Zwitserland - Challenge LeagueStade de la MaladièreGegevens actueel op 01 september 2026

Neuchâtel Xamax - Stade Lausanne-Ouchy: wedstrijdstatistieken

Neuchâtel Xamax tegen Stade Lausanne-Ouchy: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Neuchâtel Xamax speelde tegen Stade Lausanne-Ouchy in Challenge League (Zwitserland). De wedstrijd werd gespeeld op 21 augustus 2026. Locatie: Stade de la Maladière. Eindstand: 1:2.

Huidige vorm

Neuchâtel Xamax: 3-0-0, 3,00 punten per wedstrijd. Stade Lausanne-Ouchy: 2-1-0, 2,33 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Neuchâtel Xamax scoort 2,00 en krijgt 1,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Stade Lausanne-Ouchy scoort 1,67 en krijgt 0,33 tegen. Competitiegemiddelde: 3,20 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Neuchâtel Xamax 67%, Stade Lausanne-Ouchy 33%. Over 2.5: Neuchâtel Xamax 67%, Stade Lausanne-Ouchy 0%. Competitieniveau: BTTS 53%, Over 2.5 53%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Neuchâtel Xamax 1,53, Stade Lausanne-Ouchy 2,06. Schoten per wedstrijd: Neuchâtel Xamax 15,0, Stade Lausanne-Ouchy 20,3. Gemiddeld balbezit: Neuchâtel Xamax 43%, Stade Lausanne-Ouchy 56%.

Eerste en tweede helft

Neuchâtel Xamax: voorsprong bij rust 67%, doelpunten in de tweede helft 0,33. Stade Lausanne-Ouchy: voorsprong bij rust 67%, doelpunten in de tweede helft 1,00.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 0-15 (2) voor Neuchâtel Xamax en 76-90+ (2) voor Stade Lausanne-Ouchy. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Challenge League: 3,20 doelpunten per wedstrijd, BTTS 53%, Over 2.5 53%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 4 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-0-3. Gemiddeld aantal doelpunten 2,75, BTTS 25%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Neuchâtel Xamax heeft al zijn thuiswedstrijden tot nu toe gewonnen en scoorde gemiddeld 3 doelpunten per wedstrijd, wat de ploeg een duidelijk thuisvoordeel geeft. De thuisploeg is echter kwetsbaar in de omschakeling, want in eigen stadion incasseert ze gemiddeld 2 tegendoelpunten en hield ze nog geen enkele keer de nul. Stade Lausanne-Ouchy creëert uit iets meer kwalitatieve kansen, met een gemiddelde xG van 1,89 tegenover 1,71 voor Xamax, en noteert bovendien 7 schoten op doel per wedstrijd tegenover 5 voor de tegenstander. Daar staat tegenover dat de bezoekers in hun enige uitwedstrijd tot nu toe gelijkspeelden en gemiddeld slechts 1 doelpunt maakten, terwijl Xamax een schotconversie van 19% heeft tegenover 7% voor de tegenstander. Beide teams verzamelden 10 punten in hun laatste vijf wedstrijden, maar de voorsprong van de thuisploeg in de afwerking en de thuisbalans doen vermoeden dat Xamax nipt zal winnen.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Stade Lausanne-Ouchy beschikt over zeer sterke aanvallende fundamenten: in de laatste 5 wedstrijden scoorde het gemiddeld 2,6 doelpunten, bij een xG van 1,77. Over het hele seizoen bedraagt de gemiddelde xG 1,89. Neuchâtel Xamax hield in al zijn thuiswedstrijden tot nu toe de nul, maar de laatste 5 duels wijzen op een duidelijk grotere kwetsbaarheid in de verdediging, met een xG tegen van 1,89 en gemiddeld 1,0 tegendoelpunt. De thuisploeg zou moeten antwoorden met een doelpunt, want thuis scoort zij gemiddeld 2,0 keer, creëert zij een xG van 2,14 en noteert zij 6 schoten op doel per wedstrijd. In de laatste vijf wedstrijden kwam BTTS voor in 60% van de duels van Xamax en in 40% van de wedstrijden van Lausanne-Ouchy. De huidige vorm van beide aanvallen geeft dan ook een licht sterker signaal voor doelpunten aan beide kanten. De keuze ‘Ja’ is echter gematigd, omdat de zeer sterke defensie van de thuisploeg over het hele seizoen de effectiviteit van de tegenstander opnieuw kan beperken.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Beide teams creëren regelmatig kansen: de gemiddelde xG van Neuchâtel Xamax bedraagt 2,14 en die van Stade Lausanne-Ouchy 1,89, bij respectievelijk 23 en 15 doelpogingen per wedstrijd. In hun laatste vijf wedstrijden scoorden de thuisploeg gemiddeld 1,4 doelpunten en de bezoekers maar liefst 2,6, terwijl beide teams gemiddeld 1,0 doelpunt tegen kregen. De grens van meer dan 1,5 doelpunt werd gehaald in 100% van de tot nu toe gespeelde wedstrijden van beide teams, terwijl de gegevens voor meer dan 2,5 doelpunten minder eenduidig zijn: in de laatste vijf wedstrijden bedragen die percentages respectievelijk 60% en 40%. Xamax hield in zijn tot nu toe gespeelde thuiswedstrijden de nul, maar Lausanne-Ouchy scoorde in elk van zijn wedstrijden en noteert 7 schoten op doel per wedstrijd. Meer dan 1,5 doelpunt wordt dan ook het sterkst ondersteund door zowel de kwaliteit van de gecreëerde kansen als de consistente geschiedenis van minstens twee doelpunten.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Neuchâtel Xamax heeft beide eerdere thuiswedstrijden gewonnen, met gemiddeld 2,0 doelpunten voor en geen tegendoelpunten, terwijl Stade Lausanne-Ouchy in uitwedstrijden gelijkspeelde en daarbij gemiddeld 1,0 doelpunt voor én tegen noteerde. De thuisploeg stond in 2 van de 2 thuiswedstrijden bij rust op voorsprong, terwijl de bezoekers in hun enige uitwedstrijd bij de rust met 0:1 achterstonden. De voorsprong van Xamax is ook zichtbaar in het creëren van kansen: de thuisploeg noteert gemiddeld 23 schoten per wedstrijd bij een xG van 2,14, tegenover 15 schoten en een xG van 1,89 voor de tegenstander. De vorm over de laatste vijf wedstrijden is meer in evenwicht, aangezien beide teams 60% van hun wedstrijden wonnen, maar Xamax scoort voor rust gemiddeld 1,0 doelpunt tegenover 0,5 doelpunt voor Lausanne-Ouchy. Het scenario waarin de thuisploeg voor rust op voorsprong komt en de overwinning over de streep trekt, wordt dan ook het sterkst ondersteund door de thuisresultaten, de defensie van Xamax en de zwakke start van de bezoekers in uitwedstrijden.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 2
1e helft
1 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

