Niki Volos - Larissa: wedstrijdstatistieken
Niki Volos tegen Larissa: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Niki Volos speelde tegen Larissa in Super League 2 (Griekenland). De wedstrijd werd gespeeld op 4 oktober 2026. Locatie: Panthessaliko Stadio. Eindstand: 2:2.
Huidige vorm
Niki Volos: 1-0-3, 0,75 punten per wedstrijd. Larissa: 3-1-0, 2,50 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Niki Volos scoort 1,00 en krijgt 1,25 doelpunten per wedstrijd tegen. Larissa scoort 1,75 en krijgt 0,25 tegen. Competitiegemiddelde: 2,16 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Niki Volos 50%, Larissa 25%. Over 2.5: Niki Volos 50%, Larissa 25%. Competitieniveau: BTTS 41%, Over 2.5 38%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Niki Volos 1,62, Larissa 1,37. Schoten per wedstrijd: Niki Volos 11,5, Larissa 11,3. Gemiddeld balbezit: Niki Volos 54%, Larissa 50%.
Eerste en tweede helft
Niki Volos: voorsprong bij rust 25%, doelpunten in de tweede helft 0,75. Larissa: voorsprong bij rust 75%, doelpunten in de tweede helft 1,00.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 61-75 (2) voor Niki Volos en 0-15 (2) voor Larissa. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Super League 2: 2,16 doelpunten per wedstrijd, BTTS 41%, Over 2.5 38%.
Onderlinge resultaten
Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Larissa is favoriet dankzij de duidelijk betere vorm: in de laatste vijf wedstrijden boekte het team 3 overwinningen en 2 gelijke spelen, terwijl Niki Volos slechts één keer won en 4 nederlagen leed. De bezoekers maakten in die periode 8 doelpunten en kregen er 2 tegen, terwijl de thuisploeg 4 keer scoorde en 8 doelpunten incasseerde. Niki Volos creëert thuis echter goede kansen — het gemiddelde xG bedraagt 1,86, tegenover 1,62 voor Larissa in uitwedstrijden — dus een doelpunt van de thuisploeg valt niet uit te sluiten. De voorsprong van de bezoekers is vooral te danken aan hun defensie: uit laten ze tegenstanders kansen creëren met een gemiddeld xG van 0,53, terwijl de thuisploeg thuis 0,91 toestaat. Larissa heeft tot nu toe slechts één uitwedstrijd gespeeld. De 4 doelpunten en de clean sheet buitenshuis zijn daarom veelbelovend, maar nog onvoldoende reden om een ruime overwinning te voorspellen.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Het sterkste signaal voor BTTS ‘Nee’ is de defensie van Larissa: uit houdt de ploeg in 100% van de wedstrijden de nul en in de laatste 5 wedstrijden kreeg ze gemiddeld slechts 0,4 doelpunt tegen. Niki Volos scoort thuis gemiddeld 1,0 doelpunt en maakte in de laatste 5 wedstrijden gemiddeld 0,8 doelpunt, dus het is niet zeker dat de ploeg die verdediging weet te doorbreken. Aan de andere kant scoort Larissa uit gemiddeld 4,0 doelpunten, terwijl Niki in de laatste 5 wedstrijden gemiddeld 1,6 doelpunt tegen kreeg, wat de kans op een doelpunt van de bezoekers vergroot. Beide ploegen hadden in 40% van hun laatste 5 wedstrijden BTTS, terwijl het competitiegemiddelde 41% bedraagt. Daarom is het waarschijnlijker dat minstens één ploeg niet scoort.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
De sterkste keuze is minder dan 3.5 doelpunten, omdat het verwachte totaal op 2,35 ligt en het competitiegemiddelde 2,16 doelpunten per wedstrijd bedraagt. Hoewel Larissa in de beschikbare seizoensgegevens gemiddeld 4,0 doelpunten heeft gemaakt, scoorde het in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 1,6 keer en bleef slechts 20% van die wedstrijden boven de grens van 2,5 doelpunten. Niki Volos scoorde in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 0,8 doelpunten, terwijl Larissa in die periode slechts 0,4 doelpunten tegen kreeg, wat de verwachte productie van de thuisploeg beperkt. Het risico van deze keuze is dat 60% van de laatste vijf wedstrijden van Niki Volos minstens drie doelpunten telde, maar om de weddenschap op minder dan 3.5 doelpunten te verliezen, zijn vier doelpunten nodig.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Het sterkste signaal is dat Larissa bij rust leidt: de bezoekers stonden in 4 van hun laatste 5 wedstrijden voor bij rust, terwijl Niki Volos slechts één keer leidde en in 4 wedstrijden voor rust niet tot scoren kwam. Ook de vorm van de laatste 5 wedstrijden wijst erop dat Larissa de voorsprong kan vasthouden: de bezoekers wonnen 3 keer en speelden 2 keer gelijk, terwijl de thuisploeg 4 keer verloor. In deze periode scoorden de bezoekers gemiddeld 1,6 doelpunt en kregen ze 0,4 doelpunt tegen, tegenover respectievelijk 0,8 en 1,6 doelpunt voor Niki Volos. Daarom is het scenario 2/2 het meest waarschijnlijk, al blijft een gelijke stand bij rust gevolgd door een overwinning van Larissa een serieus alternatief.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Niki Volos | Larissa | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 39% | 42% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.14 | 0.12 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.22 | 0.37 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Larissa is 233% beter voor vorm laatste 5.
