTS: 80%Over 2.5: 80%
ABB
LLDWL
Resultaatverdeling seizoen
36% W7% G57% V
Seizoen (W-G-V)
5-1-8
1.14 punten / wedstrijd · doelsaldo -5
Laatste 5 (W-G-V)
1-1-3
0.80 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
1-1-5
Laatste 5 uit
0-1-4
LLLLD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.6Tegendoelpunten: 1.6xG: 1.61xG tegenstander: 1.12BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

ABB is 20% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.43 doelpunten / wedstrijd - Nacional Potosí · 1.71 doelpunten / wedstrijd - ABB

Nacional Potosí is 38% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.5 doelpunten / wedstrijd - Nacional Potosí · 2.07 doelpunten / wedstrijd - ABB

Scoringsprofiel van Nacional Potosí: zeer sterk

Nacional Potosí scoort in 93% van de wedstrijden (13 van 14 wedstrijden), terwijl ABB in 0% (0 van 14 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van ABB: zeer sterk

ABB scoort in 86% van de wedstrijden (12 van 14 wedstrijden), terwijl Nacional Potosí in 21% (3 van 14 wedstrijden) de nul houdt.

20Gemaakte doelpunten (seizoen)24
Nacional PotosíABB
21Tegendoelpunten (seizoen)29
Nacional PotosíABB
2.93Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.79
Nacional PotosíABB
8Gemaakte doelpunten (laatste 5)8
Nacional PotosíABB
11Tegendoelpunten (laatste 5)8
Nacional PotosíABB

Hoe vaak ze minstens scoren...

93%1 doelpunt86%
Nacional PotosíABB
29%2 doelpunten50%
Nacional PotosíABB
14%3 doelpunten29%
Nacional PotosíABB
7%4 doelpunten7%
Nacional PotosíABB

Hoe vaak ze minstens incasseren...

79%1 doelpunt100%
Nacional PotosíABB
43%2 doelpunten57%
Nacional PotosíABB
21%3 doelpunten36%
Nacional PotosíABB
7%4 doelpunten7%
Nacional PotosíABB

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

71%
Nacional Potosí - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.10 van 14 wedstrijden
64%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

14%BTTS bij rust43%
Nacional PotosíABB
0%BTTS in beide helften14%
Nacional PotosíABB
7%Scoorden in beide helften43%
Nacional PotosíABB

BTTS en aantal doelpunten

50%Min. 3 doelpunten en BTTS79%
Nacional PotosíABB
7%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
Nacional PotosíABB
80%BTTS - laatste 580%
Nacional PotosíABB

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

57%Min. 1 doelpunt voor rust93%
Nacional PotosíABB
29%Min. 2 doelpunten voor rust50%
Nacional PotosíABB
14%Min. 3 doelpunten voor rust21%
Nacional PotosíABB

2e helft

100%Min. 1 doelpunt na rust100%
Nacional PotosíABB
57%Min. 2 doelpunten na rust64%
Nacional PotosíABB
21%Min. 3 doelpunten na rust36%
Nacional PotosíABB

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Nacional Potosí is 24% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.5 punten / wedstrijd - Nacional Potosí · 1.21 punten / wedstrijd - ABB

Nacional Potosí — situatie bij rust
36% op voorsprong43% gelijk21% achterstaand
ABB — situatie bij rust
29% op voorsprong36% gelijk36% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.5Punten per wedstrijd (1e helft)1.21
Nacional PotosíABB
0.57Doelpunten voor (1e helft)0.71
Nacional PotosíABB
0.5Doelpunten tegen (1e helft)0.93
Nacional PotosíABB
1.07Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.64
Nacional PotosíABB
64%Clean sheet voor rust36%
Nacional PotosíABB
64%Geen doelpunt voor rust29%
Nacional PotosíABB

Na rust (2e helft)

1.21Punten per wedstrijd (2e helft)1.07
Nacional PotosíABB
0.86Doelpunten voor (2e helft)1
Nacional PotosíABB
1Doelpunten tegen (2e helft)1.14
Nacional PotosíABB
1.86Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)2.14
Nacional PotosíABB
36%Clean sheet na rust7%
Nacional PotosíABB
36%Geen doelpunt na rust43%
Nacional PotosíABB

Nacional Potosí — resultaten in de tweede helft

36% W14% G50% V
21
Punten bij rust
8
Doelpunten bij rust
+1
Doelsaldo (1e helft)
17
Punten in de tweede helft
-2
Doelsaldo (2e helft)
1.50
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden81%

Staat in 36% van de wedstrijden bij rust voor en wint 29%. Houdt de voorsprong meestal vast tot het eindsignaal.

