Argentinië - Primera DivisiónEstadio Marcelo Alberto BielsaGegevens actueel op 17 oktober 2026

Newell's Old Boys - Lanús: wedstrijdstatistieken

Newell's Old Boys tegen Lanús: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Newell's Old Boys speelde tegen Lanús in Primera División (Argentinië). De wedstrijd werd gespeeld op 3 oktober 2026. Locatie: Estadio Marcelo Alberto Bielsa. Eindstand: 0:0.

Huidige vorm

Newell's Old Boys: 2-3-0, 1,80 punten per wedstrijd. Lanús: 3-1-1, 2,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Newell's Old Boys scoort 1,00 en krijgt 1,35 doelpunten per wedstrijd tegen. Lanús scoort 1,15 en krijgt 0,96 tegen. Competitiegemiddelde: 2,14 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Newell's Old Boys 54%, Lanús 37%. Over 2.5: Newell's Old Boys 35%, Lanús 41%. Competitieniveau: BTTS 46%, Over 2.5 38%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Newell's Old Boys 1,23, Lanús 1,45. Schoten per wedstrijd: Newell's Old Boys 10,0, Lanús 12,7. Gemiddeld balbezit: Newell's Old Boys 45%, Lanús 52%.

Eerste en tweede helft

Newell's Old Boys: voorsprong bij rust 15%, doelpunten in de tweede helft 0,77. Lanús: voorsprong bij rust 19%, doelpunten in de tweede helft 0,81.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (14) voor Newell's Old Boys en 61-75 (10) voor Lanús. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Primera División: 2,14 doelpunten per wedstrijd, BTTS 46%, Over 2.5 38%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-1-1. Gemiddeld aantal doelpunten 3,50, BTTS 50%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Newell's Old Boys hebben geen van hun laatste 5 wedstrijden verloren en boekten daarin 2 overwinningen en 3 gelijke spelen. Lanús won in dezelfde periode echter 3 keer en scoorde 7 doelpunten, tegenover 5 van de thuisploeg. De kwaliteit van de kansen op eigen veld spreekt in het voordeel van de thuisploeg: hun gemiddelde xG bedraagt 1,45, terwijl Lanús tegenstanders buitenshuis kansen toestaat met een waarde van 1,71 xG. Newell's krijgt thuis gemiddeld 1,08 doelpunt tegen, terwijl de bezoekers uit 1,23 doelpunt per wedstrijd maken, waardoor het voordeel voor de thuisploeg beperkt is. Lanús verloor echter 46% van zijn uitwedstrijden, tegenover 23% nederlagen voor Newell's in eigen huis, wat de prognose licht in het voordeel van de thuisploeg doet doorslaan. Het risico op een gelijkspel blijft groot, aangezien maar liefst 46% van de thuiswedstrijden van Newell's eindigde in een puntenverdeling.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