50Balbezit (%)50
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
15Schoten17
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
2Schoten op doel4
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
1.4xG1.55
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
7Corners4
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
43Gevaarlijke aanvallen28
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
18Overtredingen17
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
2Kaarten6
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy

Voorbeschouwingsprofielwat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
2Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.67
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
1Tegendoelpunten / wedstrijd0.33
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
43%Gemiddeld balbezit56%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
4.33Schoten op doel / wedstrijd6.33
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy

Teamstatistiekenwie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

15Schoten per wedstrijd20.33
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
4.33Schoten op doel6.33
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
13.3%Schotconversie8.2%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
43%Balbezit56%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
1.53xG voor2.06
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
1.77xG tegen0.93
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy

Schotkwaliteit

Neuchâtel Xamax: CounteraanvallendStade Lausanne-Ouchy: Dominant
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
Nauwkeurigheid (schoten op doel)29%31%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.100.10
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.460.26

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvormwie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Neuchâtel Xamax is 29% beter voor vorm laatste 5.

3 punten / wedstrijd - Neuchâtel Xamax · 2.33 punten / wedstrijd - Stade Lausanne-Ouchy

Neuchâtel Xamax
WWW
5 zeges op rij
Resultaatverdeling seizoen
100% W0% R0% P
Seizoen (W-G-V)
3-0-0
3.00 punten / wedstrijd · doelsaldo +3
Laatste 5 (W-G-V)
3-0-0
3.00 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-0-0
Laatste 5 thuis
1-0-0
W
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.0Tegendoelpunten: 1.0xG: 1.53xG tegenstander: 1.77BTTS: 67%Over 2.5: 67%
Stade Lausanne-Ouchy
WDW
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
67% W33% R0% P
Seizoen (W-G-V)
2-1-0
2.33 punten / wedstrijd · doelsaldo +4
Laatste 5 (W-G-V)
2-1-0
2.33 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-1-0
Laatste 5 uit
0-1-0
D
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.7Tegendoelpunten: 0.3xG: 2.06xG tegenstander: 0.93BTTS: 33%Over 2.5: 0%

Doelpuntenhoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Neuchâtel Xamax is 20% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