Verdediging na rust+0.5

Krijgt na rust 0.5 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

ABB — resultaten in de tweede helft

29% W21% G50% V
17
Punten bij rust
10
Doelpunten bij rust
-3
Doelsaldo (1e helft)
15
Punten in de tweede helft
-2
Doelsaldo (2e helft)
1.21
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden124%

Staat in 29% van de wedstrijden bij rust voor en wint 36%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Nacional Potosí — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.400.80
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.00.6
Tegendoelpunten / wedstrijd1.01.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.01.8
1 doelpunt80%100%
2 doelpunten60%60%
3 doelpunten40%20%
Clean sheet20%20%
Geen doelpunt60%40%
Doelsaldo0-3
Rust: 40% op voorsprong - 20% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 20% gelijk - 60% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 40% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 5
ABB — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.600.80
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.80.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.61.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.41.8
1 doelpunt80%100%
2 doelpunten40%40%
3 doelpunten20%20%
Clean sheet60%0%
Geen doelpunt20%60%
Doelsaldo+1-1
Rust: 40% op voorsprong - 40% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 20% gelijk - 60% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 40% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 4

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Nacional Potosí
GescoordTegendoelpunten
2
1
0-15
2
2
16-30
4
4
31-45
4
5
46-60
5
1
61-75
3
8
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (8). Balans late doelpunten (76-90): -5 - de slotfase is een zwak punt.

ABB
GescoordTegendoelpunten
1
4
0-15
4
4
16-30
5
5
31-45
5
1
46-60
5
9
61-75
4
6
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (9). Balans late doelpunten (76-90): -2 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.35
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.8 : 1.6
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
111%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
79%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-11%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
80%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
1%
0:0-risico
ongeveer 1 op 100 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Nacional Potosí

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.36
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.29
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-5.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.15
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.14
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
78%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
126%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.47
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
15% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 10% valt in de eerste 15 minuten.
15%

ABB

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.16
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.52
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-1.1 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.06
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.58
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
144%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
112%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.34
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
17% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 4% valt in de eerste 15 minuten.
17%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van LFPB.

Teams versus competitie

Nacional PotosíLigaABB
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd• 2.933.03▲ 3.79
Beide teams scoorden▲ 71%64%▲ 86%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 57%63%▲ 79%
Clean sheets• 21%22%▼ 0%
Doelpunt voor rust▼ 57%73%▲ 93%
Doelpunt na rust▲ 100%86%▲ 100%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.03
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
64%
Beide teams scoorden
63%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
22%
Clean sheets
1.84
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.19
Uitdoelpunten / wedstrijd
+55%
Thuisvoordeel aanval
+35%
Thuisvoordeel verdediging
+24%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
73%
1 doelpunt
38%
2 doelpunten
13%
3 doelpunten
3%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
86%
1 doelpunt
55%
2 doelpunten
25%
3 doelpunten
8%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Nacional PotosíDoelpuntSchneider Peña VacaAssist: Tommy Tobar Reyes
  2. Nacional PotosíWisselIn: William ÁlvarezUit: Tommy Tobar Reyes
  3. Nacional PotosíDoelpuntMirko Tomianovic

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Nacional Potosí 1 - 1 - 0 ABB. Gemiddeld aantal doelpunten 3.00, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

CA Nacional Potosí
2 : 0
Academia del Balompié Boliviano
Academia del Balompié Boliviano
2 : 2
CA Nacional Potosí

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Nacional Potosí tegen ABB?

De wedstrijd in LFPB eindigde in Nacional Potosí 2:0 ABB. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Nacional Potosí en ABB?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Nacional Potosí er 1, won ABB er 0 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,00 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Nacional Potosí tegen ABB?

Nacional Potosí scoort gemiddeld 1,43 doelpunten per wedstrijd en ABB scoort 1,71. Het gemiddelde in LFPB is 3,03 doelpunten, met Over 2.5 in 63% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 71% van de wedstrijden van Nacional Potosí en 86% van die van ABB.

Wat is de actuele vorm van Nacional Potosí en ABB?

In de laatste vijf wedstrijden won Nacional Potosí er 1, speelde het 0 gelijk en verloor het 4 (0,60 punten per wedstrijd). ABB won er 1, speelde 1 gelijk en verloor 3 (0,80 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Nacional Potosí tegen ABB?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.