Nõmme Kalju - Vaprus: wedstrijdstatistieken
Nõmme Kalju tegen Vaprus: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Nõmme Kalju speelde tegen Vaprus in Meistriliiga (Estland). De wedstrijd werd gespeeld op 16 augustus 2026. Locatie: Hiiu staadion. Eindstand: 3:1.
Huidige vorm
Nõmme Kalju: 3-2-0, 2,20 punten per wedstrijd. Vaprus: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Nõmme Kalju scoort 1,82 en krijgt 0,77 doelpunten per wedstrijd tegen. Vaprus scoort 1,38 en krijgt 1,86 tegen. Competitiegemiddelde: 3,09 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Nõmme Kalju 50%, Vaprus 67%. Over 2.5: Nõmme Kalju 41%, Vaprus 62%. Competitieniveau: BTTS 57%, Over 2.5 64%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Nõmme Kalju 1,80, Vaprus 1,13. Schoten per wedstrijd: Nõmme Kalju 15,1, Vaprus 8,3. Gemiddeld balbezit: Nõmme Kalju 53%, Vaprus 45%.
Eerste en tweede helft
Nõmme Kalju: voorsprong bij rust 50%, doelpunten in de tweede helft 0,86. Vaprus: voorsprong bij rust 29%, doelpunten in de tweede helft 0,62.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (11) voor Nõmme Kalju en 16-30 (7) voor Vaprus. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Meistriliiga: 3,09 doelpunten per wedstrijd, BTTS 57%, Over 2.5 64%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 6 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 2-1-3. Gemiddeld aantal doelpunten 3,00, BTTS 67%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Nõmme Kalju staat op de 2e plaats, terwijl Vaprus vijfde staat. De thuisploeg won 12 van de 22 wedstrijden dit seizoen, tegenover 8 overwinningen voor de tegenstander. Kalju verkeert in uitstekende vorm: het won 4 van de laatste 5 wedstrijden en scoorde daarin maar liefst 23 doelpunten. Vaprus heeft in diezelfde periode een balans van 2 overwinningen, 1 gelijkspel en 2 nederlagen. Thuis scoort de thuisploeg gemiddeld 2,18 doelpunten bij een xG van 1,86 en produceert het 15,64 schoten per wedstrijd, terwijl de bezoekers uit slechts kansen ter waarde van 1,03 xG creëren en gemiddeld 1 doelpunt maken. De defensie van Vaprus incasseert buitenshuis 2,1 doelpunten per wedstrijd en staat tegenstanders 1,98 xG toe, wat duidelijk in het voordeel is van de efficiënte aanval van Kalju. De thuisploeg heeft bovendien meer controle over het spel, met een gemiddeld balbezit van 53% tegenover 43% voor Vaprus. Daarom is een overwinning van de thuisploeg het meest waarschijnlijk.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Het signaal voor doelpunten van beide teams is duidelijk, aangezien BTTS dit seizoen voorkwam in 64% van de wedstrijden van Nõmme Kalju en zelfs in 70% van de duels van Vaprus, tegenover een competitiegemiddelde van 57%. Vaprus noteerde in de laatste vijf wedstrijden in 100% van de gevallen BTTS, terwijl dat bij Nõmme Kalju 60% was, wat de huidige aanvallende speelstijl van beide teams bevestigt. De thuisploeg scoort gemiddeld 1,73 doelpunt, terwijl de bezoekers maar liefst 2,10 doelpunt per wedstrijd incasseren en slechts in 20% van de wedstrijden de nul hielden. Daardoor is een doelpunt van Kalju zeer waarschijnlijk. Vaprus scoort gemiddeld 1,00 doelpunt, maar de defensie van Kalju staat tegenstanders toe een xG van 1,92 per wedstrijd te behalen en hield slechts in 27% van de wedstrijden de nul. Bovendien kregen beide teams in hun laatste vijf wedstrijden gemiddeld respectievelijk 1,4 en 1,8 doelpunt tegen. Daarom is het waarschijnlijker dat beide teams tot scoren komen.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Beide teams spelen regelmatig wedstrijden met minstens twee doelpunten: dat was het geval in 82% van de wedstrijden van Nõmme Kalju en in 80% van de duels van Vaprus. De thuisploeg maakt gemiddeld 1,73 doelpunt per wedstrijd, terwijl Vaprus maar liefst 2,10 doelpunt tegen krijgt, wat het vooruitzicht op doelpunten aan de kant van Kalju duidelijk versterkt. In hun laatste vijf optredens maakte Kalju gemiddeld 4,6 doelpunt, terwijl de wedstrijden van Vaprus gemiddeld 2,4 door hen gemaakte doelpunten en 1,8 tegendoelpunt opleverden. Ook houden beide teams vaak de nul niet, in respectievelijk 73% en 80% van hun wedstrijden. Daarom is over 1,5 de sterkste keuze bij een prognose van 3,10 doelpunt.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Nõmme Kalju heeft een duidelijke voorsprong in de eerste helften: het stond in 45% van de wedstrijden bij rust op voorsprong, tegenover slechts 10% voor Vaprus. De thuisploeg maakte voor rust gemiddeld 0,91 doelpunt, tegenover 0,60 voor de bezoekers. Het verschil wordt versterkt door de huidige vorm: Kalju won 4 van de laatste 5 wedstrijden en scoorde in die periode gemiddeld maar liefst 3,0 doelpunten in de eerste helft. Vaprus stond in 40% van de wedstrijden na 45 minuten op achterstand en incasseert uit gemiddeld 2,10 doelpunten per wedstrijd. Ook over het hele seizoen zijn de thuisploeg effectiever: zij maken gemiddeld 1,73 doelpunt per wedstrijd tegenover 1,00 voor Vaprus, met gemiddeld 4,0 schoten op doel per wedstrijd tegenover 2,9. Het meest waarschijnlijke scenario is daarom dat Kalju bij rust leidt en die voorsprong tot het einde vasthoudt, al zorgt het hoge gemiddelde van 1,64 tegendoelpunt voor de thuisploeg voor een aanzienlijk risico op een tegentreffer van de bezoekers na rust.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Nõmme Kalju | Vaprus | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 35% | 42% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.12 | 0.14 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.35 | 0.40 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Nõmme Kalju is 57% beter voor vorm laatste 5.