2 doelpunten / wedstrijd - Neuchâtel Xamax · 1.67 doelpunten / wedstrijd - Stade Lausanne-Ouchy

Stade Lausanne-Ouchy is 203% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1 doelpunten / wedstrijd - Neuchâtel Xamax · 0.33 doelpunten / wedstrijd - Stade Lausanne-Ouchy

Scoringsprofiel van Neuchâtel Xamax: sterk

Neuchâtel Xamax scoort in 100% van de wedstrijden (3 van 3 wedstrijden), terwijl Stade Lausanne-Ouchy in 67% (2 van 3 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Stade Lausanne-Ouchy: zeer sterk

Stade Lausanne-Ouchy scoort in 100% van de wedstrijden (3 van 3 wedstrijden), terwijl Neuchâtel Xamax in 33% (1 van 3 wedstrijden) de nul houdt.

6Gemaakte doelpunten (seizoen)5
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
3Tegendoelpunten (seizoen)1
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
3Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
6Gemaakte doelpunten (laatste 5)5
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
3Tegendoelpunten (laatste 5)1
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy

Hoe vaak ze minstens scoren...

100%1 doelpunt100%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
67%2 doelpunten67%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
33%3 doelpunten0%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
0%4 doelpunten0%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy

Hoe vaak ze minstens incasseren...

67%1 doelpunt33%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
33%2 doelpunten0%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
0%3 doelpunten0%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
0%4 doelpunten0%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

33%
Stade Lausanne-Ouchy - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.1 van 3 wedstrijden
53%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

67%BTTS bij rust0%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
0%BTTS in beide helften0%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
33%Scoorden in beide helften67%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy

BTTS en aantal doelpunten

67%Min. 3 doelpunten en BTTS0%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
67%BTTS - laatste 533%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy

Aantal doelpunten (Over/Under)hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

100%Min. 1 doelpunt voor rust100%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
67%Min. 2 doelpunten voor rust0%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
33%Min. 3 doelpunten voor rust0%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy

2e helft

67%Min. 1 doelpunt na rust100%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
0%Min. 2 doelpunten na rust0%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
0%Min. 3 doelpunten na rust0%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy

Wedstrijdhelftenwanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Neuchâtel Xamax is 17% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

2.33 punten / wedstrijd - Neuchâtel Xamax · 2 punten / wedstrijd - Stade Lausanne-Ouchy

Neuchâtel Xamax — situatie bij rust
67% op voorsprong33% gelijk0% achterstaand
Stade Lausanne-Ouchy — situatie bij rust
67% op voorsprong0% gelijk33% achterstaand

Voor rust (1e helft)

2.33Punten per wedstrijd (1e helft)2
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
1.67Doelpunten voor (1e helft)0.67
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
0.67Doelpunten tegen (1e helft)0.33
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
2.33Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
33%Clean sheet voor rust67%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
0%Geen doelpunt voor rust33%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy

Na rust (2e helft)

1.33Punten per wedstrijd (2e helft)3
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
0.33Doelpunten voor (2e helft)1
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
0.33Doelpunten tegen (2e helft)0
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
0.67Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
67%Clean sheet na rust100%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy
67%Geen doelpunt na rust0%
Neuchâtel XamaxStade Lausanne-Ouchy

Neuchâtel Xamax — resultaten in de tweede helft

33% W33% R33% P
7
Punten bij rust
5
Doelpunten bij rust
+3
Doelsaldo (1e helft)
4
Punten in de tweede helft
0
Doelsaldo (2e helft)
2.33
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden149%

Staat in 67% van de wedstrijden bij rust voor en wint 100%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.3

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Stade Lausanne-Ouchy — resultaten in de tweede helft

100% W0% R0% P
6
Punten bij rust
2
Doelpunten bij rust
+1
Doelsaldo (1e helft)
9
Punten in de tweede helft
+3
Doelsaldo (2e helft)
2.00
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 67% van de wedstrijden bij rust voor en wint 67%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.3

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Neuchâtel Xamax — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd2.331.33
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.70.3
Tegendoelpunten / wedstrijd0.70.3
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.30.7
1 doelpunt100%67%
2 doelpunten67%0%
3 doelpunten33%0%
Clean sheet33%67%
Geen doelpunt0%67%
Doelsaldo+30
Rust: 67% op voorsprong - 33% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 33% gewonnen - 33% gelijk - 33% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 67% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 5
Stade Lausanne-Ouchy — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd2.003.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.71.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.30.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.01.0
1 doelpunt100%100%
2 doelpunten0%0%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet67%100%
Geen doelpunt33%0%
Doelsaldo+1+3
Rust: 67% op voorsprong - 0% gelijk - 33% achterstaand
2e helft: 100% gewonnen - 0% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuutwanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Neuchâtel Xamax
GescoordTegendoelpunten
2
0
0-15
2
1
16-30
1
1
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
1
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (1). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.