0.75 punten / wedstrijd - Niki Volos · 2.5 punten / wedstrijd - Larissa
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Larissa is 75% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1 doelpunten / wedstrijd - Niki Volos · 1.75 doelpunten / wedstrijd - Larissa
Larissa is 400% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
1.25 doelpunten / wedstrijd - Niki Volos · 0.25 doelpunten / wedstrijd - Larissa
Niki Volos scoort in 75% van de wedstrijden (3 van 4 wedstrijden), terwijl Larissa in 75% (3 van 4 wedstrijden) de nul houdt.
Larissa scoort in 100% van de wedstrijden (4 van 4 wedstrijden), terwijl Niki Volos in 25% (1 van 4 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Niki Volos
Over / Under - Larissa
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Larissa is 100% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1.25 punten / wedstrijd - Niki Volos · 2.5 punten / wedstrijd - Larissa
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Niki Volos — resultaten in de tweede helft
Staat in 25% van de wedstrijden bij rust voor en wint 25%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
Larissa — resultaten in de tweede helft
Staat in 75% van de wedstrijden bij rust voor en wint 75%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.25 | 1.50 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.3 | 0.8 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.5 | 0.8 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.8 | 1.5 |
| 1 doelpunt | 50% | 100% |
| 2 doelpunten | 25% | 50% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 75% | 50% |
| Geen doelpunt | 75% | 50% |
| Doelsaldo | -1 | 0 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 2.50 | 1.50 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.8 | 1.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.0 | 0.3 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.8 | 1.3 |
| 1 doelpunt | 75% | 50% |
| 2 doelpunten | 0% | 50% |
| 3 doelpunten | 0% | 25% |
| Clean sheet | 100% | 75% |
| Geen doelpunt | 25% | 50% |
| Doelsaldo | +3 | +3 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (1). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.
Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (1). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Niki Volos
Larissa
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Super League 2.
Teams versus competitie
| Niki Volos | Liga | Larissa | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | • 2.25 | 2.16 | ▼ 2.00 |
| Beide teams scoorden | ▲ 50% | 41% | ▼ 25% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▲ 50% | 38% | ▼ 25% |
| Clean sheets | ▼ 25% | 34% | ▲ 75% |
| Doelpunt voor rust | ▼ 50% | 59% | ▲ 75% |
| Doelpunt na rust | ▲ 100% | 66% | ▼ 50% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Andere geregistreerde spelers
Uitteam
Andere geregistreerde spelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
- LarissaDoelpuntVangelis Nikokyrakis
- Niki VolosDoelpuntNikos Vafeas
- LarissaDoelpuntChristos Albanis
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Niki Volos tegen Larissa?
De wedstrijd in Super League 2 eindigde in Niki Volos 2:2 Larissa. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Niki Volos tegen Larissa?
Niki Volos scoort gemiddeld 1,00 doelpunten per wedstrijd en Larissa scoort 1,75. Het gemiddelde in Super League 2 is 2,16 doelpunten, met Over 2.5 in 38% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 50% van de wedstrijden van Niki Volos en 25% van die van Larissa.
Wat is de actuele vorm van Niki Volos en Larissa?
In de laatste vijf wedstrijden won Niki Volos er 1, speelde het 0 gelijk en verloor het 3 (0,75 punten per wedstrijd). Larissa won er 3, speelde 1 gelijk en verloor 0 (2,50 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Niki Volos tegen Larissa?
De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