2.2 punten / wedstrijd - Nõmme Kalju · 1.4 punten / wedstrijd - Vaprus
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Nõmme Kalju is 32% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1.82 doelpunten / wedstrijd - Nõmme Kalju · 1.38 doelpunten / wedstrijd - Vaprus
Nõmme Kalju is 142% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
0.77 doelpunten / wedstrijd - Nõmme Kalju · 1.86 doelpunten / wedstrijd - Vaprus
Nõmme Kalju scoort in 86% van de wedstrijden (19 van 22 wedstrijden), terwijl Vaprus in 24% (5 van 21 wedstrijden) de nul houdt.
Vaprus scoort in 81% van de wedstrijden (17 van 21 wedstrijden), terwijl Nõmme Kalju in 41% (9 van 22 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Nõmme Kalju
Over / Under - Vaprus
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Nõmme Kalju is 40% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1.86 punten / wedstrijd - Nõmme Kalju · 1.33 punten / wedstrijd - Vaprus
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Nõmme Kalju — resultaten in de tweede helft
Staat in 50% van de wedstrijden bij rust voor en wint 55%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.1 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
Vaprus — resultaten in de tweede helft
Staat in 29% van de wedstrijden bij rust voor en wint 38%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 2.20 | 1.20 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 1.8 | 0.4 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.2 | 0.4 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 2.0 | 0.8 |
| 1 doelpunt | 60% | 60% |
| 2 doelpunten | 40% | 20% |
| 3 doelpunten | 40% | 0% |
| Clean sheet | 80% | 60% |
| Geen doelpunt | 40% | 60% |
| Doelsaldo | +8 | 0 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.80 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 1.2 | 0.6 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 1.0 | 0.6 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 2.2 | 1.2 |
| 1 doelpunt | 100% | 80% |
| 2 doelpunten | 60% | 40% |
| 3 doelpunten | 40% | 0% |
| Clean sheet | 40% | 40% |
| Geen doelpunt | 20% | 60% |
| Doelsaldo | +1 | 0 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (11 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (4). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.
Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (7 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (9). Balans late doelpunten (76-90): 0.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Nõmme Kalju
Vaprus
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Meistriliiga.
Teams versus competitie
| Nõmme Kalju | Liga | Vaprus | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▼ 2.59 | 3.09 | ▲ 3.24 |
| Beide teams scoorden | ▼ 50% | 57% | ▲ 67% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 41% | 64% | ▼ 62% |
| Clean sheets | ▲ 41% | 23% | • 24% |
| Doelpunt voor rust | ▼ 68% | 74% | ▼ 71% |
| Doelpunt na rust | ▼ 82% | 89% | ▼ 86% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Uitteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (6): Nõmme Kalju 2 - 1 - 3 Vaprus. Gemiddeld aantal doelpunten 3.00, beide teams scoorden in 67% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Nõmme Kalju tegen Vaprus?
De wedstrijd in Meistriliiga eindigde in Nõmme Kalju 3:1 Vaprus. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Nõmme Kalju en Vaprus?
In de laatste 6 onderlinge wedstrijden won Nõmme Kalju er 2, won Vaprus er 3 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,00 doelpunten; in 67% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Nõmme Kalju tegen Vaprus?
Nõmme Kalju scoort gemiddeld 1,82 doelpunten per wedstrijd en Vaprus scoort 1,38. Het gemiddelde in Meistriliiga is 3,09 doelpunten, met Over 2.5 in 64% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 50% van de wedstrijden van Nõmme Kalju en 67% van die van Vaprus.
Wat is de actuele vorm van Nõmme Kalju en Vaprus?
In de laatste vijf wedstrijden won Nõmme Kalju er 3, speelde het 2 gelijk en verloor het 0 (2,20 punten per wedstrijd). Vaprus won er 2, speelde 1 gelijk en verloor 2 (1,40 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Nõmme Kalju tegen Vaprus?
Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