De optie ‘nee’ ligt voor de hand, omdat beide teams dit seizoen slechts in 36% van de wedstrijden van Newell's Old Boys en 38% van de wedstrijden van Lanús scoorden, onder het competitiegemiddelde van 46%. De thuisploeg hield in 50% van de wedstrijden de nul, terwijl de uitploeg in 31% niet tot scoren kwam. Dat vergroot de kans dat Lanús niet scoort. Ook Newell's Old Boys bleef in 36% van de wedstrijden zonder doelpunt, al geeft de verdediging van Lanús gemiddeld kansen weg ter waarde van 1,71 xG, waardoor een wedstrijd waarin beide teams scoren niet uitgesloten is. In de laatste vijf wedstrijden kregen beide teams gemiddeld slechts 0,6 doelpunt tegen. Beide teams scoorden in 60% van de thuiswedstrijden en 40% van de uitwedstrijden. Hoewel er aanwijzingen zijn dat Newell's Old Boys kan scoren, wijzen de seizoenspercentages en de recente defensieve vorm erop dat ten minste één team niet tot scoren komt.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Het sterkste signaal is minder dan 3,5 doelpunten: deze grens werd niet overschreden in 86% van de wedstrijden van Newell's Old Boys en in 85% van de wedstrijden van Lanús. De thuisploeg incasseert gemiddeld 0,79 doelpunt en in de laatste vijf wedstrijden kregen beide teams gemiddeld 0,6 doelpunt per wedstrijd tegen, wat de kans op een hoge score verkleint. Hoewel het gemiddelde xG van de thuisploeg 1,64 bedraagt en dat van de bezoekers 1,24, liggen de werkelijke gemiddelden lager: respectievelijk 1,07 en 1,23 doelpunt. Met een prognose van 1,25 doelpunt voor Newell's en 0,85 voor Lanús komt het verwachte totale aantal doelpunten uit op 2,10. Daarom heeft minder dan 3,5 doelpunten een duidelijker voordeel dan de andere lijnen.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Een gelijkspel bij rust is het waarschijnlijkst, omdat Newell's Old Boys in 64% van de wedstrijden met een gelijke stand de rust inging en Lanús in 69%; beide teams maken voor rust gemiddeld slechts 0,36 en 0,31 doelpunt. Na rust pleit er meer voor de thuisploeg: hun xG bedraagt 1,64 tegenover 1,24 voor de bezoekers, en het gemiddelde aantal schoten op doel is 5,07 tegenover 3,54. Lanús incasseert in de tweede helft gemiddeld 0,92 doelpunt, terwijl Newell's er 0,57 tegen krijgt. Dat vergroot de kans dat de wedstrijd na rust in het voordeel van de thuisploeg wordt beslist. Ook het verschil tussen de 46% nederlagen van Lanús dit seizoen en de 21% nederlagen van Newell's ondersteunt deze verwachting. De drie overwinningen van de bezoekers in hun laatste vijf wedstrijden zijn reden tot voorzichtigheid, maar de combinatie van vaak gelijke standen bij rust en het overwicht van de thuisploeg in het creëren van kansen wijst het sterkst op X/1.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 0
1e helft
0 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

51Balbezit (%)49
Newell's Old BoysLanús
8Schoten11
Newell's Old BoysLanús
3Schoten op doel3
Newell's Old BoysLanús
0.95xG1.27
Newell's Old BoysLanús
3Corners5
Newell's Old BoysLanús
30Gevaarlijke aanvallen49
Newell's Old BoysLanús
11Overtredingen13
Newell's Old BoysLanús
0Kaarten3
Newell's Old BoysLanús

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.15
Newell's Old BoysLanús
1.35Tegendoelpunten / wedstrijd0.96
Newell's Old BoysLanús
45%Gemiddeld balbezit52%
Newell's Old BoysLanús
3.38Schoten op doel / wedstrijd4.33
Newell's Old BoysLanús

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

10.04Schoten per wedstrijd12.7
Newell's Old BoysLanús
3.38Schoten op doel4.33
Newell's Old BoysLanús
10%Schotconversie9%
Newell's Old BoysLanús
45%Balbezit52%
Newell's Old BoysLanús
1.23xG voor1.45
Newell's Old BoysLanús
1.52xG tegen1.53
Newell's Old BoysLanús

Schotkwaliteit

Newell's Old Boys: GebalanceerdLanús: Gebalanceerd
Newell's Old BoysLanús
Nauwkeurigheid (schoten op doel)34%34%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.120.11
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.300.27

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Lanús is 11% beter voor vorm laatste 5.

1.8 punten / wedstrijd - Newell's Old Boys · 2 punten / wedstrijd - Lanús

Newell's Old Boys
WDDDW
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
27% W38% G35% V
Seizoen (W-G-V)
7-10-9
1.19 punten / wedstrijd · doelsaldo -9
Laatste 5 (W-G-V)
2-3-0
1.80 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
4-6-3
Laatste 5 thuis
3-2-0
WDWWD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 0.6xG: 1.22xG tegenstander: 1.41BTTS: 60%Over 2.5: 20%
Lanús
DLWWW
Resultaatverdeling seizoen
41% W26% G33% V
Seizoen (W-G-V)
11-7-9
1.48 punten / wedstrijd · doelsaldo +5
Laatste 5 (W-G-V)
3-1-1
2.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
5-2-6
Laatste 5 uit
2-0-3
LLWLW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.4Tegendoelpunten: 0.6xG: 1.32xG tegenstander: 1.85BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Lanús is 15% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1 doelpunten / wedstrijd - Newell's Old Boys · 1.15 doelpunten / wedstrijd - Lanús

Lanús is 41% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.35 doelpunten / wedstrijd - Newell's Old Boys · 0.96 doelpunten / wedstrijd - Lanús

Scoringsprofiel van Newell's Old Boys: sterk

Newell's Old Boys scoort in 69% van de wedstrijden (18 van 26 wedstrijden), terwijl Lanús in 41% (11 van 27 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Lanús: sterk

Lanús scoort in 67% van de wedstrijden (18 van 27 wedstrijden), terwijl Newell's Old Boys in 23% (6 van 26 wedstrijden) de nul houdt.