Stade Lausanne-Ouchy
GescoordTegendoelpunten
1
1
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
2
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (1). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatorenwat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.50
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.2 : 1.3
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
78%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
50%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+10%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
100%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
0%
0:0-risico
praktisch nul
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Neuchâtel Xamax

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.24
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+1.24
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+1.8 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.47
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.77
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
104%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
79%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-1.3
Late doelpunten
17% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 33% valt in de eerste 15 minuten.
17%

Stade Lausanne-Ouchy

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+1.13
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.21
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-1.7 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.39
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.60
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
131%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
17%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
40% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 20% valt in de eerste 15 minuten.
40%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontextis dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Challenge League.

Teams versus competitie

Neuchâtel XamaxLigaStade Lausanne-Ouchy
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd 3.003.20 2.00
Beide teams scoorden 67%53% 33%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5) 67%53% 0%
Clean sheets 33%23% 67%
Doelpunt voor rust 100%87% 100%
Doelpunt na rust 67%87% 100%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.20
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
53%
Beide teams scoorden
53%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
23%
Clean sheets
1.93
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.27
Uitdoelpunten / wedstrijd
+52%
Thuisvoordeel aanval
+34%
Thuisvoordeel verdediging
+14%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
87%
1 doelpunt
33%
2 doelpunten
20%
3 doelpunten
13%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
87%
1 doelpunt
40%
2 doelpunten
20%
3 doelpunten
13%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Neuchâtel XamaxGele kaartBadara Diomandé
  2. Stade Lausanne-OuchyDoelpuntCobel Sow GarciaAssist: Théo Bouchlarhem
  3. Stade Lausanne-OuchyGele kaartBastien Conus
  4. Stade Lausanne-OuchyDoelpuntKeasse Paul Henri BahAssist: Théo Bouchlarhem
  5. Stade Lausanne-OuchyGele kaartNéhemie Lusuena
  6. Neuchâtel XamaxWisselIn: Diogo Rafael Mendes CarracoUit: Romain Bayard
  7. Neuchâtel XamaxDoelpuntLiridon Mulaj
  8. Neuchâtel XamaxGele kaartNiklas Gunnarsson
  9. Stade Lausanne-OuchyWisselIn: Jordi Tur AntonioUit: Néhemie Lusuena
  10. Neuchâtel XamaxWisselIn: Nikola GjorgjevUit: Liridon Mulaj
  11. Stade Lausanne-OuchyGele kaartMalko Sartoretti
  12. Neuchâtel XamaxWisselIn: Nathan GarciaUit: Badara Diomandé
  13. Stade Lausanne-OuchyGele kaartDjamal Moussadek
  14. Stade Lausanne-OuchyGele kaartDjamal Moussadek
  15. Stade Lausanne-OuchyGele kaartLaurent Seji

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (4): Neuchâtel Xamax 1 - 0 - 3 Stade Lausanne-Ouchy. Gemiddeld aantal doelpunten 2.75, beide teams scoorden in 25% wedstrijden.

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Neuchâtel Xamax tegen Stade Lausanne-Ouchy?

De wedstrijd in Challenge League eindigde in Neuchâtel Xamax 1:2 Stade Lausanne-Ouchy. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Neuchâtel Xamax en Stade Lausanne-Ouchy?

In de laatste 4 onderlinge wedstrijden won Neuchâtel Xamax er 1, won Stade Lausanne-Ouchy er 3 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,75 doelpunten; in 25% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Neuchâtel Xamax tegen Stade Lausanne-Ouchy?

Neuchâtel Xamax scoort gemiddeld 2,00 doelpunten per wedstrijd en Stade Lausanne-Ouchy scoort 1,67. Het gemiddelde in Challenge League is 3,20 doelpunten, met Over 2.5 in 53% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 67% van de wedstrijden van Neuchâtel Xamax en 33% van die van Stade Lausanne-Ouchy.

Wat is de actuele vorm van Neuchâtel Xamax en Stade Lausanne-Ouchy?

In de laatste vijf wedstrijden won Neuchâtel Xamax er 3, speelde het 0 gelijk en verloor het 0 (3,00 punten per wedstrijd). Stade Lausanne-Ouchy won er 2, speelde 1 gelijk en verloor 0 (2,33 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Neuchâtel Xamax tegen Stade Lausanne-Ouchy?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.