26Gemaakte doelpunten (seizoen)31
Newell's Old BoysLanús
35Tegendoelpunten (seizoen)26
Newell's Old BoysLanús
2.35Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.11
Newell's Old BoysLanús
5Gemaakte doelpunten (laatste 5)7
Newell's Old BoysLanús
3Tegendoelpunten (laatste 5)3
Newell's Old BoysLanús

Hoe vaak ze minstens scoren...

69%1 doelpunt67%
Newell's Old BoysLanús
23%2 doelpunten26%
Newell's Old BoysLanús
8%3 doelpunten15%
Newell's Old BoysLanús
0%4 doelpunten4%
Newell's Old BoysLanús

Hoe vaak ze minstens incasseren...

77%1 doelpunt59%
Newell's Old BoysLanús
38%2 doelpunten30%
Newell's Old BoysLanús
12%3 doelpunten7%
Newell's Old BoysLanús
4%4 doelpunten0%
Newell's Old BoysLanús

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

54%
Newell's Old Boys - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.14 van 26 wedstrijden
46%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

4%BTTS bij rust4%
Newell's Old BoysLanús
4%BTTS in beide helften0%
Newell's Old BoysLanús
8%Scoorden in beide helften19%
Newell's Old BoysLanús

BTTS en aantal doelpunten

27%Min. 3 doelpunten en BTTS26%
Newell's Old BoysLanús
8%Min. 3 doelpunten zonder BTTS15%
Newell's Old BoysLanús
60%BTTS - laatste 540%
Newell's Old BoysLanús

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

54%Min. 1 doelpunt voor rust37%
Newell's Old BoysLanús
15%Min. 2 doelpunten voor rust15%
Newell's Old BoysLanús
8%Min. 3 doelpunten voor rust4%
Newell's Old BoysLanús

2e helft

85%Min. 1 doelpunt na rust85%
Newell's Old BoysLanús
54%Min. 2 doelpunten na rust48%
Newell's Old BoysLanús
19%Min. 3 doelpunten na rust22%
Newell's Old BoysLanús

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Lanús is 33% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

0.92 punten / wedstrijd - Newell's Old Boys · 1.22 punten / wedstrijd - Lanús

Newell's Old Boys — situatie bij rust
15% op voorsprong46% gelijk38% achterstaand
Lanús — situatie bij rust
19% op voorsprong67% gelijk15% achterstaand

Voor rust (1e helft)

0.92Punten per wedstrijd (1e helft)1.22
Newell's Old BoysLanús
0.23Doelpunten voor (1e helft)0.33
Newell's Old BoysLanús
0.54Doelpunten tegen (1e helft)0.22
Newell's Old BoysLanús
0.77Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0.56
Newell's Old BoysLanús
58%Clean sheet voor rust81%
Newell's Old BoysLanús
85%Geen doelpunt voor rust78%
Newell's Old BoysLanús

Na rust (2e helft)

1.5Punten per wedstrijd (2e helft)1.3
Newell's Old BoysLanús
0.77Doelpunten voor (2e helft)0.81
Newell's Old BoysLanús
0.81Doelpunten tegen (2e helft)0.74
Newell's Old BoysLanús
1.58Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.56
Newell's Old BoysLanús
42%Clean sheet na rust44%
Newell's Old BoysLanús
38%Geen doelpunt na rust37%
Newell's Old BoysLanús

Newell's Old Boys — resultaten in de tweede helft

38% W35% G27% V
24
Punten bij rust
6
Doelpunten bij rust
-8
Doelsaldo (1e helft)
39
Punten in de tweede helft
-1
Doelsaldo (2e helft)
0.92
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden180%

Staat in 15% van de wedstrijden bij rust voor en wint 27%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.3

Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Lanús — resultaten in de tweede helft

33% W30% G37% V
33
Punten bij rust
9
Doelpunten bij rust
+3
Doelsaldo (1e helft)
35
Punten in de tweede helft
+2
Doelsaldo (2e helft)
1.22
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden216%

Staat in 19% van de wedstrijden bij rust voor en wint 41%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.5

Krijgt na rust 0.5 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Newell's Old Boys — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.002.20
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.20.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.61.0
1 doelpunt60%60%
2 doelpunten0%20%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet60%80%
Geen doelpunt80%40%
Doelsaldo-1+3
Rust: 20% op voorsprong - 40% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 60% gewonnen - 40% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1
Lanús — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.801.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.41.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.00.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.41.6
1 doelpunt40%100%
2 doelpunten0%60%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet100%40%
Geen doelpunt60%20%
Doelsaldo+2+2
Rust: 40% op voorsprong - 60% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 40% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Newell's Old Boys
GescoordTegendoelpunten
2
1
0-15
2
3
16-30
2
10
31-45
5
8
46-60
1
6
61-75
14
7
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (14 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (10). Balans late doelpunten (76-90): +7 - wint in de slotfase.

Lanús
GescoordTegendoelpunten
2
1
0-15
3
3
16-30
4
2
31-45
6
6
46-60
10
5
61-75
6
9
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (10 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (9). Balans late doelpunten (76-90): -3 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.23
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.0 : 1.3
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
104%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
46%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+57%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
46%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
10%
0:0-risico
ongeveer 1 op 10 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Newell's Old Boys

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.29
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.06
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+3.3 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.23
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.17
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
83%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
145%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.61
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.5
Late doelpunten
54% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 8% valt in de eerste 15 minuten.
54%

Lanús

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.08
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.27
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-7.6 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.30
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.57
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
124%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
79%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.52
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.5
Late doelpunten
19% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 6% valt in de eerste 15 minuten.
19%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Primera División.

Teams versus competitie

Newell's Old BoysLigaLanús
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 2.352.14• 2.11
Beide teams scoorden▲ 54%46%▼ 37%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 35%38%▲ 41%
Clean sheets▼ 23%33%▲ 41%
Doelpunt voor rust▼ 54%60%▼ 37%
Doelpunt na rust▲ 85%73%▲ 85%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.14
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
46%
Beide teams scoorden
38%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
33%
Clean sheets
1.21
Thuisdoelpunten / wedstrijd
0.93
Uitdoelpunten / wedstrijd
+30%
Thuisvoordeel aanval
+23%
Thuisvoordeel verdediging
+17%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
60%
1 doelpunt
21%
2 doelpunten
5%
3 doelpunten
1%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
73%
1 doelpunt
38%
2 doelpunten
12%
3 doelpunten
3%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Newell's Old BoysWisselIn: Bruno CabreraUit: Lautaro Gianetti
  2. LanúsGele kaartLucas Agustín Besozzi
  3. LanúsGele kaartRonaldo Dejesús López
  4. Newell's Old BoysWisselIn: Jerónimo Gómez MattarUit: Luca Regiardo

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Newell's Old Boys 0 - 1 - 1 Lanús. Gemiddeld aantal doelpunten 3.50, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

Lanús
5 : 0
Newell's Old Boys
Newell's Old Boys
1 : 1
Lanús

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Newell's Old Boys tegen Lanús?

De wedstrijd in Primera División eindigde in Newell's Old Boys 0:0 Lanús. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Newell's Old Boys en Lanús?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Newell's Old Boys er 0, won Lanús er 1 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,50 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Newell's Old Boys tegen Lanús?

Newell's Old Boys scoort gemiddeld 1,00 doelpunten per wedstrijd en Lanús scoort 1,15. Het gemiddelde in Primera División is 2,14 doelpunten, met Over 2.5 in 38% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 54% van de wedstrijden van Newell's Old Boys en 37% van die van Lanús.

Wat is de actuele vorm van Newell's Old Boys en Lanús?

In de laatste vijf wedstrijden won Newell's Old Boys er 2, speelde het 3 gelijk en verloor het 0 (1,80 punten per wedstrijd). Lanús won er 3, speelde 1 gelijk en verloor 1 (2,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Newell's Old Boys tegen Lanús?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.